quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:11 schreef FritsFlits het volgende:
Het origineel van The Belle Stars is beter
quote:
Nee, dat was die vorige.quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:11 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Is dit dezelfde gast die zei dat Johnny Marr de zanger van The Smiths was?
Precies, het is juist leuk dat er elk jaar een paar nummers in de lijst staan die dat jaar typeren. Idem geldt voor Psy.quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:11 schreef Dven het volgende:
[..]
Valt iets voor te zeggen. Daarentegen is het ook wel een soort van jaaroverzichtje. En dat nummer van triggerfinger is zo slecht nog niet. Origineel vind ik trouwens toffer
Dat kan je flikken als Sander de Heer hem voor gaat lezenquote:Op zaterdag 29 december 2012 19:10 schreef Cee het volgende:
Ik heb eigenlijk zin om een verhaaltje in te sturen voor Skyfall of zo. Dat dit het nummer is waarop mijn man en ik onze eerste dans deden op onze bruiloft, nu 8 jaar geleden, gr gr irma en de kids.
mwah.. volgens radio 2 is het de top 2000 allertijden... is dat een jaaroverzicht? in mijn beleving niet, maar ach... wat maakt het uitquote:Op zaterdag 29 december 2012 19:11 schreef Dven het volgende:
[..]
Valt iets voor te zeggen. Daarentegen is het ook wel een soort van jaaroverzichtje. En dat nummer van triggerfinger is zo slecht nog niet. Origineel vind ik trouwens toffer
Hee, Psy zou zelfs wel eens een blijvertje kunnen zijn. Net als the Beatles en Madonna.quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:12 schreef Tijn het volgende:
[..]
Precies, het is juist leuk dat er elk jaar een paar nummers in de lijst staan die dat jaar typeren. Idem geldt voor Psy.
Friesland of Limburg?quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:13 schreef Doedezemaar het volgende:
Oh en Cee, meld ook ff dat je in het buitenland zit
quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:13 schreef Doedezemaar het volgende:
Oh en Cee, meld ook ff dat je in het buitenland zit
Hehe baasquote:Op zaterdag 29 december 2012 19:13 schreef TLC het volgende:
Johan zit al klaar voor het volgende nummer
[ afbeelding ]
jammer dat die technisch zwakke meuk de overhand krijgt.quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:13 schreef Molurus het volgende:
[..]
Hee, Psy zou zelfs wel eens een blijvertje kunnen zijn. Net als the Beatles, Madonna en Britney Spears.
In dat geval mis ik bijvoorbeeld Bachquote:Op zaterdag 29 december 2012 19:13 schreef peaceman het volgende:
[..]
mwah.. volgens radio 2 is het de top 2000 allertijden... is dat een jaaroverzicht? in mijn beleving niet, maar ach... wat maakt het uit
quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:13 schreef TLC het volgende:
Johan zit al klaar voor het volgende nummer
[ afbeelding ]
ben jij objectiev tov recent uitgebrachte nummers? of moet muziek een bepaalde nostalgie hebben voor jou?quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:13 schreef peaceman het volgende:
[..]
mwah.. volgens radio 2 is het de top 2000 allertijden... is dat een jaaroverzicht? in mijn beleving niet, maar ach... wat maakt het uit
bijvoorbeeld ja.quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:14 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
In dat geval mis ik bijvoorbeeld Bach
Johan Cruijf rechts?quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:13 schreef TLC het volgende:
Johan zit al klaar voor het volgende nummer
[ afbeelding ]
Air on the G-stringquote:Op zaterdag 29 december 2012 19:14 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
In dat geval mis ik bijvoorbeeld Bach
Overratedquote:Op zaterdag 29 december 2012 19:13 schreef Molurus het volgende:
[..]
Hee, Psy zou zelfs wel eens een blijvertje kunnen zijn. Net als the Beatles en Madonna.
Het gaat toch niet allemaal om techniek? Dat is zo'n typische autisten uitspraak;quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:14 schreef peaceman het volgende:
[..]
jammer dat die technisch zwakke meuk de overhand krijgt.
quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:14 schreef geindoctrineerd het volgende:
[..]
ben jij objectiev tov recent uitgebrachte nummers? of moet muziek een bepaalde nostalgie hebben voor jou?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |