FOK!forum / Voetbal / 'Anderlecht, Ajax en PSV zijn al akkoord over BeNeLiga' #4 NEE GEWOON
#ANONIEMdonderdag 27 december 2012 @ 14:23
quote:
'Anderlecht, Ajax en PSV zijn al akkoord over BeNeLiga'

De voorzitter van Standard Luik, Roland Duchâtelet, eist er dat op korte termijn een gecombineerde competitie met Belgische en Nederlandse voetbalclubs (BeNeliga) komt, anders dreigt hij met Standard te gaan voetballen in Frankrijk.

'Er zijn vijf grote Europese competities, mogelijk zes als Rusland zo blijft vooruitgaan', zegt de preses woensdag in de Belgische media. 'De overige competities, waaronder de Belgische, zijn gedoemd om te verdwijnen. We hebben een existentieel probleem, dat niet erkennen is gewoon dom.'

De beste Belgische clubs kunnen volgens Duchâtelet gered worden door de BeNeliga. 'We moeten absoluut vermijden af te glijden naar het voorbeeld van Portugal, waar zes van de zestien clubs voor minder dan 3.000 toeschouwers spelen', vervolgt Duchatelet.

De beste Belgische clubs kunnen volgens Duchâtelet gered worden door de BeNeliga. Hij weet ook al hoe die kan worden opgestart: na een 'kwalificatieseizoen' komen er 20 clubs in de BeNeliga, acht Belgische en twaalf Nederlandse, gebaseerd op het aantal inwoners in beide landen.

'Michel Verschueren (oud-manager Anderlecht) had vele jaren geleden al het idee voor de BeNeliga. Deze competitie afwijzen zou de slechtst mogelijke actie zijn. Anderlecht, Club Brugge, Ajax en PSV zijn al akkoord', stelt Duchâtelet. 'Als dit project niet doorgaat, dan zal Standard vragen om in de Franse Ligue 1 te mogen spelen. Zoiets is wettelijk mogelijk, als de Fransen het goedkeuren.'
Lijkt me de beste oplossing voor de grotere clubs in Nederland. Profvoetbal draait toch echt om geld, en met de Belgen erbij maak je competie en de belangen groter, waardoor de uitzendrechten commercieel interessanter en dus duurder worden, wat weer voor meer poen zorgt, waarmee clubs zich kunnen wapenen tegen buitenlandse competities.

NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK NIET MIJN UITSPRAAK

______________________________

DIKKE BULLSHIT VAN DE BELGEN!!

quote:
PSV en Ajax spreken donderdag tegen dat zij akkoord gaan met de invoering van een Beneliga. Woensdag bracht Standard Luik-voorzitter Roland Duchatelet naar buiten dat Anderlecht, Club Brugge en de twee Nederlandse topclubs allemaal al achter de plannen staan om een gezamenlijke competitie tussen Nederland en België te beginnen. In Eindhoven en Amsterdam weet men echter van niets.

PSV wijst er in gesprek met RTL op dat de achttien clubs van de Eredivisie net een overeenkomst hebben gesloten met de zender Fox van mediamagnaat Rupert Murdoch. Tot 2025 krijgen de clubs tachtig tot honderd miljoen euro per seizoen. Het zou dus raar zijn om daar nu vraagtekens te stellen bij huidige constructie, geeft woordvoerder Jeroen van den Berk te kennen aan het tv-station.

Volgens Ajax komt het verhaal over een samensmelting van de Eredivisie en Jupiler Pro League om de zoveel jaar op, maar is het op dit moment niet aan de orde. In Belgische media wordt echter al gespeculeerd over plannen van Murdoch voor een Beneliga. De rechten van de Pro League zijn tot het seizoen 2013/14 in handen van het mediabedrijf Telenet. Murdoch zou van plan zijn op de rechten van het Belgische voetbal te gaan bieden. Als hij die rechten heeft, is het mogelijk een Beneliga in te gaan voeren.

Lees hier een interview uit mei met Eredivisie-directeur Frank Rutten over de Beneliga.


[ Bericht 20% gewijzigd door #ANONIEM op 27-12-2012 14:24:04 ]
#ANONIEMdonderdag 27 december 2012 @ 14:23
NEE
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:22 schreef bojan het volgende:

[..]

Ik ben ervan overtuigd dat de gemiddelde Ajacied, Feyenoorder en Eindhovenaar voor dit voorstel openstaat hoor. Er komt heus niet meer tegenkanting van de gemiddelde nl'er dan van de gemiddelde belg

Of denk je dat een Lokeren, Zulte, Kv mechelen fan hier staat om te springen?
De reacties op deze site zijn heel duidelijk. Nederlandse voetbalfans willen geen beneliga.
Griftedonderdag 27 december 2012 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:20 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Ik leg het wel even uit in het Rotterdams:
We moeten die kanker clubs uit dat kankerland van jou niet!
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 14:23
NEE
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 14:23
nog een deel, ik dacht dat we er wel uit waren :P
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 14:23
NEE
PBateman1978donderdag 27 december 2012 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:22 schreef bojan het volgende:

[..]

Ik ben ervan overtuigd dat de gemiddelde Ajacied, Feyenoorder en Eindhovenaar voor dit voorstel openstaat hoor. Er komt heus niet meer tegenkanting van de gemiddelde nl'er dan van de gemiddelde belg

Of denk je dat een Lokeren, Zulte, Kv mechelen fan hier staat om te springen?
Ja, de gemiddelde 12-jarige, die hebben nog niet zoveel met nostalgie enzo.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 14:24
2009:

quote:
Plannen voor Beneliga afgeschoten

Directeur betaald voetbal van de KNVB Henk Kesler heeft samen met de clubs een einde gemaakt aan alle speculaties over een Beneliga. "Het is einde verhaal," zegt Kesler in De Telegraaf. "Het besluit viel na overleg met de clubs, die niets in het initiatief zien."

Clubs willen er niet aan
KNVB-voorzitter Michael van Praag liet weten de gevolgen van invoering van de Beneliga op een rijtje te willen zetten. Ook Uefa-baas Michel Platini toonde zich voorstander van samenvoeging van de Nederlandse en Belgische competitie.

Kesler stelt dat Van Praag en Platini geen beslissende stem hebben. "Zij gaan er niet over, wij met de clubs wel en die Beneliga komt er dus niet."
2011:

quote:
Idee voor BeNe-liga alweer afgeschoten

De Eredivisie CV blijft niets zien in het samengaan van de Nederlandse en Belgische voetbalcompetities bij de mannen. De voorzitter van de Belgische topclub Standard Luik opperde deze week dat de Nederlanders ongetwijfeld open staan voor de vorming van een zogenoemde BeNe-liga, maar volgens de ECV is dit 'momenteel geen thema voor ons en staat het niet op de agenda'.
Directeur Alex Tielbeke verwijst nogmaals naar een jaren geleden gedaan onderzoek: 'Daaruit bleek dat de Nederlandse voetballiefhebber hiervoor niet warmloopt. We hebben het idee indertijd op allerlei facetten getest en toen kwam er geen heel positief beeld uit.'

Tijdens een forumbijeenkomst in het Belgische Lommel dacht voorzitter Roland Duchâtelet!!! van Standard juist dat het Nederlandse standpunt inmiddels volledig veranderd is. 'Momenteel liggen de tv-gelden in België veel hoger dan in Nederland en komen er tal van Nederlandse clubs in de problemen', analyseerde de preses. 'Daar waar er destijds weinig interesse was van onze noorderburen, ligt de situatie nu wel anders.'

'We moeten er nu werk van maken, samen met onze Nederlandse vrienden. Zij zijn meer tot een gesprek bereid, het is dus echt wel denkbaar dat we nu wel naar een deal kunnen gaan. Kijk naar de vrouwen. Zij starten wel met een BeNe-liga.'
:W
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 14:24
.

[ Bericht 98% gewijzigd door Droopie op 27-12-2012 14:25:16 ]
bojandonderdag 27 december 2012 @ 14:24
De meerderheid van het Belgische publiek staat positief tegenover een gemengde competitie met Belgische en Nederlandse ploegen. Dat blijkt uit een poll die Voetbalnieuws lanceerde op Facebook. Hierin werd namelijk de vraag gesteld of men voor of tegen een BeNeLiga was.

De resultaten spreken voor zich. Ongeveer 62 procent van de stemmers zeggen dat ze voorstander zijn van een dergelijke competitie, terwijl de overige 38 procent meent dat dit een slecht idee is. Tegenstanders halen de verre verplaatsingen en het feit dat Belgische clubs dan geen rol van betekenis meer gaan spelen aan als tegenargumenten. Voorstanders beweren dat een BeNeLiga het niveau van zowel de Belgische als de Nederlandse ploegen zal optrekken.

Bij de vrouwen is men sinds dit seizoen gestart met een dergelijke BeNeLiga. Na de winterstop nemen de Belgische vertegenwoordigers het op tegen de Nederlandse clubs. Roland Duchâtelet (foto) is hevige voorstander van dit idee en dreigde er zelfs mee om zijn club Standard uit de Belgische competitie te halen als er geen BeNeLiga komt.

Lees verder: http://www.voetbalnieuws.(...)NeLiga#ixzz2GG557gAi
Dekatriadonderdag 27 december 2012 @ 14:25
Dit topic heeft naar VBL traditie meer J. Alba nodig.

1282359575127.gif?w=543&h=308
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:24 schreef bojan het volgende:
De meerderheid van het Belgische publiek staat positief tegenover een gemengde competitie met Belgische en Nederlandse ploegen. Dat blijkt uit een poll die Voetbalnieuws lanceerde op Facebook. Hierin werd namelijk de vraag gesteld of men voor of tegen een BeNeLiga was.

De resultaten spreken voor zich. Ongeveer 62 procent van de stemmers zeggen dat ze voorstander zijn van een dergelijke competitie, terwijl de overige 38 procent meent dat dit een slecht idee is. Tegenstanders halen de verre verplaatsingen en het feit dat Belgische clubs dan geen rol van betekenis meer gaan spelen aan als tegenargumenten. Voorstanders beweren dat een BeNeLiga het niveau van zowel de Belgische als de Nederlandse ploegen zal optrekken.

Bij de vrouwen is men sinds dit seizoen gestart met een dergelijke BeNeLiga. Na de winterstop nemen de Belgische vertegenwoordigers het op tegen de Nederlandse clubs. Roland Duchâtelet (foto) is hevige voorstander van dit idee en dreigde er zelfs mee om zijn club Standard uit de Belgische competitie te halen als er geen BeNeLiga komt.

Lees verder: http://www.voetbalnieuws.(...)NeLiga#ixzz2GG557gAi
Een poll van Voetbalnieuws op facebook.

Wat een goedgelovige kneus ben jij zeg.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:24 schreef bojan het volgende:
De meerderheid van het Belgische publiek staat positief tegenover een gemengde competitie met Belgische en Nederlandse ploegen. Dat blijkt uit een poll die Voetbalnieuws lanceerde op Facebook. Hierin werd namelijk de vraag gesteld of men voor of tegen een BeNeLiga was.

De resultaten spreken voor zich. Ongeveer 62 procent van de stemmers zeggen dat ze voorstander zijn van een dergelijke competitie, terwijl de overige 38 procent meent dat dit een slecht idee is. Tegenstanders halen de verre verplaatsingen en het feit dat Belgische clubs dan geen rol van betekenis meer gaan spelen aan als tegenargumenten. Voorstanders beweren dat een BeNeLiga het niveau van zowel de Belgische als de Nederlandse ploegen zal optrekken.

Bij de vrouwen is men sinds dit seizoen gestart met een dergelijke BeNeLiga. Na de winterstop nemen de Belgische vertegenwoordigers het op tegen de Nederlandse clubs. Roland Duchâtelet (foto) is hevige voorstander van dit idee en dreigde er zelfs mee om zijn club Standard uit de Belgische competitie te halen als er geen BeNeLiga komt.

Lees verder: http://www.voetbalnieuws.(...)NeLiga#ixzz2GG557gAi
Profiteurs noemen wij dat hier. :)
#ANONIEMdonderdag 27 december 2012 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:24 schreef bojan het volgende:
De meerderheid van het Belgische publiek staat positief tegenover een gemengde competitie met Belgische en Nederlandse ploegen. Dat blijkt uit een poll die Voetbalnieuws lanceerde op Facebook. Hierin werd namelijk de vraag gesteld of men voor of tegen een BeNeLiga was.

De resultaten spreken voor zich. Ongeveer 62 procent van de stemmers zeggen dat ze voorstander zijn van een dergelijke competitie, terwijl de overige 38 procent meent dat dit een slecht idee is. Tegenstanders halen de verre verplaatsingen en het feit dat Belgische clubs dan geen rol van betekenis meer gaan spelen aan als tegenargumenten. Voorstanders beweren dat een BeNeLiga het niveau van zowel de Belgische als de Nederlandse ploegen zal optrekken.

Bij de vrouwen is men sinds dit seizoen gestart met een dergelijke BeNeLiga. Na de winterstop nemen de Belgische vertegenwoordigers het op tegen de Nederlandse clubs. Roland Duchâtelet (foto) is hevige voorstander van dit idee en dreigde er zelfs mee om zijn club Standard uit de Belgische competitie te halen als er geen BeNeLiga komt.

Lees verder: http://www.voetbalnieuws.(...)NeLiga#ixzz2GG557gAi
een poll op facebook :D
PBateman1978donderdag 27 december 2012 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:24 schreef bojan het volgende:
De meerderheid van het Belgische publiek staat positief tegenover een gemengde competitie met Belgische en Nederlandse ploegen. Dat blijkt uit een poll die Voetbalnieuws lanceerde op Facebook. Hierin werd namelijk de vraag gesteld of men voor of tegen een BeNeLiga was.

De resultaten spreken voor zich. Ongeveer 62 procent van de stemmers zeggen dat ze voorstander zijn van een dergelijke competitie, terwijl de overige 38 procent meent dat dit een slecht idee is. Tegenstanders halen de verre verplaatsingen en het feit dat Belgische clubs dan geen rol van betekenis meer gaan spelen aan als tegenargumenten. Voorstanders beweren dat een BeNeLiga het niveau van zowel de Belgische als de Nederlandse ploegen zal optrekken.

Bij de vrouwen is men sinds dit seizoen gestart met een dergelijke BeNeLiga. Na de winterstop nemen de Belgische vertegenwoordigers het op tegen de Nederlandse clubs. Roland Duchâtelet (foto) is hevige voorstander van dit idee en dreigde er zelfs mee om zijn club Standard uit de Belgische competitie te halen als er geen BeNeLiga komt.

Lees verder: http://www.voetbalnieuws.(...)NeLiga#ixzz2GG557gAi
Ja tuurlijk, in België willen ze wel, dat is logisch.
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:24 schreef bojan het volgende:
De meerderheid van het Belgische publiek staat positief tegenover een gemengde competitie met Belgische en Nederlandse ploegen. Dat blijkt uit een poll die Voetbalnieuws lanceerde op Facebook. Hierin werd namelijk de vraag gesteld of men voor of tegen een BeNeLiga was.

De resultaten spreken voor zich. Ongeveer 62 procent van de stemmers zeggen dat ze voorstander zijn van een dergelijke competitie, terwijl de overige 38 procent meent dat dit een slecht idee is. Tegenstanders halen de verre verplaatsingen en het feit dat Belgische clubs dan geen rol van betekenis meer gaan spelen aan als tegenargumenten. Voorstanders beweren dat een BeNeLiga het niveau van zowel de Belgische als de Nederlandse ploegen zal optrekken.

Bij de vrouwen is men sinds dit seizoen gestart met een dergelijke BeNeLiga. Na de winterstop nemen de Belgische vertegenwoordigers het op tegen de Nederlandse clubs. Roland Duchâtelet (foto) is hevige voorstander van dit idee en dreigde er zelfs mee om zijn club Standard uit de Belgische competitie te halen als er geen BeNeLiga komt.

Lees verder: http://www.voetbalnieuws.(...)NeLiga#ixzz2GG557gAi
Een facebook onderzoek _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O-
Griftedonderdag 27 december 2012 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:25 schreef Dekatria het volgende:
Dit topic heeft naar VBL traditie meer J. Alba nodig.

[ afbeelding ]
Deze man
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:26
Wat een onzinargumenten gebruikt die bojan zeg.
#ANONIEMdonderdag 27 december 2012 @ 14:26
Belgen, goed voor je lachspieren :D
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:24 schreef bojan het volgende:
De meerderheid van het Belgische publiek staat positief tegenover een gemengde competitie met Belgische en Nederlandse ploegen. Dat blijkt uit een poll die Voetbalnieuws lanceerde op Facebook. Hierin werd namelijk de vraag gesteld of men voor of tegen een BeNeLiga was.

De resultaten spreken voor zich. Ongeveer 62 procent van de stemmers zeggen dat ze voorstander zijn van een dergelijke competitie, terwijl de overige 38 procent meent dat dit een slecht idee is. Tegenstanders halen de verre verplaatsingen en het feit dat Belgische clubs dan geen rol van betekenis meer gaan spelen aan als tegenargumenten. Voorstanders beweren dat een BeNeLiga het niveau van zowel de Belgische als de Nederlandse ploegen zal optrekken.

Bij de vrouwen is men sinds dit seizoen gestart met een dergelijke BeNeLiga. Na de winterstop nemen de Belgische vertegenwoordigers het op tegen de Nederlandse clubs. Roland Duchâtelet (foto) is hevige voorstander van dit idee en dreigde er zelfs mee om zijn club Standard uit de Belgische competitie te halen als er geen BeNeLiga komt.

Lees verder: http://www.voetbalnieuws.(...)NeLiga#ixzz2GG557gAi
Wat jullie Belgen vinden, vind ik helemaal niet rullevant.
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:24 schreef bojan het volgende:
De meerderheid van het Belgische publiek staat positief tegenover een gemengde competitie met Belgische en Nederlandse ploegen. Dat blijkt uit een poll die Voetbalnieuws lanceerde op Facebook. Hierin werd namelijk de vraag gesteld of men voor of tegen een BeNeLiga was.

De resultaten spreken voor zich. Ongeveer 62 procent van de stemmers zeggen dat ze voorstander zijn van een dergelijke competitie, terwijl de overige 38 procent meent dat dit een slecht idee is. Tegenstanders halen de verre verplaatsingen en het feit dat Belgische clubs dan geen rol van betekenis meer gaan spelen aan als tegenargumenten. Voorstanders beweren dat een BeNeLiga het niveau van zowel de Belgische als de Nederlandse ploegen zal optrekken.

Bij de vrouwen is men sinds dit seizoen gestart met een dergelijke BeNeLiga. Na de winterstop nemen de Belgische vertegenwoordigers het op tegen de Nederlandse clubs. Roland Duchâtelet (foto) is hevige voorstander van dit idee en dreigde er zelfs mee om zijn club Standard uit de Belgische competitie te halen als er geen BeNeLiga komt.

Lees verder: http://www.voetbalnieuws.(...)NeLiga#ixzz2GG557gAi
facebook als gedegen marktonderzoek onder een miljoenenplan O+
Dekatriadonderdag 27 december 2012 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:26 schreef Grifte het volgende:

[..]

Deze man
Het topic zuigt nogal, dus tja w/
SPOILER
1282362052504.gif?w=451&h=244
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:26 schreef Doublepain het volgende:
Belgen, goed voor je lachspieren :D
Maar over 50 jaar hebben we oorlog met hen als ze erachter komen wat voor vreselijke moppen we over hun hadden.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 14:27
Zeg ik nu dat dit een marktonderzoek is? Ik post hier enkel eens de resultaten over een steekproefje onder de Belgische supporters.
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:27 schreef bojan het volgende:
Zeg ik nu dat dit een marktonderzoek is? Ik post hier enkel eens de resultaten over een steekproefje onder de Belgische supporters.
EEN STEEKPROEFJE OP FACEBOOK IS NIET GELOOFWAARDIG. KORTZICHTIGE DROPLULHAAS
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:27 schreef bojan het volgende:
Zeg ik nu dat dit een marktonderzoek is? Ik post hier enkel eens de resultaten over een steekproefje onder de Belgische supporters.
Nederlandse clubs zijn tegen en die heb je toch nodig om een beneliga op te starten. Zuur voor jullie, maar dat zijn de feiten.
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:27 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

EEN STEEKPROEFJE OP FACEBOOK IS NIET GELOOFWAARDIG. KORTZICHTIGE DROPLULHAAS
Kortzichtige droplulhaas, die is nieuw
bojandonderdag 27 december 2012 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:27 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

EEN STEEKPROEFJE OP FACEBOOK IS NIET GELOOFWAARDIG. KORTZICHTIGE DROPLULHAAS
Het is een steekproef en geeft een indicatie in welke richting het zal uitgaan. ;)
#ANONIEMdonderdag 27 december 2012 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:27 schreef bojan het volgende:
Zeg ik nu dat dit een marktonderzoek is? Ik post hier enkel eens de resultaten over een steekproefje onder de Belgische supporters.
Ben je nou zo kankerdom?

De NEDERLANDERS WILLEN NIET!!

Wat boeit nou of die parasieten wel willen
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:28 schreef bojan het volgende:

[..]

Het is een steekproef en geeft een indicatie in welke richting het zal uitgaan. ;)
FACEBOOK ALS ARGUMENT IS NIET GELOOFWAARDIG
bojandonderdag 27 december 2012 @ 14:29
Jeetje wat een zielig publiek hier. Gelukkig kijk ik verder dan m'n neus lang is en besef ik dat de gemiddelde Nederlander in dit topic niet reageert.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:28 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

FACEBOOK ALS ARGUMENT IS NIET GELOOFWAARDIG
Wat begrijp je niet aan het woord indicatie?
Dekatriadonderdag 27 december 2012 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:29 schreef bojan het volgende:
Jeetje wat een zielig publiek hier. Gelukkig kijk ik verder dan m'n neus lang is en besef ik dat de gemiddelde Nederlander in dit topic niet reageert.
zsrght.gif
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:29 schreef bojan het volgende:
Jeetje wat een zielig publiek hier. Gelukkig kijk ik verder dan m'n neus lang is en besef ik dat de gemiddelde Nederlander in dit topic niet reageert.
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:29 schreef bojan het volgende:

[..]

Wat begrijp je niet aan het woord indicatie?
Wat begrijp je niet aan het marktonderzoek dat is gedaan door de ECV?
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:27 schreef bojan het volgende:
Zeg ik nu dat dit een marktonderzoek is? Ik post hier enkel eens de resultaten over een steekproefje onder de Belgische supporters.
het heeft weinig zin om zomaar een facebook poll te pakken die je goed uitkomt
Dekatriadonderdag 27 december 2012 @ 14:30
Zullen we ook even een indicatie op Facebook houden jongens? *D
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 14:30
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:29 schreef bojan het volgende:
Jeetje wat een zielig publiek hier. Gelukkig kijk ik verder dan m'n neus lang is en besef ik dat de gemiddelde Nederlander in dit topic niet reageert.
Wees blij dat wij jouw verhaal nog aanhoren. De gemiddelde Nederlander had je hier verbaal afgemaakt.
cherrycokedonderdag 27 december 2012 @ 14:31
de enige die niet willen zijn de achterlijke rotterdammers. bang voor degradatie?
bojandonderdag 27 december 2012 @ 14:31
quote:
10s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:29 schreef rubbereend het volgende:

[..]

het heeft weinig zin om zomaar een facebook poll te pakken die je goed uitkomt
Er bestaat niet echt een facebook poll die mij slecht uitkomt, kan ik die hier dus ook niet zetten
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:31
quote:
14s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:31 schreef cherrycoke het volgende:
de enige die niet willen zijn de achterlijke rotterdammers. bang voor degradatie?
:?
Dekatriadonderdag 27 december 2012 @ 14:32
quote:
14s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:31 schreef cherrycoke het volgende:
de enige die niet willen zijn de achterlijke rotterdammers. bang voor degradatie?
di-HUM0.gif
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 14:32
Ik heb trouwens ook een onderzoek gedaan op facebook. En daaruit blijkt dat het merendeel in Nederland wil dat al die kankerbuitenlanders het land uit moeten.

Groetjes,

Je boy Constant Kusters.
#ANONIEMdonderdag 27 december 2012 @ 14:32
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:32 schreef Caland het volgende:
Ik heb trouwens ook een onderzoek gedaan op facebook. En daaruit blijkt dat het merendeel in Nederland wil dat al die kankerbuitenlanders het land uit moeten.

Groetjes,

Je boy Constant Kusters.
Laten we beginnen met Pelle
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 14:33
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:32 schreef Caland het volgende:
Ik heb trouwens ook een onderzoek gedaan op facebook. En daaruit blijkt dat het merendeel in Nederland wil dat al die kankerbuitenlanders het land uit moeten.

Groetjes,

Je boy Constant Kusters.
_O-
bojandonderdag 27 december 2012 @ 14:33
Een competitie met Ajax, Feyenoord, PSV, Anderlecht, Club Brugge en Standard is trouwens gewoon top.

Ploegen als Gent, Genk, AZ, Vitesse zijn uw middenmotors en dan heb je gewoon een heerlijke competitie.

Als Murdoch effectief die rechten zal binnenhalen van het Belgische voetbal, zou de beneliga er wel eens rapper kunnen zijn dan we allemaal denken.
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:33 schreef bojan het volgende:
Een competitie met Ajax, Feyenoord, PSV, Anderlecht, Club Brugge en Standard is trouwens gewoon top.

Ploegen als Gent, Genk, AZ, Vitesse zijn uw middenmotors en dan heb je gewoon een heerlijke competitie.

Als Murdoch effectief die rechten zal binnenhalen van het Belgische voetbal, zou de beneliga er wel eens rapper kunnen zijn dan we allemaal willen.
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:33 schreef bojan het volgende:
Een competitie met Ajax, Feyenoord, PSV, Anderlecht, Club Brugge en Standard is trouwens gewoon top.

Ploegen als Gent, Genk, AZ, Vitesse zijn uw middenmotors en dan heb je gewoon een heerlijke competitie.

Als Murdoch effectief die rechten zal binnenhalen van het Belgische voetbal, zou de beneliga er wel eens rapper kunnen zijn dan we allemaal denken.
Waarom zou Murdoch de rechten van het Belgische voetbal willen. :D :')
Dekatriadonderdag 27 december 2012 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:34 schreef Caland het volgende:

[..]

Waarom zou Murdoch de rechten van het Belgische voetbal willen. :D :')
Om de boel van binnenuit kapot te maken :Y
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:33 schreef bojan het volgende:
Een competitie met Ajax, Feyenoord, PSV, Anderlecht, Club Brugge en Standard is trouwens gewoon top.

Ploegen als Gent, Genk, AZ, Vitesse zijn uw middenmotors en dan heb je gewoon een heerlijke competitie.

Als Murdoch effectief die rechten zal binnenhalen van het Belgische voetbal, zou de beneliga er wel eens rapper kunnen zijn dan we allemaal denken.
Nederlandse clubs willen niet!
bojandonderdag 27 december 2012 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:34 schreef Caland het volgende:

[..]

Waarom zou Murdoch de rechten van het Belgische voetbal willen. :D :')
Om het Belgisch voetbal uit te zenden misschien? Geen idee..

En zo komt een beneliga alweer een stap dichterbij
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:35 schreef bojan het volgende:

[..]

Om het Belgisch voetbal uit te zenden misschien? Geen idee..

En zo komt een beneliga alweer een stap dichterbij
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET

[ Bericht 69% gewijzigd door GGMM op 27-12-2012 14:36:17 ]
bojandonderdag 27 december 2012 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:34 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Nederlandse clubs willen niet!
Belgische clubs wilden ook geen play offs en ze zijn er, non-argument
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:35 schreef bojan het volgende:

[..]

Belgische clubs wilden ook geen play offs en ze zijn er, non-argument
DE NEDERLANDERS WILLEN HET NIET

[ Bericht 66% gewijzigd door GGMM op 27-12-2012 14:37:00 ]
bojandonderdag 27 december 2012 @ 14:36
@ moderators

Dat gespam van die ene ben ik zo ondertussen wel wat zat
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 14:36
Poll: Beneliga goed plan
JA
NEE
Tussenstand:
results.cgi?pid=384256&layout=3&sort=prc
Ook een poll maken? Klik hier
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:35 schreef bojan het volgende:

[..]

Belgische clubs wilden ook geen play offs en ze zijn er, non-argument
De knvb wil het ook niet. :)
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 14:36
Nou na 4 topics herhalen ben ik nu wel klaar hier :D
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:36
-

[ Bericht 100% gewijzigd door GGMM op 27-12-2012 14:36:36 (rustig.) ]
GGMMdonderdag 27 december 2012 @ 14:36
Stijn, het is tijd voor je pilletje.
Dr.Mikeydonderdag 27 december 2012 @ 14:36
Wij hebben dat toch niet nodig tegen Genk en Brugge spelen zeker :')
Hou die Beneliga maar lekker bij het vrouwenvoetbal.
Dekatriadonderdag 27 december 2012 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:36 schreef Droopie het volgende:
Poll: Beneliga goed plan
JA
NEE
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Goed marktonderzoek :)
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 14:36
beetje irritant Ajacied442 :P
Taradodonderdag 27 december 2012 @ 14:36
Heeft ook helemaal geen zin die Beneliga
#ANONIEMdonderdag 27 december 2012 @ 14:36
Het is alsof je tegen een debiel praat

o wacht
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 14:37
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:35 schreef bojan het volgende:

[..]

Belgische clubs wilden ook geen play offs en ze zijn er, non-argument
Dan gaat jullie volk dus bepalen in welke competitie onze voetbalclubs gaan spelen. Ik denk niet dat dat realistisch is.
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:37
Bojan, nogmaals. De KNVB wil het niet, de nederalndse supporters willen het niet.

Ik spreek geen Chinees, dit is de waarheid
bojandonderdag 27 december 2012 @ 14:38
Ik ga nu even gaan eten, misschien tot laterzzzz
#ANONIEMdonderdag 27 december 2012 @ 14:38
Waar maak je je druk om, jullie kunnen toch aansluiten bij Ligue 1??

Betere competitie enzo, succes iig
Dekatriadonderdag 27 december 2012 @ 14:38
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:38 schreef bojan het volgende:
Ik ga nu even gaan eten, misschien tot laterzzzz
di-F5H2.gif
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:38 schreef bojan het volgende:
Ik ga nu even gaan eten, misschien tot laterzzzz
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:37 schreef Ajacied422 het volgende:
Bojan, nogmaals. De KNVB wil het niet, de nederalndse supporters willen het niet.

Ik spreek geen Chinees, dit is de waarheid
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:38 schreef bojan het volgende:
Ik ga nu even gaan eten, misschien tot laterzzzz
2a7wy9k.gif
bojandonderdag 27 december 2012 @ 15:14
Er komen 2 Jodenteams aan dan in Beneliga. }:|
#ANONIEMdonderdag 27 december 2012 @ 15:29
Leuk topic :')
macca728donderdag 27 december 2012 @ 15:31
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 14:38 schreef bojan het volgende:
Ik ga nu even gaan eten, misschien tot laterzzzz
gewoon Anderlecht en Club en Genk bij NL
Standard bij Ligue 1 en je bent klaar.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 15:33
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 15:31 schreef macca728 het volgende:

[..]

gewoon Anderlecht en Club en Genk bij NL
Standard bij Ligue 1 en je bent klaar.
Waarom zou je Standard naar Frankrijk sturen?

Standard heeft het beste publiek van België. Een uitverkocht Sclessin is echt heerluk. :9~
Vaatwastabletdonderdag 27 december 2012 @ 15:34
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 15:33 schreef bojan het volgende:

[..]

Waarom zou je Standard naar Frankrijk sturen?

Standard heeft het beste publiek van België. Een uitverkocht Sclessin is echt heerluk. :9~
Trouwens bojan, oprechte vragen.

Hoe groot is volgens jou de kans dat België uiteen valt?
En als dat gebeurt, willen de Vlamingen onafhankelijkheid of willen ze zich aansluiten bij Nederland?

[ Bericht 61% gewijzigd door Vaatwastablet op 27-12-2012 15:42:13 ]
Dr.Mikeydonderdag 27 december 2012 @ 15:37
Krijgen we dan ook weer van die idiote scheidsrechters?
HeatWavedonderdag 27 december 2012 @ 15:38
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 15:37 schreef Dr.Mikey het volgende:
Krijgen we dan ook weer van die idiote scheidsrechters?
Nou die ene scheids die echt bij alles wat geel is ook daadwerkelijk een kaart geeft lijkt me wel lachen.

Echt van die prakijken als "ja maar het is begin van de wedstrijd" of "hij heeft er al 1" etc... Geel is geel.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 15:56
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 15:34 schreef Vaatwastablet het volgende:

[..]

Trouwens bojan, oprechte vragen.

Hoe groot is volgens jou de kans dat België uiteen valt?
En als dat gebeurt, willen de Vlamingen onafhankelijkheid of willen ze zich aansluiten bij Nederland?
België zal niet uiteenvallen hoor, Vlamingen en Walen zijn één. ^O^ ^O^

En aansluiten bij Nederland is sowieso het doel niet van de NVA, zal nooit gebeuren, enkel op voetbalgebied. ^O^
#ANONIEMdonderdag 27 december 2012 @ 15:59
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 15:56 schreef bojan het volgende:

[..]

België zal niet uiteenvallen hoor, Vlamingen en Walen zijn één. ^O^ ^O^

En aansluiten bij Nederland is sowieso het doel niet van de NVA, zal nooit gebeuren, enkel op voetbalgebied. ^O^
Waar heb jij gezeten met je hoofd, ik word een beetje bang van die zelfingenomen mannetjes zoals jij die allemaal in hun eigen wereldje leven... bah
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:00
Ik begrijp wel hoor dat velen waarde hechten aan hun eredivisie maar is de enige manier voor clubs als Ajax, Feyenoord, Anderlecht of Standard om terug wat te gaan betekenen.

Een league met Ajax, Feyenoord, PSV, Anderlecht, Standard en Club Brugge is trouwens gewoon heerluk. _O_
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 16:02
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:00 schreef bojan het volgende:
Ik begrijp wel hoor dat velen waarde hechten aan hun eredivisie maar is de enige manier voor clubs als Ajax, Feyenoord, Anderlecht of Standard om terug wat te gaan betekenen.

Een league met Ajax, Feyenoord, PSV, Anderlecht, Standard en Club Brugge is trouwens gewoon heerluk. _O_
Dat vind jij ja, waarom houd je geen rekening mee wat anderen vinden?
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 16:02
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:00 schreef bojan het volgende:
Ik begrijp wel hoor dat velen waarde hechten aan hun eredivisie maar is de enige manier voor clubs als Ajax, Feyenoord, Anderlecht of Standard om terug wat te gaan betekenen.

Klopt en de overige 14 (nou 14, zeg 10) zijn ten dode opgeschreven als de Beneliga doorgaat.
Trouwens ruim 80% van de bezoekers van een veel bezocht forum is tegen de Beneliga, dat laat de KNVB ook niet koud
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:04
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:02 schreef Droopie het volgende:

[..]

Klopt en de overige 14 (nou 14, zeg 10) zijn ten dode opgeschreven als de Beneliga doorgaat.
Trouwens ruim 80% van de bezoekers van een veel bezocht forum is tegen de Beneliga, dat laat de KNVB ook niet koud
Ah, conservatievelingen...

Mij ga je toch niet wijsmaken dat

Ajax - VVV interessanter is dan Ajax - Standard
of Feyenoord - Roda interessanter dan Feyenoord - Anderlecht
of PSV - Zwolle interessanter is dan PSV - Club Brugge
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 16:05
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:04 schreef bojan het volgende:

[..]

Ah, conservatievelingen...

Mij ga je toch niet wijsmaken dat

Ajax - VVV interessanter is dan Ajax - Standard
of Feyenoord - Roda interessanter dan Feyenoord - Anderlecht
of PSV - Zwolle interessanter is dan PSV - Club Brugge
Ik vind die wedstrijden inderdaad interessanter.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:06
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:05 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Ik vind die wedstrijden inderdaad interessanter.
De nederlandse of de belgisch nederlandse?
#ANONIEMdonderdag 27 december 2012 @ 16:06
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:04 schreef bojan het volgende:

[..]

Ah, conservatievelingen...

Mij ga je toch niet wijsmaken dat

Ajax - VVV interessanter is dan Ajax - Standard
of Feyenoord - Roda interessanter dan Feyenoord - Anderlecht
of PSV - Zwolle interessanter is dan PSV - Club Brugge
Kunnen ze de Spaanse en Portugese competitie ook wel samenvoegen want Barcelona - Celta Vigo is niet interessant :')
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 16:07
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:06 schreef bojan het volgende:

[..]

De nederlandse of de belgisch nederlandse?
De Nederlandse wedstrijden uiteraard...ik heb helemaal niks met die Belgische ploegen.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:08
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:07 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

De Nederlandse wedstrijden uiteraard...ik heb helemaal niks met die Belgische ploegen.
Dat is toch logisch? Ik heb ook niets met Twente, AZ of Ajax hoor nu, maar dat komt wel als die in dezelfde liga spelen.

En dan kan je supporteren tegen de Belgische clubs, is toch interessant
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 16:10
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:08 schreef bojan het volgende:

[..]

Dat is toch logisch? Ik heb ook niets met Twente, AZ of Ajax hoor nu, maar dat komt wel als die in dezelfde liga spelen.

En dan kan je supporteren tegen de Belgische clubs, is toch interessant
Het is gewoon doodzonde dat mooie ploegen kapot gemaakt worden zonder dat het Nederlands voetbal er beter van wordt.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:10
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:10 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Het is gewoon doodzonde dat mooie ploegen kapot gemaakt worden zonder dat het Nederlands voetbal er beter van wordt.
Waarom worden mooie ploegen kapot gemaakt?

Tweede klasse zal ook wel op tv komen (is nu al in België)
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:11
In Antwerp in onze belgische 2de klasse zit na 10 jaar tweede klasse nog altijd gemiddeld 8.000 man en hebben nog altijd (een van) de fanatiekste supporters van België

Dat is toch knap. _O_
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 16:11
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:10 schreef bojan het volgende:

[..]

Waarom worden mooie ploegen kapot gemaakt?

Tweede klasse zal ook wel op tv komen (is nu al in België)
Ploegen als Heerenveen, NAC, Utrecht en NEC hebben een te hoge begroting om levensvatbaar in de tweede klasse te zijn.
HeatWavedonderdag 27 december 2012 @ 16:11
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:06 schreef JanCees het volgende:

[..]

Kunnen ze de Spaanse en Portugese competitie ook wel samenvoegen want Barcelona - Celta Vigo is niet interessant :')
Ja, maar de Spaanse en Portugese clubs stellen ook nog iets voor in Europa, NL'se clubs mogen blij zijn met overwinteren in de EL.

Ik ben niet eens 100% tegen het plan, maar moet wel voor beide landen gunstig zijn. En nee, clubs als Utrecht, VVV en Zwolle boeien me geen reet.
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 16:11
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:02 schreef Droopie het volgende:

[..]

Klopt en de overige 14 (nou 14, zeg 10) zijn ten dode opgeschreven als de Beneliga doorgaat.
Trouwens ruim 80% van de bezoekers van een veel bezocht forum is tegen de Beneliga, dat laat de KNVB ook niet koud
En hier, volgens mij het grootste voetbalforum van Nederland, is vrijwel niemand voor
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:12
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:11 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Ploegen als Heerenveen, NAC, Utrecht en NEC hebben een te hoge begroting om levensvatbaar in de tweede klasse te zijn.
Die 4 ploegen die jij opnoemt zitten normaal altijd in de Beneliga en gaan zelf hun budget kunnen verhogen, en vraag nu niet om een bron want dat is gewoon gezond verstand.
mrstylodonderdag 27 december 2012 @ 16:12
Het idee BeNeLiga is eigenlijk niet eens zo dom, omdat Nederlandse markt toch niet door groeit. Het exploiteren van rechten van eredivisie groeit maar ook niet. En zoals je weet is stilstaand achteruitgaan.
Alleen vind ik het testen van een BeNeLiga beter door eerst te beginnen met een beker competitie. Zo kan je ff testen of er vraag naar is. KNVB Beker is toch al dood, dus je verliest er niets mee.
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 16:12
NAC uit - of ADO thuis heb ik veel liever dan Racing Genk of Standard.
Vaatwastabletdonderdag 27 december 2012 @ 16:14
Een Benecup is een beter idee.
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 16:14
NAC- PSV heeft meer waarde dan PSV - Gent
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:14
Een benecup heeft geen kans op slagen...

Sorry, maar wie gaat van zijn computer weg om naar Leuven - Zwolle of VVV - Beerschot te zien?
mrstylodonderdag 27 december 2012 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:14 schreef rubbereend het volgende:
NAC- PSV heeft meer waarde dan PSV - Gent
Natuurlijk heeft het meerwaarde, want Gent bestaat niet eens.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:14 schreef rubbereend het volgende:
NAC- PSV heeft meer waarde dan PSV - Gent
en heeft PSV - Zwolle meer waarde dan Brugge - PSV?
HeatWavedonderdag 27 december 2012 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:14 schreef rubbereend het volgende:
NAC- PSV heeft meer waarde dan PSV - Gent
PSV heeft nooit waarde B-).

Nee, serieus, het voor is sommige derby's wel zonde, maar "we" moeten iets. Of dit het is, ik weet het niet, maar we kunnen een proe met de beker doen evt.
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:12 schreef bojan het volgende:

[..]

Die 4 ploegen die jij opnoemt zitten normaal altijd in de Beneliga en gaan zelf hun budget kunnen verhogen, en vraag nu niet om een bron want dat is gewoon gezond verstand.
Ik weet nog steeds niet waarop jij baseert dat ze dan met een hoger budget kunnen werken. Deze ploegen krijgen het trouwens allemaal lastig als ze een slecht jaar draaien. Bij degradatie kunnen ze in één keer opgedoekt worden. Dat is het allemaal niet waard.
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 16:16
quote:
10s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:15 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Natuurlijk heeft het meerwaarde, want Gent bestaat niet eens.
AA Gent?
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:16
Nogmaals, een Benebeker heeft geen kans op slagen

Wie gaat naar Leuven - Zwolle of VVV - Beerschot zien?

Geen kat, lijkt mij
mrstylodonderdag 27 december 2012 @ 16:17
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:16 schreef rubbereend het volgende:

[..]

AA Gent?
-O-
Ik hoopte dacht dat je door elkaar hield met Genk.
mrstylodonderdag 27 december 2012 @ 16:18
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:16 schreef bojan het volgende:
Nogmaals, een Benebeker heeft geen kans op slagen

Wie gaat naar Leuven - Zwolle of VVV - Beerschot zien?

Geen kat, lijkt mij
Eerste rondes misschien niet maar vanaf laatste 16 wel.
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 16:19
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:17 schreef mrstylo het volgende:

[..]

-O-
Ik hoopte dacht dat je door elkaar hield met Genk.
PSV -Genk zou nog qua in de buurt nog wel geinig zijn maar verder 0 meerwaarde.
Vaatwastabletdonderdag 27 december 2012 @ 16:19
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:16 schreef bojan het volgende:
Nogmaals, een Benebeker heeft geen kans op slagen

Wie gaat naar Leuven - Zwolle of VVV - Beerschot zien?

Geen kat, lijkt mij
In elk bekertoernooi komt bijna niemand bij de eerste wedstrijden opdagen zoals het zou gebeuren in een kwartfinale of een halve finale, dus wat is jouw punt?
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 16:20
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:16 schreef bojan het volgende:
Nogmaals, een Benebeker heeft geen kans op slagen

Wie gaat naar Leuven - Zwolle of VVV - Beerschot zien?

Geen kat, lijkt mij
Vergeet niet dat wij Nederlanders, ook met wedstrijden tussen belgen onderling opgescheept zitten.
Ik kijk liever Heracles - Twente of Utrecht - ADO dan AA Gent - Standard of Anderlecht - Club Brugge
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 16:20
Misschien is het een beter idee om beide Jupiler leagues bij elkaar te voegen
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:20
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:19 schreef Vaatwastablet het volgende:

[..]

In elk bekertoernooi komt bijna niemand bij de eerste wedstrijden opdagen zoals het zou gebeuren in een kwartfinale of een halve finale, dus wat is jouw punt?
Dus het is geen meerwaarde, terwijl een beneliga wel een meerwaarde is
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:21
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:20 schreef Droopie het volgende:

[..]

Vergeet niet dat wij Nederlanders, ook met wedstrijden tussen belgen onderling opgescheept zitten.
Ik kijk liever Heracles - Twente of Utrecht - ADO dan AA Gent - Standard of Anderlecht - Club Brugge
Is andersom toch ook zo?

Ik kijk ook liever naar Lokeren - AA Gent dan naar Utrecht - Feyenoord ofzo hoor
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 16:22
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:19 schreef Vaatwastablet het volgende:

[..]

In elk bekertoernooi komt bijna niemand bij de eerste wedstrijden opdagen zoals het zou gebeuren in een kwartfinale of een halve finale, dus wat is jouw punt?
Doen we gelijk invoeren, ploeg uit divisie lager mag altijd thuis spelen.
Turnhout - Zwolle ga ik dan ook gewoon kijken hoor :D
Vaatwastabletdonderdag 27 december 2012 @ 16:23
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:20 schreef bojan het volgende:

[..]

Dus het is geen meerwaarde, terwijl een beneliga wel een meerwaarde is
Tuurlijk wel man, maar pas vanaf de achtste finales komen de kwaliteitsploegen naar boven drijven en kan je kijken of die wedstrijden interessant genoeg zijn om een Beneliga te vormen ;)
LosBuenosMuchachosdonderdag 27 december 2012 @ 16:24
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:14 schreef rubbereend het volgende:
NAC- PSV heeft meer waarde dan PSV - Gent
NAC doet me helemaal niks. Heeft een wedstrijd tegen wat schijtbelgen meer waarde imo.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:24
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:23 schreef Vaatwastablet het volgende:

[..]

Tuurlijk wel man, maar pas vanaf de achtste finales komen de kwaliteitsploegen naar boven drijven en kan je kijken of die wedstrijden interessant genoeg zijn om een Beneliga te vormen ;)
Daar heb je echt niet zo'n bekertje voor nodig hoor. :{w

Een Club Brugge - Ajax of Club Brugge - Feyenoord is sowieso interessanter dan Club Brugge - Bergen of Club Brugge - Lierse, daar heb ik geen bekertje voor nodig
Vaatwastabletdonderdag 27 december 2012 @ 16:25
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:24 schreef bojan het volgende:

[..]

Daar heb je echt niet zo'n bekertje voor nodig hoor. :{w

Een Club Brugge - Ajax of Club Brugge - Feyenoord is sowieso interessanter dan Club Brugge - Bergen of Club Brugge - Lierse, daar heb ik geen bekertje voor nodig
Leuk dat jij daar geen bekertje voor nodig hebt, maar de rest misschien wel?
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:25
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:25 schreef Vaatwastablet het volgende:

[..]

Leuk dat jij daar geen bekertje voor nodig hebt, maar de rest misschien wel?
Neej
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 16:25
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:24 schreef bojan het volgende:

[..]

Daar heb je echt niet zo'n bekertje voor nodig hoor. :{w

Een Club Brugge - Ajax of Club Brugge - Feyenoord is sowieso interessanter dan Club Brugge - Bergen of Club Brugge - Lierse, daar heb ik geen bekertje voor nodig
Niet sowieso, voor supporters van Bergen geldt dat niet
Vaatwastabletdonderdag 27 december 2012 @ 16:25
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:25 schreef bojan het volgende:

[..]

Neej
Goed onderbouwd man.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:26
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:25 schreef Droopie het volgende:

[..]

Niet sowieso, voor supporters van Bergen geldt dat niet
Het gaat over het algemeen belang jonge
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 16:30
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:26 schreef bojan het volgende:

[..]

Het gaat over het algemeen belang jonge
Kijk en daar ga je de fout in.
De aanhang van de 14 clubs is bijna net zo groot als de top 4.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:33
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:30 schreef Droopie het volgende:

[..]

Kijk en daar ga je de fout in.
De aanhang van de 14 clubs is bijna net zo groot als de top 4.
Maar van die 14 clubs komen er ook nog 8 in de Beneliga dus
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 16:36
is er ergens een goede site met de bezoekersaantallen in belgië dit seizoen. Gemiddeld dan?
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:38
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:36 schreef rubbereend het volgende:
is er ergens een goede site met de bezoekersaantallen in belgië dit seizoen. Gemiddeld dan?
http://blue-army.com/nieu(...)e-jupiler-pro-league

Dit is van vorig jaar

AA Gent scoort erg mager maar hun stadion laat maar een goeie 12.000 plaatsen toe, vanaf volgend seizoen spelen ze in hun nieuw stadion van 20.000 man
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 16:39
Gaan de Belgen dan trouwens ook onze regels qua betaling aan non EU spelers hanteren?
Vaatwastabletdonderdag 27 december 2012 @ 16:39
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:38 schreef bojan het volgende:

[..]

http://blue-army.com/nieu(...)e-jupiler-pro-league

Dit is van vorig jaar

AA Gent scoort erg mager maar hun stadion laat maar een goeie 12.000 plaatsen toe, vanaf volgend seizoen spelen ze in hun nieuw stadion van 20.000 man
Wow, wat veel!

:')
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:40
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:39 schreef Vaatwastablet het volgende:

[..]

Wow, wat veel!

:')
Is toch niet slecht? Belgisch voetbal trekt gemiddeld meer volk dan het Portugese voetbal. Hun toppers trekken meer, maar onze kleintjes doen dan weer stukken beter
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:40
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:39 schreef rubbereend het volgende:
Gaan de Belgen dan trouwens ook onze regels qua betaling aan non EU spelers hanteren?
België en Nederland zullen daarin afspraken moeten maken
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 16:41
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:38 schreef bojan het volgende:

[..]

http://blue-army.com/nieu(...)e-jupiler-pro-league

Dit is van vorig jaar

AA Gent scoort erg mager maar hun stadion laat maar een goeie 12.000 plaatsen toe, vanaf volgend seizoen spelen ze in hun nieuw stadion van 20.000 man
Maar Gent maar vooralsnog geen aanspraak maken op een BeNeligaplek :P
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:41
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:41 schreef rubbereend het volgende:

[..]

Maar Gent maar vooralsnog geen aanspraak maken op een BeNeligaplek :P
Komt wel goed met hen. :{w
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 16:41
Volgens mij gaan we er gemiddeld niet op vooruit qua bezoekers met de BeneLiga :D
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:42
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:41 schreef rubbereend het volgende:
Volgens mij gaan we er gemiddeld niet op vooruit qua bezoekers met de BeneLiga :D
Wat zijn de gemiddeldes dan van de eredivisie?
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 16:44
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:42 schreef bojan het volgende:

[..]

Wat zijn de gemiddeldes dan van de eredivisie?
Feyenoord altijd 40.000 + Ajax zegt altijd boven de 40.000 :P
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:44
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:44 schreef Droopie het volgende:

[..]

Feyenoord altijd 40.000 + Ajax zegt altijd boven de 40.000 :P
De eredivisie...
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 16:45
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:44 schreef bojan het volgende:

[..]

De eredivisie...
Zo rond de 20.000
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 16:45
https://ebv.knvb.nl/uploa(...)-Cijfers-2010-11.pdf
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 16:47
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:42 schreef bojan het volgende:

[..]

Wat zijn de gemiddeldes dan van de eredivisie?
Dit seizoen:
Ado 10.554
Ajax 49.864
AZ 16.066
Feyenoord 44.625
Groningen 20.695
Heerenveen 24.306
Heracles 8.387
NAC 17.068
NEC 11.833
PEC 10.619
PSV 32.922
RKC 6.206
Roda 13.039
Twente 29.462
Utrecht 17.184
Vitesse 17.386
VVV 6.968
Willem II 10.991

na 17 speelronden
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 16:48
waarbij NEC, Heraclesen VVV al tijden zitten te springen om een nieuw of groter stadion
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 16:50
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:48 schreef rubbereend het volgende:
waarbij NEC, Heraclesen VVV al tijden zitten te springen om een nieuw of groter stadion
+ Feyenoord
PowerLoungendonderdag 27 december 2012 @ 16:52
Duchalet ofzo is wel een erg treurig mannetje trouwens :')
Trouwens : Walen :')
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:52
1. AFC Ajax 50147
2. Feyenoord 44781
3. PSV 33318
4. FC Twente 28119
5. Standard Luik 25633
6. SC Heerenveen 25241
7. Club Brugge 24.513
8. RSC Anderlecht 22.499
9. Genk 21.976
10. FC Groningen 21787


Dit zijn de 10 meest bezochte clubs uit de Benelux dus.

Standard, Club, Anderlecht en Genk zullen dus wel (meer dan) hun mannetje staan in de beneliga.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 16:53
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:52 schreef bojan het volgende:
1. AFC Ajax 50147
2. Feyenoord 44781
3. PSV 33318
4. FC Twente 28119
5. Standard Luik 25633
6. SC Heerenveen 25241
7. Club Brugge 24.513
8. RSC Anderlecht 22.499
9. Genk 21.976
10. FC Groningen 21787


Dit zijn de 10 meest bezochte clubs uit de Benelux dus.

Standard, Club, Anderlecht en Genk zullen dus wel (meer dan) hun mannetje staan in de beneliga.
Die er nooit komt. :z
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:53
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:48 schreef rubbereend het volgende:
waarbij NEC, Heraclesen VVV al tijden zitten te springen om een nieuw of groter stadion
Indrukwekkend. In België willen zowel Club, Anderlecht, Standard, Zulte Waregem, Beerschot en Antwerp hun stadion verbouwen of een nieuw bouwen.

Sint Truiden en Gent zijn volgend jaar dan weer klaar met hun nieuwe stadion. Gent een volledig, Sint Truiden een nieuwe hoofdtribune.
_-_ratjetoe_-_donderdag 27 december 2012 @ 16:54
Ik ben een groot voorstander van zo'n competitie, zo creëer je een redelijk grote competitie die in combinatie met onze voorsprong op het gebied van talent en opleiding nog enigszins mee kan doen. Op dit moment zijn beide competities te klein, maar gezien de prestaties van Ajax en Anderlecht niet eens zo heel veel te klein. Iets meer middelen zou wonderen kunnen doen.

In de praktijk zie ik echter helaas te veel problemen. Maar ik blijf erop hopen!
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 16:55
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:53 schreef bojan het volgende:

[..]

Indrukwekkend. In België willen zowel Club, Anderlecht, Standard, Zulte Waregem, Beerschot en Antwerp hun stadion verbouwen of een nieuw bouwen.

Sint Truiden en Gent zijn volgend jaar dan weer klaar met hun nieuwe stadion. Gent een volledig, Sint Truiden een nieuwe hoofdtribune.
Bij ons VVV, Nec, Heracles, Feyenoord, Fc Twente en Vitesse hoor je daar ook steeds over piepen. En dan wil ado er nog een 3e ring op gooien.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:56
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:55 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Bij ons VVV, Nec, Heracles, Feyenoord, Fc Twente en Vitesse hoor je daar ook steeds over piepen. En dan wil ado er nog een 3e ring op gooien.
En dan ben ik Mons nog vergeten die hun stadion wil afmaken, Charleroi en Leuven die ook plannen hebben.

Eigenlijk iedereen behalve Genk (al knap stadion) en enkele uitzonderingen.
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 16:57
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:55 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Bij ons VVV, Nec, Heracles, Feyenoord, Fc Twente en Vitesse hoor je daar ook steeds over piepen. En dan wil ado er nog een 3e ring op gooien.
Vitesse alleen maar omdat ze het stadion niet mogen kopen, daar komen gemiddeld dit jaar minder toeschouwers dan vorig jaar :')
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 16:57
Beetje offtopic..
Soms verveel ik me op mijn werk :D

Verzonden: vrijdag 9 november 2012 9:35
Aan: VK Redactie
Onderwerp: Ik heb een vraag, tip of opmerking over de inhoud van de Volkskrant

Goedemorgen, Nav. uw artikel over de aantallen supporters heb ik een vraag over de methode die gehanteerd word om dit aantal te bepalen. Regelmatig (en dit is vaak onderwerp van discussie op internetfora) is aan de hand van tv-beelden duidelijk te zien dat de door clubs verstrekte informatie niet overeenkomt met de beelden, vooral bij Ajax wedstrijden lijkt dit duidelijk. In afwachting van een reactie per email, verblijf ik, Met sportieve groet,

-------------------
Allereerst excuus voor de late reactie. Je e-mail was in de drukte aan mijn aandacht ontsnapt.

Het kan kloppen dat de toeschouwersaantallen die clubs bekendmaken niet altijd overeenkomen met de werkelijkheid. Soms baseren ze zich op het aantal verkochte kaarten. Dat betekent dat seizoenkaarthouders die thuisblijven – en bij bijvoorbeeld Ajax-VVV waren dat er nogal wat – toch in de bezettingscijfers worden opgenomen, terwijl voor supporters duidelijk is dat er veel meer lege plekken zijn dan wordt aangegeven.

In mijn verhaal ben ik uitgegaan van de officiële cijfers zoals bekendgemaakt bij Infostrada en VI. Of die altijd 100 procent kloppen is ook niet helemaal zeker, maar ze geven wel een goede indicatie van de ontwikkeling. Bovendien komen de cijfers vaak overeen met wat ik uit eigen waarneming ongeveer kan inschatten.

Aanleiding voor het onderzoek was overigens de observatie van onze verslaggevers dat stadions steeds leger zijn. Dat bleek dus te kloppen.

Ik hoop hiermee je vraag te hebben beantwoord. Mocht je nog meer willen weten dan hoor ik het graag.

Met vriendelijke groet,

Willem Feenstra
De Volkskrant
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 16:57
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:56 schreef bojan het volgende:

[..]

En dan ben ik Mons nog vergeten die hun stadion wil afmaken, Charleroi en Leuven die ook plannen hebben.

Eigenlijk iedereen behalve Genk (al knap stadion) en enkele uitzonderingen.
Mons? Chareloi? Leuven? wtf man....
PowerLoungendonderdag 27 december 2012 @ 16:57
Ben trouwens benieuwd naar de begrotingen .
PowerLoungendonderdag 27 december 2012 @ 16:58
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:57 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Mons? Chareloi? Leuven? wtf man....
Clubjes die wat mij betreft geen enkele bestaansrecht hebben
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:58
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:57 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Mons? Chareloi? Leuven? wtf man....
Wat is daar mis mee?

Charleroi heeft het potentieel om in België een (sub)topclub te worden en in de Beneliga een stevige middenmotor te worden hoor.

Mons en Leuven zijn 2 steden met een aardig poteniteel om in de Jupiler Pro League een stevige middenmotor te worden, helaas voor de beneliga wat te weinig voetbaltraditie.
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 16:59
quote:
9s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:58 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Clubjes die wat mij betreft geen enkele bestaansrecht hebben
+1 In Belgie misschien ja
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 16:59
quote:
9s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:57 schreef PowerLoungen het volgende:
Ben trouwens benieuwd naar de begrotingen .
Ook daar zijn de Belgische club zwaar minderwaardig aan de Nederlandse. In alles eigenlijk, dus ik snap wel dat de Belgen dit kansloze plan het liefst vandaag nog door zien gaan.

Maar gelukkig heeft de knvb duidelijk aangegeven dat dit nooit gaat gebeuren :)
bojandonderdag 27 december 2012 @ 16:59
quote:
9s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:58 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Clubjes die wat mij betreft geen enkele bestaansrecht hebben

Zeker van? Charleroi heeft het grootste krapuul uit onze eerste klasse, die mannen zijn top.
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 16:59
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:58 schreef bojan het volgende:

[..]

Wat is daar mis mee?

Charleroi heeft het potentieel om in België een (sub)topclub te worden en in de Beneliga een stevige middenmotor te worden hoor.

Mons en Leuven zijn 2 steden met een aardig poteniteel om in de Jupiler Pro League een stevige middenmotor te worden, helaas voor de beneliga wat te weinig voetbaltraditie.
Leuk dat je het over traditie hebt, want die verpest je met die beneliga totaal
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:00
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:59 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Leuk dat je het over traditie hebt, want die verpest je met die beneliga totaal
De clubs die eraan deelnemen behouden hun traditie hoor. Soms moet je ook durven innoveren en het verleden los laten.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:00
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:59 schreef bojan het volgende:

[..]


Zeker van? Charleroi heeft het grootste krapuul uit onze eerste klasse, die mannen zijn top.
Hoe is dit positief?
PowerLoungendonderdag 27 december 2012 @ 17:00
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:59 schreef Caland het volgende:

[..]

Ook daar zijn de Belgische club zwaar minderwaardig aan de Nederlandse. In alles eigenlijk, dus ik snap wel dat de Belgen dit kansloze plan het liefst vandaag nog door zien gaan.

Maar gelukkig heeft de knvb duidelijk aangegeven dat dit nooit gaat gebeuren :)
Het komt inderdaad alleen maar van die Belgen af ja . Hoera voor onze geweldige voetbalbond...
Droopiedonderdag 27 december 2012 @ 17:00
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:00 schreef bojan het volgende:

[..]

De clubs die eraan deelnemen behouden hun traditie hoor. Soms moet je ook durven innoveren en het verleden los laten.
AGAINST MODERN FOOTBALL!!
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:01
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:00 schreef bojan het volgende:

[..]

De clubs die eraan deelnemen behouden hun traditie hoor. Soms moet je ook durven innoveren en het verleden los laten.
Nee natuurlijk niet :') je maakt hele rivaliteiten tussen clubs kapot.
DeParodonderdag 27 december 2012 @ 17:01
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:59 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Leuk dat je het over traditie hebt, want die verpest je met die beneliga totaal
IJselmeervogels en Gemert hebben ook traditie.
PowerLoungendonderdag 27 december 2012 @ 17:01
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:59 schreef bojan het volgende:

[..]


Zeker van? Charleroi heeft het grootste krapuul uit onze eerste klasse, die mannen zijn top.
Heel Wallonie is kansloos trouwens
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:01
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:00 schreef Caland het volgende:

[..]

Hoe is dit positief?
Voetbal = sfeer

Niet met uw poepke op een stoeleke zitten. ;)
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:02
Is in het stade du pays in Charleroi hé trouwens, lekker steil stadion. _O_
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:02
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:01 schreef bojan het volgende:

[..]

Voetbal = sfeer

Niet met uw poepke op een stoeleke zitten. ;)
Spelers bekogelen met vuurwerk heeft helemaal niks met voetbal o voetbalsfeer te maken. :')
PowerLoungendonderdag 27 december 2012 @ 17:03
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:01 schreef bojan het volgende:

[..]

Voetbal = sfeer

Niet met uw poepke op een stoeleke zitten. ;)
Het heeft er vooral mee te maken dat het gewoon werkloos tuig is
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:04
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:02 schreef Caland het volgende:

[..]

Spelers bekogelen met vuurwerk heeft helemaal niks met voetbal o voetbalsfeer te maken. :')
Toch wel. _O_
DeParodonderdag 27 december 2012 @ 17:04
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:01 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Nee natuurlijk niet :') je maakt hele rivaliteiten tussen clubs kapot.
Ga toch weg, welke rivaliteiten, een club als Genk ligt vlakbij Eindhoven daar heb je misschien nog wel meer binding mee dan NEC of Groningen en Anderlecht is het Ajax van Belgie.
macca728donderdag 27 december 2012 @ 17:04
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:56 schreef bojan het volgende:

[..]

En dan ben ik Mons nog vergeten die hun stadion wil afmaken, Charleroi en Leuven die ook plannen hebben.

Eigenlijk iedereen behalve Genk (al knap stadion) en enkele uitzonderingen.
dan kunnen ze beter even wachten, want die komen op zeker niet in een Beneliga.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:04
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:04 schreef bojan het volgende:

[..]

Toch wel. _O_
Je hebt het vooroordeel weer eens bevestigd, chapeau.
DeParodonderdag 27 december 2012 @ 17:05
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:02 schreef bojan het volgende:
Is in het stade du pays in Charleroi hé trouwens, lekker steil stadion. _O_
PSV en Charleroi zijn al geruime tijd goede vrienden en bondgenoten en op die manier hebben ze een soort van rivaliteit met Club Brugge opgebouwd. Er is genoeg ruimte.
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:05
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:04 schreef DeParo het volgende:

[..]

Ga toch weg, welke rivaliteiten, een club als Genk ligt vlakbij Eindhoven daar heb je misschien nog wel meer binding mee dan NEC of Groningen en Anderlecht is het Ajax van Belgie.
Ik heb het over wedstrijden als Groningen - Heerenveen, Nec - Vitesse. Ik heb helemaal niks met ook maar 1 belgische club.
rubbereenddonderdag 27 december 2012 @ 17:06
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:01 schreef DeParo het volgende:

[..]

IJselmeervogels en Gemert hebben ook traditie.
en die willen niet voor niets in het amateurvoetbal blijven
DeParodonderdag 27 december 2012 @ 17:07
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:05 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Ik heb het over wedstrijden als Groningen - Heerenveen, Nec - Vitesse. Ik heb helemaal niks met ook maar 1 belgische club.
Goede kans dat Groningen - Heerenveen gewoon blijft en NEC - Vitesse is spijtig maar daar krijg je dan wel weer andere rivaliteiten voor terug.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:07
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:05 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Ik heb het over wedstrijden als Groningen - Heerenveen, Nec - Vitesse. Ik heb helemaal niks met ook maar 1 belgische club.
Wel, dan kan je toch supporteren tegen de Belgische club en voor de Nederlandse club?

Een gemiddelde belg heeft ook niets met groningen of AZ hoor...
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:07
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:07 schreef DeParo het volgende:

[..]

Goede kans dat Groningen - Heerenveen gewoon blijft en NEC - Vitesse is spijtig maar daar krijg je dan wel weer andere rivaliteiten voor terug.
NEC en Vitesse zullen ook wel blijven hoor denk ik. 20 ploegen is niet weinig
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:07
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:07 schreef bojan het volgende:

[..]

Wel, dan kan je toch supporteren tegen de Belgische club en voor de Nederlandse club?

Een gemiddelde belg heeft ook niets met groningen of AZ hoor...
Houden zo.
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:07
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:07 schreef DeParo het volgende:

[..]

Goede kans dat Groningen - Heerenveen gewoon blijft en NEC - Vitesse is spijtig maar daar krijg je dan wel weer andere rivaliteiten voor terug.
Ja want opeens word Chareloi de grote rivaal van Vitesse :')

Neppe zooi..
DeParodonderdag 27 december 2012 @ 17:07
quote:
10s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:06 schreef rubbereend het volgende:

[..]

en die willen niet voor niets in het amateurvoetbal blijven
Correct daarom moeten we blij zijn als andere traditionele clubs, Belgen dus, in dit geval wel bereid zijn met ons in een competitie te spelen.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:08
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:07 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Ja want opeens word Chareloi de grote rivaal van Vitesse :')

Neppe zooi..
Als die van Charleroi Vitesse kort en klein komen slaan, zit die kans er in. 8-)
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:08
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:07 schreef bojan het volgende:

[..]

Wel, dan kan je toch supporteren tegen de Belgische club en voor de Nederlandse club?

Een gemiddelde belg heeft ook niets met groningen of AZ hoor...
Nou dan kunnen we het net zo goed niet doen :W
PowerLoungendonderdag 27 december 2012 @ 17:08
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:07 schreef DeParo het volgende:

[..]

Correct daarom moeten we blij zijn als andere traditionele clubs, Belgen dus, in dit geval wel bereid zijn met ons in een competitie te spelen.
Dat komt eerder voort uit armoede
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:09
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:08 schreef bojan het volgende:

[..]

Als die van Charleroi Vitesse kort en klein komen slaan, zit die kans er in. 8-)
Ga weg man...
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:09
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:07 schreef DeParo het volgende:

[..]

Correct daarom moeten we blij zijn als andere traditionele clubs, Belgen dus, in dit geval wel bereid zijn met ons in een competitie te spelen.
Ik vraag het me af. Eigenlijk vindt alleen die maffe voorzitter dit een goed plan.

Verder, wellicht ten overvloede, zitten zowel de knvb als de Nederlandse clubs hier niet op te wachten. Dus dan houdt het al een heel eind op :)
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:09
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:07 schreef bojan het volgende:

[..]

Wel, dan kan je toch supporteren tegen de Belgische club en voor de Nederlandse club?

Een gemiddelde belg heeft ook niets met groningen of AZ hoor...
En terecht...Nederlandse ploegen zijn voor de Nederlanders, Belgische ploegen voor de Belgen. Laten we dat vooral zou houden.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:09
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:08 schreef bojan het volgende:

[..]

Als die van Charleroi Vitesse kort en klein komen slaan, zit die kans er in. 8-)
Jij bent wel een stoere jongen zeg.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:09
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:08 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Nou dan kunnen we het net zo goed niet doen :W
Hoezo niet? Een league met Ajax, Feyenoord, PSV, Anderlecht, Club Brugge en Standard is gewoon machtig. _O_

Clubs als Genk, Gent, Vitesse, Groningen, AZ en Twente worden dan uw middenmotors, dan heb je een mooie competitie hoor.
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:10
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:09 schreef bojan het volgende:

[..]

Hoezo niet? Een league met Ajax, Feyenoord, PSV, Anderlecht, Club Brugge en Standard is gewoon machtig. _O_

Clubs als Genk, Gent, Vitesse, Groningen, AZ en Twente worden dan uw middenmotors, dan heb je een mooie competitie hoor.
Helaas denkt de KNVB daar anders over.
PowerLoungendonderdag 27 december 2012 @ 17:10
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:09 schreef bojan het volgende:

[..]

Hoezo niet? Een league met Ajax, Feyenoord, PSV, Anderlecht, Club Brugge en Standard is gewoon machtig. _O_

Clubs als Genk, Gent, Vitesse, Groningen, AZ en Twente worden dan uw middenmotors, dan heb je een mooie competitie hoor.
Twente en Vitesse zijn in staat om Brugge en Anderlecht weg te spelen
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:10
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:09 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

En terecht...Nederlandse ploegen zijn voor de Nederlanders, Belgische ploegen voor de Belgen. Laten we dat vooral zou houden.
Dat gaat zo blijven hoor... het is niet omdat Belgische clubs voortaan tegen Vitesse of Groningen spelen, dat ik daar per se iets voor moet gaan voelen
Vaatwastabletdonderdag 27 december 2012 @ 17:10
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 16:59 schreef bojan het volgende:

[..]


Zeker van? Charleroi heeft het grootste krapuul uit onze eerste klasse, die mannen zijn top.
:{
Wees er maar trots op :')
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:11
quote:
9s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:10 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Twente en Vitesse zijn in staat om Brugge en Anderlecht weg te spelen
Omgekeerd ook.
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:11
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:09 schreef bojan het volgende:

[..]

Hoezo niet? Een league met Ajax, Feyenoord, PSV, Anderlecht, Club Brugge en Standard is gewoon machtig. _O_

Clubs als Genk, Gent, Vitesse, Groningen, AZ en Twente worden dan uw middenmotors, dan heb je een mooie competitie hoor.
Dan ga je toch lekker met Frankrijk samen?

Lekker met Paris, Marseille, Bordeaux etc.. dat is toch ook machtig dan?
Ik denk dat het namelijk wel duidelijk is dat wij (nederlanders) hier niet op zitten te wachten
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:11
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:11 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Dan ga je toch lekker met Frankrijk samen?

Lekker met Paris, Marseille, Bordeaux etc.. dat is toch ook machtig dan?
Ik denk dat het namelijk wel duidelijk is dat wij (nederlanders) hier niet op zitten te wachten
Jullie hier niet, maar jullie mening is niet die van gemiddelde Nederlander.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:12
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:11 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Dan ga je toch lekker met Frankrijk samen?

Lekker met Paris, Marseille, Bordeaux etc.. dat is toch ook machtig dan?
Ik denk dat het namelijk wel duidelijk is dat wij (nederlanders) hier niet op zitten te wachten
En de Fransen ook niet. Laat die Belgen lekker in hun oude stadions met erbarmelijk slecht voetbal blijven spelen.
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:12
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:11 schreef bojan het volgende:

[..]

Jullie hier niet, maar jullie mening is niet die van gemiddelde Nederlander.
:')
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:13
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:11 schreef bojan het volgende:

[..]

Jullie hier niet, maar jullie mening is niet die van gemiddelde Nederlander.
nog maar eens dan.

quote:
Directeur betaald voetbal van de KNVB Henk Kesler heeft samen met de clubs een einde gemaakt aan alle speculaties over een Beneliga. "Het is einde verhaal," zegt Kesler in De Telegraaf. "Het besluit viel na overleg met de clubs, die niets in het initiatief zien."

Clubs willen er niet aan
KNVB-voorzitter Michael van Praag liet weten de gevolgen van invoering van de Beneliga op een rijtje te willen zetten. Ook Uefa-baas Michel Platini toonde zich voorstander van samenvoeging van de Nederlandse en Belgische competitie.

Kesler stelt dat Van Praag en Platini geen beslissende stem hebben. "Zij gaan er niet over, wij met de clubs wel en die Beneliga komt er dus niet."
quote:
De Eredivisie CV blijft niets zien in het samengaan van de Nederlandse en Belgische voetbalcompetities bij de mannen. De voorzitter van de Belgische topclub Standard Luik opperde deze week dat de Nederlanders ongetwijfeld open staan voor de vorming van een zogenoemde BeNe-liga, maar volgens de ECV is dit 'momenteel geen thema voor ons en staat het niet op de agenda'.
Directeur Alex Tielbeke verwijst nogmaals naar een jaren geleden gedaan onderzoek: 'Daaruit bleek dat de Nederlandse voetballiefhebber hiervoor niet warmloopt. We hebben het idee indertijd op allerlei facetten getest en toen kwam er geen heel positief beeld uit.'
DeParodonderdag 27 december 2012 @ 17:13
quote:
9s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:08 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Dat komt eerder voort uit armoede
Als we al de grote topcompetitie waren van Europa was dit niet nodig.
Maar aan de andere kant is het ook wel leuk zo'n venieuwing en verbetering.

quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:09 schreef Caland het volgende:

[..]

Ik vraag het me af. Eigenlijk vindt alleen die maffe voorzitter dit een goed plan.

Verder, wellicht ten overvloede, zitten zowel de knvb als de Nederlandse clubs hier niet op te wachten. Dus dan houdt het al een heel eind op :)
Hoezo dat? Heb je het ze al horen ontkennen dan? Nogmaals die hele vrouwencompetitie schijnt een opzetje te zijn voor de BE-NEliga bij de mannen. De KNVB is juist voorstander van dit plan, uiteindelijk, vanwege de vele winsten die er mee te behalen valt en dat is dezelfde reden dat zij Feyenoord proberen te dwingen een nieuw stadion te bouwen (door geen interlands meer te willen spelen in de oud kuip bijvoorbeeld).

quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:07 schreef bojan het volgende:

[..]

NEC en Vitesse zullen ook wel blijven hoor denk ik. 20 ploegen is niet weinig
Vitesse wel NEC zal lastig worden maar wie weet. Nijmegen is een grote stad dan zijn sponsors ook wel bereid meer te investeren met zo'n competitie.

quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:07 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Ja want opeens word Chareloi de grote rivaal van Vitesse :')

Neppe zooi..
Je noemt gewoon een willekeurige club, beetje triest, en daarnaast wat stellen rivaliteiten nou nog voor vandaag de dag. De aanhang van Celtic was al lang blij dat de Rangers optieft waren dat gaf ze meer kans op de titel en die hele old firm interesseerden ze achteraf kennelijk niet eens veel.

quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:07 schreef bojan het volgende:

[..]

NEC en Vitesse zullen ook wel blijven hoor denk ik. 20 ploegen is niet weinig
Vitesse wel NEC zal lastig worden maar wie weet. Nijmegen is een grote stad dan zijn sponsors ook wel bereid meer te investeren met zo'n competitie.
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:13
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:12 schreef Caland het volgende:

[..]

En de Fransen ook niet. Laat die Belgen lekker in hun oude stadions met erbarmelijk slecht voetbal blijven spelen.
Wat dat betreft passen ze wel bij de Fransen :{
PowerLoungendonderdag 27 december 2012 @ 17:14
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:11 schreef bojan het volgende:

[..]

Omgekeerd ook.
Qua begroting en stadion zijn ze al die 2 voorbij
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:14
Ach, Nederland staat 8ste op de uefa ranglijst, België 10de

Als het niveau in België allemaal zo rampzalig en arbarmlijk is, zal het in Nederland dan ook wel niet zo veel beter zijn.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:14
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:13 schreef DeParo het volgende:
Hoezo dat? Heb je het ze al horen ontkennen dan? Nogmaals die hele vrouwencompetitie schijnt een opzetje te zijn voor de BE-NEliga bij de mannen. De KNVB is juist voorstander van dit plan, uiteindelijk, vanwege de vele winsten die er mee te behalen valt en dat is dezelfde reden dat zij Feyenoord proberen te dwingen een nieuw stadion te bouwen (door geen interlands meer te willen spelen in de oud kuip bijvoorbeeld).
:D :D :') :D :D
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:15
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:10 schreef bojan het volgende:

[..]

Dat gaat zo blijven hoor... het is niet omdat Belgische clubs voortaan tegen Vitesse of Groningen spelen, dat ik daar per se iets voor moet gaan voelen
Die beneliga gaat er gewoon nooit komen. Dat wordt iedere week een veldslag.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:15
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:15 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Die beneliga gaat er gewoon nooit komen. Dat wordt iedere week een veldslag.
Overdrijf anders eens. Nooit van combiregeling gehoord?
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:16
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:15 schreef bojan het volgende:

[..]

Overdrijf anders eens. Nooit van combiregeling gehoord?
Ja dat word genieten met die beneliga :D
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:16
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:15 schreef bojan het volgende:

[..]

Overdrijf anders eens. Nooit van combiregeling gehoord?
Die gaat afgeschaft worden hier. Dus eigenlijk gaan we weer een stap terug met een beneliga volgens jou?
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:17
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:16 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Ja dat word genieten met die beneliga :D
In België heeft Beerschot nu ook voor zowat alles al combiregeling hoor. :o

Weinig verschil dus.
Mexicanobakkerdonderdag 27 december 2012 @ 17:17
Goed topic.

popcorn.jpg
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:17
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:16 schreef Caland het volgende:

[..]

Die gaat afgeschaft worden hier. Dus eigenlijk gaan we weer een stap terug met een beneliga volgens jou?
Hoe gaan die van Ajax dan naar de Kuip komen?
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:17
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:17 schreef bojan het volgende:

[..]

Hoe gaan die van Ajax dan naar de Kuip komen?
niet. Zoals al jaren het geval is.
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:17
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:17 schreef bojan het volgende:

[..]

Hoe gaan die van Ajax dan naar de Kuip komen?
niet
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:18
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:15 schreef bojan het volgende:

[..]

Overdrijf anders eens. Nooit van combiregeling gehoord?
De politie heeft nu al de handen vol om alles in goede banen te leiden. Het is maatschappelijk onverantwoord die horde idiote Belgen hier iedere week over de vloer te krijgen.
DeParodonderdag 27 december 2012 @ 17:18
quote:
10s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:13 schreef Caland het volgende:

[..]

nog maar eens dan.

[..]

[..]

Is toch al lang duidelijk dat de grote clubs buiten de ECV omgaan?
Henk Kessler heeft nog weinig met de KNVB te maken!

quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:14 schreef Caland het volgende:

[..]

:D :D :') :D :D
:D :D :') :') :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :') :')
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:18
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:17 schreef Caland het volgende:

[..]

niet. Zoals al jaren het geval is.
Dus Ajax heeft nooit fans mee in de kuip? Hoe kan dat? :{
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:18
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:18 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

De politie heeft nu al de handen vol om alles in goede banen te leiden. Het is maatschappelijk onverantwoord die horde idiote Belgen hier iedere week over de vloer te krijgen.
Dat zeg ik, paar jaar terug naar Gent geweest. En dat was echt terug in de tijd. Ze hadden nog net niet het leger ingezet.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:19
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:18 schreef DeParo het volgende:

[..]

Is toch al lang duidelijk dat de grote clubs buiten de ECV omgaan?

Hahahaha, wat?
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:19
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:18 schreef bojan het volgende:

[..]

Dus Ajax heeft nooit fans mee in de kuip? Hoe kan dat? :{
Joden lopen altijd weg.
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:19
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:18 schreef bojan het volgende:

[..]

Dus Ajax heeft nooit fans mee in de kuip? Hoe kan dat? :{
Ajax- en Feyenoordsupporters vinden elkaar niet zo lief .
Mexicanobakkerdonderdag 27 december 2012 @ 17:19
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:18 schreef bojan het volgende:

[..]

Dus Ajax heeft nooit fans mee in de kuip? Hoe kan dat? :{
Door gedrag als dat van die Charleroi supporters :')
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:19
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:19 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Ajax- en Feyenoordsupporters elkaar niet zo lief vinden.
Ja en, Ajax kan toch met de bus komen? Vind ik wel zielig persoonlijk, dan ben je toch beter af met combiregeling
DeParodonderdag 27 december 2012 @ 17:20
quote:
10s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:19 schreef Caland het volgende:

[..]

Hahahaha, wat?
Wat ik al stelde.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:20
Speciaal voor Bojan en DeParo dan nog maar een keer volledig.

2009:

quote:
Plannen voor Beneliga afgeschoten

Directeur betaald voetbal van de KNVB Henk Kesler heeft samen met de clubs een einde gemaakt aan alle speculaties over een Beneliga. "Het is einde verhaal," zegt Kesler in De Telegraaf. "Het besluit viel na overleg met de clubs, die niets in het initiatief zien."

Clubs willen er niet aan
KNVB-voorzitter Michael van Praag liet weten de gevolgen van invoering van de Beneliga op een rijtje te willen zetten. Ook Uefa-baas Michel Platini toonde zich voorstander van samenvoeging van de Nederlandse en Belgische competitie.

Kesler stelt dat Van Praag en Platini geen beslissende stem hebben. "Zij gaan er niet over, wij met de clubs wel en die Beneliga komt er dus niet."
2011:

quote:
Idee voor BeNe-liga alweer afgeschoten

De Eredivisie CV blijft niets zien in het samengaan van de Nederlandse en Belgische voetbalcompetities bij de mannen. De voorzitter van de Belgische topclub Standard Luik opperde deze week dat de Nederlanders ongetwijfeld open staan voor de vorming van een zogenoemde BeNe-liga, maar volgens de ECV is dit 'momenteel geen thema voor ons en staat het niet op de agenda'.
Directeur Alex Tielbeke verwijst nogmaals naar een jaren geleden gedaan onderzoek: 'Daaruit bleek dat de Nederlandse voetballiefhebber hiervoor niet warmloopt. We hebben het idee indertijd op allerlei facetten getest en toen kwam er geen heel positief beeld uit.'

Tijdens een forumbijeenkomst in het Belgische Lommel dacht voorzitter Roland Duchâtelet!!! van Standard juist dat het Nederlandse standpunt inmiddels volledig veranderd is. 'Momenteel liggen de tv-gelden in België veel hoger dan in Nederland en komen er tal van Nederlandse clubs in de problemen', analyseerde de preses. 'Daar waar er destijds weinig interesse was van onze noorderburen, ligt de situatie nu wel anders.'

'We moeten er nu werk van maken, samen met onze Nederlandse vrienden. Zij zijn meer tot een gesprek bereid, het is dus echt wel denkbaar dat we nu wel naar een deal kunnen gaan. Kijk naar de vrouwen. Zij starten wel met een BeNe-liga.'
:W
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:20
Waarom luisteren jullie niet naar argumenten :')
LosBuenosMuchachosdonderdag 27 december 2012 @ 17:21
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:16 schreef Caland het volgende:

[..]

Die gaat afgeschaft worden hier. Dus eigenlijk gaan we weer een stap terug met een beneliga volgens jou?
Fabeltje. Zeggen ze al jaren. Die gaat nooit afgeschaft worden.
Mexicanobakkerdonderdag 27 december 2012 @ 17:21
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:20 schreef zoekeenleven het volgende:
Waarom luisteren jullie niet naar argumenten :')
Zodat ik wat vermaak heb op mijn rustige middag.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:21
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:20 schreef zoekeenleven het volgende:
Waarom luisteren jullie niet naar argumenten :')
Ja geen idee. Als het ze niet lukt komen ze met een 'iedereen weet toch dat' stelling.
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:21
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:19 schreef bojan het volgende:

[..]

Ja en, Ajax kan toch met de bus komen? Vind ik wel zielig persoonlijk, dan ben je toch beter af met combiregeling
Dan moet je daar 2000 man politie opzetten. Die kosten kun je maatschappelijk niet verwantwoorden.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:22
Trouwens, Feyenoord heeft er meteen een nieuwe rivaal bij: Anderlecht (Joden)

En Brugge ook: Ajax (Joden)

Dan zou je denken, Brugge en Feyenoord zullen wel vriendjes worden net zoals Anderlecht en Ajax dat zijn, maar Feyenoord is al bevriend met Antwerp en Antwerp en Brugge hebben vorige maand in Oostende nog een veldslag uitgevochten

Het zal dus allemaal erg ingewikkeld worden. ^O^
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:22
quote:
17s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:21 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Zodat ik wat vermaak heb op mijn rustige middag.
Ga rukken ofzo?
mrstylodonderdag 27 december 2012 @ 17:22
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:22 schreef bojan het volgende:
Trouwens, Feyenoord heeft er meteen een nieuwe rivaal bij: Anderlecht (Joden)

En Brugge ook: Ajax (Joden)

Dan zou je denken, Brugge en Feyenoord zullen wel vriendjes worden net zoals Anderlecht en Ajax dat zijn, maar Feyenoord is al bevriend met Antwerp en Antwerp en Brugge hebben vorige maand in Oostende nog een veldslag uitgevochten

Het zal dus allemaal erg ingewikkeld worden. ^O^
:')
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:22
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:22 schreef bojan het volgende:
Trouwens, Feyenoord heeft er meteen een nieuwe rivaal bij: Anderlecht (Joden)

En Brugge ook: Ajax (Joden)

Dan zou je denken, Brugge en Feyenoord zullen wel vriendjes worden net zoals Anderlecht en Ajax dat zijn, maar Feyenoord is al bevriend met Antwerp en Antwerp en Brugge hebben vorige maand in Oostende nog een veldslag uitgevochten

Het zal dus allemaal erg ingewikkeld worden. ^O^
Goed verhaal, lekker kort.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:23
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:22 schreef bojan het volgende:
Trouwens, Feyenoord heeft er meteen een nieuwe rivaal bij: Anderlecht (Joden)

En Brugge ook: Ajax (Joden)

Dan zou je denken, Brugge en Feyenoord zullen wel vriendjes worden net zoals Anderlecht en Ajax dat zijn, maar Feyenoord is al bevriend met Antwerp en Antwerp en Brugge hebben vorige maand in Oostende nog een veldslag uitgevochten

Het zal dus allemaal erg ingewikkeld worden. ^O^
Antwerpen en Feyenoord zijn niet meer bevriend met elkaar, in tegendeel zelfs. Maar ook dat heb ik 40-45 keer verteld nu.
Mexicanobakkerdonderdag 27 december 2012 @ 17:23
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:22 schreef zoekeenleven het volgende:

[..]

Ga rukken ofzo?
Heb ik al gedaan, liters van m'n scherm geveegd net.
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:23
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:22 schreef bojan het volgende:
Trouwens, Feyenoord heeft er meteen een nieuwe rivaal bij: Anderlecht (Joden)

En Brugge ook: Ajax (Joden)

Dan zou je denken, Brugge en Feyenoord zullen wel vriendjes worden net zoals Anderlecht en Ajax dat zijn, maar Feyenoord is al bevriend met Antwerp en Antwerp en Brugge hebben vorige maand in Oostende nog een veldslag uitgevochten

Het zal dus allemaal erg ingewikkeld worden. ^O^
Jij bent echt simpel he :D :')
Mexicanobakkerdonderdag 27 december 2012 @ 17:23
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:23 schreef Caland het volgende:

[..]

Antwerpen en Feyenoord zijn niet meer bevriend met elkaar, in tegendeel zelfs. Maar ook dat heb ik 40-45 keer verteld nu.
Hebben de Duitsers er wat mee te maken?
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:23
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:23 schreef Van_Poppel het volgende:
Dan zou je denken, Brugge en Feyenoord zullen wel vriendjes worden net zoals Anderlecht en Ajax dat zijn, maar Feyenoord is al bevriend met Antwerp en Antwerp en Brugge hebben vorige maand in Oostende nog een veldslag uitgevochten

Het zal dus allemaal erg ingewikkeld worden.
Ja die jongen denkt alleen in hooliganisme ofzo. Best vermakelijk verder.
DeParodonderdag 27 december 2012 @ 17:23
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:20 schreef Caland het volgende:
Speciaal voor Bojan en DeParo dan nog maar een keer volledig.

2009:

[..]

2011:

[..]

:W
Ten eerste is de heer Kessler geen directeur meer en had die ws de BENE-liga bij de vrouwen niet eens voor mogelijk gehouden.
Ten tweede gaat de ECV niet over de individuele belangen van clubs en weigeren Ajax en PSV bvb zich steeds meer te laten vertegenwoordigen via Groningen en Utrecht bijvoorbeeld.
Ten derde gaat Murdoch ws ook bieden op het Belgische voetbal, als hem dat lukt, worden de competities waarschijnlijk nog op korte termijn samengevoegd dus zo raar is dit niet eens.

http://www.hbvl.be/sport/(...)elgisch-voetbal.aspx

Hij zou er zelfs in zijn geintresseerd op voorwaarde dat die liga er komt.
Ga jij nog eens vertellen dat grote magnaten niet geintresseerd zijn in zo'n competitie :') :').
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:24
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:23 schreef Caland het volgende:

[..]

Antwerpen en Feyenoord zijn niet meer bevriend met elkaar, in tegendeel zelfs. Maar ook dat heb ik 40-45 keer verteld nu.
Waarom zijn er dan tig feyenoord fans naar de derby Antwerp - Beerschot gekomen anderhalf jaar geleden?

Als je er niet veel van weet, zwijg je beter he. :{w
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:24
quote:
6s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:23 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Heb ik al gedaan, liters van m'n scherm geveegd net.
Zo ook maar eens proberen.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:25
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:23 schreef DeParo het volgende:

[..]

Ten eerste is de heer Kessler geen directeur meer en had die ws de BENE-liga bij de vrouwen niet eens voor mogelijk gehouden.
Ten tweede gaat de ECV niet over de individuele belangen van clubs en weigeren Ajax en PSV bvb zich steeds meer te laten vertegenwoordigen via Groningen en Utrecht bijvoorbeeld.
Ten derde gaat Murdoch ws ook bieden op het Belgische voetbal, als hem dat lukt, worden de competities waarschijnlijk nog op korte termijn samengevoegd dus zo raar is dit niet eens.

http://www.hbvl.be/sport/(...)elgisch-voetbal.aspx

Hij zou er zelfs in zijn geintresseerd op voorwaarde dat die liga er komt.
Ga jij nog eens vertellen dat grote magnaten niet geintresseerd zijn in zo'n competitie :') :').
Wederom een nieuwsbericht dat de wereld in is geholpen door die voorzitter. En die neem ik niet serieus aangezien hij aantoonbaar liegt. :)
DeParodonderdag 27 december 2012 @ 17:26
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:25 schreef Caland het volgende:

[..]

Wederom een nieuwsbericht dat de wereld in is geholpen door die voorzitter. En die neem ik niet serieus aangezien hij aantoonbaar liegt. :)
Uhm nee :') :') daar had die hele voorzitter weinig mee te maken voor de schermen.
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:26
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:23 schreef DeParo het volgende:

[..]

Ten eerste is de heer Kessler geen directeur meer en had die ws de BENE-liga bij de vrouwen niet eens voor mogelijk gehouden.
Ten tweede gaat de ECV niet over de individuele belangen van clubs en weigeren Ajax en PSV bvb zich steeds meer te laten vertegenwoordigen via Groningen en Utrecht bijvoorbeeld.
Ten derde gaat Murdoch ws ook bieden op het Belgische voetbal, als hem dat lukt, worden de competities waarschijnlijk nog op korte termijn samengevoegd dus zo raar is dit niet eens.

http://www.hbvl.be/sport/(...)elgisch-voetbal.aspx

Hij zou er zelfs in zijn geintresseerd op voorwaarde dat die liga er komt.
Ga jij nog eens vertellen dat grote magnaten niet geintresseerd zijn in zo'n competitie :') :').
Kom je weer met zo'n Belgenlinkje aanzetten. :') Murdoch heeft een contract met ALLE eredivisieploegen getekend. De staartploegen gaan niet zonder slag of stoot dat contract ontbinden.
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:26
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:24 schreef bojan het volgende:

[..]

Waarom zijn er dan tig feyenoord fans naar de derby Antwerp - Beerschot gekomen anderhalf jaar geleden?

Als je er niet veel van weet, zwijg je beter he. :{w
Er zijn altijd nog wel wat Feyenoorders die er heen gaan. Lijkt me ook logisch gezien de afstand. Maar van een vriendschapsband is niet echt meer sprake nadat Antwerpen op eigen bodem klappen heeft moeten ontvangen bij een 'gezellig' samenzijn.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:26
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:26 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Kom je weer met zo'n Belgenlinkje aanzetten. :') Murdoch heeft een contract met ALLE eredivisieploegen getekend. De staartploegen gaan niet zonder slag of stoot dat contract ontbinden.
Murdoch is ook van plan om binnen anderhalf jaar het Belgisch voetbalcontract binnen te rijven, en dan zullen ze wel tot een oplossing komen, wees gerust
DeParodonderdag 27 december 2012 @ 17:27
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:26 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Kom je weer met zo'n Belgenlinkje aanzetten. :') Murdoch heeft een contract met ALLE eredivisieploegen getekend. De staartploegen gaan niet zonder slag of stoot dat contract ontbinden.
Ken jij alle voorwaarden van dat contract of?
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:27
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:26 schreef bojan het volgende:

[..]

Murdoch is ook van plan om binnen anderhalf jaar het Belgisch voetbalcontract binnen te rijven, en dan zullen ze wel tot een oplossing komen, wees gerust
Aldus Roland Duchâtelet. :')
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:27
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:26 schreef Caland het volgende:

[..]

Er zijn altijd nog wel wat Feyenoorders die er heen gaan. Lijkt me ook logisch gezien de afstand. Maar van een vriendschapsband is niet echt meer sprake nadat Antwerpen op eigen bodem klappen heeft moeten ontvangen bij een 'gezellig' samenzijn.
Haha, geloof ik niet. :{w

Waarom zouden Feyenoord fans op Antwerp slaan?
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:28
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:27 schreef bojan het volgende:

[..]

Haha, geloof ik niet. :{w

Waarom zouden Feyenoord fans op Antwerp slaan?
Laat je eens wat beter informeren zou ik zeggen.
opgebaardedonderdag 27 december 2012 @ 17:29
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:27 schreef DeParo het volgende:

[..]

Ken jij alle voorwaarden van dat contract of?
Laat ze lekker zeiken, ow wacht
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 17:29
Zijn we nog steeds bezig? Snapt die jongen het nog steeds niet?
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:29
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:28 schreef Caland het volgende:

[..]

Laat je eens wat beter informeren zou ik zeggen.
Geef maar een bronnetje, ik weet wel dat ze enkele jaren eens door de straten hier liepen te schreeuwen, maar daar is niet gevochten geweest

Het feit dat er anderhalf jaar geleden toch enkele honderden Feyenoord fans aanwezig waren tijdens Antwerp - Beerschot, bewijst mijn gelijk. Ik denk niet dat ze anders nog welkom zouden geweest zijn.
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:29
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:26 schreef bojan het volgende:

[..]

Murdoch is ook van plan om binnen anderhalf jaar het Belgisch voetbalcontract binnen te rijven, en dan zullen ze wel tot een oplossing komen, wees gerust
Murdoch heeft een contract met PEC, NAC, NEC, VVV, Roda JC en WIllem II getekend. Dat hij ook met andere partijen zaken doet is irrelevant.
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 17:29
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:29 schreef bojan het volgende:

[..]

Geef maar een bronnetje, ik weet wel dat ze enkele jaren eens door de straten hier liepen te schreeuwen, maar daar is niet gevochten geweest

Het feit dat er anderhalf jaar geleden toch enkele honderden Feyenoord fans aanwezig waren tijdens Antwerp - Beerschot, bewijst mijn gelijk. Ik denk niet dat ze anders nog welkom zouden geweest zijn.
Je draait er alleen maar om heen. Feit blijft dat de KNVB, Supporters en clubs het niet willen. :Z
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:30
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:29 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Murdoch heeft een contract met PEC, NAC, NEC, VVV, Roda JC en WIllem II getekend. Dat hij ook met andere partijen zaken doet is irrelevant.
Als hij beide contracten heeft, is dat een stap richting Beneliga. Snap je het niet, of wil je het niet snappen?
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:30
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:29 schreef bojan het volgende:

[..]

Geef maar een bronnetje, ik weet wel dat ze enkele jaren eens door de straten hier liepen te schreeuwen, maar daar is niet gevochten geweest

Het feit dat er anderhalf jaar geleden toch enkele honderden Feyenoord fans aanwezig waren tijdens Antwerp - Beerschot, bewijst mijn gelijk. Ik denk niet dat ze anders nog welkom zouden geweest zijn.
Tussen de harde kernen is er sinds dat incident geen band meer.
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:30
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:27 schreef DeParo het volgende:

[..]

Ken jij alle voorwaarden van dat contract of?
Kan me niet voorstellen dat de mindere ploegen zomaar miljoenen gaan afstaan omdat de arrogante Belgen hun zakken moeten vullen.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:31
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:29 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Je draait er alleen maar om heen. Feit blijft dat de KNVB, Supporters en clubs het niet willen. :Z
Ajax, PSV en Feyenoord willen dit maar al te goed. Het is noodzakelijk willen ze nog wat groeien en in Europa kunnen opboksen tegen neftsji baku uit verwegistan
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 17:31
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:30 schreef bojan het volgende:

[..]

Als hij beide contracten heeft, is dat een stap richting Beneliga. Snap je het niet, of wil je het niet snappen?
Ja, het is een stap. MAAR DE KNVB, CLUBS & SUPPORTERS IN NEDERLAND WILLEN DAT NIET.

Moet ik een baksteen tegen je hoofd aangooien dat je het eindelijk snapt?
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:31
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:30 schreef bojan het volgende:

[..]

Als hij beide contracten heeft, is dat een stap richting Beneliga. Snap je het niet, of wil je het niet snappen?
Hoe dan? Hij heeft twee uitzonderlijke contracten op at moment. Wil hij dat veranderen moeten dus alle partijen het er mee eens zijn. Sowieso kan Murdoch dat natuurlijk nooit in zijn ééntje. Het zal van de bonden moeten komen. En de knvb wil het niet.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:31
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:30 schreef Caland het volgende:

[..]

Tussen de harde kernen is er sinds dat incident geen band meer.
Klopt niets van, ze waren er tijdens Antwerp - Beerschot idioot. O+
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 17:31
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:31 schreef bojan het volgende:

[..]

Ajax, PSV en Feyenoord willen dit maar al te goed. Het is noodzakelijk willen ze nog wat groeien en in Europa kunnen opboksen tegen neftsji baku uit verwegistan
Hoe weet je dat? Heb je bronnen?
Die_Hofstadtgruppedonderdag 27 december 2012 @ 17:31
Lekker met Fc Den Haag rellen tegen Beerschot.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:31
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:31 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Hoe weet je dat? Heb je bronnen?
Den hond zijn kloten, heb ik toch al gezegd
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:32
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:30 schreef bojan het volgende:

[..]

Als hij beide contracten heeft, is dat een stap richting Beneliga. Snap je het niet, of wil je het niet snappen?
Die ploegen spelen helemaal beneliga. Ben je zo simpel of doe je alsof?
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:32
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:31 schreef bojan het volgende:

[..]

Ajax, PSV en Feyenoord willen dit maar al te goed. Het is noodzakelijk willen ze nog wat groeien en in Europa kunnen opboksen tegen neftsji baku uit verwegistan
Ja en onze europa leaugue plekken kwijt raken :')
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 17:32
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:31 schreef bojan het volgende:

[..]

Den hond zijn kloten, heb ik toch al gezegd
Ik kom pas net weer in dit topic, post het nog eens?
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:32
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:31 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Lekker met Fc Den Haag rellen tegen Beerschot.
Waarom altijd tegen Beerschot. :'( :'(
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:33
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:31 schreef bojan het volgende:

[..]

Ajax, PSV en Feyenoord willen dit maar al te goed. Het is noodzakelijk willen ze nog wat groeien en in Europa kunnen opboksen tegen neftsji baku uit verwegistan
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=179069

Leer lezen Belg!
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:33
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:31 schreef bojan het volgende:

[..]

Klopt niets van, ze waren er tijdens Antwerp - Beerschot idioot. O+
Doe maar eens goed navraag dan.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:35
quote:
14s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:33 schreef Caland het volgende:

[..]

Doe maar eens goed navraag dan.
Dude, als er effectief gevochten geweest is zou ik zeker wel iets op 't net vinden. En het feit dat er enkele honderden Feyenoorders waren tegen Antwerp - Beerschot doet toch wel vermoeden dat er nog wel degelijk vriendschapsbenden zijn tussen Antwerp en Feyenoord

Dus we hebben

Charleroi - PSV
Club Brugge - ADO
Anderlecht - Ajax
Antwerp - Feyenoord
Standard - Den Bosch
Lokeren - NAC

8-)
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:36
Genk - Sittard
mrstylodonderdag 27 december 2012 @ 17:37
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:35 schreef bojan het volgende:
Charleroi - PSV
?
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 17:37
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:35 schreef bojan het volgende:

[..]

Dude, als er effectief gevochten geweest is zou ik zeker wel iets op 't net vinden. En het feit dat er enkele honderden Feyenoorders waren tegen Antwerp - Beerschot doet toch wel vermoeden dat er nog wel degelijk vriendschapsbenden zijn tussen Antwerp en Feyenoord

Dus we hebben

Charleroi - PSV
Club Brugge - ADO
Anderlecht - Ajax
Antwerp - Feyenoord
Standard - Den Bosch
Lokeren - NAC

8-)
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:36 schreef bojan het volgende:
Genk - Sittard
1. KNVB wil het niet
2. Supporters willen het niet
3. Clubs willen het niet
4. Er is al in Nederland onderzoek gedaan, uitkomst ---> nee.
5. De Belgische bond heeft nog niets onderzocht.

Nu jij weer :Z
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:38
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:35 schreef bojan het volgende:

[..]

Dude, als er effectief gevochten geweest is zou ik zeker wel iets op 't net vinden

Zo moeilijk is het allemaal niet.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:40
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:38 schreef Caland het volgende:

[..]


Zo moeilijk is het allemaal niet.
Tegen Antwerp - KV Mechelen...

Dus wilden ze toch vechten tegen KV Mechelen?
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:40
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:37 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

[..]

1. KNVB wil het niet
2. Supporters willen het niet
3. Clubs willen het niet
4. Er is al in Nederland onderzoek gedaan, uitkomst ---> nee.
5. De Belgische bond heeft nog niets onderzocht.

Nu jij weer :Z
Ja dit vooral schijnt maar niet door te willen dringen.
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:40
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:40 schreef Caland het volgende:

[..]

Ja dit vooral schijnt maar niet door te willen dringen.
Oost-indisch blind denk ik
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:41
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:40 schreef bojan het volgende:

[..]

Tegen Antwerp - KV Mechelen...

Dus wilden ze toch vechten tegen KV Mechelen?
Haha, nee. Tijdens een samenzijn ging het mis. Zoals ik al zei.

Sindsdien is die 'onderlinge relatie' behoorlijk bekoeld.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:41

Dit is de sfeer van Antwerp - Aalst in 2de klasse bij ons, sorry maar daar kan geen enkele Nederlandse tweedeklasser aan tippen hoor.

Zelfs bijna geen enkele eersteklasser.
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 17:41
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:40 schreef Caland het volgende:

[..]

Ja dit vooral schijnt maar niet door te willen dringen.
Herhalen heeft geen zin.
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:41
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:41 schreef Caland het volgende:

[..]

Haha, nee. Tijdens een samenzijn ging het mis. Zoals ik al zei.

Sindsdien is die 'onderlinge relatie' behoorlijk bekoeld.
Dat betekent niet dat die van Feyenoord Antwerp hebben geslagen hé, is dus ook andersom zo geweest
Mexicanobakkerdonderdag 27 december 2012 @ 17:42
Iemand is hier ignorant, dom, of beide.
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:42
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:41 schreef bojan het volgende:

Dit is de sfeer van Antwerp - Aalst in 2de klasse bij ons, sorry maar daar kan geen enkele Nederlandse tweedeklasser aan tippen hoor.

Zelfs bijna geen enkele eersteklasser.
Ja dus?
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:42
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:41 schreef bojan het volgende:

[..]

Dat betekent niet dat die van Feyenoord Antwerp hebben geslagen hé, is dus ook andersom zo geweest
Je weet er dus eigenlijk helemaal niks van. En sowieso, lekker boeiend verder.
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 17:44
Bojanekke, gaat gij nog in op de feiten?
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:45
quote:
14s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:42 schreef Caland het volgende:

[..]

Je weet er dus eigenlijk helemaal niks van. En sowieso, lekker boeiend verder.
Wat denk je dan? Die van Antwerp zaten allemaal lekker klappen te incasseren? :')

Antwerp staat op schaal van hooliganisme nog een trapje hoger dan Brugge, Charleroi, Standard, Beerschot of Anderlecht hoor. Wees er maar zeker van dat er enkele Rotterdammers met de staart tussen hun benen richting thuisland zijn vertrokken.
Van_Poppeldonderdag 27 december 2012 @ 17:46
Volgens mij gaat het bij bojan helemaal niet om het voetbal; hij wil gewoon een competitie wie de beste hooligans heeft. :')
Calanddonderdag 27 december 2012 @ 17:46
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:46 schreef Van_Poppel het volgende:
Volgens mij gaat het bij bojan helemaal niet om het voetbal; hij wil gewoon een competitie wie de beste hooligans heeft. :')
Ja, volgens mij ook. Het is een beetje kansloos geblaat zonder enige vorm van kennis vanuit zijn kant. :')
Ajacied422donderdag 27 december 2012 @ 17:47
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:46 schreef Van_Poppel het volgende:
Volgens mij gaat het bij bojan helemaal niet om het voetbal; hij wil gewoon een competitie wie de beste hooligans heeft. :')
Dat kan ook altijd.
PowerLoungendonderdag 27 december 2012 @ 17:48
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:46 schreef Van_Poppel het volgende:
Volgens mij gaat het bij bojan helemaal niet om het voetbal; hij wil gewoon een competitie wie de beste hooligans heeft. :')
Moet die maar eens naar Kroatie of Servie gaan met zijn hooliganzooi .
bojandonderdag 27 december 2012 @ 17:49
We hebben nu al 4 topics volgeluld over deze shit en niemand is van mening veranderd. :D
DeParodonderdag 27 december 2012 @ 17:50
quote:
0s.gif Op donderdag 27 december 2012 17:30 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Kan me niet voorstellen dat de mindere ploegen zomaar miljoenen gaan afstaan omdat de arrogante Belgen hun zakken moeten vullen.
Alsof die iets te zeggen hebben.
zoekeenlevendonderdag 27 december 2012 @ 17:50
Ohja alle belgen zijn homo
Vaatwastabletdonderdag 27 december 2012 @ 17:50
bojan :')