7??? Optimist!quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:09 schreef Joene het volgende: [..] die 7cm van mij vergelijken met een komkommer is wat overdreven spen!
quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:06 schreef pessie het volgende:
Logi, lekker dat je je vluchttas zo compleet hebt! En tico, echt hoogzwanger dus
komt dat door je grote doosch ?quote:
facial ?quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:20 schreef -Spenny- het volgende:
[..]
Lijkt me strak plan!. Waar moet ie overheen trouwens? suggesties?
Eigen topic aanmaken voor de zwangere herenquote:Op zaterdag 22 december 2012 20:22 schreef Incantrix het volgende:
Mensjes, ik vind jullie echt heel lief hoor, maar kunnen jullie deze slowchats constant niet gewoon in de SC doen ofzo?
quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:22 schreef Logician het volgende:
[..]
Eigen topic aanmaken voor de zwangere heren
Haha, staat genoteerdquote:Op zaterdag 22 december 2012 20:26 schreef mignonne het volgende:
Lurk k nou in sex, pub of z&g?
Trix 39 weken wauw! Niet nu bevallen hoor want ik moet mn telefoon opladenover een uur kan t :p
Heb jij nog tips tegen het trekkende gevoel?quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:26 schreef mignonne het volgende:
Lurk k nou in sex, pub of z&g?
Trix 39 weken wauw! Niet nu bevallen hoor want ik moet mn telefoon opladenover een uur kan t :p
Is goed chickquote:Op zaterdag 22 december 2012 20:45 schreef mignonne het volgende:
Welk trekkend gevoe? Ik zit mobiel, kan niet goed teruglezen. Trix ik fb je later!
Ik vind wel dat wij 3 en heerlijk samen dezelfde klachtenn op hetzelfde tijdstip ervarenquote:Op zaterdag 22 december 2012 20:41 schreef Logician het volgende:
[..]
Heb jij nog tips tegen het trekkende gevoel?
Want in combi met telkens harde buiken en krampen is het echt niet leuk
heb de hele tijd een trekkend gevoel boven in mijn buik, zal wel normaal zijn qua groeien maar de combi is echt te rot voor woordenquote:Op zaterdag 22 december 2012 20:45 schreef mignonne het volgende:
Welk trekkend gevoe? Ik zit mobiel, kan niet goed teruglezen. Trix ik fb je later!
Eig.wel idd, en stiekem ook fijn om te lezen idd dat je niet de enige bent ook al wens je het een ander niet toe.quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:54 schreef pessie het volgende:
[..]
Ik vind wel dat wij 3 en heerlijk samen dezelfde klachtenn op hetzelfde tijdstip ervaren. Herkenning ftw. Helaas geen tips, net heerlijk in bad geweest, dat hielp even tegen alle spanning, verder is het gewoon even wachten tot het buikvel weer wat losser is gaan zitten vrees ik.
En nu mignonne hier toch is, ik heb cranberry sap gekocht maar als ik dat nu al ga drinken, kan dat er dan voor zorgen dat de ab minder goed werkt? Of maakt dat niet uit? Wil graag dat deze kuur goed zn best doet, vind 2 blaasontstekingen in iets meer dan een maand wel voldoende.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |