Maar wel veel uitgekauwder.quote:Op woensdag 5 december 2012 20:08 schreef Karina het volgende:
De filmpjes die Golden Earring had uitgekozen vond ik leuker
Ik niet.quote:Op woensdag 5 december 2012 20:08 schreef Karina het volgende:
De filmpjes die Golden Earring had uitgekozen vond ik leuker
Gelukkig was het maar 40 minuten. Erg genoeg.quote:Op woensdag 5 december 2012 20:09 schreef marcodej het volgende:
Deze uitzending voelt alsof ik een uur naar niet-relevante filmpjes heb gekeken.
Niemand verplicht je om te kijken hequote:Op woensdag 5 december 2012 20:09 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Gelukkig was het maar 40 minuten. Erg genoeg.
Hoe weet jij dat?quote:Op woensdag 5 december 2012 20:11 schreef TheGOAT het volgende:
[..]
Niemand verplicht je om te kijken he
Gelukkig komt het Unieke Talent nog.quote:
Hoho, de sfeer was hier net zo goed.quote:Op woensdag 5 december 2012 20:12 schreef TheGOAT het volgende:
[..]
Omdat we in een vrij land levenautistje
Dus??quote:Op woensdag 5 december 2012 20:12 schreef TheGOAT het volgende:
[..]
Omdat we in een vrij land levenautistje
Daarom mag je het wel slecht vinden keer op keerquote:Op woensdag 5 december 2012 20:13 schreef TheGOAT het volgende:
[..]
Dus verplicht niemand je om te kijken
Met een Sinterklaas naar keuze.quote:Op woensdag 5 december 2012 20:12 schreef marcodej het volgende:
[..]
Gelukkig komt het Unieke Talent nog.
Dit is een stukje deductie waar heel veel spelden tussen te krijgen zijn.quote:Op woensdag 5 december 2012 20:13 schreef TheGOAT het volgende:
[..]
Dus verplicht niemand je om te kijken
VBL / Wildpoepen kost FC Emmen-speler zijn baanquote:Op woensdag 5 december 2012 20:14 schreef Specularium het volgende:
[..]
In een vrij land zou ik op straat mogen schijten.
Dat snap het autistje niet. Laat hem maar.quote:Op woensdag 5 december 2012 20:15 schreef marcodej het volgende:
[..]
Dit is een stukje deductie waar heel veel spelden tussen te krijgen zijn.
Je geniet hiervan? Dan moet je een heel triest leven hebben.quote:
De jongen wil aandacht. Misschien krijgt hij dat thuis niet.quote:Op woensdag 5 december 2012 20:22 schreef marcodej het volgende:
[..]
Je geniet hiervan? Dan moet je een heel triest leven hebben.
Wolter Kroes.quote:Op woensdag 5 december 2012 20:22 schreef Tomatenboer het volgende:
Wie was die laatste zanger die Dolf Jansen als voorbeeld aandroeg?
Vond ik serieus goed klinken namelijk.
Dries Roelvinkquote:Op woensdag 5 december 2012 20:22 schreef Tomatenboer het volgende:
Wie was die laatste zanger die Dolf Jansen als voorbeeld aandroeg?
Vond ik serieus goed klinken namelijk.
quote:
Dat dacht ik al ja.quote:
Ook bekend van The Gorrilaz.quote:Op woensdag 5 december 2012 20:27 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
[..]
Dat dacht ik al ja.
Damon Albam dus.
't Is echt een prachtige band. Hun livealbums zijn sowieso standaard beter dan de studio album. Waarschijnlijk wel een van de beste bands van de afgelopen tien jaar.quote:
En werkelijk fan-tas-tisch live. Dit jaar op Lowlands gezienquote:Op woensdag 5 december 2012 20:44 schreef Deckard het volgende:
[..]
't Is echt een prachtige band. Hun livealbums zijn sowieso standaard beter dan de studio album. Waarschijnlijk wel een van de beste bands van de afgelopen tien jaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |