Connor lijkt me redelijk af als verhaal.quote:Op maandag 10 december 2012 22:48 schreef peleetje het volgende:
[..]
Franse Revolutie zou logischer zijn als vervolg op het verhaal van Conner.
Connor kon al 10 kogels opvangen dus daar zou ik me geen zorgen over makenquote:Op maandag 10 december 2012 22:48 schreef Romanus het volgende:
[..]
Dat lijkt me heel interessant alleen dan heb je wel een probleem wat betreft mitrailleurs
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steam: Metonae
Origin: Metonae
Xbox One: Metonae
BattleTag: Metonae#2152
quote:Op maandag 10 december 2012 22:53 schreef Metonae het volgende:
Het hoeft niet steeds verder de toekomst in te gaan heZeker nu niet met
Dat zou ik helemaal gaar vinden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz - Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
quote:Op maandag 10 december 2012 22:53 schreef Metonae het volgende:
Het hoeft niet steeds verder de toekomst in te gaan heZeker nu niet met
Dat lijkt me eigenlijk het beste. Ze hebben zoveel overgeslagen. Alleen is het dan niet logisch om weer dual hidden blades te hebben etcSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 10 december 2012 22:53 schreef Metonae het volgende:
Het hoeft niet steeds verder de toekomst in te gaan heZeker nu niet met
Dat had Ubisoft ook al aangeven. Dat ze met een nieuw subject weer konden spelen met tijd en historie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En aangezien Desmond subject 17 was...
Er zaten nog 16 subjects voor hem waarvan we er maar een paar kennen.
Of we krijgen een AC met gigantisch slechte storytelling en Abstergo heeft Subject 18 gevondenquote:Op maandag 10 december 2012 22:57 schreef peleetje het volgende:
[..]
Dat had Ubisoft ook al aangeven. Dat ze met een nieuw subject weer konden spelen met tijd en historie.
En aangezien Desmond subject 17 was...
Er zaten nog 16 subjects voor hem waarvan we er maar een paar kennen.
quote:Op maandag 10 december 2012 22:53 schreef Metonae het volgende:
Het hoeft niet steeds verder de toekomst in te gaan heZeker nu niet met
Des te frustrerender dat het geen einde geeft maar een slap filmpje met meer vragen dan antwoorden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
Ja wauw!quote:Op maandag 10 december 2012 11:59 schreef Evi_90 het volgende:
Idd,
maar dan moet dat klimmen wel beetje moeilijk zijn. Die kerken in AC3 zijn bijna allemaal hetzelfde.
En die bomen in de Frontier heb ik helemaal een hekel aan.
Je had bij AC1 die kathedraal in Acre waar je echt moest zoeken om naar boven te klimmen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Klacht: De missies zijn te linear opgezet. Bij een freeroame game verwacht ik op z'n minst dat ik missies kan doen zoals ik dat wil en punten krijg voor het resultaat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 68% gewijzigd door Metonae op 12-12-2012 22:05:17 ]Steam: Metonae
Origin: Metonae
Xbox One: Metonae
BattleTag: Metonae#2152
quote:Op woensdag 12 december 2012 20:11 schreef peleetje het volgende:
OK, deze die jij noemt is ook wel erg. Ligt te voor de hand, ik was al in de hooiwagen gesprongen voordat ik de melding kreeg dat ik dat ding moest vermijden voor 100% sync.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Probeer nu alle assassins te rekruteren in de verschillende districten nu 4 van de 6.Het is patat.
quote:Op woensdag 12 december 2012 21:55 schreef Metonae het volgende:
Ben er ook nog steeds niet uit hoe Haytham van het een op het ander weet dat Connor zijn zoon is.
Editje: Iemand die zin heeft om van tijd tot tijd zin heeft om elkaar af te slachten in MP?Volgens mij in die missie die in mijn 'spoiler' staat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
6, 3 in elke stad.quote:Op woensdag 12 december 2012 22:27 schreef Romanus het volgende:
Hoeveel assassin recruits zijn er? Ik heb er 5 maar dat lijkt me een onlogisch getal eigenlijk. Mede omdat je er 3 op 1 missie kunt sturen.
Voeg me even toe aan je vrienden.quote:Op woensdag 12 december 2012 22:33 schreef Evi_90 het volgende:
[..]
6, 3 in elke stad.
Dat zie je ook boven in als je bezig bent wanneer je ze op een missie stuurt.
Ik speel de MP wel graag trouwens als ik tijd heb.
Kan volgens mij niet bij PS3. Of ik ben blind...quote:Op donderdag 13 december 2012 00:29 schreef Metonae het volgende:
[..]
Voeg me even toe aan je vrienden.
Ingame naam = Metonae
Oh... PS3quote:Op donderdag 13 december 2012 16:02 schreef Evi_90 het volgende:
[..]
Kan volgens mij niet bij PS3. Of ik ben blind...
Ik heb hem vandaag eindelijk uit kunnen spelen en kan het eindelijk deels met je eens zijnquote:Op woensdag 12 december 2012 21:05 schreef Skull-splitter het volgende:
Dat, en het niet echt goed samenhangende verhaal met behoorlijk wat gaten. Het is een goede game, maar het is ronduit jammer dat het voelt als de tussendoortjes van deel 2 ipv als een volwaardige titel.
Nog lang niet alles verkend en ik zal de game zeker nog eens door spelen. Maar de nasmaak is gewoon dat het beter kon en mocht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eigenlijk hebben die missies van Connor een dalende tendens. Ze beginnen leuk, maar worden steeds slechter. Spijtig. Uiteindelijk heb ik me nog het meest vermaakt met de sidemissies (homestead, jagen, naval, forten veroveren).Amen.
Dat van die salto's wel ja, maar het laat wel zien dat AC 3 niet de totale onmogelijkheid is met in bomen en over rotsen heen klimmen.quote:Op vrijdag 14 december 2012 11:35 schreef Evi_90 het volgende:
Grappig filmpje.
Alleen die gast maakt net teveel salto's dat het irritant wordt.
Heeeeeel belangrijk in een AC game ja...quote:
En die zijn killing:quote:
quote:Op zaterdag 8 december 2012 23:25 schreef jankaas020 het volgende:
Ik heb zojuist in de laatste "kidd's treasure" missie letterlijk m'n laptop aan stukken geslagen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We, the unwilling.. led by the unqualified..
to do the unnecessary.. for the ungrateful..
Die ken ik nog niet. Ik ben pas bij Sequence 5.quote:
Ik haalde die beesten vaak ook gewoon neer met een pijl, voor ze überhaupt de kans kregen me aan te vallen.quote:Op maandag 17 december 2012 13:08 schreef Devv het volgende:
[..]
Die ken ik nog niet. Ik ben pas bij Sequence 5.
Het enige waar ik een schurfthekel aan heb, zijn wolven. Ik hoor iedereen zeggen dat ze makkelijk zijn, maar ik ben zo vaak te laat
. Ik ga in ieder geval niet meer zonder paard het bos in, want dan vallen ze tenminste niet aan
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |