Je zet jezelf enkel voor lulquote:Op maandag 21 januari 2013 22:12 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Als je doping pakt ben je niet gelijk een topper hè. Zeker niet als de rest ook stijf staat.
Dat kan je niet afleiden uit de context?quote:Op maandag 21 januari 2013 22:11 schreef kapiteintje het volgende:
Nee, maar Knutt wat is een pakhaas?
Hij gebruikte doping in de jeugd?quote:Op maandag 21 januari 2013 22:13 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Dat kan je niet afleiden uit de context?
Yot veel op geyoghurt.quote:
Boogerd had een absolute wereldtopper geweest als het hele peleton clean was geweest. Ik zeg niet dat hij een perfecte schoonzoon is (Hij is niet voor niks gescheiden van zijn vrouw), maar aan valsspelen doet hij nietquote:
Hij begon iig ineens heel veel te winnen toen hij neoprof werd.quote:Op maandag 21 januari 2013 22:15 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Hij gebruikte doping in de jeugd?
Speculatief gelulquote:Op maandag 21 januari 2013 22:15 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Boogerd had een absolute wereldtopper geweest als het hele peleton clean was geweest. Ik zeg niet dat hij een perfecte schoonzoon is (Hij is niet voor niks gescheiden van zijn vrouw), maar aan valsspelen doet hij niet
Boogerd![]()
![]()
Wat is een neoprof?quote:Op maandag 21 januari 2013 22:17 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Hij begon iig ineens heel veel te winnen toen hij neoprof werd.
Ik steek liever mijn eigen ogen uit.quote:Op maandag 21 januari 2013 22:17 schreef Dr.Mikey het volgende:
Allemaal naar het Schaep in Mokum kijken voor topless Georgina .
Zou kunnen hoor.quote:Op maandag 21 januari 2013 22:15 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Boogerd had een absolute wereldtopper geweest als het hele peleton clean was geweest. Ik zeg niet dat hij een perfecte schoonzoon is (Hij is niet voor niks gescheiden van zijn vrouw), maar aan valsspelen doet hij niet
Boogerd![]()
![]()
Ik steek nog liever LittleRabbit z'n ogen uit.quote:Op maandag 21 januari 2013 22:17 schreef Dr.Mikey het volgende:
Allemaal naar het Schaep in Mokum kijken voor topless Georgina .
Roep ff als het zover isquote:Op maandag 21 januari 2013 22:17 schreef Dr.Mikey het volgende:
Allemaal naar het Schaep in Mokum kijken voor topless Georgina .
Het laatste niveau wat je als jonge renner bereikt voordat je prof wordt. Vergelijk het met belofte-elftallen in de voetballerij.quote:
Ah joh Happel...we zijn niet slecht terecht gekomen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh ok...en jij denkt dat hij daar begon met epo pakken oid?quote:Op maandag 21 januari 2013 22:20 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Het laatste niveau wat je als jonge renner bereikt voordat je prof wordt. Vergelijk het met belofte-elftallen in de voetballerij.
Eerder al, niveau daarvoor. Volgens vriend van me. Hij zat er dicht op.quote:Op maandag 21 januari 2013 22:21 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Oh ok...en jij denkt dat hij daar begon met epo pakken oid?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |