Hehe, jij zwerft ook al lang rond hequote:Op donderdag 3 januari 2013 22:59 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
*checkt olifantengeheugen*
Was dat niet iets met gouden handjes, geleend van Godshand?
Ik heb antwoord gekregen op mijn mail. Blijkbaar wanneer je aangeeft niet helemaal hetero te zijn, doen ze een identiteits check.quote:Op donderdag 3 januari 2013 20:56 schreef Ziwa het volgende:
Sinds wanneer willen ze je telefoonnummer hebben als je je op Paiq registreert?Die geef ik toch liever niet eigenlijk..
Thanks! leuk, een nieuwe schrijfster erbij.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 00:04 schreef Linguine het volgende:
Leuk Eef van je date!
Ik net terug van mijne. Voel me voornamelijk erg verward nu. Er is wel gezoend. Weet verder ook niet wat ik erover kwijt moet hahaha het was allemaal erg enerverend :/
was hij wel lang?quote:Op vrijdag 4 januari 2013 00:28 schreef Linguine het volgende:
Ja voor die zoen was het leuk. Slimme jongen, leuke gesprekken etc. Vond die zoen gewoon te snel en onverwachts en daarna was het heel awkward. Hij heeft net zn excuses aangeboden over whatsapp. Moet je nagaan hoe ongemakkelijk het was hahaha godsamme.
Ik weet niet hoeveel gesprekken er aan de date vooraf zijn gegaan, maar als het er heel wat zijn kán dat zulke ongemakkelijkheid heel goed weten te voorkomenquote:Op vrijdag 4 januari 2013 00:28 schreef Linguine het volgende:
Ja voor die zoen was het leuk. Slimme jongen, leuke gesprekken etc. Vond die zoen gewoon te snel en onverwachts en daarna was het heel awkward. Hij heeft net zn excuses aangeboden over whatsapp. Moet je nagaan hoe ongemakkelijk het was hahaha godsamme.
Aardig wat gesprekken vooraf pakte bij mijn laatste succesvolle date prima uit.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 00:34 schreef Linguine het volgende:
Nee haha niet veel gesprekken aan vooraf gegaan. En ja hij was iig lang genoeg..
Ik heb nog niet eens zonnebrilfoto's van buiten de deur. Terwijl ik toch bij het minste of geringste zonnestraaltje al mijn ogen half dicht moet knijpenquote:Op vrijdag 4 januari 2013 00:37 schreef Perzephone het volgende:
Zonnebrilfoto's in de badkamer, kom op mannen
quote:Op vrijdag 4 januari 2013 00:37 schreef Perzephone het volgende:
Zonnebrilfoto's in de badkamer, kom op mannen
quote:Op vrijdag 4 januari 2013 00:37 schreef Perzephone het volgende:
Zonnebrilfoto's in de badkamer, kom op mannen mensen
quote:Op vrijdag 4 januari 2013 02:11 schreef Dizorn het volgende:
Zonnebrilfoto's in de badkamer, kom op mannen mensen![]()
Ik ken alleen Paiq en badoo. Of kennen, ervaring is beter woordquote:Op vrijdag 4 januari 2013 03:00 schreef Yuki het volgende:
Goed. Genoeg SC weer
Ik merk dat ik een beetje klaar ben met Paiq. Gesprekken komen niet goed op gang, nog niet echt leuke mannen tegengekomen... Keek net even op Pepper. Wat zijn jullie ervaringen daarmee?
Bij mij is het stuk voor stuk... En in alle eerlijkheid: waar ik zelf nog wel eens probeerde de vaart erin te houden, heb ik bij dit soort types echt geen zin meerquote:Op vrijdag 4 januari 2013 03:02 schreef theKiD het volgende:
[..]
Ik ken alleen Paiq en badoo. Of kennen, ervaring is beter woordMaar heb pas 1 gehad waarmee gesprek niet op gang kwam, de rest was erg gezellig! (Ben dan ook best een ouwehoer
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |