Ik vraag me af of je dan nog mag vliegenquote:Op maandag 7 januari 2013 09:15 schreef L-E het volgende:
[..]
Nee, met het vliegtuig hoor. Met de auto is geen optie.
Ik heb me nog nooit ellendig gevoelt, ook niet toen ik doorliep tot 41w2d, maar dan nog zou ik nooit 4 maanden van te voren een vakantie boeken voor op die termijn.quote:Op maandag 7 januari 2013 09:35 schreef Elmo76 het volgende:
Niet iedereen voelt zich ellendig met 36 weken. En ja oké, dat weet je nu nog niet hoe je je dan voelt.
Maar goed, ook in Italië weten ze hoe je een kindje op de wereld moet zetten, dus what's the problem?
Oh je hebt gelijk dat heb je idd niet gezegd. Ik denk dat t komt omdat je nu aangeeft dat jullie dan wegwillen, in mijn hoofd klinkt dat als 'morgen boeken'quote:Op maandag 7 januari 2013 09:43 schreef L-E het volgende:
Waar halen jullie toch vandaan dat ik nu al wil boeken? Dat heb ik niet gezegd, dat is helemaal niet de bedoeling.
Omdat je er nu naar vraagt?quote:Op maandag 7 januari 2013 09:43 schreef L-E het volgende:
Waar halen jullie toch vandaan dat ik nu al wil boeken? Dat heb ik niet gezegd, dat is helemaal niet de bedoeling.
+ 1quote:Op maandag 7 januari 2013 09:47 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Omdat je er nu naar vraagt?![]()
Sorry, foute aanname dus.
Als jij over vier maanden hier zou vragen 'ladies, ik voel me echt supergoed en we willen nog even 2 weken naar Italie gaan, zouden jullie dat doen' is dat nl voor mij een hele andere vraag dan dat je hem nu stelt.
Nou de primperan die ik kreeg voor de misselijkheid toen emesafene niet werkte maakte me ook zo duf als een konijn helaasquote:Op maandag 7 januari 2013 10:09 schreef __Isis__ het volgende:
Kap eens met diesmilies, straks moet ik weer
Net zh gebeld, blijf misselijk en door hogere dosis emesafene ben ik zo suf als een konijn. Lastig om zo voor een dreumes te zorgen. Mag vanmiddag terugbellen na overleg met de gyn. Hopelijk hebben ze nog een ander fijn pilletje voor me
Even hoor... Je bent ZWANGER!!!!quote:Op maandag 7 januari 2013 09:57 schreef Spirit82 het volgende:
Goedemorgen
Maandag
Ik schrok me rot gisteren op de weegschaal.. vorige keer dat ik woog was ik 6 kg aangekomen, maar buik heeft blijkbaar in combinatie met kerst een spurt gemaakt want ik zag gister een mooie 80.0 op de weegschaal staanHeb in geen jaren zoveel gewogen en baal er goed van. Mn max ooit ligt nog 5 kg hoger en daar wil ik absoluut niet overheen, maar als het zo door gaat...
Nu dus bewuster letter op wat ik eet en drink om de schade verder te beperken
En vanavond proefles zwangerschapsyoga, ben benieuwd of het wat voor me is
Ja dus? Ik zeg ook niet dat ik mijn buik lelijk vind of mn kind weg wens of ineens op een hongerdieet ga ofzo, alleen dat ik moeite heb met de cijfers op de weegschaal. Mag ik alsjeblieft?quote:Op maandag 7 januari 2013 10:13 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Even hoor... Je bent ZWANGER!!!!
Het is dus heel normaal dat je aan komt.En dat heeft weer niks te maken met je absolute max etc.
Ik kan het me wel voorstellen. Maar je lichaam is met iets geweldigs bezig, koester het. Een beetje op je eten/drinken letten kan geen kwaad desondanks.quote:Op maandag 7 januari 2013 10:14 schreef Spirit82 het volgende:
SorryZal het niet meer doen
Waar krijg je pillen voor als ik vragen mag? Of ik heb het gemist, of ik ben het vergeten.
L-E, ja ik hou vocht vast en alles is huge, maar toch is het gewoon erg pijnlijk om die 8 weer te zien. Ben een poos terug erg veel afgevallen en met hoe ik me nu voel en mijn gewicht lijkt het wel alsof ik weer die persoon van toen ben, die ik achter me gelaten dacht te hebben.
Tegen het overgeven.quote:Op maandag 7 januari 2013 10:14 schreef Spirit82 het volgende:
SorryZal het niet meer doen
Waar krijg je pillen voor als ik vragen mag? Of ik heb het gemist, of ik ben het vergeten.
L-E, ja ik hou vocht vast en alles is huge, maar toch is het gewoon erg pijnlijk om die 8 weer te zien. Ben een poos terug erg veel afgevallen en met hoe ik me nu voel en mijn gewicht lijkt het wel alsof ik weer die persoon van toen ben, die ik achter me gelaten dacht te hebben.
Ja hoor, dat mag.quote:Op maandag 7 januari 2013 10:20 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ja dus? Ik zeg ook niet dat ik mijn buik lelijk vind of mn kind weg wens of ineens op een hongerdieet ga ofzo, alleen dat ik moeite heb met de cijfers op de weegschaal. Mag ik alsjeblieft?
Ik merk dat ik gewoon niet echt de beren op de weg zie zoals anderen dat doen inderdaad. Het advies van de vk vind ik overigens wel erg belangrijk hierin, ben benieuwd wat zij zal zeggen.quote:Op maandag 7 januari 2013 10:15 schreef Suikertante het volgende:
L-E, ik ga met dertig weken naar Egypte en heb gewoon een annuleringsverzekering bij de vlucht afgesproken. Verder ook een wat uitgebreidere reisverzekering. Ik heb wel een verklaring nodig om mee te mogen. Turkish Airlines wilde me al niet eens meer meenemen.
Ik twijfelde eigenlijk alleen vanwege de zorg. Verder lijkt het me heerlijk nog even weg! Nu wil jij wel later in je zwangerschap natuurlijk, maar zoals al eerder gezegd: in Italië kunnen ze ook baby's halen
Samengevat denk ik dat de meesten zich niet op hun gemak zouden voelen, maar als jij dat wel kunt is ontspannen alleen maar goed toch?
BE zegt toch ook niet dat jij je kind weg wenst of je buik niet lelijk mag vinden ofzo?quote:Op maandag 7 januari 2013 10:20 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ja dus? Ik zeg ook niet dat ik mijn buik lelijk vind of mn kind weg wens of ineens op een hongerdieet ga ofzo, alleen dat ik moeite heb met de cijfers op de weegschaal. Mag ik alsjeblieft?
ptsk!quote:Op maandag 7 januari 2013 10:24 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik merk dat ik gewoon niet echt de beren op de weg zie zoals anderen dat doen inderdaad. Het advies van de vk vind ik overigens wel erg belangrijk hierin, ben benieuwd wat zij zal zeggen.
Heb mn post al aangepast want zag dat ik niet alle info had vermeld.quote:Op maandag 7 januari 2013 10:23 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja hoor, dat mag.
Maar je post op een openbaar forum en dus reageer ik erop. Mag dat ook alsjeblieft?
Je praat over 'de schade beperken' en dat klinkt mij wel in de oren alsof je echt je best gaat doen minder te eten.
En natuurlijk is het niet zo dat je allemaal 20 kilo aan moet komen in de zwangerschap, 12 is het gemiddelde, dus ik kan me wel voorstellen dat je het niet volledig uit de hand wil laten lopen, alleen vind ik persoonlijk refereren aan je eigen oude gewicht wat je ooit gewend was of geweest bent echt totaal niet nuttig of logisch of wat dan ook, want je bent zwanger, dan kom je nou eenmaal aan...
Mignonne is verkloskundige in opleiding dus vandaar dit antwoordquote:Op maandag 7 januari 2013 10:27 schreef L-E het volgende:
[..]
Verloskundigen weten gewoon heel erg veel.
Dat weet ik, vandaar mijn antwoord.quote:Op maandag 7 januari 2013 10:28 schreef laziness het volgende:
[..]
Mignonne is verkloskundige in opleiding dus vandaar dit antwoord
Mijn vk heeft me ooit eens verteld dat het mooi is als je in het eerste trimester 3kg aan komt, in het tweede 6 en in de laatste nog eens 3.quote:Op maandag 7 januari 2013 10:26 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Heb mn post al aangepast want zag dat ik niet alle info had vermeld.
Dan heb je waarschijnlijk (aanname) nooit in de situatie gezeten dat je overgewicht had en/of dat je zelfvertrouwen hierdoor een enorme knauw heeft gekregen in een bepaalde levensfase door de mening van anderen. Je hoeft het niet te snappen, maar er zijn genoeg vrouwen die hier wel moeite mee hebben en jouw post leek het af te doen als "onzin, want je bent zwanger". Dat vind ik nogal lomp, want zo eenvoudig werkt dat niet.quote:Op maandag 7 januari 2013 10:29 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Mijn vk heeft me ooit eens verteld dat het mooi is als je in het eerste trimester 3kg aan komt, in het tweede 6 en in de laatste nog eens 3.
Geen idee of dit een 'richtlijn' is oid (Mignonne?) maar daar zit jij dan nog niet eens heel gigantisch boven.
Ik snap ook wel dat je niet supersuperveel aan wilt komen, maar ik snap de referentie aan wat je ooit woog gewoon absoluut niet. Dat was in niet-zwangere staat, nu ben je wel zwanger, dat kan je dan toch wel rationaliseren dat er niet 10 kilo vet ineens aan zit?
Maar goed, ook die discussie is hier al veel vaker gevoerd en ik heb hem nog nooit begrepen. Beter blijf ik maar gewoon op mijn handen zitten als ik dit soort dingen lees.Scheelt mij tikken en jou frustratie.
Lomp is my middle name. Vooral toen ik nog 40 kilo zwaarder was!quote:Op maandag 7 januari 2013 10:33 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Dan heb je waarschijnlijk (aanname) nooit in de situatie gezeten dat je overgewicht had en/of dat je zelfvertrouwen hierdoor een enorme knauw heeft gekregen in een bepaalde levensfase door de mening van anderen. Je hoeft het niet te snappen, maar er zijn genoeg vrouwen die hier wel moeite mee hebben en jouw post leek het af te doen als "onzin, want je bent zwanger". Dat vind ik nogal lomp, want zo eenvoudig werkt dat niet.
Formeel antwoord: bij een normaal BMI mag je tussen 10-16 kg aankomen, dat is ideaal. Bij een laag BMI is dat grofweg 2 kg meer 12-18, en bij een hoog BMI (25 tot 30) is minder wenselijk, 7-11. en bij obesitas (vanaf 30) dan gaat het om 5-9 kg.quote:Op maandag 7 januari 2013 10:29 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Mijn vk heeft me ooit eens verteld dat het mooi is als je in het eerste trimester 3kg aan komt, in het tweede 6 en in de laatste nog eens 3.
Geen idee of dit een 'richtlijn' is oid (Mignonne?) maar daar zit jij dan nog niet eens heel gigantisch boven.
Ik snap ook wel dat je niet supersuperveel aan wilt komen, maar ik snap de referentie aan wat je ooit woog gewoon absoluut niet. Dat was in niet-zwangere staat, nu ben je wel zwanger, dat kan je dan toch wel rationaliseren dat er niet 10 kilo vet ineens aan zit?
Maar goed, ook die discussie is hier al veel vaker gevoerd en ik heb hem nog nooit begrepen. Beter blijf ik maar gewoon op mijn handen zitten als ik dit soort dingen lees.Scheelt mij tikken en jou frustratie.
Van 42+2 krijg je hele leuke kindjesquote:Op maandag 7 januari 2013 10:53 schreef Estrys het volgende:
Kennen jullie die mop van die vrouw die negen maanden lang dacht dat er een baby in haar buik zat?![]()
![]()
*zucht nog maar eens diep*
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |