Jeetje, dat je erover nadenkt. Gewoon benaderen. Bedoel: die collega tweet het toch ook?quote:Op donderdag 17 januari 2013 12:08 schreef koffiemetmelkensuiker het volgende:
Net een leuke baan gezien op Twitter.
Gepost door een oud collega waar ik niet zo veel contact mee had.
Wat is gebruikelijk en of handig?
Haar tweeten? of via de "normale procedure" een cv plus brief naar het bedrijf sturen?
Ik zelf denk dat het misschien in mijn voordeel kan werken om te tweeten.
Maar ik twijfel nog..
Nice!quote:Op donderdag 17 januari 2013 09:16 schreef El_Thijs het volgende:
Zit nu voor de 4e dag op mijn werk en moet zeggen dat het me uitstekend bevalt. Er is nu een start gemaakt met de ontwikkeling van een nieuw softwarepakket dus ik ben op het goede moment binnengevallenKrijg ook de indruk dat iedereen tevreden is (ook al is het kort
), en de collega's zijn een stuk beter bevallen dan ik bij vorige werkgevers gewend was. Voel me echt op mijn plek
!
Een stage is werkervaring! Ik denk in 7/8 van de 10 gevallen een WO'er via een zomerstage zijn bedrijf komt binnenrollen een jaar later voor full-time.quote:Op donderdag 17 januari 2013 13:59 schreef Sloggi het volgende:
Wordt een stage eigenlijk als werkervaring gezien?
quote:Op donderdag 17 januari 2013 14:10 schreef Kremers het volgende:
Vermeld wel in je CV dat het om een stage ging. Verder heb ik het er gewoon in staan hoor, maar dat kom ook omdat ik vrij zelfstandig te werk ging in mijn stage.
Dank!quote:Op donderdag 17 januari 2013 14:14 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Een stage is werkervaring! Ik denk in 7/8 van de 10 gevallen een WO'er via een zomerstage zijn bedrijf komt binnenrollen een jaar later voor full-time.
quote:Op donderdag 17 januari 2013 13:34 schreef sitting_elfling het volgende:
Morgen toch nog weer een gesprek. Heb nu 2 rondes gehad en wat toetsen en morgen hoor ik na het gesprek of daar een offer uit komt rollen.
Spannend.quote:Op donderdag 17 januari 2013 14:15 schreef Swetsenegger het volgende:
Net een telefoontje nav mijn 2e gesprek vorige week... ze beslissen volgende week pas.
Ja, op zich is een week eerder dan verwacht uitgenodigd worden voor een 2e gesprek prettig, maar dat betekent nu blijkbaar een week extra geduld.quote:
Success! Ik heb toevallig het gesprek morgen direct ingepland gekregen omdat de afdeling een voltallige week er van door gaat op vakantie vanaf 12 uur morgen. Weet ik ook direct waar ik aan toe ben. Het is wel een rol die op mijn lijf is geschreven. Reizen, internationaal karakter, mogelijkheid tot intern doorverhuizen, ook eventueel ander land. Helaas heb ik hiernaast niks verder lopen dus het voelt wel aan als de dood of de gladiolen.quote:Op donderdag 17 januari 2013 14:28 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja, op zich is een week eerder dan verwacht uitgenodigd worden voor een 2e gesprek prettig, maar dat betekent nu blijkbaar een week extra geduld.
Lol! Dat druk je leuk uit. Mijn ervaring bij een derde gesprek is gewoon dat er al een aantal mensen 'je' hebben goedgekeurd, maar dat iemand anders er ook nog een mening over wil vormen. Wat denk je zelf dat de uitkomst gaat zijn?quote:Op donderdag 17 januari 2013 14:37 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Success! Ik heb toevallig het gesprek morgen direct ingepland gekregen omdat de afdeling een voltallige week er van door gaat op vakantie vanaf 12 uur morgen. Weet ik ook direct waar ik aan toe ben. Het is wel een rol die op mijn lijf is geschreven. Reizen, internationaal karakter, mogelijkheid tot intern doorverhuizen, ook eventueel ander land. Helaas heb ik hiernaast niks verder lopen dus het voelt wel aan als de dood of de gladiolen.
Ik voel meer druk, exact vanwege de reden die je zelf al zei. Je voelt alsof je nog net dat kleine zetje nodig hebt, en je moet dan juist niet enorm gaan forceren. Ik blijf gewoon vertrouwen hebben. En ik wil m'n hopes niet al te hoog gooien, tis natuurlijk vaak genoeg misgegaan. Het mag niet het einde van de wereld betekenen.quote:Op donderdag 17 januari 2013 15:01 schreef MNR het volgende:
[..]
Lol! Dat druk je leuk uit. Mijn ervaring bij een derde gesprek is gewoon dat er al een aantal mensen 'je' hebben goedgekeurd, maar dat iemand anders er ook nog een mening over wil vormen. Wat denk je zelf dat de uitkomst gaat zijn?
Nou aan je enthousiasme kan het niet liggen, dat spat ervan af!quote:Op donderdag 17 januari 2013 14:37 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Success! Ik heb toevallig het gesprek morgen direct ingepland gekregen omdat de afdeling een voltallige week er van door gaat op vakantie vanaf 12 uur morgen. Weet ik ook direct waar ik aan toe ben. Het is wel een rol die op mijn lijf is geschreven. Reizen, internationaal karakter, mogelijkheid tot intern doorverhuizen, ook eventueel ander land. Helaas heb ik hiernaast niks verder lopen dus het voelt wel aan als de dood of de gladiolen.
Dat is geen antwoord op mijn vraagquote:Op donderdag 17 januari 2013 16:21 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik voel meer druk, exact vanwege de reden die je zelf al zei. Je voelt alsof je nog net dat kleine zetje nodig hebt, en je moet dan juist niet enorm gaan forceren. Ik blijf gewoon vertrouwen hebben. En ik wil m'n hopes niet al te hoog gooien, tis natuurlijk vaak genoeg misgegaan. Het mag niet het einde van de wereld betekenen.
Beiden ... ! Solliciteerde ergens in oktober vorig jaar eens op 15 (deels) relevante vacatures in één werkweek. Een score die overigens onmogelijk vast te houden isquote:Op woensdag 16 januari 2013 23:05 schreef Sharpdressedman het volgende:
[..]
Om te voldoen aan de plicht of een baan te krijgen
Lijkt me wel, als redelijkerwijs aan te nemen is dat jij ermee bedoeld wordt. Met andere woorden er moeten niet nog een paar honderd mensen in Nederland rondlopen die dezelfde naam dragen.quote:Op donderdag 17 januari 2013 18:23 schreef _Arual_ het volgende:
misschien weet iemand dat hier:
op mijn contract staat roepnaam + achternaam man
Zeg maar dat er staat:
Laura + achternaam van Pheno
Maar ik heet dankzij mijn katholieke afkomst ongeveer zo (gefingeerd dus):
Wilhelmina Gerarda Johanna Jansen
( mijn roepnaam is niet afgeleid van mijn doopnamen)
is dit dan rechtsgeldig?
Jammer dat ze er Noors praten... en met name op zoek zijn naar ambachtslieden.quote:Op donderdag 17 januari 2013 19:31 schreef Sjappie_ het volgende:
Iemand dat artikel laatst in de krant gelezen over de emigratie naar Noorwegen? Het blijkt dat veel meer als normaal Nederlanders naar Noorwegen verkassen omdat de crisis Noorwegen helemaal voorbij is gegaan. Vacatures blijven daar soms jaren onvervuld..
ik heb geen naamgenoten verder, mijn man is de gelukkige eigenaar van een aparte naam die ook nog eens foutief gespeld wordt.quote:Op donderdag 17 januari 2013 19:27 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Lijkt me wel, als redelijkerwijs aan te nemen is dat jij ermee bedoeld wordt. Met andere woorden er moeten niet nog een paar honderd mensen in Nederland rondlopen die dezelfde naam dragen.
Correspondentie voor anderen toegestuurd krijgen is wel een ontzettende faal.quote:Op donderdag 17 januari 2013 19:44 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
ik heb geen naamgenoten verder, mijn man is de gelukkige eigenaar van een aparte naam die ook nog eens foutief gespeld wordt.
Met mijn meisjesnaam is dat heel anders: ik kreeg gisteren via de mail een belangrijk contract, bedoeld voor een naamgenoot. Ook nog in dezelfde branche werkzaam... Ik had zomaar nóg een baan erbij kunnen hebben!
Ik heb het contract eigenlijk ook liever met deze "foute" nieuwe naam erop, omdat ik onder deze naam véél meer geschreven heb. Als je op mijn doopnaam + meisjesnaam zoekt, vind je geen enkele publicatie....quote:Op donderdag 17 januari 2013 19:49 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Correspondentie voor anderen toegestuurd krijgen is wel een ontzettende faal.![]()
Je kunt natuurlijk vragen of ze bij P&O jouw contract even correct maken. Maar als je op basis daarvan werkzaamheden verricht, uitbetaald wordt en het is redelijkerwijs aan te nemen dat jij de persoon bent voor wie het contract is opgesteld, dan kan het niet anders dan rechtsgeldig zijn. Uiteraard op voorwaarde dat het contract verder niet strijdig is met wettelijke bepalingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |