Bron: http://www.telegraaf.nl/p(...)el_en_Sylvie___.htmlquote:Huizenstrijd Rafael en Sylvie? van onze redactie
AMSTERDAM - FOTO'S Of de scheiding van Rafael en Sylvie van der Vaart vreedzaam zal verlopen, is nog maar de vraag. De twee bezitten drie huizen in Nederland en dat kan nog wel eens een strijd gaan opleveren.
Uit gegevens van het Openbaar Kadaster blijkt dat de voetballer en de presentatrice in gemeenschap van goederen zijn getrouwd.
In 2001 kocht Rafael voor 308.571 euro een huis aan de Wijk van Duinerweg in Beverwijk. Zijn ouders wonen daar nu. Dat meldt Bekendeburen.nl. Toen de HSV-speler nog met Sylvie in Nederland woonde, kwam er in 2004 een stulpje in Uitgeest bij. Samen betaalden ze daar 539.000 voor. Op de twee huizen rust een totale hypotheek van 924.000 euro.
In december 2007 verloren Rafael en Sylvie hun hart aan een stuk landgoed in het Noord-Hollandse Bergen. Aan het perceel - inclusief een royaal stuk duinen - hing een prijskaartje van 1.965.000 euro. Maar hun droomhuis moest nog gebouwd worden, dus het showbizzkoppel liet er een hypotheek op vestigen van 2.150.000 euro.
Er is een kans dat de twee huizen en het perceel worden getaxeerd en dat een van de twee de ander een bedrag moet betalen voor de eventuele overwaarde. Maar Rafael en Sylvie kunnen er ook voor kiezen om de boel te koop te zetten en de eventuele winst of het verlies te delen.
Klik hier om de huizen te bekijken.
Het had zo een FOK!ker kunnen zijn.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:29 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Albert lijkt altijd zo vreselijk te genieten van sensatie bij anderen... Yek.
Ik denk ook dat ze elkaar heel leuk vonden ooit, maar dat Rafael die stomme feestjes niet meer trok.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 16:09 schreef nummer_zoveel het volgende:
Ze zullen elkaar toch echt leuk hebben gevonden hoor. En ik geloof er niks van dat hij homo is.
wat een ordinaire huizen!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:00 schreef beequeen het volgende:
Zijn ze nou wel of niet in gemeenschap van goederen getrouwd? Ik snap er niks meer van.
[..]
Bron: http://www.telegraaf.nl/p(...)el_en_Sylvie___.html
Inclusief foto's van de optrekjes.
Huh? Zie jij meer dan ik zie? Ik zie twee redelijk doorsnee woningen en een stukje grond.quote:
Ik vind het stukje dit keer trouwens niet eens grappig. Maar goed, hij schrijft maar een eind weg, ik betaal er gelukkig niet voor om het te lezen.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 15:50 schreef OProg het volgende:
Om dezelfde reden dat alle mensen in dit topic er een mening over hebben en die delen. Alleen Youp krijgt er geld voor om er een stukje van te maken omdat velen - waaronder ik - die stukjes leuk vinden.
Ik vind het wel vermakelijk.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:59 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ik vind het stukje dit keer trouwens niet eens grappig. Maar goed, hij schrijft maar een eind weg, ik betaal er gelukkig niet voor om het te lezen.
quote:
Het eenvoudige rijtjeshuis is voor zijn ouders, het vrijstaande huis is inderdaad wel ordinair en zelfs bijna een beetje kamperig. Op het derde perceel is nog niets gebouwd.quote:
Kijk, dát vind ik nou weer wél erg grappig!quote:
Wie weet zijn ze al jaren heel dikke mik met elkaar en hebben ze veel contact maar weten wij dat niet?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:45 schreef Montelly het volgende:
zoo...wat zijn de updates? Ik heb begrepen dat SABIA hier een behoorlijke ron in speelt. Het valt mij ook op dat zo geforceerd Sylvie met haar breuk begeleidtZe is opeen heel intents haar vriendin.
Nou! Kost je zeker een paar minuten van je dag. Dra-ma!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:48 schreef Leandra het volgende:
Wat een ellende dat je elke dag je zooi weer naar een andere handtas moet overhevelen omdat dat de tas is die bij je outfit hoort....
Nou de ellende zit m meer in de dagelijkse confrontatie met de zooi in m'n tas als ik bij iedere outfit een andere zou moeten gebruikenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:52 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nou! Kost je zeker een paar minuten van je dag. Dra-ma!
Paar minuten bestaat niet bij Sylvie, je moet je eigen doen en laten niet projecteren op Sylvie pff...quote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:52 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nou! Kost je zeker een paar minuten van je dag. Dra-ma!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |