SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Game on!
[ Bericht 5% gewijzigd door Maringo op 30-12-2012 19:11:35 ]
Dat vind ik het probleem juist. Die stripjes proberen gemakkelijk te scoren met een (semi-)herkenbaar verhaal zonder echte grap, en stoppen er wat rage faces in om het "grappig" te maken. Je ziet ook zoveel oeroude mopjes en zelfs sketches uit films enzo langskomen die gewoon klakkeloos zijn gecopypaste met wat rage faces zonder enig greintje humor of originaliteit. Blijkbaar scoort het gewoon lekker makkelijk want ze blijven maar terugkomen, maar de humor is meestal ver te zoeken.quote:Op maandag 31 december 2012 12:21 schreef P8 het volgende:
[..]
Desalniettemin niet een geheel onherkenbare situatie
originele 'ragecomics' waren juist herkenbare situaties, maar dan met zo min mogelijk woorden, liefst geenquote:Op maandag 31 december 2012 12:32 schreef picodealion het volgende:
[..]
Dat vind ik het probleem juist. Die stripjes proberen gemakkelijk te scoren met een (semi-)herkenbaar verhaal zonder echte grap, en stoppen er wat rage faces in om het "grappig" te maken. Je ziet ook zoveel oeroude mopjes en zelfs sketches uit films enzo langskomen die gewoon klakkeloos zijn gecopypaste met wat rage faces zonder enig greintje humor of originaliteit. Blijkbaar scoort het gewoon lekker makkelijk want ze blijven maar terugkomen, maar de humor is meestal ver te zoeken.
Die waren dan ook gewoon leuk, en geen copypasta.quote:Op maandag 31 december 2012 12:35 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
originele 'ragecomics' waren juist herkenbare situaties, maar dan met zo min mogelijk woorden, liefst geen
Sorry.quote:Op maandag 31 december 2012 12:35 schreef Hyperdude het volgende:
Heb je de titel van dit topic wel gelezen?
Funny is niet hetzelfde als grappig.
Topic hoeft niet te bestaan uit reposts van andere "grappige"sites, maar om nou voor te schrijven wat wel of geen humor is, gaat mij te ver.
Dan schiet je jezelf in je voet
[ afbeelding ]
Deze is ook leukquote:
quote:
Die eerste gif van die kat. Waarom doen katten dat?quote:Op maandag 31 december 2012 12:57 schreef picodealion het volgende:
[..]
Die waren dan ook gewoon leuk, en geen copypasta.
[..]
Sorry.
Hier, ik maak het goed:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]`
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De originele grap was inderdaad gewoon dit, iemand maakte dit stripje (alweer jaaaren geleden)quote:Op maandag 31 december 2012 12:35 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
originele 'ragecomics' waren juist herkenbare situaties, maar dan met zo min mogelijk woorden, liefst geen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en mensen begonnen daar varianten op te maken, wat best grappig was. daarna kwamen er slechte aftreksels zoals fuck yeah, forever alone, pokerface. Toen was de grap wmb wel weer klaar. hoe lui ben je als je niet eens meer iets tekent maar gewoon constant dezelfde hoofdjes knipt en plakt?:')
Als ze zich bedreigd voelen, dan maken ze zich zo groot mogelijk waardoor zij er ook bedreigend uitzien. Net als veel andere dierenquote:Op dinsdag 1 januari 2013 16:24 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Die eerste gif van die kat. Waarom doen katten dat?
Ook mensen doen dat. Als in breed lopen.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 19:10 schreef Moira. het volgende:
[..]
Als ze zich bedreigd voelen, dan maken ze zich zo groot mogelijk waardoor zij er ook bedreigend uitzien. Net als veel andere dieren
Voor ons mensen ziet dat er alleen een beetje 'wtf r u doin' uit
Mannen, jaquote:Op dinsdag 1 januari 2013 19:16 schreef Yoda87 het volgende:
[..]
Ook mensen doen dat. Als in breed lopen.
quote:Op maandag 31 december 2012 12:32 schreef picodealion het volgende:
[..]
Dat vind ik het probleem juist. Die stripjes proberen gemakkelijk te scoren met een (semi-)herkenbaar verhaal zonder echte grap, en stoppen er wat rage faces in om het "grappig" te maken. Je ziet ook zoveel oeroude mopjes en zelfs sketches uit films enzo langskomen die gewoon klakkeloos zijn gecopypaste met wat rage faces zonder enig greintje humor of originaliteit. Blijkbaar scoort het gewoon lekker makkelijk want ze blijven maar terugkomen, maar de humor is meestal ver te zoeken.
Grappig man. Laten we het liedje van La Bamba onder een clipje van Slipknot zetten en dat dan een Slipknot Labamba Cover noemen. Ook al lijkt het helemaal nergens op.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.B-b-b-bird, Bird, The Bird is the word.
Psychoten op het internetquote:
http://www.ehow.com/info_8388568_do-plants-grow-upward.htmlquote:
quote:Op woensdag 2 januari 2013 10:36 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
http://www.ehow.com/info_8388568_do-plants-grow-upward.html
Christians -1
Athiests 1
Domme redenering geen wonder dat het in funny pics staat
quote:Op woensdag 2 januari 2013 10:36 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
http://www.ehow.com/info_8388568_do-plants-grow-upward.html
Christians -1
Athiests 1
Domme redenering geen wonder dat het in funny pics staat
quote:Op woensdag 2 januari 2013 10:36 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
http://www.ehow.com/info_8388568_do-plants-grow-upward.html
Christians -1
Athiests 1
Domme redenering geen wonder dat het in funny pics staat
quote:Op woensdag 2 januari 2013 10:36 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
http://www.ehow.com/info_8388568_do-plants-grow-upward.html
Christians -1
Athiests 1
Domme redenering geen wonder dat het in funny pics staat
Sorry, speciaal voor jouquote:Op woensdag 2 januari 2013 11:41 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Voor het eerst Dolans' waar ik niet haast van moet huilen.
Explanation:quote:
IE?quote:Op woensdag 2 januari 2013 11:50 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Explanation:
The page you are trying to browse to is categorized as "Obscene/Tasteless"
If you believe you are getting this message by mistake, try contacting your administrator or Helpdesk.
Dat stukje triestheid heet Microsoft Forefront (TMG), heeft niks met je browser te maken.quote:
Klopt. Desalniettemin, IEquote:Op woensdag 2 januari 2013 12:00 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Dat stukje triestheid heet Microsoft Forefront (TMG), heeft niks met je browser te maken.
Werkt wel naar het schijnt.quote:
Dat is bij hem haar thuisquote:Op woensdag 2 januari 2013 16:12 schreef Isegrim het volgende:
WTF @ die WC-foto's. Waar haal je dat nou weer vandaan?![]()
Ninja-edit.quote:
http://www.27bslash6.com/halogen.htmlquote:Op donderdag 3 januari 2013 12:23 schreef eigendeegcookie het volgende:
Ik heb echt heel lang gezocht, maar niet teruggevonden:
een briefwisseling tussen 2 Amerikaanse overburen,
waarin de nieuwe overbuur klaagt over teveel licht 's nachts van een beveiligingslamp.
Hij haalt tot 2x toe de lamp van de ander zn gevel en stopt m in zn brievenbus.
De 1e keer al flipte die beveiligingsfreak al helemaal,
en werd de toonzetting van die kant steeds onaangenamer,
terwijl de ander steeds [te] beleefd en vriendelijk bleef, prachtig.
Het was waarschijnlijk vorig jaar, en anders 2011.
Als iemand dit weet terug te vinden, please tell me where?
Die kerel is ook van die spin met 7 poten en missing Missy etc. Geniale vent.quote:Op donderdag 3 januari 2013 12:33 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
http://www.27bslash6.com/halogen.html
www.dontevenreply.comquote:Op donderdag 3 januari 2013 13:03 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Die kerel is ook van die spin met 7 poten en missing Missy etc. Geniale vent.
Dit is wel een andere gast, zit ook veel grappigs tussen hoor.quote:
Ik vond van wel.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:13 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Die pro-troll heeft zelfs een boek uitgebracht... weet niet of het het waard is..
Die is best vetquote:Op donderdag 3 januari 2013 19:16 schreef cherrycoke het volgende:
nee geen scream filmpje
zet het geluid HARD en luister wat je moet doen
1998 belde.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 00:40 schreef PKRChamp het volgende:
http://home.kpn.nl/java/midden_test64.htm
Dat je dat nog moet vragen.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 00:47 schreef µ het volgende:
[..]
Hem hem gewoon uitgezet. Wat was de grap?
quote:Op dinsdag 1 januari 2013 23:21 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Grappig man. Laten we het liedje van La Bamba onder een clipje van Slipknot zetten en dat dan een Slipknot Labamba Cover noemen. Ook al lijkt het helemaal nergens op.
Ja, ik moest heel hard lachen.Ben je boos? Pluk een roos!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zet hem op je hoed, dan voel je je morgen weer goed!Digo
maar mensen die het niet snappen en snel het venster minimaliseren, staat er blote vrouwen in de titelquote:Op vrijdag 4 januari 2013 01:06 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Wauw dat javascript ding ken ik serieus nog van toen ik net internet had, 2000 ofzo
Zelfs toen had ik door dat je gewoon enter ingedrukt kan houden
Dit blijft de bestequote:
Hahaquote:
quote:
Doe er wat aan in plaats van mee te doen met het gelul.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 20:15 schreef Spezza19 het volgende:
3 pagina's met een hoop gelul, weinig grappige dingen
Moet je meer posts per pagina instellenquote:Op vrijdag 4 januari 2013 20:15 schreef Spezza19 het volgende:
3 pagina's met een hoop gelul, weinig grappige dingen
Hij voelt een beetje anders. Ik kan nooit goede vinden, 99% is kut, en 1% is mooi, maar er zitten altijd aspecten bij die poep zijn. Zo is mijn huidige strak met alles, behalve dat er bij bepaalde schermen donkergrijs als achtergrond wordt gebruikt voor zwarte tekstquote:
Kloptquote:Op vrijdag 4 januari 2013 23:25 schreef Mirel het volgende:
Maar volgens mij boeit niemand het zo, en het is offtopic :$
Geweldigquote:Op zaterdag 5 januari 2013 01:45 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
omg, Waarom had ik dit niet eerder gezien?
Erg giftig imho.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 01:45 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
omg, Waarom had ik dit niet eerder gezien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |