Het niet goed spelen in de toppersquote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:22 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Is geen schering en inslag. Kan me iig niet een vergelijkbare situatie voor de geest halen.
Hoe belangrijk een speler is, hangt niet alleen af van de doelpunten die hij maakt, maar ook van de assists en hoe vaak hij als bliksemafleider fungeert. Iemand kan juist heel belangrijk zijn, maar toch geen doelpunt of assist maken.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:13 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ik denk dat jullie een Pieters veel harder missen dan een Toivonen. Toivonen wordt een beetje overschat door jullie denk ik. Hij scoort volgens mij vooral tegen de kleintjes in de tijd dat hij bij PSV zit. De enige topper waarin hij vaak scoort is tegen Feyenoord, voor de rest bar weinig en als hij al scoort in de toppers zijn ze niet van groot belang.
Impliceert dat Hiljemark in zijn eerste wedstrijd direct wordt gebruikt in zijn mindere rol, namelijk die van meest aanvallende middenvelder. Dat kan hij wel, en zo speelde hij bij zijn oude club ook wel eens, maar het is niet zijn sterkste kant.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:31 schreef tompsv18 het volgende:
Opstelling PSV: Waterman, Hutchinson, Marcelo, Zanka, Pieters, Van Ooijen, Hiljemark, Strootman, Lens, Matavz en Depay
Wijnaldum en Mertens zitten ook helemaal niet bij de selectie, dus dan heb je niet veel andere opties voor die plek.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:33 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Impliceert dat Hiljemark in zijn eerste wedstrijd direct wordt gebruikt in zijn mindere rol, namelijk die van meest aanvallende middenvelder. Dat kan hij wel, en zo speelde hij bij zijn oude club ook wel eens, maar het is niet zijn sterkste kant.
Scorebordjournalistiek, alsof de hoeveelheid doelpunten die je maakt alles zegt over hoe belangrijk je bent voor je team.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:16 schreef Chase_Utley het volgende:
Tegen Twente heeft Toivonen 2 x gescoord. (Dat waren de 2 doelpunten tijdens de 2-6)
Tegen Ajax heeft Toivonen 2 x gescoord (Beide doelpunten tijdens de 4-2 om de Johan Cruijff Schaal)
Tegen AZ heeft hij pas x gescoord
Hij scoort vooral veel tegen ADO (9 keer), Heracles (6 keer) en De Graafschap (5 keer)
Toivonen maakt nauwelijks assists, en al helemaal niet in de topwedstrijden.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:32 schreef tja77 het volgende:
[..]
Hoe belangrijk een speler is, hangt niet alleen af van de doelpunten die hij maakt, maar ook van de assists en hoe vaak hij als bliksemafleider fungeert. Iemand kan juist heel belangrijk zijn, maar toch geen doelpunt of assist maken.
Pieters maakt van de huidige verdediging, echt geen goede verdediging. Ik heb hem nooit een echt goede speler gevonden. Feit dat advocaat hem nu als centrale verdediger wil gaan gebruiken is natuurlijk ook veelzeggend, als Pieters ECHT onomstreden zou zijn, dan had hij wel op zijn eigen positie mogen blijven staan.
Toivonen is juist vaak de enige aanwezige in deze topwedstrijden. Kan zomaar een gevaarlijke aanval opzetten, of opeens een bal erin koppen.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:35 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Toivonen maakt nauwelijks assists, en al helemaal niet in de topwedstrijden.
In de tijd dat Toivonen bij jullie speelt zijn jullie sowieso matig in de topwedstrijden.
Niet alles, wel veel.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:34 schreef tja77 het volgende:
[..]
Scorebordjournalistiek, alsof de hoeveelheid doelpunten die je maakt alles zegt over hoe belangrijk je bent voor je team.
Argumenten? Als ik vind dat Toivonen sterk speelt tegen Feijenoord of tegen Ajax, maar hij scoort toevalligerwijs niet, hoe moet ik dan met argumenten komen?quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:37 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Niet alles, wel veel.
Maar ik wil best wachten op jouw argumenten hoor.
Het is alleen zo dat hij nauwelijks sterk speelt tegen Ajax.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:47 schreef tja77 het volgende:
[..]
Argumenten? Als ik vind dat Toivonen sterk speelt tegen Feijenoord of tegen Ajax, maar hij scoort toevalligerwijs niet, hoe moet ik dan met argumenten komen?
Ik blijf erbij dat als Toivonen alle wedstrijden mee had kunnen doen dit seizoen, dan had PSV meer punten gehad dan dat ze nu hebben. Dan kun jij het geen kampioenmaker vinden, ik zeg dat Toivonen de belangrijkste speler is van de selectie (samen met Strootman natuurlijk).
Tijdens de JC-schaal was hij de beste van het veld.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:48 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Het is alleen zo dat hij nauwelijks sterk speelt tegen Ajax.
Ja, en al die competitiewedstrijden die hij tegen Ajax heeft gespeeld dan? Die ik overigens belangrijker acht dan de JCS. Ik kan me daarvan maar 1 goede wedstrijd herinneren en de overige 7 was hij nergens te bekennen.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:48 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Tijdens de JC-schaal was hij de beste van het veld.
Maar is Ajax de enige topper dan? Tegen Twente doet hij het meestal wel goed en tegen Feyenoord ook. En in de Europa League tegen betere tegenstanders trouwens ook.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:50 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ja, en al die competitiewedstrijden die hij tegen Ajax heeft gespeeld dan? Die ik overigens belangrijker acht dan de JCS.
Tegen Twente doet hij het ook niet echt super. In ieder geval niet qua scorend vermogen of assists. Qua veldspel is hij mij ook niet bij blijven hangen.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:50 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Maar is Ajax de enige topper dan? Tegen Twente doet hij het meestal wel goed en tegen Feyenoord ook.
Maar je moet dus perse scoren om goed te spelen? Wat een onzin. Ik kan me nog een bekerwedstrijd in Enschede van vorig seizoen herinneren, bij de 2-6 was hij nog de enige die er voor ging. Maar zoals ik al zei: in de Europa League deed hij het tegen de betere tegenstanders altijd erg goed. Dat waren ook toppers.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:51 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Tegen Twente doet hij het ook niet echt super. In ieder geval niet qua scorend vermogen of assists. Qua veldspel is hij mij ook niet bij blijven hangen.
Wat jij wilt. Ik vind dat hij het niet goed tijdens de toppers en jij vindt dat hij het wel goed doet tijdens de toppers. Zijn we beide tevreden toch?quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:53 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Maar je moet dus perse scoren om goed te spelen? Wat een onzin. Ik kan me nog een bekerwedstrijd in Enschede van vorig seizoen herinneren, bij de 2-6 was hij nog de enige die er voor ging. Maar zoals ik al zei: in de Europa League deed hij het tegen de betere tegenstanders altijd erg goed. Dat waren ook toppers.
Niet alle toppers, maar de meeste wel ja.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:55 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Wat jij wilt. Ik vind dat hij het niet goed tijdens de toppers en jij vindt dat hij het wel goed doet tijdens de toppers. Zijn we beide tevreden toch?
Ik ben het wel met je eens dat hij vaak wat afwezig is in toppers. Klopt echter wel dat hij het in de EL vaak wel liet zien.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:55 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Wat jij wilt. Ik vind dat hij het niet goed tijdens de toppers en jij vindt dat hij het wel goed doet tijdens de toppers. Zijn we beide tevreden toch?
In de EL liet hij het wel vaak zien, net als de rest van PSV. Het lijkt dus dat hij gedijt bij een goed spelend PSV en hij niet de ploeg naar de hand kan zetten als het even minder gaat. En dan ben je wat mij betreft vervangbaar.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 12:58 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik ben het wel met je eens dat hij vaak wat afwezig is in toppers. Klopt echter wel dat hij het in de EL vaak wel liet zien.
quote:Op dinsdag 8 januari 2013 13:09 schreef tompsv18 het volgende:
Ik heb er een stuk of 4 openstaan. Ben benieuwd of eentje het gaat doen, zal wel niet..
quote:
Ah, godverdommetwitter:psvnetwerk twitterde op dinsdag 08-01-2013 om 11:07:45RT @pincubus: Duel tussen SCG en #PSV wordt niet live uitgezonden door EL. In Thailand is men niet in staat het signaal naar NL te sturen. reageer retweet
No shit.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 13:24 schreef Doublepain het volgende:
Ah, godverdommetwitter:psvnetwerk twitterde op dinsdag 08-01-2013 om 11:07:45RT @pincubus: Duel tussen SCG en #PSV wordt niet live uitgezonden door EL. In Thailand is men niet in staat het signaal naar NL te sturen. reageer retweet
Die pop!quote:Op dinsdag 8 januari 2013 13:23 schreef Dj_Day-V het volgende:
http://www.psv.tv/index.p(...)ayer&ProductID=10881
kan je die sturen?quote:Op dinsdag 8 januari 2013 13:28 schreef Doublepain het volgende:
Heb nu een of andere ESPN stream, duimen duimen duimen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |