VVV nog uit, dat beloofd wat jaquote:Op zondag 20 januari 2013 17:17 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Iets met een klote speelschema in de 2e seizoenshelft. Vitesse, VVV, RKC, Twente, AZ, PSV, NAC en Groningen nog uit.
En nog Europees spelen en nog in de beker, drukke boel.![]()
AZ is thuis. Geen probleem.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:18 schreef S0nic het volgende:
[..]
Daarvan zijn alleen Twente en PSV lastig. Misschien ook AZ.
Niet op in gaan, laat ze hun lolletje hebben. Ik kijk mooi tottenham united nu.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:18 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
ja man. doe me best maar lokken ze steeds uit hier
Ik moet toegeven dat ik ze een paar keer uit de tent heb gelokt.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:18 schreef Euribob het volgende:
Ik moet wel zeggen dat de PSV'ers lef hebben om na zo'n wedstrijd tegen PEC nog op Feyenoord te gaan zitten zeiken.
Sorry ik wist niet dat je moeilijk tegen je verlies konquote:Op zondag 20 januari 2013 17:18 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
ja man. doe me best maar lokken ze steeds uit hier
Dit sowiesoquote:Op zondag 20 januari 2013 17:19 schreef Joeriii het volgende:
Feyenoord
Wij zijn Rotterdammers, wij houden vol!
Volgende week tegen Twente er weer voor gaan.
In strijd met elkaar ja, niet met Ajax.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:21 schreef Fuszy het volgende:
[ afbeelding ]
flikker op joh, er was amper strijd
Denken ze serieus zo over de wedstrijd in Rotterdam ? Nasty.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:21 schreef Fuszy het volgende:
[ afbeelding ]
flikker op joh, er was amper strijd
Laatste keer tegen feyenoord was ook niet geweldig maar die werden nu helemaal zoek gespeeldquote:Op zondag 20 januari 2013 17:20 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Van de laatste 3 wedstrijden daar 2 keer gelijk gespeeld, geen zorgen inderdaad.
ja want hier zie je ook echt mensen zeggen dat er strijd was he sukkelquote:Op zondag 20 januari 2013 17:22 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Denken ze serieus zo over de wedstrijd in Rotterdam ? Nasty.
ga weer eens je tent in, je komt er te makkelijk uit.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:23 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
ja want hier zie je ook echt mensen zeggen dat er strijd was he sukkel
ditquote:Op zondag 20 januari 2013 17:21 schreef Equites het volgende:
[..]
In strijd met elkaar ja, niet met Ajax.
"Maar Immers werkt zo hard"quote:Op zondag 20 januari 2013 17:23 schreef PIETR het volgende:
Mathijsen en Immers, nooit meer opstellen aub. Wat een ongelooflijk slechte spelers zeg.
en ditquote:Op zondag 20 januari 2013 17:23 schreef PIETR het volgende:
Mathijsen en Immers, nooit meer opstellen aub. Wat een ongelooflijk slechte spelers zeg.
Nelom linksback vind ik anders ook niks...quote:Op zondag 20 januari 2013 17:23 schreef PIETR het volgende:
Mathijsen en Immers, nooit meer opstellen aub. Wat een ongelooflijk slechte spelers zeg.
Waarom refereer je dan aan die 2 vorige seizoenen?quote:Op zondag 20 januari 2013 17:23 schreef Tyron het volgende:
[..]
Laatste keer tegen feyenoord was ook niet geweldig maar die werden nu helemaal zoek gespeeld
quote:
quote:Immers: 'Volgende penalty voor een ander'
"Dit was een totale wanprestatie van het team, simpel zat." Lex Immers was na de 3-0 nederlaag in de topper tegen Ajax duidelijk over de prestatie van Feyenoord. Ook stak de middenvelder de hand in eigen boezem.
"Een dramatische middag", zo vatte Immers de prestatie van Feyenoord treffend samen. De aanvallende middenvelder was zichtbaar teleurgesteld na de afgang in de Amsterdam ArenA. "Dit doet veel pijn. We hebben vijf minuten druk kunnen zetten, daarna viel alles weg."
Immers zelf miste een penalty en twee opgelegde kansen. "Of ik mezelf iets kwalijk neem? Zeker. Bij de eerste kans stond Vermeer ineens voor me en hij maakte zijn doel goed klein. En ja, de penalty. De volgende is voor iemand anders. Ik heb er nu twee gemist, dan is de volgende aan de beurt. Ik ga de bal in ieder geval niet meer opeisen."
Omdat jij dat ook deed met je Venloquote:Op zondag 20 januari 2013 17:25 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Waarom refereer je dan aan die 2 vorige seizoenen?
Back-positie is van minder groot belang, zeker met De Vrij-BMI als centrum. Vind Nelom aanvallend overigens sterker dan Bruno.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:24 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Nelom linksback vind ik anders ook niks...
quote:Op zondag 20 januari 2013 17:26 schreef Insomnia_ het volgende:
Kunnen we die Mathijssen niet naar de woestijn sturen?
quote:Op zondag 20 januari 2013 17:26 schreef Insomnia_ het volgende:
Kunnen we die Mathijssen niet naar de woestijn sturen?
zo eindelijk zegquote:
Mathijsen.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:26 schreef Insomnia_ het volgende:
Kunnen we die Mathijssen niet naar de woestijn sturen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
of naar ajax, past mooi bij de rest van t wantalentquote:Op zondag 20 januari 2013 17:26 schreef Insomnia_ het volgende:
Kunnen we die Mathijssen niet naar de woestijn sturen?
Kent er de weg hé, krijg je dat.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:29 schreef Tha_Duck het volgende:
En om lekker een beetje te stoken, die koeman was wel heel snel verstopt....
maakt me niet uit, hoef die gozer echt nooit meer in feyenoord shirt te zien.quote:
quote:Op zondag 20 januari 2013 17:29 schreef Tha_Duck het volgende:
Onthutsend zwak feyenoord. Ik ben onder de indruk van pelle, maar deze wedstrijd was hij helemaal nergens. mathisen was in wedstrijd 1 al niks, en toont dit nu weer aan.
Ik denk dat er geen kampioenschap zal zijn voor jullie dit jaar, ondanks de prima eerste seizoenshelft, maar deze wedstrijden moet je meer geven dan dit.Dat ligt niet aan Pellč, hij kan moeilijk de bal zelf gaan ophalen, dat is niet de bedoeling.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
Dat wantalent waar jullie goddelijk team met 3-0 van heeft verloren?quote:Op zondag 20 januari 2013 17:29 schreef Jimbo het volgende:
[..]
of naar ajax, past mooi bij de rest van t wantalent
PLeurt toch een keer op uit het Feyenoord topic, wat heb je hier te zoeken.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:31 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Dat wantalent waar jullie goddelijk team met 3-0 van heeft verloren?
kanker opquote:
Dat zeg ik ook niet, alleen werd zijn kracht effectief bestreden. Een kuyt of guidetti is wat dat betreft nuttiger in zulke wedstrijden.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:31 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat ligt niet aan Pellč, hij kan moeilijk de bal zelf gaan ophalen, dat is niet de bedoeling.
Oh jullie mogen wel Ajax bashen maar wij mogen niet reageren op die bash? Man the fuck upquote:Op zondag 20 januari 2013 17:33 schreef Equites het volgende:
eurt toch een keer op uit het Feyenoord topic, wat heb je hier te zo
Ja zelfs met 10 man gaven ze Feyenoord het gevoel dat ze er met 13 liepen.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:34 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet, alleen werd zijn kracht effectief bestreden. Een kuyt of guidetti is wat dat betreft nuttiger in zulke wedstrijden.
Maar het is wel tekenend voor de onmacht van het team vandaag dat je pelle niet normaal aangespeeld krijgt zodat hij kan scoren. Dat is geen sneer naar feyenoord maar een compliment voor 020 die dat gewoon erg goed deed.
voor jou geld t zelfsde als mn vorige postquote:Op zondag 20 januari 2013 17:31 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Dat wantalent waar jullie goddelijk team met 3-0 van heeft verloren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |