Ik had al verwacht dat je met zoiets zou komen. Laat ik je dit zeggen, ik zou graag bi zijn. Met alle liefde. Dubbele prijzen en tevens zou ik niet te maken hebben met de labiliteit van de gemiddelde vrouw. Maar ach, het is niet anders. Maar als ik jou goed begrijp ben ik homo als ik het niet waardeer dat homo's bij een kinderdagopvang hun lusten botvieren op elkaar?quote:Op vrijdag 25 januari 2013 10:16 schreef Homofront het volgende:
28 augustus 10
Uit Duits onderzoek zou blijken dat veel homofoben worstelen met hun eigen homoseksuele gevoelens. Dat meldt de Gaykrant.
Wetenschappers van diverse universiteiten vergeleken een groep homofobe mannen met een groep mannen die aangaven geen enkel probleem te hebben met homoseksuelen. Zowel de homovriendelijken als de homofoben moesten homoporno kijken en kregen sensoren opgeplakt in de buurt van hun erogene zones om hun seksuele opwinding te meten. Wat bleek: de homovriendelijken gaven onomstotelijk aan dat ze er niet seksueel door werden geprikkeld. Bij de homofoben was dat anders, die vertoonden in bijna alle gevallen een duidelijke staat van opwinding.
Na de moslims en de gays krijgen nu de 'labiele' vrouwen onder uit de zak?quote:Op vrijdag 25 januari 2013 10:18 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik had al verwacht dat je met zoiets zou komen. Laat ik je dit zeggen, ik zou graag bi zijn. Met alle liefde. Dubbele prijzen en tevens zou ik niet te maken hebben met de labiliteit van de gemiddelde vrouw. Maar ach, het is niet anders. Maar als ik jou goed begrijp ben ik homo als ik het niet waardeer dat homo's bij een kinderdagopvang hun lusten botvieren op elkaar?
Denk het ook. Hij wilt nl niet zeggen waar het is.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 10:24 schreef Homofront het volgende:
[..]
Na de moslims en de gays krijgen nu de 'labiele' vrouwen onder uit de zak?
Ik ga hier niet serieus op reageren, als jij last hebt van homo's die op straat ongepast gedrag vertonen kun je de politie bellen, maar ik denk dat je dit verhaaltje uit de grote duim zuigt.
Dit speelt zich af in Monster.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 10:26 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Denk het ook. Hij wilt nl niet zeggen waar het is.
Big surprise.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 10:24 schreef Homofront het volgende:
[..]
Na de moslims en de gays krijgen nu de 'labiele' vrouwen onder uit de zak?
Ik ga hier niet serieus op reageren
Hate to say I told you soquote:Op vrijdag 25 januari 2013 10:16 schreef Homofront het volgende:
28 augustus 10
Uit Duits onderzoek zou blijken dat veel homofoben worstelen met hun eigen homoseksuele gevoelens. Dat meldt de Gaykrant.
Je kunt nog steeds mensen aanklagen vanwege 'schending van de openbare orde' dus bel de politie.quote:
Als ik verlangens heb dan ga ik er gewoon voor hoor. Homo of niet. Ik zou hard tekeer gaan als homo, dat kan ik garanderen.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 10:42 schreef Homofront het volgende:
[..]
Ik vermoed echter dat je je onvervulde verlangens projecteert en dit één grote leugen is.
't Houdt je wel bezig he? Too much information....quote:Op vrijdag 25 januari 2013 10:45 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Als ik verlangens heb dan ga ik er gewoon voor hoor. Homo of niet. Ik zou hard tekeer gaan als homo, dat kan ik garanderen.
Naast dat je meer en meer op een slechte kloon van Banshee begint te lijken heb je ook geen idee waar je het over hebt, de wet die hier neergelegd is komt uit de koker van een wethouder uit St. Petersburg die nogal homofoob is en door het ophitsen van z'n publiek zoveel bekendheid heeft gekregen dat de doema goddomme z'n voorstel overneemt.quote:Op donderdag 24 januari 2013 15:06 schreef Hetkapitaal het volgende:
Ik denk dat deze wetgeving door de Doema deels symbolisch is bedoeld in het kader van de recente Amerikaanse wetgeving waarin enkele deelstaten (voornamelijk in het Noordoosten) het homohuwelijk goedkeurden.
Allemaal voor de ramen van het KDV op klaarlichte dag terwijl de hummeltjes er naast staan en toekijken? En dat geloof je zelf?quote:Op vrijdag 25 januari 2013 09:58 schreef HyperViper het volgende:
Ze likken elkaar, zoenen, doen dingen met hun vuisten. Het is bizar.
Het is al zovaak hier langsgekomen, maar goed nog een keer omdat je vrij kortzichtig bent, de meeste bezoekers van die ontmoetingsplekken zijn hetero's die stiekum bi zijn en op die manier aan hun trekken komen met een enkele homo ertussen die dat geil vindt, het gros van de homo's doet t thuis omdat dat nou eenmaal stukken comfortabeler is dan buiten, maar goed zoals er ook buiten neukende hetero's zijn zullen er ook altijd buiten sexende mannen zijn, alleen krijgen die een hoop meer aandacht dan de hetero's want viesbahieuwhomoquote:Op vrijdag 25 januari 2013 10:04 schreef HyperViper het volgende:
Ik kan het prima vinden met homo's hoor, meestal zijn het leuke gasten. Maar doe die viezigheid thuis joh.
Ga maar bukken dan schat.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 10:45 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Als ik verlangens heb dan ga ik er gewoon voor hoor. Homo of niet. Ik zou hard tekeer gaan als homo, dat kan ik garanderen.
Ik ben een beginner. Dan ga ik toch niet met een fokker beginnen, met hun gigantische penissen.quote:
Een echte homo klaagt daar niet over.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:19 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik ben een beginner. Dan ga ik toch niet met een fokker beginnen, met hun gigantische penissen.
Begin dan niet met zeuren en take it like a man.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:19 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik ben een beginner. Dan ga ik toch niet met een fokker beginnen, met hun gigantische penissen.
Dit is nou precies waar ik het over heb. Nu ben ik het en ik kan wel een stootje verdragen. Maar die kinderen worden dus ook geconfronteerd met dit soort opmerkingen. Te zot.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:20 schreef Jerruh het volgende:
[..]
Begin dan niet met zeuren en take it like a man.
Hoe kom je daar toch bij??quote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:22 schreef HyperViper het volgende:
Maar die kinderen worden dus ook geconfronteerd met dit soort opmerkingen. Te zot.
Kinderen hebben er vaak minder problemen mee dan jij. Dat jij bekrompen bent opgevoed wil niet zeggen dat kinderen homo's automatisch smerig vinden. Dat zijn meestal de ouders die ze dat bijleren, en als ze er zelf mee geconfronteerd worden dat we gewoon ook maar normale mensen zijn (uitzonderingen daargelaten) is er nooit wat aan de hand.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:22 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dit is nou precies waar ik het over heb. Nu ben ik het en ik kan wel een stootje verdragen. Maar die kinderen worden dus ook geconfronteerd met dit soort opmerkingen. Te zot.
Waardevolle postquote:Op donderdag 24 januari 2013 15:30 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik vind dat elke mening te tolereren is, en dat er over elke mening wel een fatsoenlijke, leuke discussie te voeren is. Echter heb je altijd heel veel mensen die alles als een aanval zien, hun eigen mening als De Enige Waarheid zien, etc. waardoor je er niet meer een discussie over kan voeren.
Dat zien jullie toch echt verkeerd. Ik ken een homostel die al jaren een kindje hebben. Gaat prima. Ik heb het over gasten zoals die uit Monster. Die met hun broek op de enkels langs de kant van de weg staan of bij een kinderdagopvang. Net zo goed als dat ik het schandalig vindt als een heterostel dat zou doen. Alleen daar hoor ik nooit wat over.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:42 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Kinderen hebben er vaak minder problemen mee dan jij. Dat jij bekrompen bent opgevoed wil niet zeggen dat kinderen homo's automatisch smerig vinden. Dat zijn meestal de ouders die ze dat bijleren, en als ze er zelf mee geconfronteerd worden dat we gewoon ook maar normale mensen zijn (uitzonderingen daargelaten) is er nooit wat aan de hand.
Jij wil kinderen "beschermen" tegen contact met homo's, maar dat zegt al genoeg over je eigen waardeoordeel aan ons.
Ja maar die mensen zijn gewoon ziek in de kop, dat heeft weinig met geaardheid uit te staan.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:45 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat zien jullie toch echt verkeerd. Ik ken een homostel die al jaren een kindje hebben. Gaat prima. Ik heb het over gasten zoals die uit Monster. Die met hun broek op de enkels langs de kant van de weg staan of bij een kinderdagopvang. Net zo goed als dat ik het schandalig vindt als een heterostel dat zou doen. Alleen daar hoor ik nooit wat over.
De leraren op die school hebben die gasten al eens aangesproken op hun gedrag. Weet je wat hun reactie was? Ben je jaloers ofzo? Vervolgens gingen ze lachend verder.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:46 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja maar die mensen zijn gewoon ziek in de kop, dat heeft weinig met geaardheid uit te staan.
Ja en wat heeft dat met homo's te maken?quote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:48 schreef HyperViper het volgende:
[..]
De leraren op die school hebben die gasten al eens aangesproken op hun gedrag. Weet je wat hun reactie was? Ben je jaloers ofzo? Vervolgens gingen ze lachend verder.
Ik geloof er nog steeds niets van, als mensen -hetero of homo- op de openbare weg hun broek laten zakken kun je gewoon de politie bellen.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:45 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat zien jullie toch echt verkeerd. Ik ken een homostel die al jaren een kindje hebben. Gaat prima. Ik heb het over gasten zoals die uit Monster. Die met hun broek op de enkels langs de kant van de weg staan of bij een kinderdagopvang. Net zo goed als dat ik het schandalig vindt als een heterostel dat zou doen. Alleen daar hoor ik nooit wat over.
heterostelltjes doen ook niks publiekelijk hequote:Op vrijdag 25 januari 2013 10:04 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik kan het prima vinden met homo's hoor, meestal zijn het leuke gasten. Maar doe die viezigheid thuis joh.
Oke vooruit, alle gekheid op een stokje. (quote:Op vrijdag 25 januari 2013 12:00 schreef Homofront het volgende:
[..]
Ik geloof er nog steeds niets van, als mensen -hetero of homo- op de openbare weg hun broek laten zakken kun je gewoon de politie bellen.
Hou het gewoon eens on topic en spreek je uit over deze belachelijke wet, of vind jij het normaal dat je 12.000 euro boete krijgt als je hand in hand met je vriend over straat loopt?
Je eigen moraal aan anderen opdringen is nog veel triesterquote:Op vrijdag 25 januari 2013 18:21 schreef TLC het volgende:
Nou de wet is er dus door, snotverdomme dat is toch niet meer normaal anno 2013 hoe achterlijk politieke leiders kunnen zijn, en onze Mark Rutte gaat binnenkort ook gezellig theedrinken met Poetin in Den Haag alsof er niks gebeurt isdezelfde Poetin die ook nog journalisten uit de weg ruimt die hem niet aanstaan
vertel dat aan de mensen in de Doema die schijnbaar de -tig duizende homo's in hun eigen land hun moraal opdringenquote:Op vrijdag 25 januari 2013 18:24 schreef Grielen het volgende:
[..]
Je eigen moraal aan anderen opdringen is nog veel triester
Zeg maar gerust miljoenen wereldwijd.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 18:27 schreef TLC het volgende:
[..]
vertel dat aan de mensen in de Doema die schijnbaar de -tig duizende homo's in hun eigen land hun moraal opdringen
Tja is dat eigen moraal? De Doema is weliswaar niet helemaal geloofwaardig gekozen maar ze representeren wel de mening van de meerderheid van het Russische volk.. en als de meerderheid vindt dat openbare homoseksualiteit niet kan...quote:Op vrijdag 25 januari 2013 18:27 schreef TLC het volgende:
[..]
vertel dat aan de mensen in de Doema die schijnbaar de -tig duizende homo's in hun eigen land hun moraal opdringen
de doema trekt zich geen reet aan van het volkquote:Op vrijdag 25 januari 2013 18:34 schreef Grielen het volgende:
[..]
Tja is dat eigen moraal? De Doema is weliswaar niet helemaal geloofwaardig gekozen maar ze representeren wel de mening van de meerderheid van het Russische volk.. en als de meerderheid vindt dat openbare homoseksualiteit niet kan...
WTF is 'openbare homoseksualiteit' ????!!!quote:Op vrijdag 25 januari 2013 18:34 schreef Grielen het volgende:
[..]
Tja is dat eigen moraal? De Doema is weliswaar niet helemaal geloofwaardig gekozen maar ze representeren wel de mening van de meerderheid van het Russische volk.. en als de meerderheid vindt dat openbare homoseksualiteit niet kan...
Doe je dat? Vriendje en ik doen buiten niks van dat, geen zoen, niet handje handje lopen, geen hugs, niks... Veel te bang om overgevoelige hetero's voor t hoofd te stotenquote:Op vrijdag 25 januari 2013 18:37 schreef Homofront het volgende:
[..]
Als ik mijn vriend kus als ie op de trein gaat?
Ben helemaal niet klef maar probeer me zo weinig mogelijk in te houden.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 18:43 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Doe je dat? Vriendje en ik doen buiten niks van dat, geen zoen, niet handje handje lopen, geen hugs, niks... Veel te bang om overgevoelige hetero's voor t hoofd te stoten
Toch blijft het een kwestie van opdringen van moraal, hoe je het ook verwoord. In een volwassen democratie is het juist de kunst om verschillende moralen, denk- en levenswijzen naast elkaar te kunnen laten bestaan.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 18:34 schreef Grielen het volgende:
[..]
Tja is dat eigen moraal? De Doema is weliswaar niet helemaal geloofwaardig gekozen maar ze representeren wel de mening van de meerderheid van het Russische volk.. en als de meerderheid vindt dat openbare homoseksualiteit niet kan...
Deze wet is extreem maar symptomisch voor wat Rusland nu is.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 18:54 schreef Semisane het volgende:
[..]
Toch blijft het een kwestie van opdringen van moraal, hoe je het ook verwoord. In een volwassen democratie is het juist de kunst om verschillende moralen, denk- en levenswijzen naast elkaar te kunnen laten bestaan.
Dit laat weer zien dat Rusland nooit echt een democratie is geworden en het zal ook nooit echt een democratie zijn. Het blijft toch altijd een beetje dat oude Rusland, waar men enorm in zichzelf is gekeerd als land en waar de politieke elite heerst door een combinatie van harde hand en dogmatisch religieuze denkbeelden.
Rusland is nooit echt anders geweest. Politiek en religie is altijd één geweest daar, zelfs ten tijde van het communisme, enkel was toen het communisme/stalinisme de religie. Russen lijken wel niet anders te kunnen of willen en wellicht interesseert het de gemiddelde Rus het ook niet.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 18:59 schreef Homofront het volgende:
[..]
Deze wet is extreem maar symptomisch voor wat Rusland nu is.
Je mag überhaupt blij zijn dat je niet in Novosibirsk geboren wordt, laat staan als gay.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 19:04 schreef Semisane het volgende:
[..]
Rusland is nooit echt anders geweest. Politiek en religie is altijd één geweest daar, zelfs ten tijde van het communisme, enkel was toen het communisme/stalinisme de religie. Russen lijken wel niet anders te kunnen of willen en wellicht interesseert het de gemiddelde Rus het ook niet.
Het is triest, maar het enige advies wat je andersdenkende of homo's eigenlijk alleen maar kan geven is 'niet in Rusland' blijven....maar ja de vodka is goedkoop, dus men zal wel niet willen luisteren.
Elke Rus zal je een enorme lijst van eeuwenoude klachten over hun staat opnoemen.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 19:11 schreef Straatcommando. het volgende:
Ach, ja.. de Soviet-unie is inderdaad opgeheven.. van naam. Qua beleid is het gewoon nog steeds hetzelfde zooitje ongeregeld wat daar de dienst uitmaaktde gemiddelde rus zal het aan z'n kont roesten.
Alleen al het feit dat er uitgerekend in Rusland zoveel neo nazi's rondlopen zegt toch al genoeg? Ze stonden notabene op de ladder der untermenschen niet veel hoger dan de joden.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 19:50 schreef Jareth het volgende:
Vrijwel de volledige volksvertegenwoordiging is compleet achterlijk of heeft Korsakov, dat is duidelijk. Als dat een.afspiegeling van de Russische maatschappij is moet dat land echt fucked up zijn.
Ja als je homoseksualiteit verbiedt gaan alle homo's opeens kindjes makenquote:Op donderdag 24 januari 2013 13:36 schreef karton2 het volgende:
[..]
Érgens hebben ze wel een punt met die opmerking.
Met twee mannen of twee vrouwen bij elkaar is de kans 0,0 groot dat deze paren samen kinderen krijgen.
Net als t idee dat kinderen die bij gays opgroeien automatisch homo worden, want hetero's produceren alleen maar hetero kinderenquote:Op vrijdag 25 januari 2013 20:25 schreef Ambicioso het volgende:
Ja als je homoseksualiteit verbiedt gaan alle homo's opeens kindjes maken
Wat al niet klopt gezien het gegeven dat Adam en Eva volgens mij toch echt hetero zijn.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 20:55 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Net als t idee dat kinderen die bij gays opgroeien automatisch homo worden, want hetero's produceren alleen maar hetero kinderen
Primitief volk, primitief gedachtegoed, homo sapiens 1.0
Ah ja, de Slavische volken, volgens ome Ado alleen goed voor de gaskamer.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 20:22 schreef Hathor het volgende:
[..]
Alleen al het feit dat er uitgerekend in Rusland zoveel neo nazi's rondlopen zegt toch al genoeg? Ze stonden notabene op de ladder der untermenschen niet veel hoger dan de joden.
Ach, ik zie in F&F ook alleen nog maar topics over honten en kadden.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 20:08 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik ben trouwens vreselijk verknipt door dat klote fok, ik las net gewoon anti-hommowet
Lijkt me een vrij accurate weergave van de mening van de wereldbevolking.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 18:58 schreef TLC het volgende:
1 stem tegen
1 onthouding
388 voor
ja mensen de doema is representatief voor de bevolkingx100000
Niet echt, overal is men bezig gays gelijke rechten te geven, in plaats van ze weer de kast in te duwen.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 22:44 schreef Nobu het volgende:
[..]
Lijkt me een vrij accurate weergave van de mening van de wereldbevolking.
Nee joh, daar zijn veel te veel handelsverdragen bij betrokken. Dat gaan ze echt niet doen vanwege zoiets hoor. Als we dat willen gaan doen dan kunnen we ook geen hooggeplaatste Amerikanen ontvangen.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 14:24 schreef okiokinl het volgende:
we zouden die ontvangst van putin in nederland per direct moeten afzeggen.
ja dat is wel zo... hopelijk komt er dan een homo demo of zoiets. ik vind het nogal schokkend.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 14:33 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nee joh, daar zijn veel te veel handelsverdragen bij betrokken. Dat gaan ze echt niet doen vanwege zoiets hoor. Als we dat willen gaan doen dan kunnen we ook geen hooggeplaatste Amerikanen ontvangen.
Ik ken bewust kinderloze hetero's, krijgen die ook straf voor het niet produceren van kindjes?quote:Op vrijdag 25 januari 2013 20:25 schreef Ambicioso het volgende:
[..]
Ja als je homoseksualiteit verbiedt gaan alle homo's opeens kindjes maken
Jup. Nu mogen Amerikanen ook een Russische kinderen meer adopterenquote:Op zaterdag 26 januari 2013 15:34 schreef Homofront het volgende:
[..]
Ik ken bewust kinderloze hetero's, krijgen die ook straf voor het niet produceren van kindjes?
Als je weet hoeveel kinderen er in weeshuizen zitten in Rusland...
Welnee. Niks gelijke rechten.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 14:15 schreef Homofront het volgende:
[..]
Niet echt, overal is men bezig gays gelijke rechten te geven, in plaats van ze weer de kast in te duwen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |