Maar prima te vertrouwen dus? Het is zo'n 100 euro onder de nieuwprijs terwijl het product ook nieuw is, best wel erg veel dus. Ik zit er verder niet mee, ik wou de normale 16 halen, maar heb er voor 20 euro nu een 4g versie vanquote:Op zondag 16 december 2012 22:08 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Gewonnen, bij een nieuw telefoon abo, whatever.
Vraag het aan de aanbieder
Kan ik ook een SSD in mijn 13" MBP 2012 bouwen?quote:Op maandag 17 december 2012 13:06 schreef yupyup het volgende:
Ik weet wel zeker dat er binnenkort wat nieuws aan zit te komen, maar als je daar op wacht gebeurd er nooit iets.
Lekker de 830 halen, heb ik ook in mijn MBP.
Supersnel, Apple gebruikt hem zelf ook.
Krijg je dit soort reacties van mensen die zich verheven voelen omdat ze zelf wel continu op tweakers rond lopen.quote:Op maandag 17 december 2012 13:27 schreef nietzman het volgende:
Kunnen we "Ja je kunt een SSD inbouwen", "Ja, het is het geld waard" en "Ja, er zitten hier mensen met ervaring" niet gewoon opnemen in de OP?
Ach gush poppie.quote:Op maandag 17 december 2012 16:40 schreef Jahr00n het volgende:
Krijg je dit soort reacties van mensen die zich verheven voelen omdat ze zelf wel continu op tweakers rond lopen.Donder toch opman.
Truequote:Op maandag 17 december 2012 18:45 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Die ventilator zit er niet voor niets in zou ik zeggen... Dat die normaal niet aanslaat wil alleen maar zeggen dat je meestal het volledige vermogen blijkbaar niet nodig hebt
Video encoderen, After Effects, etc... Dan begint hij ook lekker te blazen. Daar kan hij gewoon tegen. De ventilator is ook op een manier geolied dat hij dat heel lang kan doen.quote:Op maandag 17 december 2012 18:50 schreef BenjaminLinus het volgende:
[..]
True![]()
Maar denk ik vraag het toch even, die air is natuurlijk niet echt gebouwd om games op te spelen...
Na 9 maanden en 150 cycles op 79%quote:Op maandag 17 december 2012 19:02 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Oh mijn accu geeft aan die dat ie een service nodig heeft. Na 27 maanden, 615 cyles staat ie op 81%. Mwah, hoeft nog niet.
Uit? Kan ie ook uit?quote:Op dinsdag 18 december 2012 10:15 schreef boem-dikkie het volgende:
Géén idee, ik doe mijn MBP nooit uit.
Laat je m dan wel aan de oplader? Loopt bij mij toch vrij snel leeg in sleep mode..quote:Op dinsdag 18 december 2012 10:15 schreef boem-dikkie het volgende:
Géén idee, ik doe mijn MBP nooit uit.
Gebruik voortaan CMD + Shift + 4 + Spatie. Dan kun je van alleen een scherm een foto maken en zet je Mac er een kekke schaduw achter.quote:Op dinsdag 18 december 2012 11:29 schreef yupyup het volgende:
Zet de mijne ook nooit uit, behalve bij reboots.
Hier mijn MBP batterij status na 14 maanden![]()
[ afbeelding ]
Als het kan aan de lader.
Hier altijd aan de lader en nooit uitquote:Op dinsdag 18 december 2012 13:34 schreef OverRated het volgende:
[..]
Laat je m dan wel aan de oplader? Loopt bij mij toch vrij snel leeg in sleep mode..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |