Hehe.quote:Op dinsdag 4 december 2012 23:32 schreef Rockiejj het volgende:
Hehe.
John Pitcairn is dood.. En zonder dat ik gezien ben!
Alsof je dat niet wist tijdens de ontmoeting van John.quote:
Er zijn ook mensen die het spel niet hebben, weet je.quote:Op donderdag 6 december 2012 17:48 schreef Rockiejj het volgende:
[..]
Alsof je dat niet wist tijdens de ontmoeting van John.
Dan mogen ze het weten.quote:Op donderdag 6 december 2012 17:49 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Er zijn ook mensen die het spel niet hebben, weet je.
Er zijn ook mensen slim genoeg om dan de topics over te slaan als ze het zo eng vinden om eventueel gespoiled te worden, weetje?quote:Op donderdag 6 december 2012 17:49 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Er zijn ook mensen die het spel niet hebben, weet je.
Sommige mensen willen misschien wel een vraag stellen o.i.d. en dan komen ze zoiets tegen.quote:Op donderdag 6 december 2012 18:02 schreef ems. het volgende:
[..]
Er zijn ook mensen slim genoeg om dan de topics over te slaan als ze het zo eng vinden om eventueel gespoiled te worden, weetje?
Het is natuurlijk wel mogelijk dat je iets ziet.quote:Op donderdag 6 december 2012 18:07 schreef ems. het volgende:
Als je slechts een vraag wilt stellen lijkt het me niet handig om andere posts te lezen.
Ik begrijp het nooit zo goed waarom dat hier zo vaak de mist in gaat. Als ik niet gespoiled wil worden met games dan lees ik óf het topic niet, of ik lees als ik alleen een vraag heb de reacties niet. Hetzelfde geldt voor series en films: Daar open ik ook pas de topics als ik zelf gekeken heb.
Ik heb nog -nooit- een spoiler gelezen op dit forum die ik wilde vermijden. Ik begrijp niet dat dat voor anderen zo lastig zou zijnHet is ook gewoon een beetje common sense. Het spel is al een tijd uit en mensen hebben het al lang en breed uitgespeeld. Dan kan je verwachten dat er "gespoiled" gaat worden.
Beetje meer eigen verantwoordelijkheid.
Maar dat is je eigen foutquote:Op donderdag 6 december 2012 18:15 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Het is natuurlijk wel mogelijk dat je iets ziet.
Dat betreft voor zover ik weet alleen games in de beginfases van de release. Ondertussen heeft het gros AC3 al uitgespeeld (en is vies teleurgesteld achtergelaten) en dan mag er gewoon vrij over gepraat worden.quote:In veel topics is het ook verplicht om spoilers in een spoiler te zetten, volgensmij was dat hier ook zo.
De Underground van Boston en New York heeft ook dergelijke puzzels.quote:Op donderdag 6 december 2012 17:39 schreef peleetje het volgende:
[..]
Gewoon een feit dat een heleboel goeie dingen in AC2/Broterhood niet terugkomen in AC3.
Terwijl Alex Hutchinson in een interview zei dat de 'platform' puzzels in de vorm van Tombs/Lairs van AC2 zouden terugkeren in AC3 omdat de fans ervan houden en Ubisoft zelf ook.
Als hij daarmee doelt op die Peg Leg missies (en dat zijn de enige platform achtige puzzels in de game) dan is het wel heel erg summier.
Ja maar daar zijn geen platformen met de meest onmogelijke sprongen en dieptes waar je kunt doodvallen.quote:Op donderdag 6 december 2012 18:31 schreef Jivis het volgende:
[..]
De Underground van Boston en New York heeft ook dergelijke puzzels.
Daar lang na release over janken: leer wat zelfbeheersing.quote:Op donderdag 6 december 2012 17:49 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Er zijn ook mensen die het spel niet hebben, weet je.
Vond het een spelbreker die geen kut met AC te maken heeft imo. Knap gedaan? Absoluut. Echt boeiend? Neuh.quote:Op donderdag 6 december 2012 18:43 schreef Jivis het volgende:
Ach, AC3 heeft de naval missies, die ik echt episch vind.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
quote:Op donderdag 6 december 2012 23:26 schreef Skull-splitter het volgende:
Soundtrack is wel subliem...Welke soundtrack? ik heb in de game maar 3 nummers gehoord.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
1. Als je aangevallen word
2. Bij de homestead missies / Boston Brawlers
3. Bij de intro van de game
Ik miste de goeie achtergrond muziek in de steden.
quote:Op donderdag 6 december 2012 23:38 schreef peleetje het volgende:
[..]
Welke soundtrack? ik heb in de game maar 3 nummers gehoord.
1. Als je aangevallen word
2. Bij de homestead missies / Boston Brawlers
3. Bij de intro van de game
Ik miste de goeie achtergrond muziek in de steden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steam: Metonae
Origin: Metonae
Xbox One: Metonae
BattleTag: Metonae#2152
1. Assassin's Creed III Main Themequote:Op donderdag 6 december 2012 23:38 schreef peleetje het volgende:
[..]
Welke soundtrack? ik heb in de game maar 3 nummers gehoord.
1. Als je aangevallen word
2. Bij de homestead missies / Boston Brawlers
3. Bij de intro van de game
Ik miste de goeie achtergrond muziek in de steden.
quote:Op donderdag 6 december 2012 23:45 schreef Metonae het volgende:
[..]Tof!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Die muziek tijdens de Bosten Brawlers klonk in iedergeval niet slecht.
Deed me een beetje denken aan 'The Dropick Murphys' en De film 'The Departed'.
quote:Op donderdag 6 december 2012 23:45 schreef Metonae het volgende:
[..]"add to my dropbox"SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Thanks
Ik drink nooit meer! maar ook niet minder.
Voordeel (en niet realistisch) hij is er straks weer bij, je recruits kunnen niet dood. Was dat maar zo: dan was er nog micromanagement aan dat specifieke gameplaygedeeltequote:Op donderdag 6 december 2012 19:34 schreef S0nic het volgende:
Roep ik net mijn recruit op van niveau 11, valt die lul in het water en sterft![]()
Wat is dit voor een bullshit
Ik stuurde altijd voor de grap mijn recruiten af op random soldaten in de stadquote:Op vrijdag 7 december 2012 09:14 schreef Pheno het volgende:
[..]
Voordeel (en niet realistisch) hij is er straks weer bij, je recruits kunnen niet dood. Was dat maar zo: dan was er nog micromanagement aan dat specifieke gameplaygedeelte
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Diep inspirerende quote
- "bekend" persoon
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |