Je hebt haar zeker niet gezien?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 23:37 schreef static het volgende:
Kunnen we nou eens ophouden over die tanden. Kolere zeg.
Die tanden verdienen gewoon hun eigen topic!quote:Op vrijdag 8 februari 2013 23:26 schreef Deisyy het volgende:
Yo was net te zien bij SBS6, een stukje dat ze in een Turkse tv-show te gast was en toen ze ging praten was het net of haar tanden haar in de weg zaten
Tja elephant in the room hequote:Op vrijdag 8 februari 2013 23:37 schreef static het volgende:
Kunnen we nou eens ophouden over die tanden. Kolere zeg.
wel grappig dat ze in zo'n Turkse show gaat zitten: ze krijgt er echt niets van mee wat die gasten zeggen en lacht af en toe een beetje schaapachtig als de anderen ook lachen.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 23:29 schreef Elske6 het volgende:
http://glamora.ma/2013/02/video_yolanthe_op_turkse_tv.html
ze heeft er echt een hele bos ( nep )haar bij gekregen in een week !!!
Dat geldt voor elke buitenlandse celeb in Duitsland ook.quote:Op zondag 10 februari 2013 01:09 schreef Adelante het volgende:
ze krijgt er echt niets van mee wat die gasten zeggen en lacht af en toe een beetje schaapachtig als de anderen ook lachen.
Volume ja, maar het haar lijkt ook een stuk langer en dat zou je dan weer niet verwachten.quote:Op zondag 10 februari 2013 00:35 schreef alors het volgende:
Ik betwijfel of het nep is, met krullen heb je al gauw 100% meer volume in je haar dan wanneer het stijl is.
Nog even en ze laat haar nagels doen. Dan zijn de rapen gaar hoor!quote:Op zondag 10 februari 2013 11:32 schreef Copycat het volgende:
Goh, celebs met extensions. Het moet toch niet gekker worden.
Respect hoor voor Yo om daar te gaan zitten. Ze is daar toch voornamelijk de vrouw van Wesley en moet nu weer een naam voor zichzelf maken in Turkije.quote:Op zondag 10 februari 2013 11:38 schreef Pisces29 het volgende:
Mooi dat oud roze wat ze draagt!
Lijkt me best lastig om daar een uur in plooi te zitten en maar bij elk lachje in de zaal mee te moeten lachen. Of iemand nou tolkt of niet.
waarom respect?? Ze is zelf mediageil en zoelt continue de media op dus jaquote:Op zondag 10 februari 2013 18:03 schreef Uccie het volgende:
[..]
Respect hoor voor Yo om daar te gaan zitten. Ze is daar toch voornamelijk de vrouw van Wesley en moet nu weer een naam voor zichzelf maken in Turkije.
Opzoeken of niet, ze probeert daar gewoon weer voet aan de grond te krijgen en een tv carrière of wat dan ook op te bouwen. Je kunt het mediageil noemen, maar het is niet alsof ze veel anders kan, op TV zijn is haar carrière en die moet ze opnieuw opbouwen.quote:Op zondag 10 februari 2013 21:55 schreef sherezade het volgende:
[..]
waarom respect?? Ze is zelf mediageil en zoelt continue de media op dus ja
ja ook maar ze beschikt sowiezo niet over enig talent...maar ik snapte het stukje van respect niet...daar ging het me eigenlijk om...quote:Op zondag 10 februari 2013 22:34 schreef Uccie het volgende:
[..]
Opzoeken of niet, ze probeert daar gewoon weer voet aan de grond te krijgen en een tv carrière of wat dan ook op te bouwen. Je kunt het mediageil noemen, maar het is niet alsof ze veel anders kan, op TV zijn is haar carrière en die moet ze opnieuw opbouwen.
Jawel. Ze heeft een groot talent om zichzelf in de kijker te spelen. En ja, dat is toch wel degelijk een vaardigheid waar je goed van kan leven. Daar kun je neerbuigend over doen, maar ik heb het talent niet.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 08:50 schreef sherezade het volgende:
[..]
ja ook maar ze beschikt sowiezo niet over enig talent...maar ik snapte het stukje van respect niet...daar ging het me eigenlijk om...
ah ja vandaar dus dat ze haar uit de film hebben geknipt.....quote:Op dinsdag 12 februari 2013 08:53 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Jawel. Ze heeft een groot talent om zichzelf in de kijker te spelen. En ja, dat is toch wel degelijk een vaardigheid waar je goed van kan leven. Daar kun je neerbuigend over doen, maar ik heb het talent niet.
Zelfs dat heb ik nog nooit bereikt.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 08:54 schreef sherezade het volgende:
[..]
ah ja vandaar dus dat ze haar uit de film hebben geknipt.....
ze krijgt deze aandacht alleen maar als vrouw van....
Had je een rijke voetballer moet trouwenquote:Op dinsdag 12 februari 2013 08:56 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Zelfs dat heb ik nog nooit bereikt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |