Gelukkig niet. Laatste seizoen was ik begonnen met mijn master, misschien was dat hetquote:Op maandag 25 november 2013 21:41 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Jij nog steeds bezig met je scriptie?
Was je tijdens de uitzendingen van topchef toch ook al? :p
Ben benieuwd wat ik mis als ik niet ga. Die hele man wekt bij mij een aversie op om überhaupt bij hem iets te gaan proeven. Ben ook blij dat hij maandag niet bij het onderonsje was in Rotterdam in het restaurant FG (Francois Geurds) met Herman e.d. waar geproost werd op de tweede ster van eerder genoemde patron Francois. Ik moet zeggen het was weer heel gezellig aldaar en het eten wat we kregen aangeboden i.c.m.de speciale bubbels voor die middag was weer uitmuntend.quote:
Beste verkapte post sinds tijdenquote:Op woensdag 27 november 2013 09:53 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Ben benieuwd wat ik mis als ik niet ga. Die hele man wekt bij mij een aversie op om überhaupt bij hem iets te gaan proeven. Ben ook blij dat hij maandag niet bij het onderonsje was in Rotterdam in het restaurant FG (Francois Geurds) met Herman e.d. waar geproost werd op de tweede ster van eerder genoemde patron Francois. Ik moet zeggen het was weer heel gezellig aldaar en het eten wat we kregen aangeboden i.c.m.de speciale bubbels voor die middag was weer uitmuntend.
[ afbeelding ]
Oh en voor wie het interessant vind.
FG Food Labs in het museumpark naast Museum Boijmans Van Beuningen. Soort FG maar dan een light versie met nadruk op lichte hapjes/cocktails,koffie e.d.
Die Rico tochtwitter:Smartcook twitterde op vrijdag 29-11-2013 om 16:18:59“@RicoTopchef: @Smartcook & @juliusbargrill , gefeliciteerd met het restaurant, we komen snel een keer bij je eten!” Rico rico rico.., dank reageer retweet
Jij staat nog immer in mijn sigquote:
Dat voelt voor Drasssss vast als thuiskomenquote:Op maandag 9 december 2013 11:16 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Jij staat nog immer in mijn sig
Goed om te horenquote:Op maandag 9 december 2013 23:17 schreef Drassss het volgende:
[..]
Super hoor.. ik dacht wip eens even langs en inderdaad voelt meteen als thuiskomen
Sjaal al om?quote:Op maandag 9 december 2013 23:17 schreef Drassss het volgende:
[..]
Super hoor.. ik dacht wip eens even langs en inderdaad voelt meteen als thuiskomen
Dat was het zeker! Het programma moet volgend najaar gewoon weer terugkomen. The Taste als alternatief kan me geenszins boeien.quote:
Zou mooi zijn, maar verwacht het niet stiekem.. Er schijnt wel een nieuw Masterchef seizoen aan te komen.... (Ik moet toch ergens mijn flauwe grappen kwijt kunnenquote:Op dinsdag 10 december 2013 17:08 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Dat was het zeker! Het programma moet volgend najaar gewoon weer terugkomen. The Taste als alternatief kan me geenszins boeien.
Ik verwacht het ook niet hoor. Masterchef komt idd een nieuw seizoen.quote:Op dinsdag 10 december 2013 17:14 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Zou mooi zijn, maar verwacht het niet stiekem.. Er schijnt wel een nieuw Masterchef seizoen aan te komen.... (Ik moet toch ergens mijn flauwe grappen kwijt kunnen)
Vind ik ook. Maar verwacht dat het niet meer terugkomtquote:Op dinsdag 10 december 2013 17:08 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Dat was het zeker! Het programma moet volgend najaar gewoon weer terugkomen. The Taste als alternatief kan me geenszins boeien.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |