Mwah, heb de sport van Fles geleerd.quote:
hij komt heel af en toe nog buurtenquote:Op zaterdag 1 december 2012 23:16 schreef JDude het volgende:
Mren, was dat niet ook een oud-bewoner van deze reeksch?
Nouja, daar hangt tenminste nog een waslijntje met 1500 V erop. Dat is niet het geval bij de Betuweroutequote:Op zaterdag 1 december 2012 23:08 schreef Peterselieman het volgende:
Een IC richting Enschede is richting Barneveld Noord gestuurd
Nope, vrij :-)quote:Op zondag 2 december 2012 10:13 schreef greavy het volgende:
Is Monopoly vandaag aan het rondcrossen met de buffeltjes? Dan moet ie ff oppassen, want iok kom het daar even onveilig maken
Je doelt op de frontseinen die nog op rangeren staan?quote:
Yup!quote:Op zondag 2 december 2012 13:37 schreef dennistd het volgende:
[..]
Je doelt op de frontseinen die nog op rangeren staan?
Ik ga er vanuit dat deze treinbeweging bij Nieuw-Amsterdam de schakelaar al goed had staan. Heb ze er telefonisch even op gewezen. Moeten we toch voor elkaar over hebben na onze teambuilding afgelopen vrijdag. Maar het zelf ook al een keer gehad hoor. Omdat ie normaal altijd goed staat in die GTW'S kijk je er niet altijd naar.quote:Op zondag 2 december 2012 14:09 schreef dennistd het volgende:
Dat gebeurt wel vaker helaas..
Een paar jaar terug werd elk halfuur de stoptrein in Enschede van spoor 1 naar spoor 3 gereden, en dan zag je ze ook regelmatig met rangeersein voorbij Drienerlo rijden..
Fout. Dit is gewoon luiheid van de MCN. Als je je trein vertrekgereed maakt ben je verplicht om jezelf van goede verlichting te overtuigen. Dus hij heeft gewoon niet gekeken, en er niet eens aan gedacht, want het is een kwestie van een schakelaar omzetten van rangeer naar normaal.quote:Op zondag 2 december 2012 14:11 schreef GekkeHaan het volgende:
[..]
Ik ga er vanuit dat deze treinbeweging bij Nieuw-Amsterdam de schakelaar al goed had staan. Heb ze er telefonisch even op gewezen. Moeten we toch voor elkaar over hebben na onze teambuilding afgelopen vrijdag. Maar het zelf ook al een keer gehad hoor. Omdat ie normaal altijd goed staat in die GTW'S kijk je er niet altijd naar.
Ik zie het te weinig, maar goed, ik sta ook niet altijd op stations waar treinen vertrekgereed worden gemaakt of waar er kopgemaakt wordt.quote:Op zondag 2 december 2012 14:16 schreef greavy het volgende:
Je ziet daarom ook veel machinisten even naar buiten lopen om het te controleren
Alleen als de schakelaar in de 0-stand staat. Zoals hieronder te zien is:quote:Op zondag 2 december 2012 14:22 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
We komen ze ook nog wel eens tegen met sluitseinen voorop. Gaat dat niet automatisch met de rijrichting mee in de GTW?
Soort van.quote:Op zondag 2 december 2012 14:36 schreef lyolyrc het volgende:
Hebben machinisten eigenlijk net als piloten een checklist die ze moeten doornemen voor vertrek?
Is dat dan een papieren lijst die je punt voor punt moet afwerken, of wordt je geacht de punten die je nu opsomt uit het hoofd te kennen?quote:Op zondag 2 december 2012 14:38 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Soort van.
Je bent verplicht om een aantal zaken te beproeven.
Remproef, tractie, je moet je inventaris controleren, verzegelingen moet je controleren, front en sluitseinen moet je controleren.
Remmen lossen en weer remmen. Kan gewoon bij stilstand.quote:Op zondag 2 december 2012 14:40 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
En hoe kun je de remmen en de tractie beproeven bij een stilstaande trein?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |