Mooie leeftijdquote:Op maandag 14 januari 2013 21:01 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik sloot het vorige topic met het bericht dat deze kerel vandaag 12 geworden is.
Dus ik zeg het hier gewoon lekker nog een keer![]()
[ afbeelding ]
Jawel van mijn ouders maar ben met hem opgegroeid dus vind het ook gewoon mijn hondquote:Op maandag 14 januari 2013 21:06 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Mooie leeftijdNiet jouw hond toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 15 januari 2013 13:04 schreef Bienelientjee het volgende:
Wat een moeilijke keuze! Zo veel leuke kiekjes!Jeetje wat is ze groot gewordenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niks pupperigs meer aan !
lekker veel sneeuw zeg![]()
[insert voice Sir David Attenborough ]quote:
Die oren!quote:Op dinsdag 15 januari 2013 18:00 schreef Bienelientjee het volgende:
Nog ééntje dan, om het af te leren! Ze is nu helemaal afgepeigerd! Na al die sneeuwpret van vandaag!Haha!
Met d'r flapper oren !![]()
[ afbeelding ]
regen ook nietquote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:25 schreef Mubassie het volgende:
[ afbeelding ]
Geen sneeuwliefhebber hier
Heerlijk!quote:Op woensdag 16 januari 2013 12:39 schreef Bengeltje het volgende:
Hier wel, dames altijd helemaal gek met die sneeuw, nog harder rennen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En ijsbaardje bij Tessa, bij Noukie valt het niet op.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Heerlijk die sneeuw.
oh myquote:Op woensdag 16 januari 2013 15:48 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Heerlijk!
Als er van t weekend nog een beetje een fijn laagje ligt hoop ik die van mij ook ff lekker te kunnen laten ravotten![]()
Zelfs die ouwe van me, over een week hopen we dat ie 15 wordt, die vindt de sneeuw wel helemaal best, zolang ie zijn schoenen maar aan heeft![]()
[ afbeelding ]
Korte beharing,ken er meer zoquote:
Die schoentjes blijven grappig.quote:Op woensdag 16 januari 2013 15:48 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Heerlijk!
Als er van t weekend nog een beetje een fijn laagje ligt hoop ik die van mij ook ff lekker te kunnen laten ravotten![]()
Zelfs die ouwe van me, over een week hopen we dat ie 15 wordt, die vindt de sneeuw wel helemaal best, zolang ie zijn schoenen maar aan heeft![]()
[ afbeelding ]
Die plastic hebben vrij stugge harde randen .quote:Op woensdag 16 januari 2013 22:03 schreef saaw het volgende:
Inderdaad zo'n plastic muilkorf proberen
[ afbeelding ]
Hebben wij bij Schnaps ook gedaan in het begin toen hij zo gefixeerd was op eten, ondertussen eet hij gelukkig alleen nog maar dingen die we aan hem geven.
Schnaps vertrouwt de sneeuw trouwens voor geen cent. Hij vindt het wel leuk spelen, maar iedere keer dat er een sneeuw uit een boom valt oid springt hij van schrik een meter in de lucht
Oh dat zou goed kunnen, misschien hebben wij dan mazzel gehad. Heb geen irritatie gezien en hij vond het ook geen enkel probleem, wist dat het ding om moest voor we hem los lieten.quote:Op woensdag 16 januari 2013 22:15 schreef JerryLee het volgende:
[..]
Die plastic hebben vrij stugge harde randen .
moet hij echt goed passen anders gaat het zeer doen op de neus .
(er zijn er ook gevoerd )
Leer is vriendelijker
dat is altijd beter natuurlijk .quote:Op woensdag 16 januari 2013 22:16 schreef saaw het volgende:
[..]
Oh dat zou goed kunnen, misschien hebben wij dan mazzel gehad. Heb geen irritatie gezien en hij vond het ook geen enkel probleem, wist dat het ding om moest voor we hem los lieten.
Wij zijn toen met hond en al naar goede dierenwinkel gegaan om te passen trouwens.
quote:Op woensdag 16 januari 2013 22:23 schreef Bengeltje het volgende:
Ik ga niet Tessa en Noukie een korf geven, Tessa is dol op takken. Die vreet verder niets, ja soms wat konijnenkeuteltjes. Smaakvol die dames.
Als je je foto upload op imgur.com krijg je een link te zien speciaal voor op message boards.quote:Op donderdag 17 januari 2013 15:27 schreef therealkenny het volgende:
Ik heb ook een hondje. Snap alleen niet zo goed hoe je een foto erbij ken zetten
.
Komt nog wel. Ik ben errug nieuw hier. Haha.
Haha dat getrippel ook. Geweldigquote:Op donderdag 17 januari 2013 15:36 schreef oh-oh het volgende:
Ouwe baas op zijn schoenen :
Like a boss
Die ogen!quote:Op vrijdag 18 januari 2013 12:44 schreef therealkenny het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is mijn pup Lola, kleine troublemaker, hihi. Ze is ondertussen al wat gegroeit. Maar heeft nog een heel eind te gaan.
Zo dus Mubassie. Dank je wel. Oh nu is de foto wel erg groot.
Lief koppie!quote:Op vrijdag 18 januari 2013 18:38 schreef Strega het volgende:
/Crosspost.
Even wat nieuwe foto's van Ravi.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nu zie ik wat beter dat het een jonge hond is! Een leukerd is het.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 19:50 schreef Mubassie het volgende:
Strega & therealkenny supermooie pups!!
Hier nog 2 foto's van Sam, is nu op een paar daagjes na 4 maanden oud..
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
had je vast geen leren .quote:Op zondag 20 januari 2013 13:16 schreef Bengeltje het volgende:
Wat een mooie honden weer.Heerlijke dieren zijn het toch.
Ik ben maar weer afgestapt van een muilkorf voor Noukie, haar neus is geschaafd door dat ding. Breng het morgen dus maar weer terug.
Ze heeft zich nu wel een paar keer goed gedragen, lijkt wel of ze het door heeft. Voortaan maar het muiltje (stof, maar niets voor de mond, alleen er omheen) meenemen.Kijken of dat helpt.
Mooie ogenquote:Op zondag 20 januari 2013 14:00 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Wat een vette kop!
[ afbeelding ]
Klopt, een van kunststof, met een dik stuk stof bij de neus.quote:Op zondag 20 januari 2013 13:59 schreef JerryLee het volgende:
[..]
had je vast geen leren .
een snuitje is een stoffen
Oh de pluisquote:Op zondag 20 januari 2013 14:13 schreef blup het volgende:
[..]
Mooie ogen![]()
Check hoe die als pup was, om op te vreten.
[ afbeelding ][ afbeelding ]
quote:Op zondag 20 januari 2013 21:07 schreef Greys het volgende:
Die lamp er boven!
Sneeuwneus
[ afbeelding ]
Ahquote:Op zondag 20 januari 2013 21:07 schreef Greys het volgende:
Die lamp er boven!
Sneeuwneus
[ afbeelding ]
Oh hij ziet er altijd zo lief uitquote:Op zondag 20 januari 2013 22:13 schreef saaw het volgende:
Oh die sneeuwneus, wat zoet!
Nog wat Schnaps spam
hij heeft sinds kort een nieuw bed ipv alleen een groot kussen
[ afbeelding ]
En van de week was hij nogal beduusd in de sneeuw
[ afbeelding ]
Maar net gingen we met hem uit en toen we terug thuis kwamen wilde hij niet meer naar binnen omdat hij nog even buiten in de sneeuw op zn stok wilde knagen
Niet dat ik merk. Hij kwam in ene hinkend van dat veld af. Ik echt "aaaaah fuck nee he!"quote:Op maandag 21 januari 2013 09:52 schreef oh-oh het volgende:
Boeboe![]()
Die laatste is leuk! Heeft ie niet veel last van zijn botten nu?
Biet moet na het wandelen ook steeds even heur voeten afspoelen met lauw water, want ik krijg al die ijsballen er anders niet uitquote:Op maandag 21 januari 2013 09:54 schreef Qwea het volgende:
[..]
Niet dat ik merk. Hij kwam in ene hinkend van dat veld af. Ik echt "aaaaah fuck nee he!"
Sneeuwbal onder zijn voeten
Er wordt hier in de hele wijk niet gestrooidquote:Op maandag 21 januari 2013 11:50 schreef oh-oh het volgende:
Sowieso wel slim om ff te doen, als ze door pekel gelopen hebben en ze gaan likken is dat niet gezond
quote:Op maandag 21 januari 2013 12:51 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik smeer voor het wandelen steeds vaseline op en tussen Loebes zijn voetjes. Anders kon ik iedere 10 meter ijs ertussenuit halen dit werkt op zich wel.
Kost alleen meerquote:Op maandag 21 januari 2013 14:29 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Werkt waarschijnlijk hetzelfde of niet?
je weet niet wat je mistquote:Op maandag 21 januari 2013 16:12 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Duitse herders zijn heel mooi inderdaad. Zou er zelf geen willen. Maar vind ze wel mooi.
Dino en Piwi vinden sneeuw heerlijk om doorheen te jakkerenquote:Op maandag 21 januari 2013 14:20 schreef oh-oh het volgende:
Mooie herder, hoe heet ie?
Mijnes vandaag:
[ afbeelding ]
Opa op zijn schoentjes, dan stapt ie wel blij hoor![]()
[ afbeelding ]
Sjon HAAT de sneeuw, die loopt telkens te gillen van ellende![]()
[ afbeelding ]
En die kleine dikke is er ook niet zo van gecharmeerd![]()
[ afbeelding ]
Waarom verbaast met dat nietquote:Op maandag 21 januari 2013 14:20 schreef oh-oh het volgende:
En die kleine dikke is er ook niet zo van gecharmeerd![]()
[ afbeelding ]
Er is er altijd 1 die rare bekken moet trekkenquote:Op dinsdag 22 januari 2013 11:15 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Mijn jongens zijn vandaag jarig!! 1 jaar zijn ze alweer!!
Gisterenavond foto's zitten kijken, en dan kijk ik met weemoed terug naar de dropjes die op 1 hand paste naar de binkies die het nu zijn!!
[ afbeelding ]
Dexter 1 jaar
[ afbeelding ]
Toby 1 jaar
[ afbeelding ]
De broers iedere maand 1 foto!
[ afbeelding ]
En ze krijgen geen taart....
Hier ligt er ook 1 te maffenquote:Op dinsdag 22 januari 2013 17:33 schreef pos het volgende:
Beetje moe na alle sneeuw pret
[ afbeelding ]
Ja, leuk hoor, je foto'squote:
Hoe oud is ze ?quote:Op dinsdag 22 januari 2013 18:05 schreef pos het volgende:
[..]
Ja, leuk hoor, je foto's
Roxy vindt de sneeuw geweldig. Ik wil alijd eerder naar huis dan zij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |