ziet er compact uit ja, dat is die van mij ook, marco sky lquote:Op vrijdag 1 februari 2013 00:51 schreef octopussy het volgende:
Ik zou mijn duowagen (Phil&Teds vibe) voor geen goud willen missen. Mijn peuter is lui![]()
En de wagen is een geweldige pakezel.
Mijn moeder en mijn man zijn er geloof ik ook wel blij mee
quote:Op donderdag 31 januari 2013 22:01 schreef innepin het volgende:@Kleinzusje, ik heb twee effen paarse Hemarompers uit de stapel gevist. PM maar als je ze wil
No problem, misschien heeft er iemand anders nog interesse. Duobuggy van koelstra hebben we helaas al verkochtquote:Op vrijdag 1 februari 2013 09:20 schreef Kleurdoos het volgende:
Sorry mark, ik zoek t liever wat dichterbij
quote:Op donderdag 31 januari 2013 20:21 schreef Troeta het volgende:
Ik heb een phil and teds duowagen te koop, hij is zwart en de reiswieg en tweede zitje zijn limegroen. Ik heb er ook een regenkap bij.
Als er interesse is kan ik foto's maken, hij kost 375 euro iig.
Ik ga niet vaak alleen lang op pad met twee kinderen, dus ik gebruik hem niet vaak, hij staat hier eigenlijk maar erg in de weg.
Het meeste is hier echt op peuterloopafstand namelijk.
Als ik hem kan verkopen ga ik een bugaboomeerijdplankje halen.
Vind het wel een hele toffe wagen, dus vind het eigenlijk wel jammer!
Zijn deze een beetje op te klappen in een mooi formaat?quote:Op vrijdag 1 februari 2013 08:43 schreef mikoxx het volgende:
Ik heb een koelstra tweelingbuggy staan, donkergrijs. Nu het er hier over gaat bedenk ik me dat die eigenlijk wel weg kan. Mocht er iemand belangstelling hebben dan wil ik wel een foto maken?? Hij is eigenlijk in nieuwstaat!
En kan daar ook een baby in? Of is deze voor wat oudere kindjes?quote:Op vrijdag 1 februari 2013 12:10 schreef mikoxx het volgende:
Tally, de koelstra buggy is idd klein op te vouwen, dat was voor ons een belangrijke voorwaarde destijds ;-).
Zeeman.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:49 schreef kleinzusje het volgende:
Wie had ook al weer die rompers met paddestoelen en tractoren ?
Ah !quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:51 schreef laziness het volgende:
Ik maar ze zijn verkocht.
Ik heb wel robots en tractoren binnenkort in de aanbieding als O. er uit is (dat is bijna). De paddenstoelen zijn al gereserveerd.
Maar zowel de al verkochte als deze zijn maat 86/92.
Niet meer !quote:
Hij past achterin de auto, het voorwiel kan plat zodat de kofferbak dicht kan.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 12:06 schreef Tally het volgende:
[..]
[..]
Zijn deze een beetje op te klappen in een mooi formaat?
Ik ga voor je kijken/ vragen aan mijn zusje. Je hoort het na het weekend!quote:Op vrijdag 1 februari 2013 15:29 schreef kleinzusje het volgende:
Graag!! Danig. Kijk zelf zo ook nog even.
edit: net bij Zeeman geweest. Uitverkocht !
Wil graag 1x tractors en 1x paddestoel in 74![]()
Open een picasa acount (dat is via gmail/google). Upload je fotos naar dat account.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 17:00 schreef Roos2010 het volgende:
Hoi, ik ben nieuw hier dus weet nog niet helemaal hoe het hier in zijn werk gaat. Maar ik heb ontzéttend veel kleertjes (meisje, vanaf maat 50 t/m maat 86) en zou die graag voor een luttel bedragje ergens van de hand doen, ik denk aan een paar euro per kledingstuk, of in pakketjes voor een klein prijsje. Ik heb al een selectie gemaakt en 3 verhuisdozen vol met de iets mindere dingen al aan het goede doel gegeven.
Nu heb ik nog 4 dozen vol met de leukste en mooiste dingetjes, dat vind ik zonde om zomaar weg te gooien/geven. Er is niemand in mijn omgeving zwanger van een meisje, en ik nu zelf van een jongetje (mijn 3e en laatste) dus al die leuke meidenkleren moeten (helaas) weg.
Ik heb overal foto's van gemaakt en per maat opgeslagen in mijn PC, maar weet nu niet goed wat ik er verder mee moet. Alles apart op MP zetten is een enorm werk, en volgens mij is het aanbod daar zo groot dat het voor geen meter zal lopen. Het is voornamelijk Hema, Prenatal, V&D, Bakkaboe, H&M enzo, geen duur merkspul, maar het ziet er allemaal nog goed uit en zonder vlekken/beschadigingen en natuurlijk schoon. Wel enkele merkdingetjes van Mexx, Name it en Noppies zitten ertussen. En verder vanalles, winter- en zomerjasjes, slofjes, schoentjes en laarzen, shirtjes, rokjes, broeken, jurkjes, maillots, sokjes, slaapzakken, rompers in alle soorten en maten, babypakjes, mutsjes... noem maar op, alles eigenlijk.
Zou ik er hier op dit forum iets mee kunnen? Foto's online zetten en een linkje plaatsen ofzo?
Groetjes van Roos
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |