Ik heb gister mijn nieuwe iPhone gekregen (de 4S), ik ga 24 euro per maand betalen, dat is 150 belminuten/sms en 500 MB internet. Voor mij voldoende. Ik moest nog 300 euro bijbetalen voor de telefoon. Zat al tijden te dubben, ik wilde heel graag de iPhone houden (heb nu een 3S die kuren vertoont), wel zo handig voor al je apps (hoezo klantenbinding) enquote:Op donderdag 3 januari 2013 10:34 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Wat je al zegt, iPhone zit je vast aan een abbo van 45,- per maand voor minimaal 2 jaar.
Daadwerkelijke minuten/SMS/mb's kun je vergelijken met een sim-only van rond de 10,-
Uiteindelijke prijs van de telefoon is dus 840,-
Waar?quote:Op donderdag 3 januari 2013 11:11 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik heb gister mijn nieuwe iPhone gekregen (de 4S), ik ga 24 euro per maand betalen, dat is 150 belminuten/sms en 500 MB internet. Voor mij voldoende. Ik moest nog 300 euro bijbetalen voor de telefoon. Zat al tijden te dubben, ik wilde heel graag de iPhone houden (heb nu een 3S die kuren vertoont), wel zo handig voor al je apps (hoezo klantenbinding) eniMessage
. Voor een Samsung moest ik ook nog tegen de 200 bijbetalen, dan is het me de extra investering wel waard. En er was een eindejaarsuitkering
.
Ja die van mij niet, helaasquote:Op donderdag 3 januari 2013 11:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
Heel veel bedrijven geven een eindejaarsuitkering Perr.
Via GSMweb, met abo van Tele2. Ik hoop maar dat ik geen spijt krijg van de switch van provider... Dat is het enige wat me een beetje tegenhield. Ik zit nu nog bij T-mobile, maar die abonnementen waren me echt veel te duur. Ik ging bijna het dubbele betalen dan ik nu doe, voor dezelfde belminuten en minder internet.quote:
Wanneer je het er voor over hebt gewoon doen!quote:Op donderdag 3 januari 2013 11:11 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik heb gister mijn nieuwe iPhone gekregen (de 4S), ik ga 24 euro per maand betalen, dat is 150 belminuten/sms en 500 MB internet. Voor mij voldoende. Ik moest nog 300 euro bijbetalen voor de telefoon. Zat al tijden te dubben, ik wilde heel graag de iPhone houden (heb nu een 3S die kuren vertoont), wel zo handig voor al je apps (hoezo klantenbinding) eniMessage
. Voor een Samsung moest ik ook nog tegen de 200 bijbetalen, dan is het me de extra investering wel waard. En er was een eindejaarsuitkering
.
Dat wordt vast wel gecompenseerd in je maandelijkse honorariumquote:Op donderdag 3 januari 2013 11:17 schreef Perruche het volgende:
[..]
Ja die van mij niet, helaasEn ook geen vakantiegeld!
Het is toch ook een wettelijk verplicht iets?quote:Op donderdag 3 januari 2013 11:21 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dat wordt vast wel gecompenseerd in je maandelijkse honorarium.
Helaas, ik kan ze niet vinden!quote:Op donderdag 3 januari 2013 11:19 schreef uniekhoorn het volgende:
Wil een ei in vorm van een eenhoorn....
Zijn in mijn L. Twee bolletjes met tartaar, curry,ayo, tomaat, ui em paprik.
Beker melk en kom.. Chinese tomaat of tomaten crème of champignons soep? Kan niet kiezen... Twijfel kont
Wat naar voor jequote:Op donderdag 3 januari 2013 11:24 schreef Phaidra het volgende:
Woei, morgen een afspraak met een diëtiste. Ik ben inmiddels zo vaak ziek geweest en te veel afgevallen, waardoor weerstand lager wordt --> cirkeltje. Mijn energieniveau is om te huilen (en dat doe ik momenteel ook geregeld). Het is een optie om te stoppen / minderen met borstvoeding geven, maar eigenlijk vind ik dat zonde om deze reden. Via een lactatiekundige kreeg ik de naam van een diëtiste die zich heeft gespecialiseerd in voeding tijdens zwangerschap en borstvoedingsperiode. Ik ben benieuwd. Op zich weet ik zelf al een hoop, maar ik wil dit toch nog proberen voor ik definitief de handdoek in de ring gooi.
Die van mij ook nietquote:Op donderdag 3 januari 2013 11:17 schreef Perruche het volgende:
[..]
Ja die van mij niet, helaasEn ook geen vakantiegeld!
Balen, hoop dat je gauw uit dat cirkeltje komt!quote:Op donderdag 3 januari 2013 11:24 schreef Phaidra het volgende:
Woei, morgen een afspraak met een diëtiste. Ik ben inmiddels zo vaak ziek geweest en te veel afgevallen, waardoor weerstand lager wordt --> cirkeltje. Mijn energieniveau is om te huilen (en dat doe ik momenteel ook geregeld). Het is een optie om te stoppen / minderen met borstvoeding geven, maar eigenlijk vind ik dat zonde om deze reden. Via een lactatiekundige kreeg ik de naam van een diëtiste die zich heeft gespecialiseerd in voeding tijdens zwangerschap en borstvoedingsperiode. Ik ben benieuwd. Op zich weet ik zelf al een hoop, maar ik wil dit toch nog proberen voor ik definitief de handdoek in de ring gooi.
20 x 20 klinkt heel haalbaar, goed plan.quote:Op donderdag 3 januari 2013 12:07 schreef Probability het volgende:
Ik ga de hele maand januari niet drinken en geen nieuwe kleding kopen. Ik wil ook 20 x 20 minuten sporten verdeeld over de maandMoet vast lukken!
Dan kan ik de ene keer 2x20 met een lesje en de andere keer 20 met hardlopen.quote:Op donderdag 3 januari 2013 12:16 schreef Brocco_Li het volgende:
[..]
20 x 20 klinkt heel haalbaar, goed plan.
PM!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dank je, alle anderen ook. Het helpt uiteraard ook niet dat de mini nog steeds / weer 4x per nacht wakker wordt. Maar ik ben bang dat het makkelijker is om mijn eetpatroon aan te passen om mijn weerstand te verhogen dan het aantal uur (aaneengesloten) slaapquote:Op donderdag 3 januari 2013 11:30 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Wat naar voor jeVeel succes
Ik ookquote:
Zou je langer kunnen slapen als je vlak voor je naar bed gaat de mini wakker maakt en voedt? Ben geen deskundige (kan het er wel een vragenquote:Op donderdag 3 januari 2013 13:02 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Dank je, alle anderen ook. Het helpt uiteraard ook niet dat de mini nog steeds / weer 4x per nacht wakker wordt. Maar ik ben bang dat het makkelijker is om mijn eetpatroon aan te passen om mijn weerstand te verhogen dan het aantal uur (aaneengesloten) slaap.
's Nachts de zorg delen doet ook wonderen (oordopjes in!). Borstvoeding is mooi, maar een gezonde moeder die er echt kan zijn voor haar kindje is nog beter.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:02 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Dank je, alle anderen ook. Het helpt uiteraard ook niet dat de mini nog steeds / weer 4x per nacht wakker wordt. Maar ik ben bang dat het makkelijker is om mijn eetpatroon aan te passen om mijn weerstand te verhogen dan het aantal uur (aaneengesloten) slaap.
Hij wordt meestal uit zichzelf al wakker tegen de tijd dat wij naar bed gaan. Dan voed ik idd, maar dat voorkomt niet dat hij ca. 2 uur later weer wakker wordt. Helaas.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:18 schreef Brocco_Li het volgende:
[..]
Zou je langer kunnen slapen als je vlak voor je naar bed gaat de mini wakker maakt en voedt? Ben geen deskundige (kan het er wel een vragen).
Doen we inmiddels ook. Nadat de mini een paar keer 's nachts na drie slokken weer in slaap was, zijn we een speentje gaan geven. Dan slaapt hij een paar keer wel meteen weer in als hij wakker wordt (echt instant, speen erin, zzzz). Het lijkt erop dat hij meer gewoon onrustig slaapt de laatste tijd. Maar oordoppen kan ik niet hebben (oorproblemen), dus ook als de meneer eruit gaat, ben ik wel wakker.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:18 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
's Nachts de zorg delen doet ook wonderen (oordopjes in!). Borstvoeding is mooi, maar een gezonde moeder die er echt kan zijn voor haar kindje is nog beter.
5 km is goedquote:Op donderdag 3 januari 2013 13:23 schreef Cocotrimonium het volgende:
Even opgezocht, en ik heb in totaal iets meer dan 5 kilometer gewandeld (wel flink doorgestapt, en ook mét kinderwagen, toch best een soort workout zo, niet?).
Mijn Saartje heeft trouwens (acute) bronchitis. Hoort niet helemaal thuis in dit topic, maar wil het toch even kwijtZe is zielig, de hele tijd hoesten, rochelend ademen, iedere fles drinkt ze sowieso maar half leeg en ongeveer de helft van keren dat ze drinkt, spuugt ze alles uit door een hoestbui). Arme baby! Maar ze is wel nog steeds Heel Erg Geweldig
Ja, dat is al 5 km meer dan ik normaal gesproken wandelquote:Op donderdag 3 januari 2013 13:26 schreef Phaidra het volgende:
[..]
5 km is goed. En arme Saar
. Ik heb ook bronchitis gehad toen ik een jaar of 3/4 was, dat was heel naar. Heb je medicijnen gekregen?
Ik durf nog niet om te stoppen met álle nachtvoedingen (vind ik ook niet per se nodig), maar evenveel voedingen overdag als 's nachts werd wel wat overdreven. Toen de mini van 19 uur tot 4 ongeveer sliep (heeft hij ca. 1,5 maand gedaan) was het allemaal prima vol te houden.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:27 schreef Perruche het volgende:
Ha, volgens mij zou ik de ene zelf eruit gaan en de andere nacht mijn man alles laten doen, en dan zelf lekker op zolder ofzo slapen als dat kan. Tenminste de helft van de tijd een goede nahctrust voor beiden.
Nee amar dan dan je vent het doet, flesje ofzo. Maar ik weet er verder ook niets vanquote:Op donderdag 3 januari 2013 13:31 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik durf nog niet om te stoppen met álle nachtvoedingen (vind ik ook niet per se nodig), maar evenveel voedingen overdag als 's nachts werd wel wat overdreven. Toen de mini van 19 uur tot 4 ongeveer sliep (heeft hij ca. 1,5 maand gedaan) was het allemaal prima vol te houden.
Volgende meting is over ca. 1,5 week. Eind november groeide hij nog prima.Ik heb wel het idee dat hij overdag minder drinkt. Alleen de honger stillen, daarna is de omgeving weer veel te interessant om nog langer te blijven liggen.quote:
Als je borstvoeding geeft is dat lastig. Dit was voor mij trouwens wel een van de redenen dat we heel snel over zijn gestapt op flesje. Maar daar maakt iedereen zijn eigen keuze in.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:27 schreef Perruche het volgende:
Ha, volgens mij zou ik de ene zelf eruit gaan en de andere nacht mijn man alles laten doen, en dan zelf lekker op zolder ofzo slapen als dat kan. Tenminste de helft van de tijd een goede nahctrust voor beiden.
"Waar zit toch de uit-knop op dat ding?!" - Mama Perrquote:Op donderdag 3 januari 2013 13:37 schreef Perruche het volgende:
[..]
Nee amar dan dan je vent het doet, flesje ofzo. Maar ik weet er verder ook niets van
Dat zou een optie zijn. Maar dan wordt dat flesvoeding (ik heb geen zin om nog meer te kolven dan ik nu al tijdens werktijd doe) en dan maak je toch een begin aan het afbouwen. Maar voor een keertje kan het weinig kwaad geloof ikquote:Op donderdag 3 januari 2013 13:37 schreef Perruche het volgende:
[..]
Nee amar dan dan je vent het doet, flesje ofzo. Maar ik weet er verder ook niets van
Gingen ze toen ook beter slapen of hielp het omdat je de zorg 's nachts dan beter kon verdelen? Mijn meneer denkt dat hij op flesvoeding beter zal gaan slapen (omdat de melkproductie 's avonds minder is) maar ik denk dus niet dat hij in de eerste plaats wakker wordt door honger.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:38 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Als je borstvoeding geeft is dat lastig. Dit was voor mij trouwens wel een van de redenen dat we heel snel over zijn gestapt op flesje. Maar daar maakt iedereen zijn eigen keuze in.
Te weinig slaap = depressieve Tink.
Alles. Ze sliepen beter, we konden de zorg beter verdelen, mijn man vond het heel fijn de kinderen ook te kunnen voeden, ik kon het wat meer loslaten, depressie verdween, en nog legio andere voordelen etc etc.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:43 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Gingen ze toen ook beter slapen of hielp het omdat je de zorg 's nachts dan beter kon verdelen? Mijn meneer denkt dat hij op flesvoeding beter zal gaan slapen (omdat de melkproductie 's avonds minder is) maar ik denk dus niet dat hij in de eerste plaats wakker wordt door honger.
Oh? zou fijn geweest zijn. ik kon een heel leger voeden. werd er gek van.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:45 schreef Brocco_Li het volgende:
Melkproductie kun je bij mijn weten manipuleren, trek als ik haar spreek een bekende van me (ervaringsdeskundige) aan haar mouw voor details.
In zekere zin. Vaak aanleggen / drinken -> hogere productie. Maar de hormoonlevels zijn aan het eind van de middag en 's avonds lager dan midden in de nacht en vroege ochtend. Dat blijft zo dacht ik.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:45 schreef Brocco_Li het volgende:
Melkproductie kun je bij mijn weten manipuleren, trek als ik haar spreek een bekende van me (ervaringsdeskundige) aan haar mouw voor details.
is volgens mij een stuk lastiger dan opvoerenquote:Op donderdag 3 januari 2013 13:52 schreef Brocco_Li het volgende:
Ik bedoelde opvoeren. Weet niet of je ook kunt verminderen, meestal is het probleem dat er te weinig is.
De mijne kreeg flesvoeding na verloop van tijd en was ook zo vaak wakker 's nachtsquote:Op donderdag 3 januari 2013 13:02 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Dank je, alle anderen ook. Het helpt uiteraard ook niet dat de mini nog steeds / weer 4x per nacht wakker wordt. Maar ik ben bang dat het makkelijker is om mijn eetpatroon aan te passen om mijn weerstand te verhogen dan het aantal uur (aaneengesloten) slaap.
Zo lang het er niet 5 topics lang over gaat vind ik dat klinkklare onzin.quote:Op donderdag 3 januari 2013 14:10 schreef Tinkepink het volgende:
Ik deed er zelf net zo hard aan mee, maar eigenlijk vind ik alle babydiscussies meer op zijn plaats in OUD
Vind ik ook van kattendiscussies, school etc. Dus wat mij betreft is het een pot nat.quote:Op donderdag 3 januari 2013 14:14 schreef laziness het volgende:
[..]
Zo lang het er niet 5 topics lang over gaat vind ik dat klinkklare onzin.
Er wordt hier over werkelijk alles gesproken en dat is voor genoeg mensen niet altijd interessant (en past beter in andere fora), maar dat kan dan wel?
Het maakt mij verder overigens niet uit verder of deze discussie hier wel of niet plaats vindt maar ik vind het wel een beetje raar dat alle onderwerpen hier altijd kunnen maar baby's moet altijd maar direct naar OUD?
Oke, het is mij nog niet eerder opgevallen dat die discussies verwezen werden naar betreffende fora dus vandaarquote:Op donderdag 3 januari 2013 14:15 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Vind ik ook van kattendiscussies, school etc. Dus wat mij betreft is het een pot nat.
Die lijkt me wat misplaatst, in OUD.quote:Op donderdag 3 januari 2013 14:15 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Vind ik ook van kattendiscussies, school etc. Dus wat mij betreft is het een pot nat.
Salade met couscous, wortel, courgette, prei en paprika?quote:Op donderdag 3 januari 2013 14:39 schreef Perruche het volgende:
Iemand nog een goed idee voor een lichte & snelle D? Ik zit nu te denken aan iets van zalmmoot met iets maar ik weet niet met wat!
Had al groente vandaag he? Noodlesoep?quote:Op donderdag 3 januari 2013 14:39 schreef Perruche het volgende:
Iemand nog een goed idee voor een lichte & snelle D? Ik zit nu te denken aan iets van zalmmoot met iets maar ik weet niet met wat!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb je al bijna vakantie Aurum?quote:Op donderdag 3 januari 2013 14:46 schreef _aurum_ het volgende:
o haiz!
Man, volgens mij heb ik een supergriep te pakken ofzoOf iig de voorloper ervan... Gister begon het met vermoeidheid en een kriebel in mijn keel, gisteraaf was ik al aan het hoesten en vanmorgen had ik 't gevoel dat er een auto over me heengereden was. Ik heb dus tot vanmiddag af en aan geslapen, para's gehad en hoestdrank. Nu gaat het wel weer een beetje
Alleen begin ik nu weer te snotteren
Mijn lijstje tot nu toe:
O: smoothie
t: rijstwafels met ei
L: geroosterde boterham met avocado en kipfilet
T: rijstwafels met pindakaas
D: moet ik nog verzinnen
thanks! Nog 6 weken en volgend weekend mag ik weer naar de States, jetlag here I cooooooomequote:Op donderdag 3 januari 2013 14:49 schreef anna82 het volgende:
[..]
Heb je al bijna vakantie Aurum?
Beterschap!
Ken hetquote:Op donderdag 3 januari 2013 14:54 schreef Nallie het volgende:
Kattendiscussies
Ik heb nog wel wat foto's hoor![]()
Mijn knie is duidelijk geen fan van mn hardlooppoging...![]()
Lijstje dan maar
S: hardlopen, 2,5 km in 18 min+ oefeningen
O: havermout, banaan
T: 2 mandarijntjes
L: 2 crackers geitenkaas en salade van kikkererwten, tomaat, komkommer met yoghurtdressing
T: appel met yoghurt
D: courgette-pannenkoekjes met een flinke salade ofzo
T: wijntjes
Alleen staan er nu dus 2 vuilniszakken extra ? Hmmm.. nog een poging doen?quote:Op donderdag 3 januari 2013 15:19 schreef loveli het volgende:
De huisvrouw in me is aan het opruimen. 2 vuilniszakken vol en zie nog geen verschil
Ja de fysio zei wel dat het op zich wel kan dat het zeer doet nu, maar dat moet over een paar keer wel over gaan. Het is ook echt de aanhechting van de spieren waar het nu zeer doet. Ander soort pijn dan eerst... dus dat is een vooruitgang, ofzoquote:Op donderdag 3 januari 2013 15:23 schreef V1z0R het volgende:
dat deel van je verbaas ik me altijd over, li
[..]
Ken het
Zit er zelf aan te denken om maar eens achter een kniebrace aan te gaan.
Heb je alleen last van je knie met hardlopen? Ik heb ooit mijn kruisband gescheurd en fietsen schijnt erg goed te zijn om je knieen stabieler te krijgen.quote:Op donderdag 3 januari 2013 14:54 schreef Nallie het volgende:
Kattendiscussies
Ik heb nog wel wat foto's hoor![]()
Mijn knie is duidelijk geen fan van mn hardlooppoging...![]()
Lijstje dan maar
S: hardlopen, 2,5 km in 18 min+ oefeningen
O: havermout, banaan
T: 2 mandarijntjes
L: 2 crackers geitenkaas en salade van kikkererwten, tomaat, komkommer met yoghurtdressing
T: appel met yoghurt
D: courgette-pannenkoekjes met een flinke salade ofzo
T: wijntjes
Nee met alles waarbij er druk op komt, dus lang fietsen ook, moet dan lichte versnelling gebruiken. Doe heul veel stabiliteits oefeningen al en merk wel dat dat begint te werken. Aangezien de pijn echt anders is nu!quote:Op donderdag 3 januari 2013 15:29 schreef the85mc het volgende:
[..]
Heb je alleen last van je knie met hardlopen? Ik heb ooit mijn kruisband gescheurd en fietsen schijnt erg goed te zijn om je knieen stabieler te krijgen.
Dat er een huisvrouw in me zit? Zo vaak laat ik haar er niet uit...quote:Op donderdag 3 januari 2013 15:23 schreef V1z0R het volgende:
dat deel van je verbaas ik me altijd over, li
Pijn aan je aanhechtingen herken ik ook wel ja. je spieren kunnen sneller sterker/stabieler worden dan je pezen. Dus in het begin gaan je spieren heel hard, later worden je pezen pas sterker. Dus als je je pezen voelt betekent wel dat er wat gebeurt. Even een tijdje je pezen laten wennen, en dan komt het wel weer goed!quote:Op donderdag 3 januari 2013 15:32 schreef Nallie het volgende:
[..]
Nee met alles waarbij er druk op komt, dus lang fietsen ook, moet dan lichte versnelling gebruiken. Doe heul veel stabiliteits oefeningen al en merk wel dat dat begint te werken. Aangezien de pijn echt anders is nu!
Meer dat 'ie er dus niet zo vaak uit komtquote:Op donderdag 3 januari 2013 15:33 schreef loveli het volgende:
[..]
Dat er een huisvrouw in me zit? Zo vaak laat ik haar er niet uit...
quote:Op donderdag 3 januari 2013 15:30 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik doe een Mootje!
L: omelet scramble met tomaat, spekjes, spinazie en wat parmezaan![]()
Had niet alles in huis maar improvisatie ftw ofzo
Bij mij wordt het ook bijna altijd scrambled egg met gebakken groente/vulling..quote:Op donderdag 3 januari 2013 15:45 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]![]()
Gevulde omeletten lukken bij mij nooit mooi
quote:Op donderdag 3 januari 2013 15:48 schreef the85mc het volgende:
[..]
Bij mij wordt het ook bijna altijd scrambled egg met gebakken groente/vulling..
Ik zeg dan dat het aan de pannen ligt
Ikea? Met aanbaklaagquote:Op donderdag 3 januari 2013 15:51 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
We hebben vast dezelfde pannen, dat is het
Alles check.quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:02 schreef Cocotrimonium het volgende:
Co, hoe gaat het nu eigenlijk met jou? Alweer wat beter?
Lijstjes update:
O: boterham met achterham, glas melk
L: roerei (2 eieren) met 2 sneetjes brood, glas fanta
T: rozijntjes (45g)
T: verse ananas (+/-100gram), glaasje water-met-een-heel-klein-beetje-aanmaaklimonade
D: gebakken aardappeltjes, haricots verts, schnitzel (ongepaneerd)
T: stukje pure chocolade
T: rest van de ananas of bakje druiven
T; klein glaasje cola
S: 5km stevig doorgelopen met wandelwagen
Voor mijn eerste 'echte' dag best netjesZitten wat minpuntjes aan, zoals dat glaasje cola. Maar ik vind cola echt heel lekker, dus dat blijft op mijn lijstjes voorkomen - maar wel met mate
Groente: check
Fruit: check
Zuivel: check
Beweging: check
Toch best aardig, niet?
Zijn er eigenlijk ook fruitsoorten met minder suikers? Kaas eet ik niet, maar yoghurt bijvoorbeeld vind ik wel erg lekker! Normaal ook gekookte eitjes, maar had al omelet en nóg eens ei vond ik wat teveel van het goede. Of wat champignons bakken voor tussendoor, dat vind ik ook erg goed te doen!quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:11 schreef An24 het volgende:
[..]
Alles check.
Wat ik altijd doe op een dag is kijken of ik op 1 dag te weinig of te veel van iets binnen krijg, zodat ik daar nog aanpassingen kan maken. Over de hele dag gezien heb je best veel suikers/ koolhydraten: ananas (is erg hoog in suiker), fanta en cola. Ik zou er dan voor kiezen om iets met suikers te vervangen voor proteine. Bijvoorbeeld maar 1 keer ananas/ druiven en de tweede keer vervangen met kaas of een ei. Misschien krijg je dan sowieos minder trek in frisdrank.
Verder prima
Ik vind het een heel aardig lijstje! (en zeker voor jouw doen, of klinkt dat onaardig? Ik bedoelde meer van waar jij vandaan kwam.quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:02 schreef Cocotrimonium het volgende:
Co, hoe gaat het nu eigenlijk met jou? Alweer wat beter?
Lijstjes update:
O: boterham met achterham, glas melk
L: roerei (2 eieren) met 2 sneetjes brood, glas fanta
T: rozijntjes (45g)
T: verse ananas (+/-100gram), glaasje water-met-een-heel-klein-beetje-aanmaaklimonade
D: gebakken aardappeltjes, haricots verts, schnitzel (ongepaneerd)
T: stukje pure chocolade
T: rest van de ananas of bakje druiven
T; klein glaasje cola
S: 5km stevig doorgelopen met wandelwagen
Voor mijn eerste 'echte' dag best netjesZitten wat minpuntjes aan, zoals dat glaasje cola. Maar ik vind cola echt heel lekker, dus dat blijft op mijn lijstjes voorkomen - maar wel met mate
Groente: check
Fruit: check
Zuivel: check
Beweging: check
Toch best aardig, niet?
Ligt er aan hoe je ze eet. Een appel met schil is beter vanwege de vezels, dus een langzame opname van suikers. Net zoals kiezen voor een hele sinaasappel ipv sap. Verder is rood fruit (ook diepvries) erg goed. Een hele rijpe banaan heeft meer suikers dan een net rijpe banaan, etc. Maar je mag alles gewoon hebben hoor! Het gaat meer over de hele dag genomen.quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:19 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Zijn er eigenlijk ook fruitsoorten met minder suikers? Kaas eet ik niet, maar yoghurt bijvoorbeeld vind ik wel erg lekker! Normaal ook gekookte eitjes, maar had al omelet en nóg eens ei vond ik wat teveel van het goede. Of wat champignons bakken voor tussendoor, dat vind ik ook erg goed te doen!
Kan ook mijn overdag-glaasje-frisdrank vervangen voor een minder 'erg' drankje. Lekker sapje ofzo
Of met champagne en dan krijg je 'bucks fizz' en dat is heel viesquote:Op donderdag 3 januari 2013 17:53 schreef An24 het volgende:
Ohw en coco: als je frisdrank lekker vindt: sinaasappelsap mengen met spa rood. Dan krijg je een iets gezondere fanta
Handig he! Ik probeer al een tijdje niet te tellen, maar als het weer fout gaat, gebruik ik hem zeker weer!quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:39 schreef motorbloempje het volgende:
Fatsecret app geinstalleerd en kom op een dag met vrij weinig beweging ongeveer op 1750Kcal. Om af te vallen is dat prima. Betekent wel dat ik op de hardloopdagen meer moet gaan eten
Wel handige app!staat veel in en je kunt barcodes scannen
![]()
Ik geloof je. Het klinkt al viesquote:Op donderdag 3 januari 2013 17:54 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Of met champagne en dan krijg je 'bucks fizz' en dat is heel vies
Als we straks weer een huis hebben met stabiele ondergrond voor de weegschaal in de badkamer ga ik 't denk ik gewoon 's bijhouden en zulks. Ging vorige keer met wegen ed. ook goed en ben nu niet meer zo bang voor de weegschaalquote:Op donderdag 3 januari 2013 17:58 schreef An24 het volgende:
[..]
Handig he! Ik probeer al een tijdje niet te tellen, maar als het weer fout gaat, gebruik ik hem zeker weer!
Ik heb de app. Welk recept is het?quote:Op donderdag 3 januari 2013 18:14 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ow ergernis! Ga zo koken, receptje van de AH, maar mobiel is het recept niet te benaderen, dan moet je verplicht een app installeren. Donder op.
Maak je ook nog foto's in de sportoutfit?quote:Op donderdag 3 januari 2013 18:15 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Als we straks weer een huis hebben met stabiele ondergrond voor de weegschaal in de badkamer ga ik 't denk ik gewoon 's bijhouden en zulks. Ging vorige keer met wegen ed. ook goed en ben nu niet meer zo bang voor de weegschaal![]()
'De' moest 'je' zijnquote:
Wat ga je maken? Als ik het op tijd zie wil ik wel opzoeken en postenquote:Op donderdag 3 januari 2013 18:14 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ow ergernis! Ga zo koken, receptje van de AH, maar mobiel is het recept niet te benaderen, dan moet je verplicht een app installeren. Donder op.
Klopt. Is tijdens m'n werkmaanden in vergetelheid geraaktquote:Op donderdag 3 januari 2013 18:23 schreef An24 het volgende:
[..]
'De' moest 'je' zijnJe maakte elke maand een foto om de vooruitgang vast te leggen. Die heb ik al een tijdje niet voorbij zien komen.
quote:Op donderdag 3 januari 2013 18:28 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Klopt. Is tijdens m'n werkmaanden in vergetelheid geraakt![]()
Moet ook eigenlijk gewoon blijven hardlopen en op m'n eten letten en dan komt 't ook allemaal wel goed en niet al te veel dingen 'beginnen'. Maak er binnenkort wel weer 's even een om te zien of er ten opzichte van toen wat verbetering in zit!
quote:Op donderdag 3 januari 2013 18:40 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Maar niet zo awesome als jouw kerstjurkje
Thanksquote:Op donderdag 3 januari 2013 16:58 schreef _aurum_ het volgende:
Thanks!
Phaid, ik vind het sowieso al knap dat je nog steeds BV geeft! Lijkt me al druk genoeg om weer aan het werk te gaan en dan gebroken nachten etc. Ik hoop dat je een oplossing vindt die voor jullie werkt en waar jullie vrede mee hebben /babyshizzle
Ik werk morgen thuis, ik mocht van mijn manager mijn bacillen bij me houden![]()
Die is leuk zeg!!quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:21 schreef XcUZ_Me het volgende:
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/00195776/
Gekauft
Beterschap voor alle zieken hier
Dat is wel een voorwaardequote:Op donderdag 3 januari 2013 19:24 schreef XcUZ_Me het volgende:
Als ik sushi zou lusten, zou het er heerlijk uitzien!
Wow Sarabi, daar zouden hier zo vijf man van kunnen etenquote:Op donderdag 3 januari 2013 19:07 schreef Sarabi het volgende:
Ons diner van vanavond:
[ afbeelding ]
De helft van de sushi is nog over, misschien nog wel lekker voor tijdens Wie is de mol vanavond
Het is ook niet raar dat we te zwaar zijnquote:Op donderdag 3 januari 2013 20:05 schreef An24 het volgende:
[..]
Wow Sarabi, daar zouden hier zo vijf man van kunnen eten
Wel lekker hoor, ze zagen er ook mooi uitquote:Op donderdag 3 januari 2013 20:07 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Het is ook niet raar dat we te zwaar zijn
Maar ruim de helft is inderdaad nog over (volgende keer maar minder maken).
Mijn man en ik zouden het wel opkrijgen denk ik. T ziet er heerlijk uit.quote:Op donderdag 3 januari 2013 20:05 schreef An24 het volgende:
[..]
Wow Sarabi, daar zouden hier zo vijf man van kunnen eten
Wij zouden ook een heel eind komenquote:Op donderdag 3 januari 2013 20:22 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Mijn man en ik zouden het wel opkrijgen denk ik. T ziet er heerlijk uit.
Nice!quote:Op donderdag 3 januari 2013 18:41 schreef motorbloempje het volgende:
Heb trouwens eindelijk schoenen gevonden met een (voor mij) best hoge hak waar ik héérlijk op kan lopen:
[ afbeelding ]
Kan overal onder
Nou ja, onder m'n hardlooptight zou ik ze niet zo snel dragen, maargoed
Classy!quote:Op donderdag 3 januari 2013 18:41 schreef motorbloempje het volgende:
Heb trouwens eindelijk schoenen gevonden met een (voor mij) best hoge hak waar ik héérlijk op kan lopen:
[ afbeelding ]
Kan overal onder
Nou ja, onder m'n hardlooptight zou ik ze niet zo snel dragen, maargoed
Well donequote:Op donderdag 3 januari 2013 21:58 schreef motorbloempje het volgende:
Yay. Ik ben er in geslaagd schoenen te kopen die goedgekeurd worden hier![]()
Weer een van m'n bucket list
Echt? haha, mietjesmaagquote:Op donderdag 3 januari 2013 20:05 schreef An24 het volgende:
[..]
Wow Sarabi, daar zouden hier zo vijf man van kunnen eten
Heel goed! En die is ook nog eens heel leuk. Jezelf meer verwennen/gunnen op dat gebied damequote:Op donderdag 3 januari 2013 17:21 schreef XcUZ_Me het volgende:
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/00195776/
Gekauft
Beterschap voor alle zieken hier
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Still a little bit of your face I haven't kissed.
Nou ja, 'wel leuk', denk ikquote:Op donderdag 3 januari 2013 22:14 schreef Perruche het volgende:
Mo, leuke laarsjes! Wat vindt de Mr ervan? Je draagt anders nooit hakken toch?
[..]
Echt? haha, mietjesmaag
Ik heb vandaag ook hoge hakken aan en ben dan ook veel langer dan mijn vriendquote:Op vrijdag 4 januari 2013 08:39 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Nou ja, 'wel leuk', denk ik
Ben alleen wel groter als ik ze aan heb. Dat vindt hij minder leuk.
. Als lurker leer ik veel van jullie lijstjes en commentaren !quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:11 schreef An24 het volgende:
[..]
Alles check.
Wat ik altijd doe op een dag is kijken of ik op 1 dag te weinig of te veel van iets binnen krijg, zodat ik daar nog aanpassingen kan maken. Over de hele dag gezien heb je best veel suikers/ koolhydraten: ananas (is erg hoog in suiker), fanta en cola. Ik zou er dan voor kiezen om iets met suikers te vervangen voor proteine. Bijvoorbeeld maar 1 keer ananas/ druiven en de tweede keer vervangen met kaas of een ei. Misschien krijg je dan sowieos minder trek in frisdrank.
Verder prima
Als jullie van die kant-en-klare salades nemen, gooien jullie er dan zelfgemaakte dressing over? Of olijfolie?quote:Op vrijdag 4 januari 2013 08:36 schreef Perruche het volgende:
Morning. Planning:
O: havermout met banaan, rozijntjes en chiazaadjes met wat sojamelk
T: 2 stuks fruit
L: dubbele bth ei/mayo, take away salade van de appie
T: rozijnen, kokos, hazelnoten (60 gr totaal)
T: bth pindakaas
B: bodybalance
D: pasta met champignons, prei, knoflook
Beetje carby dagje maar ach, verder wel gezond denk ik!
Wat de rest doet weet ik niet, maar ik neem altijd die salade met mozzarella, tomaat en rucola. Zit een dressing bij van balsamico & olijfolie, kan weinig aan mis gaan.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 08:41 schreef V1z0R het volgende:
Vrouwen op hakken
[..]
Als jullie van die kant-en-klare salades nemen, gooien jullie er dan zelfgemaakte dressing over? Of olijfolie?
Vind die dressing vaak zo weeïg ruiken/smaken...
Net kots![]()
Fijnquote:Op vrijdag 4 januari 2013 08:41 schreef N.icka het volgende:
[..]
. Als lurker leer ik veel van jullie lijstjes en commentaren !
Wel grappig dat je nu schoenen met hakken aantrekt. Ik kan me een post van je herinneren van een paar jaar geleden waarin je ongelooflijk tekeer ging tegen vrouwen met hakken...quote:Op vrijdag 4 januari 2013 08:39 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Nou ja, 'wel leuk', denk ik
Ben alleen wel groter als ik ze aan heb. Dat vindt hij minder leuk.
quote:Op vrijdag 4 januari 2013 08:51 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Wel grappig dat je nu schoenen met hakken aantrekt. Ik kan me een post van je herinneren van een paar jaar geleden waarin je ongelooflijk tekeer ging tegen vrouwen met hakken...
Kan ik me voorstellen dan iddquote:Op vrijdag 4 januari 2013 08:59 schreef motorbloempje het volgende:
Ik draag nog steeds het liefst gewoon m'n (afgetrapte) gympen. Maar had voor de begrafenis wat nodig voor onder m'n rok dat nog niet gerafeld en ontdaan van welke laag nepleer dan ook wasmaar ik ben vooral blij dat ze voor de verandering eens écht lekker zitten. Was ook wel fijn op de begrafenis. Hebben nogal een tijdje gestaan.
Gelukkig zijn er dan mensen met fluffy roze sokkenquote:Op vrijdag 4 januari 2013 09:05 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Kan ik me voorstellen dan idd
Ik ben heel content met mijn Blowfish laarsjesAl beginnen ze wel uit elkaar te vallen >_<
Een poosje geleden heeft sigme volgens mij geprobeerd om contact met haar op te nemen, maar ik heb geen idee of dat gelukt is.quote:
Heb ik al een paar keer gedaan. Helaas zonder reactie.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 10:30 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Een poosje geleden heeft sigme volgens mij geprobeerd om contact met haar op te nemen, maar ik heb geen idee of dat gelukt is.
Ze staat wel op LinkedIn, misschien dat iemand met een account daar haar een berichtje kan sturen?
Oh, wat jammer. Maar dan zal ze er wel bewust voor kiezen, denk ik.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 11:00 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Heb ik al een paar keer gedaan. Helaas zonder reactie.
ja!quote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:03 schreef V1z0R het volgende:
had je honger?!
Hier straks lekker Vietnamese loempia's bij de lunch
quote:Op vrijdag 4 januari 2013 07:04 schreef DevilsAndDust het volgende:
Goed zo, XM! Nog een paar nachtjes slapen..
Mo op hakken, nice!.
Ik heb nauwelijks geslapen vannacht.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
crap in = crap out
Oh, jammer.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 11:00 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Heb ik al een paar keer gedaan. Helaas zonder reactie.
Ja, dat was voor ons natuurlijk ook voordeliger geweest. Maar dan moet je wel het juiste huis tegenkomen, en dat kwamen we pas gister. Het is niet anders. We hebben wel het voordeel dat we al een hypotheek hebben. De nieuwe regels gelden dan alleen voor het gedeelte dat we er bovenop doen, zeg maar.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:26 schreef the85mc het volgende:
Spannend DaD! Ik weet natuurlijk niet het hoe en wat, maar het was voor mijn zus en haar vriend voordeliger om nog voor 31 december te kopen, omdat je dan langer HRA kon aftrekken ofzoiets. Het scheelde hen iets van iets van 150-200 eurp netto per maand ofzo. Dus als lenen/hypotheek nemen duurder wordt, dan komen de huizenprijzen nog meer onder druk en is er voor jullie misschien meer af te krijgen.
En als syrena nog wel twittert en ze twittert nog wel positief dan zal het wel goed zijn toch? Dan heeft ze blijkbaar geen zin in slankies. Dat kan.
Ik had gisteravond ineens knallende koppijn. Raar. Ik ben de laatste tijd een beetje aan het sukkelen met gezondheid, voel me niet optimaal. Weet niet waar het aan ligt.. Net ook 2x de trappen op en af gerend thuis (de vuilniswagen kwam eraan rijden...) en ik was na afloop beetje aan het hijgen. Dat had ik eerder ook niet..
Ow ok, dat scheelt wel al dat jullie dat al hadden. Maar de veranderde regels zijn goed voor jullie onderhandelingspositiequote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:31 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ja, dat was voor ons natuurlijk ook voordeliger geweest. Maar dan moet je wel het juiste huis tegenkomen, en dat kwamen we pas gister. Het is niet anders. We hebben wel het voordeel dat we al een hypotheek hebben. De nieuwe regels gelden dan alleen voor het gedeelte dat we er bovenop doen, zeg maar.
Verkopen. Het komt waarschijnlijk volgende week of de week erna in de verkoop, beetje afhankelijk van hoe snel de verschillende partijen alles voor elkaar krijgen.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:36 schreef anna82 het volgende:
DaD, wat gaan jullie met het huidige huis doen?
O... nicequote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:17 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Oh, jammer..
En dank jullie wel! Strakjes naar de aankoopmakelaar! Duimen jullie voor ons?
Misschien ook fruit als tussendoortje ipv een koekje? Banaan of appel ofzo? Je mag toch wel tegen je ouders zeggen dat je gezond wil eten lijkt me.. Zij snappen heus wel dat een banaan beter is dan een koekje.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:26 schreef ChildoftheStars het volgende:
Dit weekend is het laatste ongezonde weekend zo rond de feestdagen. Mijn mams en ik zijn dan beiden jarig en ik ga naar haar toe. En ondanks dat ik het deze week best goed heb gedaan voor mijn doen, pak ik dan maandag weer streng de draad.
Planning:
O. 4 rijstewafels met chocopasta (voor de rest geen voedsel meerStraks even een brood voor maandag halen)
L. Uhm? Moet ik nog even kijken
T. Koekje oid? (ben dan bij mijn mams en ik heb geen zin in de ruzie "heb je weer een eetstoornis?" om vervolgens in de discussie te komen "ja, maar dochter, je bent veel te dik" *zucht*)
D. Soep
T. 2 stuks fruit *weet niet wat mijn moeder heeft*
Ja, maar mijn moeder is een lieve vrouw, maar soms kan ik haar achter het behang plakken (vooral als het om eten gaat). Als ik geen koek neem roept ze gelijk dat ik weer een eetstoornis heb, daar valt niet over te discussiëren, ook al zeg ik dat fruit gezonder is en zo. En dan gaat die discussie binnen een half uur erover dat ik te dik ben en dus een teleurstelling (en nee, ik ben niet te dik). En om eerlijk te zijn, wil ik gewoon een gezellig weekend hebben. Gewoon even een enorme gezondheidskick volgende week.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:39 schreef the85mc het volgende:
[..]
Misschien ook fruit als tussendoortje ipv een koekje? Banaan of appel ofzo? Je mag toch wel tegen je ouders zeggen dat je gezond wil eten lijkt me.. Zij snappen heus wel dat een banaan beter is dan een koekje.
En soep als D vind ik weinig, tenzij het echt goed gevulde soep is. Als je niet zo veel eet, moet je juist wel gezonde dingen proberen te eten.
Oh ik vergeet mijn toetje KWARK.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:52 schreef V1z0R het volgende:
Beetje weinig lijkt me Anna, helemaal met hardlopen erbij...
Iets eiwitterigs erbij?
Ik snap dit nooit zo. Je bent toch een volwassen vrouw? Zeg dan dat je niet gediend bent van haar commentaar. Dat het jouw leven is, jouw lijf en dat ze daar geen fuck mee te maken heeft.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:53 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja, maar mijn moeder is een lieve vrouw, maar soms kan ik haar achter het behang plakken (vooral als het om eten gaat). Als ik geen koek neem roept ze gelijk dat ik weer een eetstoornis heb, daar valt niet over te discussiëren, ook al zeg ik dat fruit gezonder is en zo. En dan gaat die discussie binnen een half uur erover dat ik te dik ben en dus een teleurstelling (en nee, ik ben niet te dik). En om eerlijk te zijn, wil ik gewoon een gezellig weekend hebben. Gewoon even een enorme gezondheidskick volgende week.
En ik heb 1 ouder
Dat is een leuke buurt! Een goede vriend van mij heeft daar een studentenhuisquote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:54 schreef anna82 het volgende:
[..]
Oh ik vergeet mijn toetje KWARK.
Ik wil ook in Groningen wonen, in mijn oude straatje, voor het bedrag waar ik in A'dam 60m2 voor heb:
http://www.funda.nl/koop/(...)at-18/fotos/#foto-29
Niet elke moeder deelt die mening omdat ze altijd 'je moeder' blijftquote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:57 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik snap dit nooit zo. Je bent toch een volwassen vrouw? Zeg dan dat je niet gediend bent van haar commentaar. Dat het jouw leven is, jouw lijf en dat ze daar geen fuck mee te maken heeft.
Ja... en dan is het weekend daarna heel erg gezellig...quote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:57 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik snap dit nooit zo. Je bent toch een volwassen vrouw? Zeg dan dat je niet gediend bent van haar commentaar. Dat het jouw leven is, jouw lijf en dat ze daar geen fuck mee te maken heeft.
Dat!quote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:57 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik snap dit nooit zo. Je bent toch een volwassen vrouw? Zeg dan dat je niet gediend bent van haar commentaar. Dat het jouw leven is, jouw lijf en dat ze daar geen fuck mee te maken heeft.
Wat conleche zegt.. Je moet zelf bepalen wat je eet, als jij iets niet wil dan moet je het niet doen. Zeker als je moeder vindt dat je dik bent zou ze juist fruit moeten stimuleren ipv koekjes.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:53 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja, maar mijn moeder is een lieve vrouw, maar soms kan ik haar achter het behang plakken (vooral als het om eten gaat). Als ik geen koek neem roept ze gelijk dat ik weer een eetstoornis heb, daar valt niet over te discussiëren, ook al zeg ik dat fruit gezonder is en zo. En dan gaat die discussie binnen een half uur erover dat ik te dik ben en dus een teleurstelling (en nee, ik ben niet te dik). En om eerlijk te zijn, wil ik gewoon een gezellig weekend hebben. Gewoon even een enorme gezondheidskick volgende week.
En ik heb 1 ouder
Maar als het elke keer als je haar wel ziet weer tot dezelfde discussies leidt, lijkt het me best verfrissend om eens te stoppen met die traditie?quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:03 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja... en dan is het weekend daarna heel erg gezellig...
En ach... zo vaak zie ik haar niet en mijn broer en vrouw komen ook (en die mengen zich dan in discussie en dan vinden die me weer te dun en mijn broer wordt dan weer agressief) en ik wil geen toestanden. En verder wordt mijn volwassenheid helemaal geaccepteerdtenminste, zo word ik wel behandeld.
En op zich is het wel terecht dat ze een beetje allergisch is op mijn eten hoor. En maandag maar weer hard aan de lijn doen en een weekje goed balansen en dan komt het wel weer goed.
Kom een beetje uit een ingewikkelde familie
Ben er wel blij mee als ik erop gewezen word dat ik plaatselijk aanzet. De struisvogel in me heeft het niet altijd snel genoeg in de gaten. En vice versa lees ik iedereen in m;n omgeving de les over gezond voerquote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:06 schreef An24 het volgende:
Persoonlijk vind ik het nogal ernstig als familie opmerkingen over je gewicht maken. Als je hen vraagt te helpen bij je dieet, ok, maar verder voelt het alsof mensen eigenlijk niets anders met je te bespreken hebben. Het is zo'n non- onderwerp
quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:09 schreef loveli het volgende:
Zei de hypocriet die net marsmallows in koffie heeft uitgetest. Gelukkig niet lekker.
Gewoon bellen lijkt me!quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:03 schreef anna82 het volgende:
Vraagje: ik zou gister gebeld worden om een afspraak te maken voor een soll. gesprek. Dat is niet gebeurd. Zal ik vandaag zelf eens bellen? Of heurt dat niet?
Ja, maar dan is het 'afgesproken', men verwacht het van elkaar. Dat gebeurt hier ook. Bij COTs is er gewoon sprake van slechte communicatie en misschien wat ongelukkige sociale vaardighedenquote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:08 schreef loveli het volgende:
[..]
Ben er wel blij mee als ik erop gewezen word dat ik plaatselijk aanzet. De struisvogel in me heeft het niet altijd snel genoeg in de gaten. En vice versa lees ik iedereen in m;n omgeving de les over gezond voer
He, da's mijn wijk!quote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:54 schreef anna82 het volgende:
[..]
Oh ik vergeet mijn toetje KWARK.
Ik wil ook in Groningen wonen, in mijn oude straatje, voor het bedrag waar ik in A'dam 60m2 voor heb:
http://www.funda.nl/koop/(...)at-18/fotos/#foto-29
Uhm... ik PDD-NOS, moeders PDD-NOS (aanverwante vorm van autisme). En over mijn broer zwijgen we evenquote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:10 schreef An24 het volgende:
[..]
Ja, maar dan is het 'afgesproken', men verwacht het van elkaar. Dat gebeurt hier ook. Bij COTs is er gewoon sprake van slechte communicatie en misschien wat ongelukkige sociale vaardigheden
Ik moet toch die oude posts maar eens opzoekenquote:Op vrijdag 4 januari 2013 12:37 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Verkopen. Het komt waarschijnlijk volgende week of de week erna in de verkoop, beetje afhankelijk van hoe snel de verschillende partijen alles voor elkaar krijgen.
Alles in W/kgquote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:08 schreef anna82 het volgende:
In mijn gezin is gewicht echt nooit een issue (geweest), ik hoor er zelden iemand over. De enigen die erover praten zijn de mannen, die in een competitie zijn verwikkeld om snel een berg op te fietsen.
Bellen.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:03 schreef anna82 het volgende:
Vraagje: ik zou gister gebeld worden om een afspraak te maken voor een soll. gesprek. Dat is niet gebeurd. Zal ik vandaag zelf eens bellen? Of heurt dat niet?
Was dat laatste was maar, want dat zou betekenen dat ik uit een betere familie kwam dan het isquote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:13 schreef Tinkepink het volgende:
Uit wat ik uit andere topics begrepen heb is er in de familie van Cots sprake van zeer ingewikkelde familieverhoudingen. Dusdanig ingewikkeld dat ik soms hoop dat je een troll bent
Ja! Staat jullie pied-a-terre daar ook? Ik heb er zeven jaar gewoond, ook in de Van Sijsenstraat en de J. Althinghstraat. Duur ja? Ik ben Groningse prijzen niet meer gewend. Kan me ook niet meer herinneren hoe duur het huis was dat ik kocht met mijn ex... daar heb ik ws het een en ander van verdrongen.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:11 schreef sigme het volgende:
[..]
He, da's mijn wijk!
Mijn zusje woont in die straat. Ik woonde als kind in de niet-verlengde.
Ik vind het huis nog duur zat eigenlijk.
^^quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:13 schreef Tinkepink het volgende:
Uit wat ik uit andere topics begrepen heb is er in de familie van Cots sprake van zeer ingewikkelde familieverhoudingen. Dusdanig ingewikkeld dat ik soms hoop dat je een troll bent
Dat jullie een psychiatrische aandoening hebben betekent niet dat je niet kunt werken aan vaardigheden. Cognitief kun je jezelf en anderen veel aanleren. Maar dan moet je ook willen leren om elkaar ander gedrag aan te leren. En dat begint bij jezelf.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:12 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Uhm... ik PDD-NOS, moeders PDD-NOS (aanverwante vorm van autisme). En over mijn broer zwijgen we even
Ja, pied-a-terre staat in die wijk. Ik woon er nu ongeveer 30 jaar, evenals mijn broertje en mijn zusje. Zowel vader als moeder hebben er gewoond maar die zijn beide naar het platteland gegaan. Mijn moeder gaat dit jaar terug naar Stad. Iemand nog interesse in een halve boerderij met een flinke tuin, nabij Assen? Het huis is verder fundatopicwaardig, ik kom uit een alternatieve familie.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:15 schreef anna82 het volgende:
[..]
Ja! Staat jullie pied-a-terre daar ook? Ik heb er zeven jaar gewoond, ook in de Van Sijsenstraat en de J. Althinghstraat. Duur ja? Ik ben Groningse prijzen niet meer gewend. Kan me ook niet meer herinneren hoe duur het huis was dat ik kocht met mijn ex... daar heb ik ws het een en ander van verdrongen.
Ik heb er niet eens foto's van denk ik. Als het online staat tip ik wel even. En dan hoop ik maar dat de makelaar geen sfeerfoto's gaat maken van de gemummificeerde ratten en dergelijke.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:21 schreef loveli het volgende:
Strakke badkamers en keukens met kookeiland, het moet maar net je smaak zijn.
Ben nu wel nieuwsgierig.
Ik zou al blij zijn met het tuinhuisje. Holy!quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:33 schreef V1z0R het volgende:
Heeft er iemand 1.8miljoen voor mij?
http://www.funda.nl/koop/(...)/fotos/#groot&foto-1
toevallig niet, sorryquote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:33 schreef V1z0R het volgende:
Heeft er iemand 1.8miljoen voor mij?
http://www.funda.nl/koop/(...)/fotos/#groot&foto-1
Dat jaquote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:36 schreef anna82 het volgende:
[..]
Ik zou al blij zijn met het tuinhuisje. Holy!
Nice!quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:33 schreef V1z0R het volgende:
Heeft er iemand 1.8miljoen voor mij?
http://www.funda.nl/koop/(...)/fotos/#groot&foto-1
Wat een geweldig huisquote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:33 schreef V1z0R het volgende:
Heeft er iemand 1.8miljoen voor mij?
http://www.funda.nl/koop/(...)/fotos/#groot&foto-1
quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:57 schreef An24 het volgende:
Freud en ik hopen dat we ooitzoiets mogen kopen
http://m.funda.nl/koop/vo(...)wijkstraat-73/fotos/
Tof he! Ik heb in mijn nog te verkopen huis ook zo iets. Hou ik vanquote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:58 schreef motorbloempje het volgende:
Het huis is niets voor mij, MAAR
bedankt voor het plaatsen van de link, want ik ben al een tijd op zoek naaar een voorbeeld van een gootsteen die ik wel in onze nieuwe keuken wil![]()
Mooiquote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:59 schreef XcUZ_Me het volgende:
Spannend DaD! En anna, gewoon bellen!![]()
Ik moet toch eens minderen met die koekies*klik*
Deze wordt het ook nietquote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:01 schreef V1z0R het volgende:
Goede buik XMert!
[..]voor die prijs had ik toch iets 'charmanters' gekocht...
Ik vind het eigelijk juist meevallen. Mooi zwanger hoor!quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:59 schreef XcUZ_Me het volgende:
Spannend DaD! En anna, gewoon bellen!![]()
Ik moet toch eens minderen met die koekies*klik*
Woehoe een echte baby-buik! Voor de rest ben je nog helemaal hetzelfdequote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:59 schreef XcUZ_Me het volgende:
Spannend DaD! En anna, gewoon bellen!![]()
Ik moet toch eens minderen met die koekies*klik*
Inderdaad! Succes.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:06 schreef Phaidra het volgende:
Ik moet trouwens momenteel ca 2300 kcal eten om OP GEWICHT te blijven. Bizar veel!
Mensen met griep moeten hun werktelefoon uitzettenquote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:08 schreef anna82 het volgende:
[..]
Woehoe een echte baby-buik! Voor de rest ben je nog helemaal hetzelfde![]()
Ik heb gebeld. Manager in kwestie nam op (mobiel) en toen bleek ze met een zware griep in bed te liggen. Oeps.
Dus een nuttig gesprek? Veel succes ermee....quote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:02 schreef Phaidra het volgende:
Vanochtend bij de diëtiste geweest, was wel nuttig. Mijn basis eetlijst is goed, maar te weinig calorieën om bij aan te komen. Dus plan is: ipv water meer andere dranken drinken (sapjes, yoghurtdrank enz). Altijd boter op brood, 's ochtends bij de brinta een klontje boter doen (klinkt vies, maar je proeft er vast weinig van). Altijd een toetje eten (vla, kwark, yoghurt), kiezen voor vettere bereidingen (gebakken aardappelen ipv gekookt, worstjes ipv kipfilet) en ik mag ook best wat meer snoepen. Eiwitten kwam ik wel genoeg aan, maar vetten mochten wel omhoog. En omdat aankomen nu even erg belangrijk is, is het ook niet heel erg dat dat uit ongezonde dingen komt. In de basis is mijn eetpatroon namelijk goed genoeg om geen voedingsstoffen/ vitaminen te kort te komen. Dus.
Nu eerst helemaal beter worden, want op dit moment red ik mijn basis eetlijst nog niet.
Ik was laatst ook bij mensen thuis met een pispot in de wc. Het zal vast heel handig zijn voor de huomo en (minder gelek op de echte wc), maar ik vond het toch iets onsmakelijks hebben...quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:57 schreef An24 het volgende:
Freud en ik hopen dat we ooitzoiets mogen kopen
http://m.funda.nl/koop/vo(...)wijkstraat-73/fotos/
Oh zoquote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:06 schreef An24 het volgende:
[..]
Deze wordt het ook niet![]()
Gaat ons om de combi oud en nieuw waar wij erg van houden.
De gevel is lelijk inderdaad, is wel zonde.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:18 schreef V1z0R het volgende:
2300 bizar veel![]()
[..]
Oh zowas al bang dat je goede smaak verdwenen was
Vind het aangezicht van het pand echt lelijk namelijk.
Ja hela, jij bent 4 keer Phaidra! Stouw jij makkelijk 9200 weg?quote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:18 schreef V1z0R het volgende:
2300 bizar veel![]()
[..]
Oh zowas al bang dat je goede smaak verdwenen was
Vind het aangezicht van het pand echt lelijk namelijk.
quote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:16 schreef anna82 het volgende:
[..]
Ik was laatst ook bij mensen thuis met een pispot in de wc. Het zal vast heel handig zijn voor de huomo en (minder gelek op de echte wc), maar ik vond het toch iets onsmakelijks hebben...
Verder: hebben ze de schouw er in geshopt?
quote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:23 schreef V1z0R het volgende:
[..]je zou mij serieus nooit alleen in dat huis moeten laten... Ik zou geheid kijken of ik zittend op de pot de pisbak zou kunnen redden
KT heeft 2 doelen: sterker worden (wat al zijn vruchten afwerpt, heb geen moeite meer met traplopen of dingen tillen) en strakker worden (dat wil nog niet echt, met alle crap die ik eet). Instructeur vertelde me dat ik dan minder carbs moest eten en meer eiwitten. Ik kan makkelijk carbs zoals witbrood invoeren, maar dat leek mij toch niet zo gezond. Ik slik verder geen pillen, soms een paar dagen vitaminepillen als mijn haar weer eens uitvalt.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:23 schreef V1z0R het volgende:
Wat is je precieze doel met de KT, Chico?
Voor optimaal resultaat zou ik namelijk meer KH's voor en na doen. Kan op 1 dag niet oordelen maar de omega's zou je nog aan kunnen denken of supplementeer je die i.v.m. niet mogen van noten/pinda's?
[..]je zou mij serieus nooit alleen in dat huis moeten laten... Ik zou geheid kijken of ik zittend op de pot de pisbak zou kunnen redden
Babybuik!quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:59 schreef XcUZ_Me het volgende:
Spannend DaD! En anna, gewoon bellen!![]()
Ik moet toch eens minderen met die koekies*klik*
Da's even wennen als je van Slank lijstjes komt idd, hopelijk gaat het je gauw helpen. Moet je zo 'veel' calorieën omdat je borstvoeding geeft, joh?quote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:02 schreef Phaidra het volgende:
Vanochtend bij de diëtiste geweest, was wel nuttig. Mijn basis eetlijst is goed, maar te weinig calorieën om bij aan te komen. Dus plan is: ipv water meer andere dranken drinken (sapjes, yoghurtdrank enz). Altijd boter op brood, 's ochtends bij de brinta een klontje boter doen (klinkt vies, maar je proeft er vast weinig van). Altijd een toetje eten (vla, kwark, yoghurt), kiezen voor vettere bereidingen (gebakken aardappelen ipv gekookt, worstjes ipv kipfilet) en ik mag ook best wat meer snoepen. Eiwitten kwam ik wel genoeg aan, maar vetten mochten wel omhoog. En omdat aankomen nu even erg belangrijk is, is het ook niet heel erg dat dat uit ongezonde dingen komt. In de basis is mijn eetpatroon namelijk goed genoeg om geen voedingsstoffen/ vitaminen te kort te komen. Dus.
Nu eerst helemaal beter worden, want op dit moment red ik mijn basis eetlijst nog niet.
Ok meer muesli dus. Waar haal ik gezonde vetten uit, behalve vis en avocado? Ik wil anders best omega's gaan slikken in pilvormquote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:35 schreef V1z0R het volgende:
Zou dan voor je KT toch iets meer dan een handje muesli (de goede neem ik aan?) doen en gezonde vetjes erin verwerken.
Had je al bekeken hoe de E/K/V van zo'n dag als deze planning is?
Als je iets te snacken wilt lijkt een kleine, zoute popcorn me niet zo slecht. Hoeveel wil jij eigenlijk kwijt? Heb je introductie gemist, denk ik!quote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:40 schreef Snaggletooth het volgende:
Hai! Lijstje tot nu toe:
O: boterham pindakaas met banaan, boterham appelstroop
T: appel, celebration, kop thee
L: omelet van 2 eieren met een tomaat en parmezaanse kaas (+ zout en peper :p)
Voor mijn doen wel een beetje veel, als je bedenkt dat ik een lui dagje heb én pas om 11 uur mijn nest uitrolde...
Ik ga vanavond naar de bios, iemand tips voor een snack die uhm.. Niet té verschrikkelijk is? Ik ben van plan een kleine popcorn te nemen.
^^quote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:04 schreef XcUZ_Me het volgende:
Fijn dat het zinvol was Phaidra, hoop dat je snel bij op kracht bent.
Ja ik heb mijn eigen intro ook een beetje gemist, haha! Had me snel voorgesteld, maar niet heel uitgebreid.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:41 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Als je iets te snacken wilt lijkt een kleine, zoute popcorn me niet zo slecht. Hoeveel wil jij eigenlijk kwijt? Heb je introductie gemist, denk ik!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |