Back to my Mac?quote:Op donderdag 3 januari 2013 15:04 schreef DohanJerksen het volgende:
Ik weet niet of het kan maar ik heb toch een vraagje:
Aangezien mijn vader vaak zijn muziekbibliotheek ge-update wilt hebben wil ik vanaf mijn Macbook thuis, muziek kunnen zetten op de iMac van mijn ouders. Is dit mogelijk en zo ja, hoe?
Het liefst ook nog dat ik die iMac in het finder venstertje krijg bij de rest van de gedeelde items.
Heb Cyberduck als FTP programma indien nodig.
Bij voorbaat dank!
Edit: Lees net van Apple Remote Desktop. Iemand ervaring met dit programma?
Klopt ja.quote:Op donderdag 3 januari 2013 15:40 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Wat. De 27" iMac heeft geen VESA mount meer om hem aan een muur te bevestigen.
Dan kunnen mijn ouders zeg maar ook in mijn computer kijken toch? Iets wat ik niet wil aangezien ze vaker op iets klikken en daarna aan de telefoon hangen omdat er "iets mis is" met de computerquote:
Kan je niet in de instellingen bij automatisch controleren op updates klikken op "zoek nu naar update" oid?quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:21 schreef boem-dikkie het volgende:
Weet iemand hoe ik deze update op mijn TimeCapsule krijg?
http://support.apple.com/kb/DL1481
Vorige week uitgekomen, wil hem graag updaten mocht het mijn draadloze perfomance verbeteren maar ik heb geen idee hoe. Via mijn Airport Utility staat er dat er geen updates zijn, maar ik heb niet ge-update sinds ik mijn TC heb (half jaar ongeveer) en Apple zegt dat ze geen updates op je apparaten doen zonder je toestemming.
Heb je niet al versie 7.6.1? Die heb ik op mijn AE, die ook al maanden zonder updates draait, ook gewoon.quote:Version: 7.6.1
Post Date: Jan 30, 2012
Teamviewer, kun je zijn mac bedienen vanaf jou mac. Kan nog op 2 manieren ook, gewoon altijd, of dat hij je een code moet geven elke keer zodat je er niet zonder zijn weten op kan.quote:Op donderdag 3 januari 2013 15:04 schreef DohanJerksen het volgende:
Ik weet niet of het kan maar ik heb toch een vraagje:
Aangezien mijn vader vaak zijn muziekbibliotheek ge-update wilt hebben wil ik vanaf mijn Macbook thuis, muziek kunnen zetten op de iMac van mijn ouders. Is dit mogelijk en zo ja, hoe?
Het liefst ook nog dat ik die iMac in het finder venstertje krijg bij de rest van de gedeelde items.
Heb Cyberduck als FTP programma indien nodig.
Bij voorbaat dank!
Edit: Lees net van Apple Remote Desktop. Iemand ervaring met dit programma?
Vorige week? Die update heb ik al lang. Hij is op 30 januari 2012 uitgekomen dus dikke kans dat hij al op je Time Capsule staat. En anders even via het Airport Configuratieprogramma checken welke versie je draait!quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:21 schreef boem-dikkie het volgende:
Weet iemand hoe ik deze update op mijn TimeCapsule krijg?
http://support.apple.com/kb/DL1481
Vorige week uitgekomen, wil hem graag updaten mocht het mijn draadloze perfomance verbeteren maar ik heb geen idee hoe. Via mijn Airport Utility staat er dat er geen updates zijn, maar ik heb niet ge-update sinds ik mijn TC heb (half jaar ongeveer) en Apple zegt dat ze geen updates op je apparaten doen zonder je toestemming.
Ligt eraan hoe groot die updates zijn natuurlijkquote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:39 schreef Swetsenegger het volgende:
Hier begin ik toch langzamerhand wel de kuthik van te krijgen. Nog 810MB vrij op m'n iphone en geen updates meer kunnen downloaden omdat er te weinig ruimte zou zijn.
Ja dat snap ik, maar dan krijg ik er dus de kuthik van dat app makers niet sequentieel updaten maar gewoon een compleet nieuwe app overpompen.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 14:45 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe groot die updates zijn natuurlijk. Welke app probeer je te updaten?
Ja precies. Ik moet nu dus eerst de app eraf gooien, de update op mijn laptop binnen halen en dan weer installeren. Wat een gepijpzeik. Zelden zo gefrustreerd geweest sinds ik overgestapt ben op apple.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 16:08 schreef HeatWave het volgende:
Dat is idd bloedirritant, als de app er opstaat moet je hem kunnen updaten.
Als je hem via de iPhone update, dan heb je inderdaad die vrije-ruimte. (Dus totaal 2x de App).quote:Op vrijdag 4 januari 2013 16:10 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja precies. Ik moet nu dus eerst de app eraf gooien, de update op mijn laptop binnen halen en dan weer installeren. Wat een gepijpzeik. Zelden zo gefrustreerd geweest sinds ik overgestapt ben op apple.
Kreeg 'm niet gesynced nadat ik 'm in ituens geupdate hadquote:Op vrijdag 4 januari 2013 19:02 schreef Junkie het volgende:
[..]
Als je hem via de iPhone update, dan heb je inderdaad die vrije-ruimte. (Dus totaal 2x de App).
Als je hem eerst download in iTunes op de Mac, en dan met de USB kabel synct dan heeft die vrije ruimte niet nodig.
Dus volgens mij hoef je hem niet eerst te wissen.Ik heb namelijk zo een paar Apps die +500mb waren geupdate met 200mb vrije ruimte.
Wat ik ook erg jammer vind, is dat je niet het Usage (Settings-General-Usage) niet de 'Documents & Data' kan wissen. Bijvoorbeeld Instagram & FaceBook downloaden allemaal content, maar gooien dit niet weg. en dan staat daar dat de App een paar honderd megabyte is.
Overige meuk is dus data die nog in je reservekopie staat, maar waarbij je de Apps niet meer hebt. Verwijderen gaat niet, tenzij jailbreak. En dat is nog niet mogelijk op de i5.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 19:05 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Kreeg 'm niet gesynced nadat ik 'm in ituens geupdate had
Sowieso die hele 'overige' meuk is irritant. Waarom kan ik daar niet uit wissen.
En hoe haal je die troep weg met jailbreak?quote:Op vrijdag 4 januari 2013 19:28 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Overige meuk is dus data die nog in je reservekopie staat, maar waarbij je de Apps niet meer hebt. Verwijderen gaat niet, tenzij jailbreak. En dat is nog niet mogelijk op de i5.
Alle appmapjes die je niet meer hebt weghalen. Met iphoneexplorer / willekeurige iphonebrowser kan dat.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 19:39 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
En hoe haal je die troep weg met jailbreak?
Mij teveel werkquote:Op vrijdag 4 januari 2013 19:40 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Alle appmapjes die je niet meer hebt weghalen. Met iphoneexplorer / willekeurige iphonebrowser kan dat.
De "makkelijke" manier is een restore doen en een backup terugzettenquote:
Ja, laatst gedaan. Echt 2 uur mee zitten kutten om het weer goed en werkend te krijgenquote:Op vrijdag 4 januari 2013 19:43 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
De "makkelijke" manier is een restore doen en een backup terugzetten.
Backupt ie dan het overige niet meer? indien ja, dan ga ik dat zodirect doen.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 19:43 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
De "makkelijke" manier is een restore doen en een backup terugzetten.
Je bent compleet af van het 'overige' jaquote:Op vrijdag 4 januari 2013 20:01 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Backupt ie dan het overige niet meer? indien ja, dan ga ik dat zodirect doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |