Ik ben sinds 1 januari 2,6 kg afgevallen.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 14:49 schreef pullup het volgende:
ik ben op dit moment een interessante documentaire aan het kijken over hoe Roquefort gemaakt word.
Prima hoor neem dat kleine ventje mee .;)quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:01 schreef danaqui het volgende:
[..]
Mooi, zet maar een bord extra klaar ik ben onderweg
Zeker weten hahahahaquote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:01 schreef jacqhassel het volgende:
[..]
Prima hoor neem dat kleine ventje mee .;)
Welk net??quote:Op dinsdag 8 januari 2013 14:49 schreef pullup het volgende:
ik ben op dit moment een interessante documentaire aan het kijken over hoe Roquefort gemaakt word.
Ik heb het op DVD en lees net dat de spice girls niet mee bij elkaar komen voorlopig.quote:
quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:04 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik heb het op DVD en lees net dat de spice girls niet mee bij elkaar komen voorlopig.
Maar Ebo Taylor, gitarist van wijlen Fela Kuti. is vandaag 77 geworden en still going strong.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:04 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik heb het op DVD en lees net dat de spice girls niet mee bij elkaar komen voorlopig.
Grappig ik heb die hele backing band altijd beschouwd als een eenheid en wist niet dat er in ieder geval een op zichzelf was begonnen.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:09 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Maar Ebo Taylor, gitarist van wijlen Fela Kuti. is vandaag 77 geworden en still going strong.
Hoop dit jaar weer een concert van hem te bezoeken. Het vorige van hem was één van de beste concerten die ik meegemaakt heb.
Niet dus. De drummer van het eerste uur bijvoorbeeld, Tony Allen, is ook al in een vroeg stadium uit de band gestapt toen er steeds meer freeloaders in de band kwamen, en voor zichzelf begonnen. Hij is ook een ware grootheid. De man die z'n stokken niet vast lijkt te houden maar ze laat zweven tussen z'n vingers.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:12 schreef pullup het volgende:
[..]
Grappig ik heb die hele backing band altijd beschouwd als een eenheid en wist niet dat er in ieder geval een op zichzelf was begonnen.
Nee had jou ook niet verwacht daar tegen te komen Cc.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:13 schreef Copycat het volgende:
Ik ben ook een vrouw, maar met geen twintig paarden naar een Borsato-concert te dirigeren.
Ja ik kan best begrijpen dat mensen daar heen willen voor de sfeer enzo maar ik kan Gordon niet hendelenquote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:15 schreef pullup het volgende:
Die Toppers-concerten zijn de dagen dat de bloemetjesjurken tijdelijk geruild worden voor matrozenpakjes en men in Amsterdam lekker gek gaat doen
Inderdaad, zelfde laken een glitterpak.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:15 schreef pullup het volgende:
Die Toppers-concerten zijn de dagen dat de bloemetjesjurken tijdelijk geruild worden voor matrozenpakjes en men in Amsterdam lekker gek gaat doen
Ik kwam ze allemaal op Hemelvaarstdag tegen in de stad en wist niets van dat concert. Ik dacht serieus dat de wereld gek geworden was en dat die mensen dachten dat Hemelvaart een nautisch evenement was.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:15 schreef pullup het volgende:
Die Toppers-concerten zijn de dagen dat de bloemetjesjurken tijdelijk geruild worden voor matrozenpakjes en men in Amsterdam lekker gek gaat doen
Eigenlijk ben ik een heel gekke meid.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:19 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik kwam ze allemaal op Hemelvaarstdag tegen in de stad en wist niets van dat concert. Ik dacht serieus dat de wereld gek geworden was en dat die mensen dachten dat Hemelvaart een nautisch evenement was.![]()
Deze is nog leuker dan die eerdere clip.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:17 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Niet dus. De drummer van het eerste uur bijvoorbeeld, Tony Allen, is ook al in een vroeg stadium uit de band gestapt toen er steeds meer freeloaders in de band kwamen, en voor zichzelf begonnen. Hij is ook een ware grootheid. De man die z'n stokken niet vast lijkt te houden maar ze laat zweven tussen z'n vingers.
Die speelt verschillende partijen door elkaar en moest destijds door twee drummers vervangen worden.
quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:19 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik kwam ze allemaal op Hemelvaarstdag tegen in de stad en wist niets van dat concert. Ik dacht serieus dat de wereld gek geworden was en dat die mensen dachten dat Hemelvaart een nautisch evenement was.![]()
Ebo Taylor moet het hebben van hele lange hypnotiserende nummers, dat wilde ik jullie niet aan doen. Ik heb dat toen meegemaakt in de kleine zaal van Paradiso, dat is een ideale zaal voor Afrobeat. Als het lekker vol is 'ronkt' het daar lekker en is het precies de juiste atmosfeer.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:20 schreef pullup het volgende:
[..]
Deze is nog leuker dan die eerdere clip.
quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:21 schreef pullup het volgende:
[..]Ik had precies hetzelfde toen ik vanuit Utrecht in de trein terugkwam.
Nee, in FB gaat het gewoon nog even op de oude voet verder.quote:
Dat weet ik, maar ik mis 'm hier.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:27 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Maar Teun heeft een eigen forum, daar kun je hem altijd bezoeken.
Pietje mag het daar zelf oplossen hoorquote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:27 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nee, in FB gaat het gewoon nog even op de oude voet verder.
Maar Teun heeft een eigen forum, daar kun je hem altijd bezoeken.
Aha. Ik ben heel blij voor hem.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:32 schreef Scrutinizer het volgende:
Ja, maar niet omdat-ie hier niet meer post. Een forum over Roemenië.
Sterkte en beterschap.quote:
Even wat eten en drinken en gauw je bedje weer in. Op FOK! is het ook zo hier en daar wat trillerig en naar.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:51 schreef mootie het volgende:
[..]
Volgens mij zijn het naweeen van alles. Trillerig en naar.
Wat deze wijze man zegt!quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:53 schreef Scrutinizer het volgende:
Even wat eten en drinken en gauw je bedje weer in. Op FOK! is het ook zo hier en daar wat trillerig en naar.
Dus dat! En buiten is het ook al grijs.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:53 schreef Scrutinizer het volgende:
Even wat eten en drinken en gauw je bedje weer in. Op FOK! is het ook zo hier en daar wat trillerig en naar.
Ik ga toch maar even een flink stuk lopen. Calorieën verbranden, ik ben goed bezig. Nog zeker 5 kilo te gaan. Tot laterquote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:58 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dus dat! En buiten is het ook al grijs.
Oeps, das minder, beterschap Mootie!!quote:
quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:51 schreef mootie het volgende:
[..]
Volgens mij zijn het naweeen van alles. Trillerig en naar.
was jij Dottey? Dat had ik helemaal niet door in het topic van de boldquote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:33 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Oeps, das minder, beterschap Mootie!!
Nope dat was ik niet Marrije!!!quote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:36 schreef Marrije het volgende:
[..]
was jij Dottey? Dat had ik helemaal niet door in het topic van de bold![]()
dottey en dotteke zijn dus niet dezelfde?quote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:37 schreef Toverheks het volgende:
Dottey zit in knutseltopic veel Marrije, leuk topic met veel leuke haak/brei en freubeldingen.
Dank je voor de tipquote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:39 schreef Toverheks het volgende:
Knutselen en Creativiteit
Neem eens een kijkje, vooral de haak en brei loopt goed, altijd ff de OP van Haken en Breien kijkenleuke ideeen leuk subforum.
quote:
ik zal eens kijkenquote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:41 schreef Toverheks het volgende:
[..]was voor Marrije, maar jou wil ik best haakles geven hoor
Ik denk dat het beter is dat je dit niet doetquote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:50 schreef pos het volgende:
Wat eet Oop vanavond? Ik denk broodjes kroket
No wayyy?? Jij bent toch nog wel zn vriend?....Okeeeeeej dat Scrut dat niet meer is begrijp ik...quote:
Want? Zit best veel groente in hoorquote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:51 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik denk dat het beter is dat je dit niet doet
Lieffie, doet de oogjes eens open, snuffel eens rond in de FBquote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:51 schreef pos het volgende:
[..]
No wayyy?? Jij bent toch nog wel zn vriend?....Okeeeeeej dat Scrut dat niet meer is begrijp ik...
FB? Facebook?quote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:53 schreef Jian het volgende:
[..]
Lieffie, doet de oogjes eens open, snuffel eens rond in de FB
oh daar ga ik wel ff neuzen, al kan ik niet tekenen jammer genoeg.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:55 schreef Marrije het volgende:
Dat traditioneel tekenen topic is leuk!
Linkje?quote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:55 schreef Marrije het volgende:
Dat traditioneel tekenen topic is leuk!
Ja, ja, jij dacht natuurlijk Teun weg, het is nu wel een beetje rustig geworden in RLS land, nou ik heb een verrassing voor je, we hebben nu pullupquote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:58 schreef Marrije het volgende:
[..]
sorry ben ff de fb aan het bijlezen
Dat is wel de grootste stokert van allemaalquote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:04 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, ja, jij dacht natuurlijk Teun weg, het is nu wel een beetje rustig geworden in RLS land, nou ik heb een verrassing voor je, we hebben nu pullup
quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:05 schreef pullup het volgende:
[..]
Dat is wel de grootste stokert van allemaal
Dat hele opagebeuren is een ver van mn bed show, geen idee wat daar allemaal speelt. Wat mij betreft blijft dat ook zoquote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:04 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, ja, jij dacht natuurlijk Teun weg, het is nu wel een beetje rustig geworden in RLS land, nou ik heb een verrassing voor je, we hebben nu pullup
Ik heb van de week Killing them softly met Brad Pitt gezien en alhoewel hij het natuurlijk niet haalt bij Pulp Fiction vond ik hem wel een heel apart sfeertje hebben dat me sterk deed denken aan Tarantino. Toch wel een film die je gezien moet hebben vind ik.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:10 schreef pullup het volgende:
Het is een mooie avond om Kill Bill weer eens te bekijken
't was gewoon een soort SC met als rode draad opa, op zich wel gelachen hoorquote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:15 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat hele opagebeuren is een ver van mn bed show, geen idee wat daar allemaal speelt. Wat mij betreft blijft dat ook zo
Die draait nu in de bios ? Dan ga ik er van de week ook even heenquote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:16 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik heb van de week Killing them softly met Brad Pitt gezien en alhoewel hij het natuurlijk niet haalt bij Pulp Fiction vond ik hem wel een heel apart sfeertje hebben dat me sterk deed denken aan Tarantino. Toch wel een film die je gezien moet hebben vind ik.
Rode draad opa? Die man was amper nog bijzaak, rode draad was het gevit op elkaarquote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:17 schreef Jian het volgende:
[..]
't was gewoon een soort SC met als rode draad opa, op zich wel gelachen hoor
Ik zeg usenetquote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:17 schreef pullup het volgende:
[..]
Die draait nu in de bios ? Dan ga ik er van de week ook even heen
och .....quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:18 schreef Marrije het volgende:
[..]
Rode draad opa? Die man was amper nog bijzaak, rode draad was het gevit op elkaar
Kijk eens naar het trailertje en wie er in die film speelt .....quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:24 schreef Copycat het volgende:
Rode draad was het fantaseren over het/een leven van Opa. Maar die draad werd niet door iedereen gewaardeerd dan wel met de nodige korrels zout genomen.
Tony!quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:26 schreef Jian het volgende:
Kijk eens naar het trailertje en wie er in die film speelt .....
quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:32 schreef Copycat het volgende:
[..]
Tony!
Maar na die Chanel commercial kan ik niet meer zonder opgeblazen gevoel naar Pitt kijken.
Zijn gelukkig ook niet zoveel parodieën opquote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:32 schreef Copycat het volgende:
[..]
Tony!
Maar na die Chanel commercial kan ik niet meer zonder opgeblazen gevoel naar Pitt kijken.
Zitten een paar leuke tussen.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:38 schreef Jian het volgende:
Zijn gelukkig ook niet zoveel parodieën op![]()
O leuke topic, bedankt voor de tip, kan zelf ook een klein beetje tekenen en schilderen!!quote:Op dinsdag 8 januari 2013 16:55 schreef Marrije het volgende:
Dat traditioneel tekenen topic is leuk!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |