Misschien wel, maar blijf het laf van haar vinden dat ze niet gelijk aangeeft: joh, dit wordt m niet. Afpoeieren met "ik heb het druk"quote:
precies, dat bedoel ik. Iedereen hier hem aanmoedigen stuur over 2 dagen nog iets, bel haar anders, sms haar dalijk. Blabla. T was gelijk duidelijk dat ze het wel heeel erg druk had zodat ze niet eens kon reageren. T kutte is dat sc al verliefd was en een toffe gast lijkt.quote:Op zondag 13 januari 2013 18:29 schreef Yuki het volgende:
[..]
Misschien wel, maar blijf het laf van haar vinden dat ze niet gelijk aangeeft: joh, dit wordt m niet. Afpoeieren met "ik heb het druk"
je kwam haar tegen toch op stap. Dat maakt het nog triester. Dan niks zeggen en later veilig sms-en. Het lijkt mij een prima idee om even haar 06 hier neer te zetten.quote:Op zondag 13 januari 2013 18:35 schreef SilentChaos het volgende:
Nou ja het feit dat ze nog wat stuurde gisteravond waardeer ik wel. Jammer dat ik het eruit moest trekken mar ja dat moest dan schijnbaar maar...
Iedereen wel bedankt voor het luisteren naar m'n ellende, helpt toch wel dat medeleven
Inderdaad,quote:Op zondag 13 januari 2013 17:39 schreef Linguine het volgende:
Haha ja dat doe ik ookMaar ik vind het leuk om zelf ook dingen te sturen, mits iemand lekker is dan.. :p Plus dat ik elke keer een vage hoop heb dat ze bij die matching dan rekening houden met waar ik op val. Tot nu toe valse hoop helaas haha. Heb uit die matches serieus nooit een leuk persoon gekregen.. Leukste via speeddate of oneliners idd
En dan?quote:Op zondag 13 januari 2013 18:38 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
je kwam haar tegen toch op stap. Dat maakt het nog triester. Dan niks zeggen en later veilig sms-en. Het lijkt mij een prima idee om even haar 06 hier neer te zetten.
Dan we haar allemaal whatsappen wat een trieste doos ze wel niet isquote:
Zij had de knoop mi al lang doorgehakt, maar had niet het fatsoen het dat aan hem te vertellen.quote:Op zondag 13 januari 2013 19:00 schreef ook_gek het volgende:
waar maakt iedereen zich druk om![]()
SC heeft zijn antwoord, zij durfde kennelijk de knoop niet door te hakken.
Nou dat kan natuurlijk altijd.
Op naar de volgende
Ook prima, wat het ook was. Maar het is kansloos om wraak te gaan nemen in mijn ogen.quote:Op zondag 13 januari 2013 19:37 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Zij had de knoop mi al lang doorgehakt, maar had niet het fatsoen het dat aan hem te vertellen.
Ga er dan niet mee door. Dat is zo irritant aan "jullie mannen". Maar blijven trekken aan een dood paard (gesprek). En dan zeuren dat je weer geblokkeerd wordt. Dat is omdat jullie zelf niet blokkeren als een gesprek niet loopt!quote:Op zondag 13 januari 2013 20:08 schreef DaMart het volgende:
Ik haat die eenrichtingsgesprekken op Paiq. Ik stel open vragen en krijg antwoorden van hooguit drie woorden of zo en dan blijft het weer stil totdat ik maar weer wat vraag om het gesprek op gang te houden.
Dat is wel een vrij duidelijke hint ja, als je na een tijdje kletsen gewoon niets meer 'echt' terugzegt. Maar er zijn ook echt (veel?!) vrouwen op paiq die het blijkbaar leuk vinden om matches te sparen, maar geen zin hebben om dan ook maar óóit een écht gesprek te hebben. Of ze accepteren een speed-date, maar hebben geen zin om te praten. Ja, ga dan ook niet op paiq zittenquote:Op zondag 13 januari 2013 20:11 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ga er dan niet mee door. Dat is zo irritant aan "jullie mannen". Maar blijven trekken aan een dood paard (gesprek). En dan zeuren dat je weer geblokkeerd wordt. Dat is omdat jullie zelf niet blokkeren als een gesprek niet loopt!
Ik ben nog één stap verwijderd van de foto's vrijchatten, dus ik wil nu zien wie niet terugpraat ookquote:Op zondag 13 januari 2013 20:11 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ga er dan niet mee door. Dat is zo irritant aan "jullie mannen". Maar blijven trekken aan een dood paard (gesprek). En dan zeuren dat je weer geblokkeerd wordt. Dat is omdat jullie zelf niet blokkeren als een gesprek niet loopt!
Dat klopt, maar daar verdoe ik mijn tijd niet aan. Wegklikken en de volgende. Iemand die niet terugpraat heb ik niks aan. Dan interesseert het me ook niet of ze er goed uit ziet of niet.quote:Op zondag 13 januari 2013 20:16 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Dat is wel een vrij duidelijke hint ja, als je na een tijdje kletsen gewoon niets meer 'echt' terugzegt. Maar er zijn ook echt (veel?!) vrouwen op paiq die het blijkbaar leuk vinden om matches te sparen, maar geen zin hebben om dan ook maar óóit een écht gesprek te hebben. Of ze accepteren een speed-date, maar hebben geen zin om te praten. Ja, ga dan ook niet op paiq zitten
Conclusie: Zowel mannen als vrouwen zijn kut
Mja, een keertje kun je druk zijn natuurlijk. De vorige keer reageerde ze wel sneller. Maar met mensen met wie ik alleen maar dit soort gesprekken heb, ben ik ook snel klaar hoorquote:Op zondag 13 januari 2013 20:21 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dat klopt, maar daar verdoe ik mijn tijd niet aan. Wegklikken en de volgende. Iemand die niet terugpraat heb ik niks aan. Dan interesseert het me ook niet of ze er goed uit ziet of niet.
Ja inderdaad, of na 5 minuten in een speeddate: 'oh ik moet weg, spreek je vast nog wel!' *gaat offline*quote:Op zondag 13 januari 2013 20:16 schreef Dizorn het volgende:
Of ze accepteren een speed-date, maar hebben geen zin om te praten. Ja, ga dan ook niet op paiq zitten
Ja dat is nou net mijn hele punt darling!quote:Op zondag 13 januari 2013 20:38 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja inderdaad, of na 5 minuten in een speeddate: 'oh ik moet weg, spreek je vast nog wel!' *gaat offline*
Verder eens met Dansende Fiebie, waarom zou je de hele tijd een gesprek op gang moeten houden. Als het niet loopt is dat duidelijk, Opties - Verwijderen - Blokkeren, totnooitmeerziens.
Ik klik het ook regelmatig aanquote:Op zondag 13 januari 2013 20:43 schreef Silenus het volgende:
Ik gaf je toch ook gewoon gelijk poppedopje.
Wat ook raar is, dan kom je in een battledate en zegt die andere kerel: Oh neee heeee, een battledate?! Dat is niets voor mij, ik ben weg!
....Klik het dan niet aan schele!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |