quote:Op maandag 3 december 2012 01:38 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Nah, heb wel gemerkt dat dames in andere landen mij zonder datingsite al interessant vinden.
quote:Op maandag 3 december 2012 01:53 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Geen contact meer met je date van onlangs?
Thanks! Ik ook, ondanks af en toe nog wel wat twijfels hebben we het iig er leuk samen. Iemand die mij zo aan het lachen kan maken is ook heel wat waard...quote:Op zondag 2 december 2012 22:53 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Ja goed.... we zijn net terug van een midweek Disneyland en Parijs. En dat was erg leuk.We komen steeds vaker erachter hoeveel we op één lijn zitten. (op een leuke manier, we hebben ook gelukkig genoeg verschillen)
Ik moet zeggen dat dit toch wel heel anders is dan mijn vorige relaties, veel intenser.... liefdesvoller en leuker. Zij is vooral érg leuk. (stiekem het meisje wat ik altijd al zocht) We kennen elkaars 'gezins'-familie al, maar nu ben ik ook nog uitgenodigd voor het kerst diner met al haar familie... brrrr..... als tegenprestatie mag ze zaterdag mee als ik met vrienden naar de Efteling ga... en ja dat is een uitdaging.
Oh... en toen ik een erg nare keelontsteking had heeft ze soep voor mij gemaakt wel 3 keer (enige wat ik naar binnen kon krijgen). En ze is niet boos geworden nadat ik haar vernietigd had met Risk... dat is liefde toch? Toch?
p.s. ben erg blij voor je Sekh!
Leuke verhalen Sekh en Splashquote:Op maandag 3 december 2012 04:01 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Thanks! Ik ook, ondanks af en toe nog wel wat twijfels hebben we het iig er leuk samen. Iemand die mij zo aan het lachen kan maken is ook heel wat waard...
Klinkt allemaal erg goed Splash, ook heel blij voor jou. Dat is idd liefde, kan bijna niet meer fout gaan. Klinkt als een blijvertje![]()
En dat jullie nu al elkaars familie en vrienden ontmoeten zegt ook wel wat. Kerst wordt vast heel gezellig...it's gonna be a not so lonely christmas for you!
Als je verliefd bent vind je heel veel leukquote:Op maandag 3 december 2012 08:41 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Leuke verhalen Sekh en SplashGoed om te lezen dat er toch nog succesverhalen zijn, soms komt het topic wel wat zuur over.
Afgelopen zondagochtend een berichtje van mijn date, "ben er over een half uur, wil je de oven voorverwarmen op 220 graden?". Stond ze voor de deur met een compleet ontbijt. Ik heb altijd gezegd dat ik niet van die lieve dingen ben, maar daar moet ik toch op terugkomen. Was erg leuk
Zelfs anale seksquote:Op maandag 3 december 2012 09:01 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Als je verliefd bent vind je heel veel leuk
En anders stop je gewoon de kerstboom in je holquote:Op maandag 3 december 2012 10:47 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Zelfs anale seks
Anyway, hopelijk kom ik ook nog iemand tegen waarmee de kerst niet zo eenzaam wordt
Je wilt een keer anaal genomen worden ja?quote:Op maandag 3 december 2012 10:47 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Zelfs anale seks
Anyway, hopelijk kom ik ook nog iemand tegen waarmee de kerst niet zo eenzaam wordt
quote:Op maandag 3 december 2012 11:06 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Je wilt een keer anaal genomen worden ja?
Bedankt voor de tips!quote:Gekke vraag, maar hoe maak ik een afspraak voor mezelf minder spannend?
Ademhalingsoefeningen, helpende gedachten, mantra's, iets?
Not sure if serious or just stupid.jpgquote:Op maandag 3 december 2012 11:21 schreef robuust89 het volgende:
[..]
Bedankt voor de tips!![]()
De spanning is voor, en vooral tijdens de date. Ik zou bijna een spiekbriefje meenemen met onderwerpen om over te praten, maar de spanning belemmert natuurlijk ook de gespreks "flow"
Poolen is een goed idee!
quote:Op maandag 3 december 2012 11:21 schreef robuust89 het volgende:
Ik zou bijna een spiekbriefje meenemen met onderwerpen om over te praten,
FYI, Ik maakte een grapje, vandaar diequote:Op maandag 3 december 2012 11:50 schreef Silenus het volgende:
[..]Ik heb weer allemaal hilarische scenario's in m'n hoofd...Maar zou het iig niet doen.
Een kreeft die van spelletjes houdt, maak me gekquote:Op maandag 3 december 2012 13:57 schreef theKiD het volgende:
[..]
Je bent in de war met mij. De kreeft is ik hier
Ik zal mijn best eens gaan doen!quote:Op maandag 3 december 2012 14:05 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Een kreeft die van spelletjes houdt, maak me gek
Zodra iemand het over babbelen heeft, krijg ik een flashback. (Zeker aangezien het woord babbelen minder vaak gebruik wordt in mijn omgevingquote:Op maandag 3 december 2012 14:15 schreef corehype het volgende:
Ik zit wel op datingsites maar ik heb in het echte leven meer succes.
Op datingsites zitten vooral vrouwen die alleen maar een babbel willen makenLeuk, maar ik geef direct aan dat ik dat liever doe bij een drankje.
Vertel eensquote:Op maandag 3 december 2012 14:17 schreef theKiD het volgende:
[..]
Zodra iemand het over babbelen heeft, krijg ik een flashback. (Zeker aangezien het woord babbelen minder vaak gebruik wordt in mijn omgeving)
Was met een vrienden weekend weg. Stelletje was door het bed gezakt, en die belgische huis-eigenaar kwam met de geniale opmerking, "jaja, gewoon van het babbelen zeker?" (Wink wink)quote:Op maandag 3 december 2012 14:18 schreef corehype het volgende:
[..]
Vertel eensOok een half uur gesproken met iemand die je de volgende dag vervolgens vergeet?
Dat waren maagdelijke tijden man.
Om dan toch even ook wat zuur bij al die zoetigheid van ons te gooien...Splash en ik hebben onze dates beide niet via datingsites leren kennen. Dus of je het werkelijk succesverhalen kan noemen...quote:Op maandag 3 december 2012 08:41 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Leuke verhalen Sekh en SplashGoed om te lezen dat er toch nog succesverhalen zijn, soms komt het topic wel wat zuur over.
Afgelopen zondagochtend een berichtje van mijn date, "ben er over een half uur, wil je de oven voorverwarmen op 220 graden?". Stond ze voor de deur met een compleet ontbijt. Ik heb altijd gezegd dat ik niet van die lieve dingen ben, maar daar moet ik toch op terugkomen. Was erg leuk
Wilde ik vanmorgen ook al zeggen en Mystik volgens mij ook nietquote:Op maandag 3 december 2012 14:35 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Om dan toch even ook wat zuur bij al die zoetigheid van ons te gooien...Splash en ik hebben onze dates beide niet via datingsites leren kennen. Dus of je het werkelijk succesverhalen kan noemen...
Ben je er al over uit wat het wordt met jou date? Klinkt wel erg leuk en attent allemaal. Hoe is je gevoel er nu bij?
Niet via een datingsite is wel herkenbaar, dat had ik nadat ik vorig jaar een tijd flink had gedate ook, kom je ineens iemand buiten die sites tegen en dat klikt dan wel.quote:Op maandag 3 december 2012 14:35 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Om dan toch even ook wat zuur bij al die zoetigheid van ons te gooien...Splash en ik hebben onze dates beide niet via datingsites leren kennen. Dus of je het werkelijk succesverhalen kan noemen...
Ben je er al over uit wat het wordt met jou date? Klinkt wel erg leuk en attent allemaal. Hoe is je gevoel er nu bij?
Dit ja. Ik had (qua i'net-daten dan) nog de grootste klik met foksters, ironisch genoeg.quote:Op maandag 3 december 2012 15:22 schreef Silenus het volgende:
Je kunt toch ook nooit zeggen of 'datingsites werken voor mij of niet'. Als je een leuk iemand tegenkomt kan dat overal zijn. In de trein, in de supermarkt, in de kroeg, op school, op een datingsite, via een bemiddelingsbureau, op een speeddate-avond.
Als je bij werkelijk iedereen denkt 'is dit een goed iemand om een relatie mee te hebben', dan werkt helemaal niks. Ga er gewoon lekker onbezonnen in, soms loop je in de kroeg tegen iemand aan die onwijs leuk is maar ook op een datingsite staat. Of soms kom je op een datingsite iemand tegen die je ook in de kroeg al ooit tegen bent gekomen. Het blijven dezelfde mensen.
Groot gemeenschappelijk goed dus dat Fok!quote:Op maandag 3 december 2012 15:24 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Dit ja. Ik had (qua i'net-daten dan) nog de grootste klik met foksters, ironisch genoeg.
Heb 2 foksters via hier irl leren kennen, en 1 ervan is geen succes verhaal geworden..quote:Op maandag 3 december 2012 16:06 schreef Spezza19 het volgende:
Dan moet ik toch maar meer Foksters gaan daten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 3 december 2012 16:20 schreef theKiD het volgende:
[..]
Heb 2 foksters via hier irl leren kennen, en 1 ervan is geen succes verhaal geworden..Je snapt dat er nu details moeten komen heSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 3 december 2012 16:20 schreef theKiD het volgende:
[..]
Heb 2 foksters via hier irl leren kennen, en 1 ervan is geen succes verhaal geworden..Nu wordt het interessant!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
O.T. Toch maar weer een Paiq-account aangemaakt. Blijf nieuwsgierig![]()
Over die ene die wel leuk was? Dat was het Fok!-schatje Fraubitchquote:Op maandag 3 december 2012 16:20 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Je snapt dat er nu details moeten komen he
Zie hierboven.quote:
Ja hey, we willen wel gewaarschuwd wordenquote:Op maandag 3 december 2012 16:23 schreef theKiD het volgende:
[..]
Over die ene die wel leuk was? Dat was het Fok!-schatje FraubitchLieve FB
[..]
Zie hierboven.Voor die andere is <geen commentaar> een goede verklaring
Drama willen we! Drama!!!!!quote:Op maandag 3 december 2012 16:30 schreef theKiD het volgende:
We hebben een tijdje een relatie gehad, dus als je goed zoekt, is de "wie" wel beantwoord. Dat andere blijf ik geen commentaar op geven. Ligt gecompliceerd.
Gewoon wat details veranderen, ben ook wel nieuwsgierig eigenlijkquote:Op maandag 3 december 2012 16:26 schreef Cue_ het volgende:
We hoeven niet te weten wie het is, begin gewoon eens bij het verhaal zelf
Wij ookquote:Op maandag 3 december 2012 16:41 schreef Amy1990 het volgende:
Eindelijk eens een echt leuke jongen gesproken op Paiq! Ik ben benieuwd!
Ja ik ook. Alleen zit ik momenteel zelf in mijn eigenste geloof ik.quote:Op maandag 3 december 2012 16:25 schreef Silenus het volgende:
Ik vind vooral de drama-story's altijd leuk om te weten/lezen eigenlijk.
Alleen als het echt drama is. Dat gejank hier de laatste maanden van gefrustreerde mannetjes die maar niet aan de praat kunnen raken met vrouwen op het internet en dat vervolgens op het gehele vrouwelijk geslacht afschuiven ben ik ondertussen wel meer dan zat.quote:Op maandag 3 december 2012 16:25 schreef Silenus het volgende:
Ik vind vooral de drama-story's altijd leuk om te weten/lezen eigenlijk.
Te summierquote:Op maandag 3 december 2012 16:52 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Ja ik ook. Alleen zit ik momenteel zelf in mijn eigenste geloof ik.
Als iemand een rugzak heeft, dan hoor ik dat toch graag zsm.... kan ik snel beslissen of ik met die rugzak kan leven ja of neequote:Op maandag 3 december 2012 16:57 schreef theKiD het volgende:
Over drama gesproken, Laatst op Paiq had ik het er met een vrouw over, dat ze een rugzak bij had, we waren het er niet echt over eens wanneer je aan de ander laat zien OF en zo ja, WAT voor rugzak je bij je draagt.. Wie kan inzicht geven?
Ligt natuurlijk aan de inhoud, maar mits het best een zwaarwegend iets is, zou ik graag zien dat er niet al te lang mee gewacht wordt.
quote:Op maandag 3 december 2012 16:58 schreef Sc0tTy het volgende:
Nou.. Ik ga volgende keer zeggen dat ik vrijetijdsmanagement heb gestudeerd ofzo. Net in een speeddate is de meid gelijk offline toen ik Informatica zei...
Eens, je kunt dan ook van de ander en jezelf bepalen hoe ze die rugzak dragen tenminste. Want daar valt of staat het mee voor mijquote:Op maandag 3 december 2012 16:58 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Als iemand een rugzak heeft, dan hoor ik dat toch graag zsm.... kan ik snel beslissen of ik met die rugzak kan leven ja of nee
Klopt, ik hoef geen middelbare school trauma's te horen op de eerste date. Maar iets dat in het hier en nu van invloed is hoor ik wel graag. Gelukkig wel meestal bij dates die wat hadden gelijk in het begin het gehoord.quote:Op maandag 3 december 2012 17:03 schreef Pvoesss het volgende:
Het zou voor mij ook af hangen aan hoe de persoon met de dingen om gaat.
Heeft het nu nog invloed en hoe groot was de invloed.
Is het iets wat nu nog van toepassing is dan graag direct en anders kan wat later ook wel..
die dame uit eindhoven die ook in het tattoo-topic post. gokje.quote:Op maandag 3 december 2012 16:30 schreef theKiD het volgende:
We hebben een tijdje een relatie gehad, dus als je goed zoekt, is de "wie" wel beantwoord. Dat andere blijf ik geen commentaar op geven. Ligt gecompliceerd.
je houdt van zwemmen, en in de zon word je snel rood, ipv bruin.quote:Op maandag 3 december 2012 17:09 schreef Amy1990 het volgende:
Maar even terugkomend op de sterrenbeeldendiscussie... Ik ben een kreeft. Kan iemand mij heldere inzichten geven in mijn persoonlijkheid?
quote:Op maandag 3 december 2012 17:10 schreef dawg het volgende:
[..]
je houdt van zwemmen, en in de zon word je snel rood, ipv bruin.
I'm a sucker voor vrouwen met tattoo's, maar nee, toevallig nietquote:Op maandag 3 december 2012 17:07 schreef dawg het volgende:
[..]
die dame uit eindhoven die ook in het tattoo-topic post. gokje.
quote:Op maandag 3 december 2012 17:10 schreef dawg het volgende:
[..]
je houdt van zwemmen, en in de zon word je snel rood, ipv bruin.
turbomuis.quote:Op maandag 3 december 2012 17:21 schreef theKiD het volgende:
[..]
I'm a sucker voor vrouwen met tattoo's, maar nee, toevallig niet
Wie bedoelde je eigenlijk daar?![]()
Nou twee dingen weet ik zeker. Dat ze mensen heeft opgelicht en dat ze dus au pair was bij die regisseur. De rest, ik heb geen bewijs gezien dat ze op straat heeft geleefd of werkelijk een miljoen op de rekening heeft staan. Maar vind het allemaal iets te...raar.quote:Op maandag 3 december 2012 17:21 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Als dat echt is dan is dat wel sneu voor haarMaar kleine kans zeker dat dat echt zo is gezien wat je vertelde?
een cover toch?quote:Op maandag 3 december 2012 17:27 schreef theKiD het volgende:
[..]
Wat zij op haar rug heeft staan, echt geweldig!maar nee, zij is het niet.
Geen idee eigenlijkquote:
Neequote:Op maandag 3 december 2012 22:16 schreef Bittere_Bal het volgende:
lang leve de angst voor een eenzame kerst, opeens krijg ik weer heel wat meer berichtjes. Merken jullie dat ook?
Krijg meer berichten klopt, echter heb een hekel aan de kerst en alles erom heen dus bij mij valt er niet veel kerstvreugde te halenquote:Op maandag 3 december 2012 22:16 schreef Bittere_Bal het volgende:
lang leve de angst voor een eenzame kerst, opeens krijg ik weer heel wat meer berichtjes. Merken jullie dat ook?
quote:Op maandag 3 december 2012 22:16 schreef Bittere_Bal het volgende:
lang leve de angst voor een eenzame kerst, opeens krijg ik weer heel wat meer berichtjes. Merken jullie dat ook?
Wordt een beetje afgezaagd, krijg je ook wel eens leuke berichtjes?quote:Op maandag 3 december 2012 23:34 schreef Craptacular het volgende:
[..]! Ja.
Ik heb een aantal berichten gehad. En dan ook de toppertjes. Eind dertig of met flink wat overgewicht. En dan doodleuk bij postuur: "Normaal" hebben staan.
Precies!quote:Op dinsdag 4 december 2012 00:48 schreef xApples het volgende:
Pff eenzame kerst.. Wat een onzin. Ik ben wel de enige single in de
familie (dus iedereen vraagt; en waar is jouw vriend ?!) Dat is echt
het enige waar ik af en toe van baal.
Maar verder is het altijd juist gezellig, uitgebreid eten, 2e kerstdag
lekker feesten. En geen verplichte (schoon) familie bezoekjes en stomme
spelletjesmiddagen ofzo
Dat succesverhaaltje is mij even ontgaan?quote:Op dinsdag 4 december 2012 01:52 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Met kerst naar mijn vriendin en met haar naar vrienden. 3e kerstdag wel werken 's ochtends vroegDus denk alleen eerste kerstdag zo.
Ik had ook eerst wat twijfels... maar erg ongegronde en iets van 'oh oh... wat gebeurd er nu'.quote:Op maandag 3 december 2012 04:01 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Thanks! Ik ook, ondanks af en toe nog wel wat twijfels hebben we het iig er leuk samen. Iemand die mij zo aan het lachen kan maken is ook heel wat waard...
Klinkt allemaal erg goed Splash, ook heel blij voor jou. Dat is idd liefde, kan bijna niet meer fout gaan. Klinkt als een blijvertje![]()
En dat jullie nu al elkaars familie en vrienden ontmoeten zegt ook wel wat. Kerst wordt vast heel gezellig...it's gonna be a not so lonely christmas for you!
Nou ja had al meer dan een jaar een vriendin maar toen uit voor 2 weken ongeveer maar nu gaat het de laatste 2/2,5 maand steeds weer leuker en noem ik haar ook weer zo. Afstand nemen kan in sommige gevallen wel echt helpen blijkbaar. Ook al heb ik meer het idee dat het vaker kwaad doet dan goed (break en daarna definitief uit komt vaker voor volgens mij)quote:Op dinsdag 4 december 2012 08:49 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Dat succesverhaaltje is mij even ontgaan?Gefeliciteerd?
Eigenlijk wel, geen idee waarom...quote:Op dinsdag 4 december 2012 01:39 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
[knip]
Of is kerst nou juist de ideale dag om een eerste date te hebben?!
Als het tegenvalt geeft het wel een smet op je kerst tochquote:
10 jaar geleden met een -toen nog- goede vriendin op 2e kerstdag met haar en haar hond een hele lange wandeling in de duinen gemaakt. 2 weken later hadden we een relatie die ruim 2.5 jaar stand hield. Dus misschien ben ik een beetje bevooroordeeld..quote:Op dinsdag 4 december 2012 11:19 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Als het tegenvalt geeft het wel een smet op je kerst tochAlthans ik zou zelf gewoon naar vrienden gaan en dan een dagje later daten. Kerst is een beetje zo'n feestdag die je doorbrengt met familie en mensen/vrienden waar je om geeft.. niet een persoon die je nog niet echt kent vind ik
Maar ja misschien ben ik gewoon niet romantisch genoeg
Nou ja wel mooi dat je op die manier dan bevooroordeeld wordtquote:Op dinsdag 4 december 2012 11:31 schreef theKiD het volgende:
[..]
10 jaar geleden met een -toen nog- goede vriendin op 2e kerstdag met haar en haar hond een hele lange wandeling in de duinen gemaakt. 2 weken later hadden we een relatie die ruim 2.5 jaar stand hield. Dus misschien ben ik een beetje bevooroordeeld..
quote:Op dinsdag 4 december 2012 11:04 schreef Detroit het volgende:
Oh Christ. Schoenmaker, blijf bij je leest! Als je niet zo goed in Engels bent, vertaal dan vooral de dooddoener "een dag niet gelachen is een dag niet geleefd" niet als dit pareltje op je profiel:
A day never laught is a day Never lived. (sic)
Die vragen van, waar is jouw vriend? .. Daar kan ik soms wel om lachen. Zit je zo tijdens de kerstdagen om je heen te kijken in de familie, en zie je daar toch wel wat onzekere koppeltjes die je die vraag stellen. Het is soms ook echt gewoon haantjes gedrag. Zie mij een relatie hebben. Ja, uiteraard zijn er ook 'goede' voorbeelden. Dat zal ik niet ontkennen. Maar toch!quote:Op dinsdag 4 december 2012 00:48 schreef xApples het volgende:
Pff eenzame kerst.. Wat een onzin. Ik ben wel de enige single in de
familie (dus iedereen vraagt; en waar is jouw vriend ?!) Dat is echt
het enige waar ik af en toe van baal.
Maar verder is het altijd juist gezellig, uitgebreid eten, 2e kerstdag
lekker feesten. En geen verplichte (schoon) familie bezoekjes en stomme
spelletjesmiddagen ofzo
Dat is natuurlijk een ander verhaal als er in die teksts van je zou staan, er is geen familie, vrienden wonen te ver weg en kerstfilms doen me denken aan me vorige relatie!quote:Op dinsdag 4 december 2012 11:37 schreef eefje801 het volgende:
Ik vind het fijne van vrijgezel zijn nou juist dat je je eigen plan wat meer kan trekken met de feestdagen. Los daarvan heb ik nou ook niet echt ouders die het als een verplichting zien, dat scheelt denk ik ook wel. Ik ga dit jaar voor vrienden, familie en lekker een dag foute kerstfilms kijken op de bank met afhaal
Tja...je maakt er zelf wat van hé..als je graag bij je vrienden wilt zijn zul je dus ervoor moeten reizen of zij voor jou. En ik kan over dat andere allang niet meer meepraten, er komt vanzelf een moment dat dingen je niet meer herinneren, gewoon nieuwe herinneringen makenquote:Op dinsdag 4 december 2012 11:39 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk een ander verhaal als er in die teksts van je zou staan, er is geen familie, vrienden wonen te ver weg en kerstfilms doen me denken aan me vorige relatie!
Oeh! Ik denk dat ik mijn 2e kerstdag zojuist invulling heb gegeven. Uitbrakken van de 1e kerstdag kroeg met vrienden, Bankhangen met een paar goede films en een thuisbezorg pizzaquote:Op dinsdag 4 december 2012 11:37 schreef eefje801 het volgende:
Ik vind het fijne van vrijgezel zijn nou juist dat je je eigen plan wat meer kan trekken met de feestdagen. Los daarvan heb ik nou ook niet echt ouders die het als een verplichting zien, dat scheelt denk ik ook wel. Ik ga dit jaar voor vrienden, familie en lekker een dag foute kerstfilms kijken op de bank met afhaal
Komt vanzelf. Niet teveel stress om hebben dude!quote:Op dinsdag 4 december 2012 11:44 schreef Spezza19 het volgende:
Ik zou wel weer eens samen met iemand de kerst door willen brengen. (Lees vriendin)
Alweer jaren geleden
Goed plan! Het kan zo simpel zijnquote:Op dinsdag 4 december 2012 11:43 schreef theKiD het volgende:
[..]
Oeh! Ik denk dat ik mijn 2e kerstdag zojuist invulling heb gegeven. Uitbrakken van de 1e kerstdag kroeg met vrienden, Bankhangen met een paar goede films en een thuisbezorg pizza![]()
Alle credits zijn voor jou, ik heb hem simpel 1:1 gekopieerdquote:Op dinsdag 4 december 2012 11:46 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Goed plan! Het kan zo simpel zijn
Oh heb er geen stress om.quote:Op dinsdag 4 december 2012 11:45 schreef theKiD het volgende:
[..]
Komt vanzelf. Niet teveel stress om hebben dude!
Mwah, af en toe kom je best wel een beetje gefrustreerd over hoorquote:Op dinsdag 4 december 2012 11:57 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Is maar goed dat je geen internet dokter bent dan
Ik zie het je wel vaak zeggen. Het houdt je nogal bezig blijkbaar.quote:Op dinsdag 4 december 2012 11:57 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Is maar goed dat je geen internet dokter bent dan
Vergeet niet dat het geen aanval richting uwer persoon is..quote:Op dinsdag 4 december 2012 11:57 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Is maar goed dat je geen internet dokter bent dan
Dat was nu niet echt mijn bedoeling..quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:05 schreef Spezza19 het volgende:
In jullie redenatie zijn dan alle mensen op datingsites gefrustreerd.... Iedereen die daar op staat is er immers mee bezig.
Maar wat jullie willen, jullie kennen mij uiteraard persoonlijk zo goed, en jullie kennen mij beter dan ikzelf dat ik uiteraard zwaar gefrustreerd thuis zit.
Ik zie hier wel meer mensen wensen dat ze graag weer een partner willen, die worden nooit gefrustreerd genoemd...
Anyway, ben wel weg uit dit topic.
Mja, het is gewoon vermoeiend door op basis van 1 post waarin je aangeeft dat het je leuk lijkt om gewoon weer eens partner te hebben waarmee je kerst door kan brengen, dat je dan meteen gefrustreerd bent....quote:
Spezza is de enige die zich zo laat opnaaien door een verkeerd gevallen grapje. Als je smilys nu eens leert lezen, dan zie je dat er eenquote:Op dinsdag 4 december 2012 12:11 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Mja, het is gewoon vermoeiend door op basis van 1 post waarin je aangeeft dat het je leuk lijkt om gewoon weer eens partner te hebben waarmee je kerst door kan brengen, dat je dan meteen gefrustreerd bent....
En ik ben niet op mijn teentjes getrapt hoor.... maar zoals gezegd, om meteen maar als gefrustreerd persoon weggezet te worden, puur omdat ik de wens heb om met een leuke dame kerst door te brengen, dat begint wel te irriteren.
Ik bedoel, (bijna) iedereen in dit topic wil toch graag een vriend/vriendin vinden? Dat zou dus betekenen dat we allemaal gefrustreerd thuis zitten, maar nee, blijkbaar is Spezza de enige in de hele groep mensen die hier post gefrustreerd.
Jaa dat klopt hoor.. Nou ik schaam me er toch echt niet voor.quote:Op dinsdag 4 december 2012 11:38 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Die vragen van, waar is jouw vriend? .. Daar kan ik soms wel om lachen. Zit je zo tijdens de kerstdagen om je heen te kijken in de familie, en zie je daar toch wel wat onzekere koppeltjes die je die vraag stellen. Het is soms ook echt gewoon haantjes gedrag. Zie mij een relatie hebben. Ja, uiteraard zijn er ook 'goede' voorbeelden. Dat zal ik niet ontkennen. Maar toch!
Er zijn volgens mij meer singles dan koppels.
Weglopen voor je problemen heeft geen zin. Je voelt je overduidelijk aangevallen en dat is niet de eerste keer in dit topic. Als je ook zo in de omgang met het andere geslacht of in het algemeen zo bent dan is dat wellicht een punt om aan te werken.quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:05 schreef Spezza19 het volgende:
In jullie redenatie zijn dan alle mensen op datingsites gefrustreerd.... Iedereen die daar op staat is er immers mee bezig.
Maar wat jullie willen, jullie kennen mij uiteraard persoonlijk zo goed, en jullie kennen mij beter dan ikzelf dat ik uiteraard zwaar gefrustreerd thuis zit.
Ik zie hier wel meer mensen wensen dat ze graag weer een partner willen, die worden nooit gefrustreerd genoemd...
Anyway, ben wel weg uit dit topic.
Voor welke problemen loop ik weg dan? Je nick mag misschien Dr. er in hebben, maar ook jij, geen dokter..quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:33 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
[..]
Weglopen voor je problemen heeft geen zin. Je voelt je overduidelijk aangevallen en dat is niet de eerste keer in dit topic. Als je ook zo in de omgang met het andere geslacht of in het algemeen zo bent dan is dat wellicht een punt om aan te werken.
Blijkbaar communiceer je op een manier dat bedoelingen en intenties anders overkomen dan dat jij ze in je hoofd hebt. Wat gaat er mis Spezza?
Ga dan vooral defensief doenquote:Op dinsdag 4 december 2012 12:05 schreef Spezza19 het volgende:
In jullie redenatie zijn dan alle mensen op datingsites gefrustreerd.... Iedereen die daar op staat is er immers mee bezig.
Maar wat jullie willen, jullie kennen mij uiteraard persoonlijk zo goed, en jullie kennen mij beter dan ikzelf dat ik uiteraard zwaar gefrustreerd thuis zit.
Ik zie hier wel meer mensen wensen dat ze graag weer een partner willen, die worden nooit gefrustreerd genoemd...
Anyway, ben wel weg uit dit topic.
Nog iets leuks om te doen, lekker shoppen !quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:38 schreef theKiD het volgende:
Je wordt bedankt xAppeltje, je herinnert me eraan dat ik nog nieuwe kleren wil halen voor kerst
Leg mij dan maar uit, hoe het komt dat als ik dezelfde wens heb als anderen hier, om iemand te vinden, iemand om de kerst mee te vieren, waarom IK dan gefrustreerd ben, en anderen die dezelfde wens hebben dat niet zijn.quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:39 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ga dan vooral defensief doenDat je bij meer mensen die indruk wekt ligt natuurlijk aan alle andere mensen en niet aan jezelf. Je laat je weer enorm kennen.
Ik ben van het andere geslachtquote:Op dinsdag 4 december 2012 12:40 schreef xApples het volgende:
[..]
Nog iets leuks om te doen, lekker shoppen !![]()
Snap niet waarom je dat niet leuk vindt.
Iets met de manier waarop je het erover hebt, hoe vaak je het zegt, de smilies die je gebruikt, hoe je uberhaupt af en toe overkomt. Dat soort dingen bij elkaar opgeteldquote:Op dinsdag 4 december 2012 12:42 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Leg mij dan maar uit, hoe het komt dat als ik dezelfde wens heb als anderen hier, om iemand te vinden, iemand om de kerst mee te vieren, waarom IK dan gefrustreerd ben, en anderen die dezelfde wens hebben dat niet zijn.
Leg maar uit.
Echt..hoe je iets uit zijn verband kan trekken..quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:05 schreef Spezza19 het volgende:
In jullie redenatie zijn dan alle mensen op datingsites gefrustreerd.... Iedereen die daar op staat is er immers mee bezig.
Maar wat jullie willen, jullie kennen mij uiteraard persoonlijk zo goed, en jullie kennen mij beter dan ikzelf dat ik uiteraard zwaar gefrustreerd thuis zit.
Ik zie hier wel meer mensen wensen dat ze graag weer een partner willen, die worden nooit gefrustreerd genoemd...
Anyway, ben wel weg uit dit topic.
Ik doe ook alleen aan internet shoppen hoorquote:Op dinsdag 4 december 2012 12:42 schreef theKiD het volgende:
[..]
Ik ben van het andere geslachtZou reden genoeg moeten zijn
Zij zegt het eigenlijk beterquote:Op dinsdag 4 december 2012 12:43 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Iets met de manier waarop je het erover hebt, hoe vaak je het zegt, de smilies die je gebruikt, hoe je uberhaupt af en toe overkomt. Dat soort dingen bij elkaar opgeteld
Vrijwel elke post van jou in deze reeks heeft een gefrustreerde ondertoon. Dat valt mij op, dat valt anderen op. En dat hautaine gedrag van je als je er dan op aan wordt gesproken ben ik al helemaal niet van gediend. Aangezien anderen vaak nog scherper reageren op je uitingen van ongenoegen denk ik dat de rest zich ook niet in de hoek laat zetten als de eerste de beste snotneus door iemand die duidelijk niet begrijpt wat er bedoeld wordt. We zitten hier niet om jou af te zeiken, en van de meerderheid is meer dan duidelijk dat ze geenszins gefrustreerd zijn.quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:42 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Leg mij dan maar uit, hoe het komt dat als ik dezelfde wens heb als anderen hier, om iemand te vinden, iemand om de kerst mee te vieren, waarom IK dan gefrustreerd ben, en anderen die dezelfde wens hebben dat niet zijn.
Leg maar uit.
Mja, als je negatieve ervaringen hebt, dan valt er weinig positieve ervaringen te posten he?quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:44 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Echt..hoe je iets uit zijn verband kan trekken..
Ik sta toch zelf ook op datingsites? Daar sta ik niet "voor de grap" of om te kijken hoe ik in de markt lig en ook niet voor de vriendschappen. Dus..
Maar vind gewoon (een mening, meer niet) dat je eigenlijk tot nu toe vrijwel altijd negatieve ervaringen post of vrij negatief reageert. Dat is jammer, want daten is eigenlijk best leuk en spannend en een leuk tijdverdrijf op zijn tijd.
Succes met weggaan, zie je binnenkort wel weer verschijnen hier
Ik vermoedde al wel dat je andere dingen aan je hoofd hebt. Een vriendin gaat dat niet oplossen, in tegendeel, maar snap wel dat de gedachte daaraan een stuk positiever is dan de rest van de shit. Sterkte, er zijn er meer die het zwaar hebben gehad hoor. Kan je uit ervaring melden dat het echt wel weer beter zal gaan.quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:50 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Mja, als je negatieve ervaringen hebt, dan valt er weinig positieve ervaringen te posten he?
Zondagavond, mocht je het gemist hebben, zondagavond was gezellig. Helaas geen klik omdat wij op een andere manier in het leven staan. Prima. Was verder een gezellige avond.
Anyway, nogmaals, ik ben hier wel weg.
En voor zij die denken dat ik gefrustreerd ben over liefde.... ik heb wel andere zorgen aan mijn hoofd.
Zoals bijvoorbeeld geen werk hebben en morgen een makelaar over de vloer krijgen omdat je je huis uit moet..... Maar nee, een vriendin met kerst is mijn grootste frustratie....
Misschien kan ik me maar beter het leven ontnemen ofzo.... de verzekering op mijn auto betaalt nieuwwaarde uit, dus laat ik niemand met schulden achter....
Doeg he?
Enige leuke aan shoppen is lunchen en mensen kijken, helemaal leuk bij pashokjes hoe mensen naar zich zelf kijkenquote:Op dinsdag 4 december 2012 12:40 schreef xApples het volgende:
[..]
Nog iets leuks om te doen, lekker shoppen !![]()
Snap niet waarom je dat niet leuk vindt.
Haal jij het dan ook weg in je quote?quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:52 schreef eefje801 het volgende:
En dat stukje over er tussenuit piepen zou ik even editten, is volgens mij niet toegestaan en zou ik je zéker niet aanraden.
Dit dus!quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:53 schreef Silenus het volgende:
[..]
Haal jij het dan ook weg in je quote?
Spezza, probeer eerst alle overige dingen in je leven even op een rijtje te krijgen. Dat heeft z'n weerslag op je humeur en hoe je dates ingaat, denk ik. Uiteindelijk zal dat meer opleveren.
Het was al weg...quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:52 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Ik vermoedde al wel dat je andere dingen aan je hoofd hebt. Een vriendin gaat dat niet oplossen, in tegendeel, maar snap wel dat de gedachte daaraan een stuk positiever is dan de rest van de shit. Sterkte, er zijn er meer die het zwaar hebben gehad hoor. Kan je uit ervaring melden dat het echt wel weer beter zal gaan.
En dat stukje over er tussenuit piepen zou ik even editten, is volgens mij niet toegestaan en zou ik je zéker niet aanraden.
Kun je wel om lachen, maar is natuurlijk best reëel in deze tijden. Dat je er niet op zit te wachten kan ik me voorstellen maar het is niet iets unieks. Veel mensen hebben op enige wijze wel iets meegemaakt in het verleden of hebben nu zwaar weer.quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:54 schreef ook_gek het volgende:
Leuk ook om te daten met iemand die schukden heeft, huis uit moet en labiel is. Droom date
Ik ga er meestal vanuit dat het een act is van sommige personen. Ikzelf kan ook bijzonder cynisch en sarcastisch overkomen. En ik kom ook heel kortaf over op internet. Maar als ik in een 1:1 gesprek zit op internet (chat, DM, of gewoon in een topic) dan komt dat andere ook boven. Daar kan iemand dus gewoon doorheen prikken.quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:54 schreef Cue_ het volgende:
Het is toch niet moeilijk om in te zien dat als je altijd negatieve dingen uit hier dat men dan gaat denken dat je een heel negatief persoon bent (ongeacht de redenen)
Ik uitte eerder ook enkel alleen maar negatieve dingen en mensen waren verbaast dat ik een vrolijk persoon was. Tja tis maar net hoe je je ventileert hier op het internet.
Maar om dan te gaan schreeuwen "jullie kennen me niet" nee duh, krijg je als je maar 1 kant van je laat zien hier
lach er maar om.... ik hoop dat jij er ook mee te maken krijgt... kijken of je dan nog steeds lacht...quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:54 schreef ook_gek het volgende:
Leuk ook om te daten met iemand die schukden heeft, huis uit moet en labiel is. Droom date
Ik zou kerst wel eens willen beleven zoals jij het blijkbaar beleefd. Voor mij is het namelijk gewoon... kerst.... ik heb ook geen boom en voor mij is het veel eten en slechte films. Ik zie het speciale nooit er van in...quote:Op dinsdag 4 december 2012 11:44 schreef Spezza19 het volgende:
Ik zou wel weer eens samen met iemand de kerst door willen brengen. (Lees vriendin)
Alweer jaren geleden
Kap nou ook met happen dan, was geen handige opmerking maar.. let it go. Sterkte ermee.quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:57 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
lach er maar om.... ik hoop dat jij er ook mee te maken krijgt... kijken of je dan nog steeds lacht...
eikel
Succes met slachtoffer spelen. Dat gaat je nog heel ver brengen in het leven.quote:
Ongetwijfeld. Ik vind dit ook kut voor hem omdat je dit niemand gunt. Ikzelf heb ook ooit met de vrees van het moeten verlaten van mijn huis moeten leven, en mij is het gelukkig bespaard gebleven. Maar ik heb mijzelf de vernedering van het spelen van slachtoffer gespaard. Een echte vent draagt zijn lasten nog met enige trots, niet wijzend met zijn vinger naar externe omstandigheden. Kwestie van mindset, hoe moeilijk het ook is.quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:56 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Ik denk dat het vooral zijn eigen insteek beïnvloed, eerlijk gezegd. Herken er ook wel wat in van mezelf in het verleden.
Sideburns present!quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:57 schreef xApples het volgende:
Ik was gister naar een concert (mannen met baarden !!)
En er waren zo-veel lekkere mannen, maar ik durfde echt niemand aan
te spreken
Dat heb je met een forum he, dat mensen reageren op jouw posts. Als je dat niet wil, moet je hier niet posten. Maar dat heb je geloof ik net zelf al besloten, en lijkt me een goede keuze.quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:55 schreef Spezza19 het volgende:
sodemieter lekker op allemaal.... ik heb echt duizend andere dingen aan mijn hoofd, dan jullie mening over 2 regels die ik hier af en toe post...
mazzel he
Dat laatste ben ik helemaal met je eens inderdaad. Zélf weer de boel in de hand nemen, hulp vragen, het kan allemaal in Nederland. Niemand hoeft op straat te leven en er is altijd een instantie of misschien een kennis of familielid dat soelaas kan bieden. "Het is mij aangedaan" klopt niet, "het is gewoon hele vette pech" wél.quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:59 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Succes met slachtoffer spelen. Dat gaat je nog heel ver brengen in het leven.
[..]
Ongetwijfeld. Ik vind dit ook kut voor hem omdat je dit niemand gunt. Ikzelf heb ook ooit met de vrees van het moeten verlaten van mijn huis moeten leven, en mij is het gelukkig bespaard gebleven. Maar ik heb mijzelf de vernedering van het spelen van slachtoffer gespaard. Een echte vent draagt zijn lasten nog met enige trots, niet wijzend met zijn vinger naar externe omstandigheden. Kwestie van mindset, hoe moeilijk het ook is.
Je hebt nu al 5x doei gezegd maar je bent er nog.quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:55 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Het was al weg...
maar dan nog.... voor iedereen hier... denk maar wat jullie denken willen.... het interesseert mij geen klap... paar maanden terug lag mijn moeder op sterven en mijn werkgever gaf dat als excuus om mij er uit te werken omdat ik niet meer gemotiveerd zou zijn.... nee wat denk je als je moeder op sterven ligt....
en nu mag ik dus ook nog eens mijn huis met verlies gaan verkopen... mijn auto mag terug naar de dealer.... nee mensen, ik hecht waarde aan jullie mening over mijn date ervaringen. en nogmaals als je negatieve ervaringen hebt, dan is het toch logisch dat ik geen positieve verhalen kan posten? Of moet ik een verhaaltje ophangen ofzo?
sodemieter lekker op allemaal.... ik heb echt duizend andere dingen aan mijn hoofd, dan jullie mening over 2 regels die ik hier af en toe post...
mazzel he
Volgens sommige plaatjes die ik op internet zie, of filmpjes over Elvis, was hij een lekkere rockerquote:Op dinsdag 4 december 2012 12:59 schreef xApples het volgende:
Nah dan val je bij mij toch mee in de categorie Elvis dan lekkere rocker
Misschien moet je je tijd eens gaan besteden aan het 'je leven weer op de rit krijgen' i.p.v. hiet te reageren op posts waar je toch niks mee opschiet.quote:Op dinsdag 4 december 2012 12:55 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Het was al weg...
maar dan nog.... voor iedereen hier... denk maar wat jullie denken willen.... het interesseert mij geen klap... paar maanden terug lag mijn moeder op sterven en mijn werkgever gaf dat als excuus om mij er uit te werken omdat ik niet meer gemotiveerd zou zijn.... nee wat denk je als je moeder op sterven ligt....
en nu mag ik dus ook nog eens mijn huis met verlies gaan verkopen... mijn auto mag terug naar de dealer.... nee mensen, ik hecht waarde aan jullie mening over mijn date ervaringen. en nogmaals als je negatieve ervaringen hebt, dan is het toch logisch dat ik geen positieve verhalen kan posten? Of moet ik een verhaaltje ophangen ofzo?
sodemieter lekker op allemaal.... ik heb echt duizend andere dingen aan mijn hoofd, dan jullie mening over 2 regels die ik hier af en toe post...
mazzel he
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |