Misschien levert een driekwart vol stadion met dure kaartjes wel meer op dan een vol stadion met goedkope kaartjes.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 18:50 schreef Evertjan het volgende:
[..]
aan de lege plekken te zien is de vraag laag
Vind het eigenlijk wel jammer, ik mag Skobrev wel net als Bokko.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 18:55 schreef Wilskracht het volgende:
Dione de Graaf dat Skobrev niet goed rijdt kan je als Nederlander ook gewoon blij mee zijn.
Klopt hoopte ook al op de onuitputtelijke loze feitjes van Snoeks, nu Herbert die zelfs deze rit op een of andere manier spannend kan makne.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:01 schreef Wilskracht het volgende:
Mij blij maken met Snoeks krijg je toch Dijkstra.
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:03 schreef Wilskracht het volgende:
Toch belachelijk dat door die stomme ploegenachtervolging Anesi ooit olympisch goud heeft gewonnen.
ploegenachtervolging is stom onderdeel uit protest schrijf ik de tijden niet op.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:04 schreef DeLuna het volgende:
[..]Blijkbaar was hij dan toch goed genoeg? Wat is daar stom aan
Voor 1 van deze 2 schaatser kan dit de laatste afstand van het toernooi al zijn. Mogen maar 24 schaatsers meedoen aan de 1500m. Spruijt zal dankzij zijn val dat dus niet halen, en daarnaast gaat er nog 1 afvallen. Hoewel, er is nog een Deen natuurlijk.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:03 schreef Remzz het volgende:
[..]
Klopt hoopte ook al op de onuitputtelijke loze feitjes van Snoeks, nu Herbert die zelfs deze rit op een of andere manier spannend kan makne.
Ik vind het juist leuk. Je krijgt er ook zulke mooie foto's vanquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:06 schreef Wilskracht het volgende:
[..]
ploegenachtervolging is stom onderdeel uit protest schrijf ik de tijden niet op.
Ow absoluut, bij de WC's in China was Sebastiaan Timmermans dacht ik, daar was niets aan. Het is zeker een vak, en het kan veel slechter dan Herbert en Martin Hersman.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:12 schreef Van_Poppel het volgende:
We kunnen wel allemaal zeiken op Dijkstra, maar hij lult toch maar mooi deze niks-zeggende 5km's vol.
Die Timmermans lepelt alleen maar PR's op. Dat is gewoon slaapverwekkend.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:15 schreef Remzz het volgende:
[..]
Ow absoluut, bij de WC's in China was Sebastiaan Timmermans dacht ik, daar was niets aan. Het is zeker een vak, en het kan veel slechter dan Herbert en Martin Hersman.
Behalve dat hij een leeftijdsgenoot is van Koss, wat die 13:30 bijzonderder maakt (ook al is het op klapschaatsen).quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:18 schreef Remzz het volgende:
Haha dat feitje van IR Baboon lepelt Hersman nu op
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:23 schreef danos het volgende:
Hersman: 'ik verwacht veel van Due Schmidt'
In due time.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:23 schreef danos het volgende:
Hersman: 'ik verwacht veel van Due Schmidt'
Ik snap hem niet?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:23 schreef danos het volgende:
Hersman: 'ik verwacht veel van Due Schmidt'
En ik had m nog een berichtje gestuurd over z'n winst van de alternatieve elfstedentocht, en dat kwam (enigszins mismaakt) ook even langs.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:18 schreef Remzz het volgende:
Haha dat feitje van IR Baboon lepelt Hersman nu op
Die zag ik onlangs in de uitslag van het Zweeds kampioenschap allround staan toevallig, 8e ofzoquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:26 schreef MiLalaa het volgende:
'vroeger' had je toch ook broer en zus Schon ofzo..
En hoe zou het met Rojler zijn?
Haha inderdaad, dat is het mooie aan het allround schaatsen, al die vergeten 'helden'. Frank Dittrich die altijd bij 8 km ging versnellen op de 10. Pavel Zygmund die altijd op hangen en wurgen de 10 km haalde en daar dan fantastisch schaatste.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:26 schreef MiLalaa het volgende:
'vroeger' had je toch ook broer en zus Schon ofzo..
En hoe zou het met Rojler zijn?
Oh jaquote:
Grodum, die kon in die tijd altijd wel belachelijk hard schaatsen op de 5 en 10.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:28 schreef Van_Poppel het volgende:
Of die gekke Noor met z'n Lee Towers bewegingen in de bocht
Dat was Grodum idd...was geloof ik maar 1 of 2 jaarquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:29 schreef Remzz het volgende:
[..]
Grodum, die kon in die tijd altijd wel belachelijk hard schaatsen op de 5 en 10.
Klopt daarna weer kapot getraint door Mueller dacht ik.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:29 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dat was Grodum idd...was geloof ik maar 1 of 2 jaar
Klopt Storelid, in de tijd van Ritsma dacht ik. Altijd in de schaduw van Ervik geloof ik.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:31 schreef MiLalaa het volgende:
Maar das nog niet zo lang geleden. Ik denk dan liever aan de Noor Storelid. Hihi die vond ik stiekem altijd leuk. Maarja, dat was een soort Noorse Wouter oldeheuvel. In de schaduw van de nr1
Je kan zelf ook eerst alleen links kijken, en dan rechts.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:32 schreef danos het volgende:
Ik vind het wel jammer dat de tijd en het klassement naast elkaar staan, beetje onoverzichtelijk daardoor. Vond eerst de tijd en dan het klassement duidelijker. Geeft je ook tijd om de tijd even op je in te laten werken en zelf na te denken
Ze wisten echter niet dat je Hänggi uitspreekt als Henkie.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:27 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
En ik had m nog een berichtje gestuurd over z'n winst van de alternatieve elfstedentocht, en dat kwam (enigszins mismaakt) ook even langs.
En een puike race he!
Top 10 afgelopen WK afstanden toch?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:33 schreef wimderon het volgende:
Weet iemand wat Brodka kan op de 1500 meter? Volgens mij nog niet vermeld geweest vandaag.
Ik hou hem in ieder geval in de gaten morgen, dat werd mij net opgedragen!quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:33 schreef wimderon het volgende:
Weet iemand wat Brodka kan op de 1500 meter? Volgens mij nog niet vermeld geweest vandaag.
Van Koss! (Ervik was gelijk met Saettre)quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:33 schreef Remzz het volgende:
[..]
Klopt Storelid, in de tijd van Ritsma dacht ik. Altijd in de schaduw van Ervik geloof ik.
Hij was een keer tweede bij een World Cup, gelukkig vermeldde Herbert het op de valreep nog.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:35 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Ik hou hem in ieder geval in de gaten morgen, dat werd mij net opgedragen!
Ik ging als 12-jarige grafiekjes maken met per jaar het aantal wereldrecords en dan kon je zo zien wanneer de goede pakken kwamen, wanneer het overdekt werd en wanneer de klapschaats kwam enzoquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:36 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
Ik heb als 12-jarige grafiekje gemaakt van 10km OS Hamar. Van de 8 leukste/beste ofzo. Storelid zat er ook bij (vandaar dat ik hem nooit meer vergeet) Veldkamp natuurlijk, en Koss.
De enige Noor die ik nog voor me zie is Grunde Njoss, die Wennemars torpedeerde in Naganoquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:36 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
Van Koss! (Ervik was gelijk met Saettre)
Ik heb als 12-jarige grafiekje gemaakt van 10km OS Hamar. Van de 8 leukste/beste ofzo. Storelid zat er ook bij (vandaar dat ik hem nooit meer vergeet) Veldkamp natuurlijk, en Koss.
Ik hoor Erben nog schreeuwenquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:38 schreef danos het volgende:
[..]
De enige Noor die ik nog voor me zie is Grunde Njoss, die Wennemars torpedeerde in Nagano
Ik hoor de schreeuw nogquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:38 schreef danos het volgende:
[..]
De enige Noor die ik nog voor me zie is Grunde Njoss, die Wennemars torpedeerde in Nagano
Supercool! Heb je ze nog? Inscannen en posten :pquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:38 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik ging als 12-jarige grafiekjes maken met per jaar het aantal wereldrecords en dan kon je zo zien wanneer de goede pakken kwamen, wanneer het overdekt werd en wanneer de klapschaats kwam enzo
Ja echt een mooi gezichtquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:51 schreef MiLalaa het volgende:
Bart wil z'n hele assortiment op tafel gooien. Hihi
Ik vind het wel gezellig zo aan tafel met drie leuke oud-schaatsers
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:51 schreef MiLalaa het volgende:
Bart wil z'n hele assortiment op tafel gooien. Hihi
Ik vind het wel gezellig zo aan tafel met drie leuke oud-schaatsers
Zeker weten dat ik dat nog ergens heb, maar ik zou zo even niet weten waar ik moet zoekenquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:45 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
Supercool! Heb je ze nog? Inscannen en posten :p
Startplaats voor WK denk ik.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:01 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Dat ziet er inderdaad niet goed uit... snap niet waarom die meedoet
Als ze daarna een redelijk 1500m rijdt, is ze alsnog voor het WK geplaatst. 5000m kan ze daarna laten schieten.quote:
Ja, als ze dat redt wel ja, maar ik zie haar die 3 niet eens volbrengen op deze manier....quote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:11 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Als ze daarna een redelijk 1500m rijdt, is ze alsnog voor het WK geplaatst. 5000m kan ze daarna laten schieten.
Kan me i.i.g. echt niet voorstellen dat dit toneelspel is.
Bloemen gaat het met een goede 5km wel redden. Voor Rotteveel gaat het lastig worden.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:20 schreef Montov het volgende:
Maar Szimanski en Brodka doen wel mee voor het klassement en kunnen dus de 10km halen. Ten koste van Bloemen en Rotteveel.
Dan hebben we een wereldrecord.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:28 schreef Montov het volgende:
Als Kramer nou ook 9 seconden sneller gaat dan het NK...
gaaf hoorquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:36 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
Van Koss! (Ervik was gelijk met Saettre)
Ik heb als 12-jarige grafiekje gemaakt van 10km OS Hamar. Van de 8 leukste/beste ofzo. Storelid zat er ook bij (vandaar dat ik hem nooit meer vergeet) Veldkamp natuurlijk, en Koss.
Kramer heeft nu de ervaring en de focus op de 5km dat hij altijd goed schaatst, en met het niveau van Blokhuijsen maakt het niet uit of hij eerder of later rijdt: hij moet toch zoveel tijd pakken. Kramer wil liever op de 5km in het rood rijden zodat hij meer rust heeft voor de 10km...quote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:35 schreef Remzz het volgende:
Dat spannende gedoe, dat Kramer een tijd moet zetten. Alsof Kramer nu 6.22 gaat neerzetten omdat hij voor de andere 'favorieten' is.
Denken dat Silovs dat niet kanquote:
Het is overigens wel een voordeel van Bokko dat hij tegen Kramer rijdt, en kan hij het toernooi toch nog spannend houden.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:35 schreef Remzz het volgende:
Dat spannende gedoe, dat Kramer een tijd moet zetten. Alsof Kramer nu 6.22 gaat neerzetten omdat hij voor de andere 'favorieten' is.
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:35 schreef Remzz het volgende:
Dat spannende gedoe, dat Kramer een tijd moet zetten. Alsof Kramer nu 6.22 gaat neerzetten omdat hij voor de andere 'favorieten' is.
Zou mooi zijn als Bokko het verschil tot een seconde of 2 a 3 kan beperken...dan wordt het wel spannend.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:38 schreef Montov het volgende:
[..]
Het is overigens wel een voordeel van Bokko dat hij tegen Kramer rijdt, en kan hij het toernooi toch nog spannend houden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |