Als je een nieuwe lijst instuurt, stuur dan liever alleen de verbeteringen, dat vind ik makkelijker nakijken.quote:Op dinsdag 25 december 2012 17:08 schreef tim. het volgende:
De regels:
- Je mag je lijst meerdere keren insturen, maar altijd compleet. PM's met alleen verbeteringen worden niet gehonoreerd.
Zekers, dit is weer zo'n heerlijke schuimbek editie waarbij ik bij veel weer eens niet op de antwoorden kan komenquote:
In het wereldje, en in hun genre zijn ze allemaal wel bekend, denk ik ja. Maar albumtracks van niet heel bekende albums, dat is natuurlijk niet bepaald makkelijk.quote:Op donderdag 27 december 2012 21:39 schreef tim. het volgende:
Vrijwel alle nummers komen van behoorlijk bekende albums. Leuk om te zien hoe jullie geluiden met bepaalde (vergelijkbare, maar verkeerde) artiesten associëren.
Idem hier.quote:Op vrijdag 28 december 2012 07:45 schreef Berkery het volgende:
Ik herken er in ieder geval meer dan bij de vorige editie
Ja er is een maaklijst, ik neem aan de je erop wiltquote:Op vrijdag 28 december 2012 14:36 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
Is er trouwens wachtlijst om ze te maken? (wat je dan kan verwachten: een quiz die zo gevarieerd is dat iedereen er wel wat mee kan, net als mijn smaak dus)
Ja hoor, wanneer zou ik dan ongeveer aan de beurt zijn?quote:Op vrijdag 28 december 2012 14:43 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ja er is een maaklijst, ik neem aan de je erop wilt
1. Trashcanmanquote:Op vrijdag 28 december 2012 14:44 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
[..]
Ja hoor, wanneer zou ik dan ongeveer aan de beurt zijn?
quote:Op vrijdag 28 december 2012 04:34 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
[..]
In het wereldje, en in hun genre zijn ze allemaal wel bekend, denk ik ja. Maar albumtracks van niet heel bekende albums, dat is natuurlijk niet bepaald makkelijk.
Ik ben zelf nu aan het luisteren en wat ik herken is wel meteen-werk. Een quiz die mij wel goed ligt dus, maar alsnog lastig.
Het is in ieder geval wel allemaal van die heel politiek correcte muziek. En mensen die vooral van de hits zijn, hoeven hier sowieso niet aan te beginnen, voor zover ik tot nu toe kan inschatten, staan die er niet tussen (alleen eentje waarvan ik weet dat die de tipparade heeft gehaald). Ondanks dat er grote favorieten tussenstaan, hoopte ik op een gegeven moment wel op een of ander foutje hitje tussendoor ofzo. Of gewoon iets anders voor de variatie.
Oh trouwens Tim. Er bestaat ook zwarte muziek.
quote:Op vrijdag 28 december 2012 14:22 schreef Modus het volgende:
Wat een kutmuziek.. De vorige was makkelijker.
.
Da's dan wel weer vreemd.quote:Your musical compatibility with BlueChicagoMoon is Super
Ha, nee, dat is niet vreemd. Ik heb met bijna iedereen wel wat overlap.quote:Op vrijdag 28 december 2012 15:01 schreef Modus het volgende:
[..]
[..]
[ afbeelding ]
[..]
Da's dan wel weer vreemd..
Ga ik vervolgens de top 40 artiesten bekijken dan komt er echt geen 1 van mij in die van hem voor..
De albums staan altijd hoog in de album top 100 van Fok!, maar het grootse deel van het publiek in deze topicreeks zit niet achter die lijst en vice versa, dat is waar. Ik eindig altijd onderaan met RDP. RDP's worden vooral gemaakt door mensen die naar Nederlandse radio luisteren en door mensen uit de Stoner Central-topics, heb ik het idee. Met mijn editie schop ik die verhoudingen omver! Er is kans om te winnen voor de rest.quote:Op vrijdag 28 december 2012 04:34 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
[..]
In het wereldje, en in hun genre zijn ze allemaal wel bekend, denk ik ja. Maar albumtracks van niet heel bekende albums, dat is natuurlijk niet bepaald makkelijk.
Ik ben zelf nu aan het luisteren en wat ik herken is wel meteen-werk. Een quiz die mij wel goed ligt dus, maar alsnog lastig.
Het is in ieder geval wel allemaal van die heel politiek correcte muziek. En mensen die vooral van de hits zijn, hoeven hier sowieso niet aan te beginnen, voor zover ik tot nu toe kan inschatten, staan die er niet tussen (alleen eentje waarvan ik weet dat die de tipparade heeft gehaald). Ondanks dat er grote favorieten tussenstaan, hoopte ik op een gegeven moment wel op een of ander foutje hitje tussendoor ofzo. Of gewoon iets anders voor de variatie.
Oh trouwens Tim. Er bestaat ook zwarte muziek.
Heb jij iets aan je oren?quote:Op vrijdag 28 december 2012 14:22 schreef Modus het volgende:
Wat een kutmuziek.. De vorige was makkelijker.
.
Van die quizzen die voor iedereen toegankelijk zijn scoor ik meestal erg slecht in. Ik ken nooit die doorsnee nummersquote:Op vrijdag 28 december 2012 19:50 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
Mja, zelf vind ik quizzen altijd het leukst als ze voor zoveel mogelijk mensen toegankelijk zijn. Maargoed, dat is verder slechts wat opbouwende kritiek hoor.
En dan sta ik nog eerste ook.Ik had geen idee wat ik moest verwachten, wat leuk.
van mij mag BCM naar plaats 5 schuivenquote:Op vrijdag 28 december 2012 14:45 schreef Bosbeetle het volgende:
1. Trashcanman
2. On
3. Bosbeetle
4. timbob
5. ranja
6. Berkery
7. Gehenna
8. BlueChicagoMoon
9. Belsen
over een maandje of 3 gok ik zo dus Maart.
maar aangezien jij er nog nooit één gemaakt hebt zou het kunnen zijn dat mensen die al aan hun derde zitten je wel wat vroeger in de lijst willen zetten
Je moet er natuurlijk ook niet alléén doorsnee nummers instoppen. Je moet doorsnee nummers voor de toegankelijkheid en pittigere nummers waarin de echte kenners zich kunnen onderscheiden. Ik kom wel vaker bij popquizzen en ik geloof dat het idee zo'n beetje is dat de topteams 70 a 80 procent scoren, en de gemiddelde teams 60 procent. Ook de allerlaagste teams zouden dan nog wel de helft herkennen, dus dan is het óók leuk voor teams die het meer voor de gezelligheid doen.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:12 schreef timbob het volgende:
[..]
Van die quizzen die voor iedereen toegankelijk zijn scoor ik meestal erg slecht in. Ik ken nooit die doorsnee nummers
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |