Gister zat er 1 piek. Daar was ze ook al niet happy mee. Maar de rest was wel goed ja.quote:Op woensdag 2 januari 2013 12:12 schreef Kyara het volgende:
Jammer Tico. Gister leek het goed aan te slaan maar het zijn natuurlijk ook maar momentopnames.
Vragenlijstje voor de gyn ook al klaar?
Ik heb dinsdag weer controle geloof ik.
Ze zeiden dat afstellen bij zwangerschapsdiabetes niet zo moeilijk was.quote:Op woensdag 2 januari 2013 12:17 schreef Kyara het volgende:
Hopelijk blijft het met een hogere dosis onder controle. Maar het is geloof ik sowieso nogal lastig met afstellen toch?
quote:Op woensdag 2 januari 2013 12:23 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ze zeiden dat afstellen bij zwangerschapsdiabetes niet zo moeilijk was.
Ik ben het ook al helemaal zat. Ik ben alleen maar bezig met eten, meten en spuiten zo. Zelfs al een aanvaring gehad met J die vind dat ik normaal moet opscheppen enzo.
Misschien naar google images gaan en je plaatjes in het zoekscherm slepen?quote:Op woensdag 2 januari 2013 11:41 schreef Kyara het volgende:
[..]
dat komt ook omdat ik niet weet waar ik naar zou moeten grijpen. Als ik niet zwanger ben grijp ik hooguit eerder naar de ibuprofen ipv pcm maar verder kom ik ook niet. Ik heb die neusspray uberhaupt voor het eerst in mijn leven geprobeerd de afgelopen week
Ik word trouwens wel een beetje moe van mezelf. Heb een heel mooi documentje gemaakt met allemaal gordijntjes, alleen nergens bijgezet van welke website ze komen
Ik ben heel benieuwd wat de echte gyn gaat zeggen maandagquote:Op woensdag 2 januari 2013 12:23 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ze zeiden dat afstellen bij zwangerschapsdiabetes niet zo moeilijk was.
Ik ben het ook al helemaal zat. Ik ben alleen maar bezig met eten, meten en spuiten zo. Zelfs al een aanvaring gehad met J die vind dat ik normaal moet opscheppen enzo.
dit dus.quote:Op woensdag 2 januari 2013 12:36 schreef pessie het volgende:
[..]
Ik ben heel benieuwd wat de echte gyn gaat zeggen maandag. Zelfs ik raak plaatsvervangend gefrustreerd hierover 250 km verderop. Als je beeb er last van heeft en je bent verdorie al 38 weken waarom leiden ze je dan niet in? Soms begrijpen wij leken de artsen niet den ik... of is insuline veiliger voor een baby dan dat nu ter wereld komen is?
Stop je met 34 of 36 weken?quote:Op woensdag 2 januari 2013 12:39 schreef Spirit82 het volgende:
Ik pas niet normaal meer aan mijn eettafel. Buik zit in de weg en nu kom ik niet normaal meer bij mn laptop
Ik wil ook vakantie of verlof, maar net berekend dat dat pas/al 23 maart in gaat
dat klinkt ook wel weer logisch.quote:Op woensdag 2 januari 2013 12:40 schreef Ticootje het volgende:
De baby zou er heel veel aan hebben als m'n suikers stabiel zijn. Als pukje nu geboren wordt dan is het gewent aan die hoge suikers en krijgt het na de geboorte waarschijnlijk een laag suiker. Als m'n suiker nu stabiel zou zijn, dan is het zelfs beter als pukje blijft zitten en kan wennen aan normale suikers.
Ok, er zit dus wel echt een reden achter. Ik hoop dat je de insuline snel ingeregeld krijgt.quote:Op woensdag 2 januari 2013 12:40 schreef Ticootje het volgende:
De baby zou er heel veel aan hebben als m'n suikers stabiel zijn. Als pukje nu geboren wordt dan is het gewent aan die hoge suikers en krijgt het na de geboorte waarschijnlijk een laag suiker. Als m'n suiker nu stabiel zou zijn, dan is het zelfs beter als pukje blijft zitten en kan wennen aan normale suikers.
Oh ja, dat wist ik. Stom. Ik herken het wel hoor.quote:Op woensdag 2 januari 2013 12:42 schreef Spirit82 het volgende:
Tico, wel veel gedoe, maar in elk geval voor een goed doel dan... Blijft irritant natuurlijk
Kyara, ik moet stoppen met 34 weken omdat ik nu 50% ziekgemeld ben en dat waarschijnlijk tot aan mijn verlof zal blijven. Hoef dus maar 4 uur per dag te werken... maar toch.
Ja maar jij hebt er 2 van binnen zitten. Jij hoort nergens meer in/door/tussen te passen :pquote:Op woensdag 2 januari 2013 12:45 schreef Kyara het volgende:
[..]
Oh ja, dat wist ik. Stom. Ik herken het wel hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |