jawel, maar niet als jij al tegen je ex notabene hebt gezegd dat jij het kind niet wil en zij een abortus 'toch niet over haar hart kan verkrijgen'(gewoon geld wil pakken van de man).quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:26 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Mannen hoeven dus nooit verantwoordelijkheid te nemen?
Aan de andere kant zijn er talloze vrouwen die ervoor kiezen om kinderen te krijgen met jan en alleman en vervolgens al die kinderen niet kan onderhouden. Dat je kinderen kan krijgen zegt ook niet dat je dat ook maar altijd moet doen.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:24 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Als de vrouw een abortus niet over haar hart kan verkrijgen moet ZIJ dus maar failliet gaan, als is er nog een vader die ook (financieel) voor het kind kan zorgen of iig kan bijdragen aan die zorg??? Papa wil niet, dus sterf maar???
quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:27 schreef GoodOldDays het volgende:
Er bestaat geen wettelijk minimumbedrag voor kinderalimentatie. Van belang is hoeveel de betaler in beginsel redelijkerwijs kan missen. Vanaf ¤ 139,- bruto per maand per kind, is de kinderalimentatie gedeeltelijk aftrekbaar bij de belasting, waardoor de belastingdienst circa ¤ 35,- zal terugbetalen
Overigens ook al zou ze geen alimentatie vragen en ze is afhankelijk van een sociale uitkering, dan zal de uitkerende instantie dit bedrag bij de vader verhalen
voor ts geldt dan ook het oud hollands spreekwoord
Helaas pindakaas
Jij denkt écht dat een kind voldragen, bevallen en dan afstaan niets doet met en vrouw haar psyche? Jij denkt écht dat een kind (foetus) de kans niet geven te volgroeien, maar het te aborteren niets doet met een vrouw??? Jij denkt dat een willekeurige man iets anders denkt bij een abortus dan "probleem opgelost en wat boeit het mij wat het met haar doet"????quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:25 schreef gogosweden het volgende:
[..]
een eigen kind wat hij niet wil.
Als een man een kind niet wil is hij fucked
Als een vrouw een kind niet wil pleegt ze abortus of laat ze het adopteren
Als een vrouw het kind niet wil maar de man wel is de man fucked.
Het moet wel heel erg mistig achter je ogen zijn wil je niet inzien dat er iets niet lekker zit hier.
en dan is er ook nog de vraag; heeft de ex het geld eigenlijk wel nodig en wil ze niet gewoon nog wat extra om een luxe-leventje te kunnen lijden?quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:27 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Aan de andere kant zijn er talloze vrouwen die ervoor kiezen om kinderen te krijgen met jan en alleman en vervolgens al die kinderen niet kan onderhouden. Dat je kinderen kan krijgen zegt ook niet dat je dat ook maar altijd moet doen.
Qua abortus misschien wel ja. Die impact is voor een man en vrouw verschillend. Sommige mannen vinden dat vreselijk en andere kan het niet schelen en dat geldt ook voor vrouwen.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:25 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Ik begrijp dat TS er niet zomaar mee akkoord gaat zonder hoe of wat. Maar dat hij uiteindelijk toch bij zal moeten en kunnen dragen aan het kind.
Er wordt aangevoerd dat het voor een vrouw verschrikkelijk is en dat DAAROM een abortus sowieso maar uitgesloten is. De man is wat dat betreft gewoon ondergeschikt aan de wens van de vrouw. Als man heb je gewoon niets te zeggen. Als zijn ex wil dat TS het kind nooit te zien krijgt gebeurt dat ook gewoon. Ook al dokt hij 500 euro per maand en wil hij actief bijdragen aan de opvoeding. De wil van de vrouw is wet. En daar stoor ik mij wel eens aan.
He ja, je draagt een kind 9 maanden, moet er vanalles voor laten, moet een retezware bevalling door en dan laat je het adopteren omdat je neukmaatje geen zin heeft om papa te zijn///quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:26 schreef gogosweden het volgende:
[..]
je kan altijd nog laten adopteren.
als het alleen maar een 'neukmaatje' is, dan heb je het gewoon voor jezelf verpest met je zwanger wordenquote:Op vrijdag 28 december 2012 22:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
He ja, je draagt een kind 9 maanden, moet er vanalles voor laten, moet een retezware bevalling door en dan laat je het adopteren omdat je neukmaatje geen zin heeft om papa te zijn///
Als die vrouw een bitch is en niet overlegt dan klopt je post ja.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:25 schreef gogosweden het volgende:
[..]
een eigen kind wat hij niet wil.
Als een man een kind niet wil is hij fucked
Als een vrouw een kind niet wil pleegt ze abortus of laat ze het adopteren
Als een vrouw het kind niet wil maar de man wel is de man fucked.
Het moet wel heel erg mistig achter je ogen zijn wil je niet inzien dat er iets niet lekker zit hier.
T is wel leuk hoe objectief je aan het discuteren bent.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Jij denkt écht dat een kind voldragen, bevallen en dan afstaan niets doet met en vrouw haar psyche? Jij denkt écht dat een kind (foetus) de kans niet geven te volgroeien, maar het te aborteren niets doet met een vrouw??? Jij denkt dat een willekeurige man iets anders denkt bij een abortus dan "probleem opgelost en wat boeit het mij wat het met haar doet"????
Luxe leven van kinderalimentatie? Serieus???quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:30 schreef TBakkert het volgende:
[..]
en dan is er ook nog de vraag; heeft de ex het geld eigenlijk wel nodig en wil ze niet gewoon nog wat extra om een luxe-leventje te kunnen lijden?
antwoord = ja: dan moeten ze maar om de tafel
antwoord = nee; dan helaas voor haar, maar eigen schuld dikke bult
en dit is dus precies wat ik duidelijk wilde makenquote:Op vrijdag 28 december 2012 22:32 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Als die vrouw een bitch is en niet overlegt dan klopt je post ja.
Hoezo moet? Ik besluit toch om het kind te houden? Dan zijn het dus mijn kosten. Vind het nogal een non-argument dat je samen seks hebt en dus ook maar samen de kosten moet delen. Zie het al voor me dat iedereen die geen kinderen wil dus ook maar nooit seks heeft.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:24 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Nee maar je ex moet toch wel betalen voor een deel van de kosten van het kind?
Goed punt, maar voor die vrouw misschien net zo lastig als abortus.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:26 schreef gogosweden het volgende:
[..]
je kan altijd nog laten adopteren.
100 euro vind ik geen absurd hoog bedrag.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:27 schreef GoodOldDays het volgende:
Er bestaat geen wettelijk minimumbedrag voor kinderalimentatie. Van belang is hoeveel de betaler in beginsel redelijkerwijs kan missen. Vanaf ¤ 139,- bruto per maand per kind, is de kinderalimentatie gedeeltelijk aftrekbaar bij de belasting, waardoor de belastingdienst circa ¤ 35,- zal terugbetalen
Overigens ook al zou ze geen alimentatie vragen en ze is afhankelijk van een sociale uitkering, dan zal de uitkerende instantie dit bedrag bij de vader verhalen
voor ts geldt dan ook het oud hollands spreekwoord
Helaas pindakaas
Want het is per definitie de schuld van de vrouw??quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:32 schreef TBakkert het volgende:
[..]
als het alleen maar een 'neukmaatje' is, dan heb je het gewoon voor jezelf verpest met je zwanger worden![]()
Ik vind dat de man tegenover het kind alsnog verantwoordelijkheden heeft.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:27 schreef TBakkert het volgende:
[..]
jawel, maar niet als jij al tegen je ex notabene hebt gezegd dat jij het kind niet wil en zij een abortus 'toch niet over haar hart kan verkrijgen'(gewoon geld wil pakken van de man).
Tja, maar dat weten we dus niet.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:33 schreef gogosweden het volgende:
[..]
en dit is dus precies wat ik duidelijk wilde maken
Je moet idd niks, maar om dan anderen te gaan veroordelen...quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:33 schreef mirannie het volgende:
[..]
Hoezo moet? Ik besluit toch om het kind te houden? Dan zijn het dus mijn kosten. Vind het nogal een non-argument dat je samen seks hebt en dus ook maar samen de kosten moet delen. Zie het al voor me dat iedereen die geen kinderen wil dus ook maar nooit seks heeft.
Als hij graag deel had uitgemaakt van haar leven, was het een heel ander verhaal geweest.
Zeker wetenquote:Op vrijdag 28 december 2012 22:35 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Ik vind dat de man tegenover het kind alsnog verantwoordelijkheden heeft.
dat is goed mogelijk. Maar het feit dat een vrouw een keuze heeft en de man niet blijft nog staan.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:33 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Goed punt, maar voor die vrouw misschien net zo lastig als abortus.
equote:Op vrijdag 28 december 2012 22:36 schreef TBakkert het volgende:
Vrouwen strijden al jaren voor gelijke rechten t.o.v mannen, en dan willen ze nu wel anders behandeld worden, flikker toch een eind op
Het gaat niet om de neuqseks maar om dat de helft van dat kind afkomstig is van je ex. Andersom misschien: dat kind denkt echt niet later: mijn verwekkert had meer moeten betalen. Dat kind denkt: wie zou mijn vader zijn.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:33 schreef mirannie het volgende:
[..]
Hoezo moet? Ik besluit toch om het kind te houden? Dan zijn het dus mijn kosten. Vind het nogal een non-argument dat je samen seks hebt en dus ook maar samen de kosten moet delen. Zie het al voor me dat iedereen die geen kinderen wil dus ook maar nooit seks heeft.
Als hij graag deel had uitgemaakt van haar leven, was het een heel ander verhaal geweest.
Doe eens lief jochie voordat gij een bek vol zaad hebt. Vrouwen zijn gelijk aan mannen en als je een vrouw vol spuit dan moet je er ook maar je verantwoordelijk voor nemen als er een kotert uitvalt na negen maanden.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:36 schreef TBakkert het volgende:
Vrouwen strijden al jaren voor gelijke rechten t.o.v mannen, en dan willen ze nu wel anders behandeld worden, flikker toch een eind op
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |