en nu even verder lezen.....quote:Op donderdag 13 december 2012 10:36 schreef chumafor het volgende:
Gisteren is mijn vriendin s'morgens vroeg het huis uit gegaan met onze kinderen (terwijl ik sliep). Ze zou naar haar vader gaan die de avond daarvoor een ligte hartinfart heeft gehad.
Eh, nee ik heb geen stoornis in welke vorm dan ook. En ja ze hoort vaker dingen die niet gezegd worden of rukt iets totaal uit het verband, dat gebeurd zowel bij mij als bij haar ouders als ook op haar werk.quote:Op donderdag 13 december 2012 10:40 schreef Murdera het volgende:
Wat een vreemd verhaal.
Laat ik er vanuit gaan dat alles klopt, en jij geen dissociatieve identiteitsstoornis of iets dergelijks hebt, wat is dat met dat liedje, heeft ze vaker wanen?
En haar vader is erbij tijdens vreemdgaan om de telefoon over te nemen?quote:Op donderdag 13 december 2012 10:50 schreef trigt013 het volgende:
Jongens maak het niet zo moeilijk, ze gaat gewoon vreemd en dit is een excuus om bij die ander te zijn. Gewoon alles lekker in het duister houden zodat hij niet gaat spitten en blijft nadenken over de relatie.
Ze speelt hem en hij laat zich gruwelijk spelen.
Geloof me ouders zijn loyaal naar hun kinderen en gelooft zijn dochter blind. Niemand twijfelt aan de oprechtheid van haar, daarom werkt dit spel op deze manier zo goed.quote:Op donderdag 13 december 2012 10:51 schreef L3IPO het volgende:
[..]
En haar vader is erbij tijdens vreemdgaan om de telefoon over te nemen?
Ze speelt een spel, dat weet ik en daarvan ben ik me bewust. Ik denk echter niet dat ze het met volledige opzet doet en er veel meer speelt als wat ze me aangeeft. Vreemdgaan, dat denk/hoop ik niet, want waarom zou haar vader dan mij bellen en haar aan de lijn geven?quote:Op donderdag 13 december 2012 10:50 schreef trigt013 het volgende:
Jongens maak het niet zo moeilijk, ze gaat gewoon vreemd en dit is een excuus om bij die ander te zijn. Gewoon alles lekker in het duister houden zodat hij niet gaat spitten en blijft nadenken over de relatie.
Ze speelt hem en hij laat zich gruwelijk spelen.
Omdat papa haar verhaal ook gewoon gelooft. Ze kan papa toch niet gaan vertellen dat alle ellende er is omdat ze vreemd gaat.quote:Op donderdag 13 december 2012 10:53 schreef chumafor het volgende:
[..]
Ze speeld een spel, dat weet ik en daarvan ben ik me bewust. Ik denk echter niet dat ze het met volledige opzet doet en er veel meer speeld als wat ze me aangeeft. Vreemdgaan, dat denk/hoop ik niet, want waarom zou haar vader dan mij bellen en haar aan de lijn geven?
Nee een vrouw (vriendin die ik overigens niet ken, waarmee ze nooit gebeld heeft en die nog nooit te sprake is gekomen)quote:
Waarschijnlijk is persoon X een vriendin of kennis van de persoon waarmee ze vreemd gaat.quote:Op donderdag 13 december 2012 10:55 schreef chumafor het volgende:
[..]
Nee een vrouw (vriendin die ik overigens niet ken, waarmee ze nooit gebeld heeft en die nog nooit te sprake is gekomen)
vreemdquote:Op donderdag 13 december 2012 10:55 schreef chumafor het volgende:
[..]
Nee een vrouw (vriendin die ik overigens niet ken, waarmee ze nooit gebeld heeft en die nog nooit te sprake is gekomen)
Het lijkt me dat je vriendin professionele hulp nodig heeft. Heb je hierover al eens met haar ouders gesproken? Het lijkt me nl. ook geen goede zaak voor jullie kinderen.quote:Op donderdag 13 december 2012 10:49 schreef chumafor het volgende:
[..]
Eh nee ik heb geen stoornis in welke vorm dan ook. En ja ze hoort vaker dingen die niet gezegt worden of rukt iets totaal uit het verband, dat gebeurd zowel bij mij als bij haar ouders als ook op haar werk.
Ze heeft geen facebook en weet niet goed met een computer om te gaan. Haar berichten lezen kan ik doen, maar wil ik niet zonder goede reden, want ik kan geen mogelijkheden bedenken dat ze inderdaad vreemdgaat.quote:Op donderdag 13 december 2012 10:57 schreef trigt013 het volgende:
Bekijk haar facebook of daar een persoon op staat waar ze net teveel mee op de foto staat en misschien inloggen om te kijken waar haar privé berichten naartoe gaan (ja, ik weet het onethisch, maar zij liegt ook en het is toch over)
Je kan je eigen kinderen niet ontvoeren als moeder.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:01 schreef zatoichi het volgende:
Bel je partner en geef haar een termijn waarin ze in ieder geval de kinderen kan terug komen brengen, om daarna zelf de rust op te gaan zoeken; al dan niet met een omgangsregeling. Doet ze dit niet binnen b.v. 24 uur, dan doe je aangifte bij de politie van ontvoering.
Eens kijken of ze dan nog je kinderen bij je weg wil houden...
De reden waarom iedereen vreemdgaat is of geiligheid of verliefdheid. Heeft dus niet met jullie relatie te maken.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:02 schreef chumafor het volgende:
[..]
Ze heeft geen facebook en weet niet goed met een computer om te gaan. Haar berichten lezen kan ik doen, maar wil ik niet zonder goede reden, want ik kan geen mogelijkheden bedenken dat ze inderdaad vreemdgaat.
En wat is over? De relatie? misschien wel, maar dan wil ik wel van haar weten waarom.
Schrijven in emotie levert bij mij snel taalfouten op, hiervoor mijn excuus.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:00 schreef Deetch het volgende:
[..]
Het lijkt me dat je vriendin professionele hulp nodig heeft. Heb je hierover al eens met haar ouders gesproken? Het lijkt me nl. ook geen goede zaak voor jullie kinderen.
Overigens had ik moeite om door je taalfouten heen te lezen (speeld ipv speelt) maar dat ter zijde.
Dat hen ik haar al gezegt, dat als zij rust nodig heeft ik dat accepteer. Hoewel ik niet weet waarvoor. Ik heb haar aangegeven in ieder gavak de kinderen thuis in hun eigen bed te laten slapen, maar dat heeft ze niet gedaan.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:01 schreef zatoichi het volgende:
Bel je partner en geef haar een termijn waarin ze in ieder geval de kinderen kan terug komen brengen, om daarna zelf de rust op te gaan zoeken; al dan niet met een omgangsregeling. Doet ze dit niet binnen b.v. 24 uur, dan doe je aangifte bij de politie van ontvoering.
Eens kijken of ze dan nog je kinderen bij je weg wil houden...
Dat is denk ik ook een hoofdreden, maar de woningbouw doet niets. Ze zitten in de commisie en een urgentie krijgen we niet.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:03 schreef Deetch het volgende:
Is er trouwens ook een mogelijkheid om hulp oid te krijgen om te bemiddelen in jullie conflict met de verhuurder? mogelijk dat de slechte staat van het huis de situatie van je vriendin (stress enzo) heeft verslechterd?
Mijn bron is wiki, dus niet de meest betrouwbare, maar toch:quote:Op donderdag 13 december 2012 11:02 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Je kan je eigen kinderen niet ontvoeren als moeder.
En het is in ieder geval een stok achter de deur, zelfs als de politie de aangifte niet afneemt, is er in ieder geval melding van gemaakt. Daarnaast kan TS ook de kinderbescherming inschakelen.quote:Ouderlijke of parentale ontvoering: wanneer een kind door één van de ouders wordt meegenomen naar een andere staat dan waar de gewone verblijfplaats van het kind is.
Dat is wanneer er een omgangsregeling is en de ouder het kind niet terugbrengt maar de grens over probeert te vluchten.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:10 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Mijn bron is wiki, dus niet de meest betrouwbare, maar toch:
[..]
En het is in ieder geval een stok achter de deur, zelfs als de politie de aangifte niet afneemt, is er in ieder geval melding van gemaakt. Daarnaast kan TS ook de kinderbescherming inschakelen.
Ik zou alles op alles zetten om ervoor te zorgen dat mijn kinden geen slachtoffer zijn van de labiliteit van hun moeder...
Haar dus buitensluiten en bij voorbaat schuldig bevinden?quote:Op donderdag 13 december 2012 11:13 schreef trigt013 het volgende:
Mijn beste tip is gewoon alles laten rusten, dus ook geen therapieën starten of gesprekken en je huis en bezittingen goed beschermen door je bankrekening en inkomen tijdelijk te splitsen en sloten/wachtwoorden tijdelijk te wijzigen.
Hij zegt dat je dat dus juist niet moet doen.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:17 schreef chumafor het volgende:
[..]
Haar dus buitensluiten en bij voorbaat schuldig bevinden?
Ik zeg juist dat hij haar ruimte moet geven maar vooral ook zijn basis van het gezin moet beschermen. Door zelf het beheer in handen te nemen kan zij niet gehaaste dingen ondernemen zonder overleg. En vooral niet pushen richting lange gesprekken en/of therapie. Als zij dat wilt zal ze dit zelf wel aangdragen.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:19 schreef chumafor het volgende:
sloten/wachtwoorden wijzigen, geen gesprek aangaan en geen therapie..
klinkt mij anders wel zo in de oren, maar hoeft niet zo bedoelt te zijn.
Haar rust geven is geen probleem, maar de vraag voor mij blijft waarom, waarvoor.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:19 schreef Love4fashion het volgende:
Wat een verwarrende situatie voor zowel jou, als de kinderen als je partner. Niemand zal hier gelukkig van worden. Als zij vreemdgaat vind ik het een zeer kwalijke zaak dat zij zowel haar kinderen als haar ouders erbij betrekt. Wellicht gaat ze niet vreemd, dat kan. Dan zou ik een goed gesprek met haar aan gaan, onder begeleiding van professionele hulp.
Voor nu, laat haar even tot rust komen. Geef haar de tijd. Neem polshoogte met haar op naarmate de dag vordert. Vraag dan enkel naar de kinderen en of ze deze naar huis wil brengen. Ze zal zelf ook rustiger kunnen nadenken wanneer de kinderen weg zijn en de kinderen zijn in een vertrouwde omgeving.
Alles laten rusten, geen therapie, geen sloten vervangen etc etc.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:19 schreef chumafor het volgende:
sloten/wachtwoorden wijzigen, geen gesprek aangaan en geen therapie..
klinkt mij anders wel zo in de oren, maar hoeft niet zo bedoelt te zijn.
Waarschijnlijk heb jij niets gedaan, geef jezelf niet de schuld zoek het bij haar. Ga anders een face to face met haar ouders praten misschien bevestigen die jou beeld of geven ze nieuwe inzichten.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:28 schreef chumafor het volgende:
[..]
Haar rust geven is geen probleem, maar de vraag voor mij blijft waarom, waarvoor.
Kwalijk vind ik haar manier van doen en het weghouden van de kinderen en ik vraag me alleen af waarom, waarvoor wat heb ik gedaan om dit te verdienen.
Dat heeft ze zelf aangedragen, daarom heb ik me hier ook voor ingezet en ben samen met haar (naar haar wens) meegegaan naar de huisarts hiervoor.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:27 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Ik zeg juist dat hij haar ruimte moet geven maar vooral ook zijn basis van het gezin moet beschermen. Door zelf het beheer in handen te nemen kan zij niet gehaaste dingen ondernemen zonder overleg. En vooral niet pushen richting lange gesprekken en/of therapie. Als zij dat wilt zal ze dit zelf wel aangdragen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |