Geen idee. Doen ze op het circuit in Zandvoort ook altijd, heb er al een paar keer over gemaild, maar ze doen het nog altijdquote:Op zondag 13 januari 2013 17:42 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
nou, inderdaad! best stom. Sinds wanneer is dat eigenlijk
Maar hij zou de 5km dik gewonnen hebben, Montov.quote:Op zondag 13 januari 2013 17:42 schreef Montov het volgende:
Hanggi zou overigens 6e zijn geworden bij de dames 1500m, I.R. Tsk, tsk.
Als dat uit bijgeloof is lekker laten doen.quote:
AdvancedPauper gaat er geen topics meer over makenquote:
Tenzij radio 1 aanstond nog steeds een schande.quote:Op zondag 13 januari 2013 17:23 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Was aan het werk, met schaatsen op de achtergrond.
Beter dan?
Mart is ook beter.quote:Op zondag 13 januari 2013 18:16 schreef Evertjan het volgende:
wat vonden we trouwens van Dione als presentatrice? Ik mis deMart toch wel een klein beetje bij het schaatsen
Of je FOK!t ondertussen.quote:Op zondag 13 januari 2013 18:18 schreef vaarsuvius het volgende:
Ik mis een mannelijke gast die niet al 10 jaar hetzelfde zegt. Weg met Ritsma, daar komt echt nooit een orginele zin uit.
Ik zet altijd het geluid uit of ga de afwasmachine uitladen
De vaatwasser leegruimen is niet al 10 jaar hetzelfde?quote:Op zondag 13 januari 2013 18:32 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Daar zeggen ze ook al tien jaar hetzelfde.
Was ook wel pijnlijk toen Dione vroeg hoe het was om in Thialf allround kampioen te zijn gewordenquote:Op zondag 13 januari 2013 18:18 schreef vaarsuvius het volgende:
Ik mis een mannelijke gast die niet al 10 jaar hetzelfde zegt. Weg met Ritsma, daar komt echt nooit een orginele zin uit.
Ik zet altijd het geluid uit of ga de afwasmachine uitladen
Vreselijk irritant he... iedereen kent het trucje toch onderhand wel zou je denken.quote:Op zondag 13 januari 2013 17:07 schreef Remzz het volgende:
[..]
Ik word er echt niet goed van. Van tevoren werd gezegd, ja Sablikova heeft altijd wat, maar nu is het echt serieus
Juist ja..quote:Op zondag 13 januari 2013 18:18 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Tenzij radio 1 aanstond nog steeds een schande.
Ze moet nu enkel beter zijn dan De Jong, Voorhuis, etc..quote:Op maandag 14 januari 2013 09:04 schreef Felagund het volgende:
Ik denk niet dat Ter Mors van Wüst had gewonnen.
Nee, Wust was nu denk ik wel iets van 3 niveaus, misschien 4, beter dan 2 weken terug. Ik denk zelfs dat de anderen met hun tijden nu wel van ter Mors hadden gewonnen. Tenzij ook ter Mors beter had geschaatst.quote:Op maandag 14 januari 2013 09:04 schreef Felagund het volgende:
Ik denk niet dat Ter Mors van Wüst had gewonnen.
Puntentotaal van Ter Mors twee weken terug was wel beter dan die van de overige Nederlandse dames. Maar toen waren de omstandigheden uiteraard wel anders.quote:Op maandag 14 januari 2013 09:32 schreef Norrage het volgende:
[..]
Nee, Wust was nu denk ik wel iets van 3 niveaus, misschien 4, beter dan 2 weken terug. Ik denk zelfs dat de anderen met hun tijden nu wel van ter Mors hadden gewonnen. Tenzij ook ter Mors beter had geschaatst.
Ze had volgens mij al 3 keer een 500m gereden. Ook zoiets qua aantal 1500 meters.quote:Op maandag 14 januari 2013 10:48 schreef I.R.Baboon het volgende:
Maar Ter Mors zou een 2e 5km vast beter rijden dan dr eerste, en ook had ze volgens mij nog nooit een 500 gereden. Ik denk dat ze 2e had kunnen worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |