Je snapt het niet helemaal, ja jij hebt al een huis gekocht en bent daar zeer tevreden mee.quote:Op zondag 20 januari 2013 01:29 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
10K per jaar... Ik betaal 6K per jaar (en ja, mijn woning zou vrije sector minimaal 850,- kosten, en 1100,- geloof ik ook), dat is dan al 4K per jaar winst.
Ik heb mijn woning dermate energiezuinig gemaakt (PV-panelen en HR-Houtkachel), dat dat ook nog 1,5K per jaar op de energie rekening scheelt.
Dus pakweg 5,5K korting per jaar t.o.v. een vrije sector woning.
En koppig die 5,5K per jaar toch extra betalen, noem ik jezelf kastijden ja.
Jij snapt het niet helemaal...quote:Op zondag 20 januari 2013 01:34 schreef Piet_Piraat het volgende:
Je snapt het niet helemaal, ja jij hebt al een huis gekocht en bent daar zeer tevreden mee.
Een starter die nu het inkomen heeft om te kopen kan ook simpel vrije sector huren en afwachten in een woning die gelijkwaardig is aan wat je nu kan kopen.
Je gaat steeds maar uit van je eigen verhaal en dat werkt voor jou prima.quote:Op zondag 20 januari 2013 01:37 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Jij snapt het niet helemaal...
Ik hoor hier al jaren dat je niet moet kopen. En de komende 1, 2 a 5 jaar ook nog niet...
Zal allemaal wel, maar je naait uiteindelijk alleen jezelf. Als ik in 2005 had geluisterd naar al die doemdenkers, had ik nu 8 jaar woongenot misgelopen (ja, niks lekkerder als dat je je eigen woning kunt aanpassen aan je eigen wensen) en tevens per jaar 5K extra kwijt geweest. Dat is dus al 40K bespaard.![]()
Ja maar die afhakende verkopers snappen ook niet dat een huis kopen voor de lange adem is. Toen ik kocht 12 jaar gelden waren de prijzen stijgende. Toen zei men ook al NIET KOPEN en is voor mij ook niet verkeerd gegaan. Ja nu gaat er geld af maar zoals ik al vaker gezegd heb dat is virtueel geld wat ik toen niet had en nu nog steeds niet.quote:Op zondag 20 januari 2013 01:42 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Je gaat steeds maar uit van je eigen verhaal en dat werkt voor jou prima.
Heb jij het goed gedaan.
In de huidige markt van dalende huizenprijzen is het verhaal wat veranderd, 10k waardeverlies in een jaar zorgt voor afhakende kopers die voor het eerst een huis willen aanschaffen.
Die afhakende kopers bedoel je waarschijnlijk die snappen inmiddels ook wel dat een huis niet altijd in waarde stijgt.quote:Op zondag 20 januari 2013 01:49 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Ja maar die afhakende verkopers snappen ook niet dat een huis kopen voor de lange adem is. Toen ik kocht 12 jaar gelden waren de prijzen stijgende. Toen zei men ook al NIET KOPEN en is voor mij ook niet verkeerd gegaan. Ja nu gaat er geld af maar zoals ik al vaker gezegd heb dat is virtueel geld wat ik toen niet had en nu nog steeds niet.
En wat doet dat ertoe dan. Je koopt een huis, je neemt een hypotheek en alles wat dan stijgt dan wel daalt is allemaal virtueel. Ik had 80k virtuele winst en dat is nou wat minder. Heb je gekocht 150k hypotheek 150k daling 10k. 10k virtueel verlies zolang je betaald is er niks in de weg. Ook met stijgende huizenprijzen en verlies van je inkomen heb je een probleem. Dat zal altijd zo zijn gisteren was dat zo, vandaag is dat zo en morgen ook. En dat kun je uitbreiden met 10 jaar voor en na.quote:Op zondag 20 januari 2013 01:51 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Die afhakende kopers bedoel je waarschijnlijk die snappen inmiddels ook wel dat een huis niet altijd in waarde stijgt.
Je koopt een huis om in te wonen. Wat ie op papier waard is boeit alleen de wannabe kopers, mij in ieder geval niet.quote:Op zondag 20 januari 2013 01:49 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ik snap het wel, wanneer je in 2005 gekocht hebt voor redelijke prijs en je hebt inmiddels al wat gespaard op je spaarhypotheek dan is er weinig aan de hand.
Het wordt pas een probleem wanneer er dingen mis gaan.
Concreet is het bedrag wat je meeneemt en aankoopprijs wanneer je gaat kopen, niets virtueel aan.quote:Op zondag 20 januari 2013 01:55 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
En wat doet dat ertoe dan. Je koopt een huis, je neemt een hypotheek en alles wat dan stijgt dan wel daalt is allemaal virtueel. Ik had 80k virtuele winst en dat is nou wat minder. Heb je gekocht 150k hypotheek 150k daling 10k. 10k virtueel verlies zolang je betaald is er niks in de weg. Ook met stijgende huizenprijzen en verlies van je inkomen heb je een probleem. Dat zal altijd zo zijn gisteren was dat zo, vandaag is dat zo en morgen ook. En dat kun je uitbreiden met 10 jaar voor en na.
True Truequote:Op zondag 20 januari 2013 01:57 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Je koopt een huis om in te wonen. Wat ie op papier waard is boeit alleen de wannabe kopers, mij in ieder geval niet.
De huurders hier roeptoeteren constant over 'vrijheid'...
Die 'vrijheid' bestaat voor mij uit:
Hmmm, die wand is best lastig, die zet ik ff een meter opzij.
Hmmm, die keuken kan ook beter, regelen we volgende week ff.
Hmmm, op dat dak kunnen best wat PV panelen, regel ik volgende week even.
Hmmm, erg warm in de zomer in de woonkamer, ik regel volgende week even wat rolluiken rondom.
Hmmm... Zou best een garage willen, nou dan bouwen we die toch?
Hmmm... Die mechanische afzuiging vreet wel erg veel stroom, die zou je beter kunnen vervangen door een gelijkstroomversie. Ow, wacht ff, dan doen we dat toch...
Hmmmm, ik wil een rookkanaal maken, maar moet door 2 betonnen vloeren heen... Ow, wacht ff, dat mag gewoon
Dat is vrijheid.
Je ziet het nogal zwart wit, natuurlijk heb je een huis om in te wonen, je hebt de vrijheid om het te kopen of te huren wanneer je inkomen hoog genoeg is, jij ziet huurders als een soort losers.quote:Op zondag 20 januari 2013 01:57 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Je koopt een huis om in te wonen. Wat ie op papier waard is boeit alleen de wannabe kopers, mij in ieder geval niet.
De huurders hier roeptoeteren constant over 'vrijheid'...
Idd daar heb je helemaal gelijk aan. Maar alle verliezen en winsten daarna is virtueel tot je verkoopt. Ik had 80k winst op mijn huis verkocht mei 2012. In ander huis gestoken en toen had ik niks meer. Kosten zijn voor mij hetzelfde gebleven alleen ander huis. Ouder maar wel groter en grond erbij ipv appartement. Of dat huis nou daalt of stijgt zal mij om het even zijn. Mijn bedoeling is niet om het over 2 jaar te verkopen maar om er te wonen en wat leuks van te maken. Wat het al is natuurlijk anders had ik het niet gekocht maar kan nog beter.quote:Op zondag 20 januari 2013 01:59 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Concreet is het bedrag wat je meeneemt en aankoopprijs wanneer je gaat kopen, niets virtueel aan.
Nee, dat zeg ik nergens. Ik zeg slechts dat kopen zo gek nog niet is, en uitstellen voor een jaar kan nog wel, maar er zitten er hier die het al jaaaaaren vrijwillig uitstellen. (Volgens hun zeggen dan he, er zal vast een dringendere reden zijn voor dat uitstel schat ik zo..)quote:Op zondag 20 januari 2013 02:12 schreef Piet_Piraat het volgende:
jij ziet huurders als een soort losers.
Kopen is uiteindelijk altijd de beste optie, het is voor starters nu niet het goede moment omdat je 10k per jaar aan huur kunt besteden en ondertussen de spaarrekening kunt spekken.quote:Op zondag 20 januari 2013 02:21 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Nee, dat zeg ik nergens. Ik zeg slechts dat kopen zo gek nog niet is,
Of je nou 10K uitgeeft aan huur of aan rente (+ eventueel de aflossing!) is lood om oud ijzer, in beide gevallen kun je je spaarrekening spekken.quote:Op zondag 20 januari 2013 02:24 schreef Piet_Piraat het volgende:
Kopen is uiteindelijk altijd de beste optie, het is voor starters nu niet het goede moment omdat je 10k per jaar aan huur kunt besteden en ondertussen de spaarrekening kunt spekken.
Je vergeet 1 ding, de rente en huur zullen ongeveer gelijk zijn, de kosten van koopwoning zijn hoger en hetzelfde huis is over een jaar 5% goedkoper.quote:Op zondag 20 januari 2013 02:30 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Of je nou 10K uitgeeft aan huur of aan rente (+ eventueel de aflossing!) is lood om oud ijzer, in beide gevallen kun je je spaarrekening spekken.
Lolwhut? Dus jouw huisbaas pleegt gratis onderhoud en neemt genoegen met 0% rendement?quote:Op zondag 20 januari 2013 02:33 schreef Piet_Piraat het volgende:
Je vergeet 1 ding, de rente en huur zullen ongeveer gelijk zijn,
Ik reken HRA even niet mee want die heb je nodig voor de extra lasten van een koophuis.quote:Op zondag 20 januari 2013 02:35 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Lolwhut? Dus jouw huisbaas pleegt gratis onderhoud en neemt genoegen met 0% rendement?
Jouw huisbaas kan ook gewoon de rente aftrekken, dus reken die inderdaad maar even niet mee.quote:Op zondag 20 januari 2013 02:37 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ik reken HRA even niet mee want die heb je nodig voor de extra lasten van een koophuis.
Het zal me worst wezen hoe mijn verhuurder het doet, ik huur vrije sector voor 700 Euro in de maand en daar kan ik op zijn hoogst een gelijkwaardige woning voor kopen die voorlopig in waarde daalt.quote:Op zondag 20 januari 2013 02:38 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Jouw huisbaas kan ook gewoon de rente aftrekken, dus reken die inderdaad maar even niet mee.
Tja, soms zit het mee, soms zit het tegen, zeg maar.quote:Op zondag 20 januari 2013 02:45 schreef Piet_Piraat het volgende:
Het zal me worst wezen hoe mijn verhuurder het doet, ik huur vrije sector voor 700 Euro in de maand en daar kan ik op zijn hoogst een gelijkwaardige woning voor kopen die voorlopig in waarde daalt.
Juist en een huis kopen moet je goed overwogen doen.quote:Op zondag 20 januari 2013 02:48 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Tja, soms zit het mee, soms zit het tegen, zeg maar.
Ik probeer juist duidelijk te maken dat je je niet blind moet staren op virtuele 'beurskoersen'.quote:Op zondag 20 januari 2013 02:50 schreef Piet_Piraat het volgende:
Juist en een huis kopen moet je goed overwogen doen.
Dat is je blijkbaar goed gelukt maar dat is niet voor iedereen zo.
Er is een blog van iemand (zal geen namen noemen) die al sinds 2003 bezig is met wachten/roeptoeteren, wachten/roeptoeteren, en wachten/roeptoeteren... Zou wel erg zuur zijn voor hem om na 10 jaar wachten weer op het beginpunt te eindigenquote:Op zondag 20 januari 2013 03:01 schreef Piet_Piraat het volgende:
Mijn persoonlijke mening waarvoor ik geen bron heb is dat de prijzen uiteindelijk ergens op 2003 niveau gaan stabiliseren.
Toch zijn de druiven zuur wanneer je een appartement hebt gekocht wat je aan de straatstenen niet meer kwijtraakt zonder veel verlies. Had je beter wat langer in die huurflat kunnen blijven.quote:Op zondag 20 januari 2013 03:09 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Er is een blog van iemand (zal geen namen noemen) die al sinds 2003 bezig is met wachten/roeptoeteren, wachten/roeptoeteren, en wachten/roeptoeteren... Zou wel erg zuur zijn voor hem om na 10 jaar wachten weer op het beginpunt te eindigen![]()
Je leeft maar 1 keer. 10 jaar weggooien is een grote gok.
Naar mijn mening moet je alleen iets kopen waar je inclusief gezinsuitbreiding in zou kunnen (en willen) blijven wonen. Ik heb het kopen van een klein appartement nooit begrepen.quote:Op zondag 20 januari 2013 03:11 schreef Piet_Piraat het volgende:
Toch zijn de druiven zuur wanneer je een appartement hebt gekocht wat je aan de straatstenen niet meer kwijtraakt zonder veel verlies. Had je beter wat langer in die huurflat kunnen blijven.
Ben ik helemaal met je eens, mijn 1e huis was jaren 30 woning met veel grond en heleboel beperkingen. In de goede tijd was het 100% winst in 10 jaar.quote:Op zondag 20 januari 2013 03:14 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Naar mijn mening moet je alleen iets kopen waar je inclusief gezinsuitbreiding in zou kunnen (en willen) blijven wonen. Ik heb het kopen van een klein appartement nooit begrepen.
En die PV-Panelen, HR Ketel, Houtkachel en eventutele andere aanpassingen heb je betaald met het overschot statiegeldflessen dat je aantrof in de kelder na koop van het huis? Ook de rest van klusjes (gemiddelde onderhoudskosten huis 1750 <> 5000 per jaar afhankelijk van de grote van je huis) aan het huis worden gefinancierd door deze verborgen schat in de kelder? Verzekeringen? (verplichte opstalverzekering en misschien een levensverzekering voor hypotheek rond te krijgen?)quote:Op zondag 20 januari 2013 01:29 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
10K per jaar... Ik betaal 6K per jaar (en ja, mijn woning zou vrije sector minimaal 850,- kosten, en 1100,- geloof ik ook), dat is dan al 4K per jaar winst.
Ik heb mijn woning dermate energiezuinig gemaakt (PV-panelen en HR-Houtkachel), dat dat ook nog 1,5K per jaar op de energie rekening scheelt.
Dus pakweg 5,5K korting per jaar t.o.v. een vrije sector woning.
En koppig die 5,5K per jaar toch extra betalen, noem ik jezelf kastijden ja.
Nou dat is maar net waar dat appartementje staat natuurlijk. Kruip afstand van een leuk stadscentrum is nooit verkeerd en in de buurt van allerlei voorzieningen. Leuk voor de jonge mensen vanwege dat leuke centrum en leuk voor oude mensen vanwege de voorzieningen. Idd voor een gezin niet het meest ideale maar tich mensen / gezinnen die wel zo wonen maar dan huur. En dan ook nog op fiets afstand van datzelfde centrum.quote:Op zondag 20 januari 2013 03:14 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Naar mijn mening moet je alleen iets kopen waar je inclusief gezinsuitbreiding in zou kunnen (en willen) blijven wonen. Ik heb het kopen van een klein appartement nooit begrepen.
Pardon, wat voor een waaibomenhuis heb je het dan over? Lijkt me absurd hoog die inschatting, ik ben het er althans geeneens bij benadering aan kwijt, waar baseer je dat op?quote:Op zondag 20 januari 2013 07:51 schreef dramatiek het volgende:
[..]
En die PV-Panelen, HR Ketel, Houtkachel en eventutele andere aanpassingen heb je betaald met het overschot statiegeldflessen dat je aantrof in de kelder na koop van het huis? Ook de rest van klusjes (gemiddelde onderhoudskosten huis 1750 <> 5000 per jaar afhankelijk van de grote van je huis) aan het huis worden gefinancierd door deze verborgen schat in de kelder? Verzekeringen? (verplichte opstalverzekering en misschien een levensverzekering voor hypotheek rond te krijgen?)
Je woont in een huurwoning met laten we zeggen een ouderwetse gaskachel. Dan word er een cv instalatie geplaatst. Hoe wordt dat betaald, huurverhoging. Of je nou huurt of koopt dat soort dingen is toch allemaal gewoon betalen van het loon wat je verdient/krijgt.quote:Op zondag 20 januari 2013 07:51 schreef dramatiek het volgende:
[..]
En die PV-Panelen, HR Ketel, Houtkachel en eventutele andere aanpassingen heb je betaald met het overschot statiegeldflessen dat je aantrof in de kelder na koop van het huis? Ook de rest van klusjes (gemiddelde onderhoudskosten huis 1750 <> 5000 per jaar afhankelijk van de grote van je huis) aan het huis worden gefinancierd door deze verborgen schat in de kelder? Verzekeringen? (verplichte opstalverzekering en misschien een levensverzekering voor hypotheek rond te krijgen?)
Nibudquote:Op zondag 20 januari 2013 09:23 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
Pardon, wat voor een waaibomenhuis heb je het dan over? Lijkt me absurd hoog die inschatting, ik ben het er althans geeneens bij benadering aan kwijt, waar baseer je dat op?
Opstalverzekering dan hebben we het over een slordige 100 euro bij een gemiddeld huis.
Maar goed, met cijfers kan je goochelen. Opmerking was meer algemeen bedoeld als in "er zitten nog wel meer verborgen kosten in een huis en alles wat je eraan doet voor een huis energiezuinig te maken zijn ook kosten".quote:Verhuist u naar een koopwoning, dan komen de onderhoudskosten voor uw eigen rekening. De kosten zijn onder meer afhankelijk van het type woning en het bouwjaar. U kunt uitgaan van een bedrag aan onderhoudskosten van ongeveer 1% van de aankoopprijs van de woning per jaar.
Dan is het Nibud aardig doorgedraaid, want voor dat bedrag schilder ik dit huis elk jaar volledig, zet er om de vijf jaar een nieuwe keuken en HR ketel in. En van het bedrag wat er overblijft ga ik een jaar op vakantie.quote:Op zondag 20 januari 2013 09:29 schreef dramatiek het volgende:
[..]
Nibud
[..]
Maar goed, met cijfers kan je goochelen. Opmerking was meer algemeen bedoeld als in "er zitten nog wel meer verborgen kosten in een huis en alles wat je eraan doet voor een huis energiezuinig te maken zijn ook kosten".
De kleur van de keuken is niet meer hip. Nou, dat vind ik geen onderhoud.quote:Op zondag 20 januari 2013 09:46 schreef Basp1 het volgende:
misschien dat het nibud ook complete renovaties als onderhoud mee rekent, en zodoende op zo'n hoog jaarbedrag uitkomt.
Wie zegt dat ze met tevredenheid zo'n keuken hebben. Die willen vast ook wel wat nieuwers. Maar kunnen dat niet betalen en de WBV maakt daar mooi gebruik van. Dat is typisch staaltje van tering naar de nering. En dat is toch iets wat meer mensen zouden moeten doen. Koophuis of niet.quote:Op zondag 20 januari 2013 09:47 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
De kleur van de keuken is niet meer hip. Nou, dat vind ik geen onderhoud.
Als huurders in alle tevredenheid met een 30 jaar oude brynzeel keuken kunnen leven, wie ben ik dan?
Ik vind dat ook geen onderhoud, maar om aan zulke hoge onderhouds bedragen per jaar te komen moet dat bijna wel.quote:Op zondag 20 januari 2013 09:47 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
De kleur van de keuken is niet meer hip. Nou, dat vind ik geen onderhoud.
Als huurders in alle tevredenheid met een 30 jaar oude brynzeel keuken kunnen leven, wie ben ik dan?
Wat dat betreft maken huurders en kopers niet uit qua mentaliteit hoor.quote:Op zondag 20 januari 2013 09:57 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik vind dat ook geen onderhoud, maar om aan zulke hoge onderhouds bedragen per jaar te komen moet dat bijna wel.
En als ik op fok soms topics lees vinden sommige huurders dat die 15 jaar oude standaard keuken toch vervangen moet worden anders willen ze dat huurhuis niet eens. Totdat ze er achter komen dat ze niet zoveel noten op hun zang moeten hebben
en toch maar dat huis met die oudere keuken accepteren.
Pas maar op dat je niet te veel negatieve dingen verteld over de koopwoningmarkt, want je krijgt meteen de volle laag hierquote:Op zondag 20 januari 2013 01:42 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Je gaat steeds maar uit van je eigen verhaal en dat werkt voor jou prima.
Heb jij het goed gedaan.
In de huidige markt van dalende huizenprijzen is het verhaal wat veranderd, 10k waardeverlies in een jaar zorgt voor afhakende kopers die voor het eerst een huis willen aanschaffen.
Dat denk ik ook jaquote:
Ik geloof niet dat je het helemaal begrijpt...quote:Op zondag 20 januari 2013 07:51 schreef dramatiek het volgende:
En die PV-Panelen, HR Ketel, Houtkachel en eventutele andere aanpassingen heb je betaald met het overschot statiegeldflessen dat je aantrof in de kelder na koop van het huis?
Het is al gezegd hierboven, maar ik zou werkelijk niet weten waar ik zulke bedragen per jaar aan zou kunnen besteden qua onderhoud. Met de beste wil van de wereld niet.quote:Ook de rest van klusjes (gemiddelde onderhoudskosten huis 1750 <> 5000 per jaar afhankelijk van de grote van je huis)
De ORV's reken ik al mee in mijn netto woonlasten, de opstalverzekering en OZB zijn peanuts.quote:Verzekeringen? (verplichte opstalverzekering en misschien een levensverzekering voor hypotheek rond te krijgen?)
Mwah. Als ik tonnen neertel voor een klein huisje met mini-tuin vind ik enige eisen niet zo vreemd... Ik wil best minder eisen stellen, maar dan moet de prijs daar ook naar zijn.quote:Op zondag 20 januari 2013 10:45 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Ik sprak laatst met een wat oudere makelaar, en vroeg hem hoe zijn vak nu beleefde. Ik dacht dat ie wel een zuur gezicht zou trekken en zou zeggen: weinig handel. Maar dat was het niet, naar zijn zeggen had hij goed en slechte tijden meegemaakt, en zijn kantoor -van de oude stempel- had alles overleefd, en zou dit ook wel weer overleven. Wat hem het plezier in zijn vak enigzins ontnam was met name de mentaliteitsverandering van mensen (en vooral jonge mensen). Als die een (eerste) huis gingen kopen moest alles perfect zijn. Alles opnieuw stucen, nieuwe keuken erin (want niet mijn stijl), en ja dan was het opeens niet meer betaalbaar. Eisen eisen eisen eisen, alleen perfectie is goed genoeg, en wel nu. Bereid tot een compromis, of een afweging van prioriteit? Nul. En dan heel boos zijn op iedereen en alles omdat alles nu direct niet kan.
Dus kopers en huurders zijn in dat verband niet anders.
Het is de tijdsgeest.
Dat is toch al zo...? Je kunt gewoon een woning kopen die geen tonnen kost. En ja dan kun je wellicht wat minder eisen stellen. En koop je wel een woning die tonnen kost, dan kun je wat meer eisen stellen.quote:Op zondag 20 januari 2013 21:43 schreef RemcoDelft het volgende:
Mwah. Als ik tonnen neertel voor een klein huisje met mini-tuin vind ik enige eisen niet zo vreemd... Ik wil best minder eisen stellen, maar dan moet de prijs daar ook naar zijn.
gewoon wachten kan ookquote:Op zondag 20 januari 2013 23:38 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Dat is toch al zo...? Je kunt gewoon een woning kopen die geen tonnen kost. En ja dan kun je wellicht wat minder eisen stellen. En koop je wel een woning die tonnen kost, dan kun je wat meer eisen stellen.
Ja.quote:
afwachten kan je veel geld opleverenquote:Op maandag 21 januari 2013 02:06 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Ja.
Niet wachten kan ook.
Een beetje wachten kan ook.
Ongewoon wachten kan ook.
Geen zin hebben om te wachten, maar wel moeten wachten kan ook.
Niet moeten wachten, maar wel zin hebben om te wachten kan ook.
Heb je verder nog iets wel zinnigs te melden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |