En de bijbehorende emotionele schade al helemaal niet.quote:Op maandag 14 januari 2013 23:51 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
2 blauwe ogen, een gebroken neus en een scheve kaak was je volgens mij nergens makkelijk vanaf.
Het chassisnummer is niet goed genoeg? Of bedoel je dat het kenteken ook tijdelijk/aangepast gewrapt moet.quote:Op maandag 14 januari 2013 23:10 schreef 2cv het volgende:
Kleur van je auto moet overeen komen met de kleur volgens het kenteken.
En ik zou waterverf proberen. Maar als dat er af spoelt in de regen kan oom agent je (ook) nog een prent geven voor milieuvervuiling.
Gebruik dat spul om stippen op de auto te maken. Dat is ook een soort bassie en adriaan, en veel makkelijker dan de hele auto een kleurtje te geven.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 08:30 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Kan je niet gekleurde hairspray van de feestwinkel gebruiken? Als dat uit je haar te wassen valt, moet dat toch ook met een auto goed gaan?
Het chassisnummer, motor en nog een hele lijst andere dingen moeten in orde zijn.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 08:09 schreef tiho1 het volgende:
[..]
Het chassisnummer is niet goed genoeg? Of bedoel je dat het kenteken ook tijdelijk/aangepast gewrapt moet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |