Ze heeft het hiervoor toch ook niet weten te voorkomen? Sterker nog, ze blijft gewoon bij die vieze vent die haar eigen dochter geneukt heeftquote:
Echt he... en dat nog verdedigen...quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ze heeft het hiervoor toch ook niet weten te voorkomen? Sterker nog, ze blijft gewoon bij die vieze vent die haar eigen dochter geneukt heefthoe fucked up moet je dan wel niet zijn? Een foute Duitse pornofilm is er niks bij
Beide delicten blijven strafbaar. Trouwens als iedereen het zo geil vind, wie heeft de boel dan aangegeven?quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:59 schreef gnaeus het volgende:
[..]
Hou op hoor. Natuurlijk is dat van belang.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ze heeft het hiervoor toch ook niet weten te voorkomen? Sterker nog, ze blijft gewoon bij die vieze vent die haar eigen dochter geneukt heefthoe fucked up moet je dan wel niet zijn? Een foute Duitse pornofilm is er niks bij
dat lijkt me wel de hamvraag ja, als het de stiefdochter of moeder zelf is lijkt me het allemaal erg cruquote:Op dinsdag 18 december 2012 16:05 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Beide delicten blijven strafbaar. Trouwens als iedereen het zo geil vind, wie heeft de boel dan aangegeven?
Doet me denken aan Michelle M.quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ze heeft het hiervoor toch ook niet weten te voorkomen? Sterker nog, ze blijft gewoon bij die vieze vent die haar eigen dochter geneukt heefthoe fucked up moet je dan wel niet zijn? Een foute Duitse pornofilm is er niks bij
Het blijft apart dat iedere keer opnieuw de users die zichzelf zo op de borst kloppen qua moraal en zichzelf zo beschaafd vinden de meest smerige misdadigers keer op keer vrijpleiten en de meest waanzinnig lage stagen keer op keer goedpraten en daar nog het lef voor hebben daar hooghartig over te doen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:04 schreef Luigi het volgende:
[..]
Echt he... en dat nog verdedigen...
En waarom zouden we daders niet eens de consequenties laten dragen van hun eigen walgelijke daden? Genoeg mensen die staan te trappelen om aan de slag te gaan, maar geen werk kunnen vinden. Ik geef zulke mensen veel liever een kans.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:56 schreef DS4 het volgende:
Als je je baan verliest zou dat natuurlijk heel wel het geval kunnen zijn, denk je niet?
Welke omgeving? De moeder die kennelijk nooit iets heeft gemerkt of heeft gedaan? Waar is zij überhaupt in dit verhaal? Toezien dat jouw partner je kind seksueel misbruikt (en feitelijk ook nog eens vreemdgaat) en vervolgens gezellig in relatietherapie gaan...quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:56 schreef DS4 het volgende:
Daar zijn wij het dan over eens, maar kennelijk zijn de omstandigheden van het geval zodanig dat de rechter heeft geoordeeld dat in dit geval het slachtoffer het meest is gebaat bij deze uitspraak. Wellicht speelt mee dat ze inmiddels ouder is, de omgeving nu op zal letten, enz.
Rechters die een minderjarig meisje in een "gezinssituatie" laten waarbij ze onder één dak leeft met degene die haar seksueel heeft misbruikt en van wie de kans groot is dat hij in herhaling vervalt, zouden eigenlijk zélf vervolgd moeten worden.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:56 schreef DS4 het volgende:
Nee, het toont aan dat je zonder feitenkennis denkt een uitspraak te kunnen doen en dat laat zien dat jouw beoordelingsvermogen zonder meer onvoldoende is.
Tuurlijk doe je dat wel. Je doet het alleen impliciet. Je gaat er op voorhand al vanuit dat het niet onlogisch (dus logisch) is wat die rechter heeft besloten.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:56 schreef DS4 het volgende:
Ik zeg dat het mij niet meteen onlogisch voorkomt wat ik lees. Uitdrukkelijk geef ik geen oordeel.
Nee, het zegt wat over niets van het dossier weten en er dan ook geen debiele mening over willen hebben. Probeer het eens.quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:09 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Het blijft apart dat iedere keer opnieuw de users die zichzelf zo op de borst kloppen qua moraal en zichzelf zo beschaafd vinden de meest smerige misdadigers keer op keer vrijpleiten en de meest waanzinnig lage stagen keer op keer goedpraten en daar nog het lef voor hebben daar hooghartig over te doen.
Zegt meer wat over hun eigen door en door rotte moraal.
Zo'n DS doet zelf toch iets op dat vlak? Zal wel bang zijn z'n collega's af te vallen ofzo. Komt een beetje over als te geforceerd.quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:09 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Het blijft apart dat iedere keer opnieuw de users die zichzelf zo op de borst kloppen qua moraal en zichzelf zo beschaafd vinden de meest smerige misdadigers keer op keer vrijpleiten en de meest waanzinnig lage stagen keer op keer goedpraten en daar nog het lef voor hebben daar hooghartig over te doen.
Zegt meer wat over hun eigen door en door rotte moraal.
Precies. Dat punt wordt hier ook gewoon even onder het tapijt geveegd. Er is dubbel misbruik gemaakt. Driedubbel zelfs, als je het filmen ook nog meetelt. Misbruik omdat het kind minderjarig was. Ook de rechter stelt: "de man had beter moeten weten". En misbruik omdat de dader een vertrouwensrelatie had met het slachtoffer. Het kind had zich veilig moeten weten in huis, maar dat bleek niet het geval.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:59 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
15 Mag gewoon niet. Punt. En al helemaal niet met een (stief)dochter. Mijn inziens is er dan te veel gebeurd om nog door te gaan of er niks aan de hand is geweest.
zoals je zegt, waar is ze in het verhaal... nou gewoon thuis dus... wat voor moeder zou je zijn om je dochter te laten verkrachten door je partner en en dan gewoon bijblijven...quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:10 schreef Elfletterig het volgende:
Welke omgeving? De moeder die kennelijk nooit iets heeft gemerkt of heeft gedaan? Waar is zij überhaupt in dit verhaal? Toezien dat jouw partner je kind seksueel misbruikt (en feitelijk ook nog eens vreemdgaat) en vervolgens gezellig in relatietherapie gaan...
Wel voor de strafmaat, niet voor de vaststelling dat er van seksueel misbruik sprake is.quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:01 schreef DS4 het volgende:
Natuurlijk is dat wel van belang voor de strafmaat.
Soms is arrogant zijn beter dan de rechtsspraak-fanclubvoorzitter uithangen....quote:
Nee, maar het is niet normaal als je vriend met je minderjarige dochter naar bed gaat en het ook nog filmt. Niet bepaald dat er dan nog iets te redden valt van de relatie of dat je als gezin verder kunt proberen te gaan of er niets is gebeurd.quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:13 schreef Re het volgende:
[..]
zoals je zegt, waar is ze in het verhaal... nou gewoon thuis dus... wat voor moeder zou je zijn om je dochter te laten verkrachten door je partner en en dan gewoon bijblijven...
is dat niet veel schadelijker voor de dochter als je zo redeneert dat het een gruwelijke kinderverkrachting is?
En wie heeft het dan op de film vastgelegd?quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:27 schreef DrParsifal het volgende:
Wat als het volgende is gebeurd: Initatief gaat van meisje uit en verleidt haar stiefvader. Na tijdje biecht stiefvader het zelf op bij moeder en neemt zelf het initiatief voor behandeling? Stiefvader is erg fout bezig (gezagsverhouding, minderjarige), maar het zou ook de uitspraken van de rechter verklaren lijkt me. En misschien zelfs de reactie van de moeder.
Jij weet geen moer meer van dit dossier dan wij, dus doe nou niet zo hooghartig dat jij het allemaal zoveel beter weet!quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:12 schreef gnaeus het volgende:
[..]
Nee, het zegt wat over niets van het dossier weten en er dan ook geen debiele mening over willen hebben. Probeer het eens.
Waar doe ik datquote:Op dinsdag 18 december 2012 16:33 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Jij weet geen moer meer van dit dossier dan wij, dus doe nou niet zo hooghartig dat jij het allemaal zoveel beter weet!![]()
NWS / Geen celstraf na filmen seks met 15-jarige stiefdochterquote:Op dinsdag 18 december 2012 16:35 schreef gnaeus het volgende:
[..]
Waar doe ik datIk geef enkel aan waarom de rechter voor een bepaalde uitspraak gekozen kan hebben, nergens beweer ik dat het zo gegaan is of dat de rechtspraak debiel is op basis van een krantenbericht. Dat laat ik aan jou over.
Ja ?quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:36 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
NWS / Geen celstraf na filmen seks met 15-jarige stiefdochter
Uit het artikel:quote:Op dinsdag 18 december 2012 14:37 schreef Plantagehouder het volgende:
Dus ze kiezen ervoor om het belang van het kind en gezin voorop te stellen en de vader hulp aan te bieden ipv een celstraf, het klinkt zowaar redelijk. Niks wtf aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |