BOEM NEGATIEF BSAquote:Op maandag 21 januari 2013 22:32 schreef Boterbartje het volgende:
laten we gewoon aan het eind van het jaar onder de streep zien, als je maar plezier hebt he
ja dat zou zonde zijn, maar ik baal eigenlijk meer als ik m'n p niet haal in een keerquote:
je baalt meer van je p niet halen dan van een negatief bsa?quote:Op maandag 21 januari 2013 22:34 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
ja dat zou zonde zijn, maar ik baal eigenlijk meer als ik m'n p niet haal in een keer
Die bonnen voor een nachtje PP doen het wel goed op die veilingsites. Ik hoef er niet heen maar ben wel nieuwsgierig.quote:Op maandag 21 januari 2013 22:33 schreef Boterbartje het volgende:
Hahaha, ik denk al.. ik ken die inktvis op tv. Preston palace uit Almelo sponsort, jawel, de klok van sbs 6Alsof mensen uit het hele land naar het zwembad van preston gaan.. wát een onzin.
Nee en ja.quote:Op maandag 21 januari 2013 22:34 schreef Yreal het volgende:
[..]
je baalt meer van je p niet halen dan van een negatief bsa?
quote:Op maandag 21 januari 2013 22:35 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Die bonnen voor een nachtje PP doen het wel goed op die veilingsites. Ik hoef er niet heen maar ben wel nieuwsgierig.
Zwembad is wel super fraai hoor, met onweersbuien met regen uit het dak en alles. Vroeger had je ook nog bij die bomen bakken vol vers fruit voor de pak en verse drankjes en alles. Genietenquote:Op maandag 21 januari 2013 22:35 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Die bonnen voor een nachtje PP doen het wel goed op die veilingsites. Ik hoef er niet heen maar ben wel nieuwsgierig.
Altijd mooiquote:Op maandag 21 januari 2013 22:38 schreef Yreal het volgende:
Prof vermeulen die iedereen goedemorgen wenst op de band, wanneer ze te laat binnen komen
Hoe staat het met Internationaal?quote:Op maandag 21 januari 2013 22:38 schreef Yreal het volgende:
Prof vermeulen die iedereen goedemorgen wenst op de band, wanneer ze te laat binnen komen
Gaat goed. Nu ik mij een beetje in vpb heb verdiept begrijp ik alle termen die worden aangehaald in dat vak. Als ik een 8+ haal zal ik hem aan je opdragenquote:
Termen, welke?quote:Op maandag 21 januari 2013 22:41 schreef Yreal het volgende:
[..]
Gaat goed. Nu ik mij een beetje in vpb heb verdiept begrijp ik alle termen die worden aangehaald in dat vak. Als ik een 8+ haal zal ik hem aan je opdragen![]()
En ja, ik doe het voor mijzelf en niet voor iemand anders![]()
Details...details.quote:Op maandag 21 januari 2013 22:43 schreef Yreal het volgende:
[..]
Deelneming, belastbaar bedrag,
dat soort dingen
Ah dat soort dingen.quote:Op maandag 21 januari 2013 22:43 schreef Yreal het volgende:
[..]
Deelneming, belastbaar bedrag,
dat soort dingen
The man does have a point.quote:Op maandag 21 januari 2013 22:50 schreef eriksd het volgende:
Internationaal is toch de kers op de taart joh. Ga nou eerst eens de basale kennis met betrekking tot winstvastelling onder de knie krijgen; IB en VPB. Daarna komt Europees en dan dit. Het heeft weinig nut je te werpen op een objectvrijstelling voor vaste inrichtingen als je nog geeneens in staat bent van de BV zelf de winst vast te stellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |