Mijn voorgevel bestaat ook vnml dankzij een padded bra hoor.quote:Op vrijdag 14 december 2012 21:21 schreef motorbloempje het volgende:
Ik vind 't ook leuk![]()
Dat soort dingen staan alleen wel leuker als je 'n beetje een voorgevel hebt. AA is niet echt bevorderlijk
![]()
Netjes Vicky! Maaruhm, straafgewicht? Combi van straf en streef?quote:Op zaterdag 15 december 2012 08:55 schreef Vicky het volgende:
75,3 vanmorgen!
![]()
Bijna op straafgewicht!
BMI 25,16..
Thnx LL! Beterschap!
ik snap er ook niks vanquote:Op maandag 17 december 2012 09:46 schreef Brighteyes het volgende:
Da's wel heel veel.
Maar dat moet er dan in een paar dagen ook wel weer vanaf zijn hoor, dat is nooit allemaal vet.
Weet je wel hoeveel kcals je dan extra zou moeten hebben gegeten boven wat je lichaam verbrandt?
Ik geloof dat 1 kilo iets van 9000 kcals is.
Maar het is niet leuk natuurlijk.![]()
Ik zat gisteren in de buurt van mijn atl, maar vanmorgen weer een stukje erboven. Dat krijg je ervan als je de proef-traktatie voor het kerstdiner op school zelf op eet (pizza on a stick).
Maar goed, nog steeds onder de 90, dus ik ben op zich al heel blij. Dat is nu voorlopig mijn doel voor de rest van het jaar, onder de 90 zijn op 31 december.
Het hardlopen gaat supergoed, afgelopen zaterdag 7km in 45 minuten non-stop. Dus los van een te hoog BMI, ik ben op zich best fit op dit moment.
Jups, lactose-intolerant en mag echt, echt geen boter. Ik ben niet vies van een beetje vet hoorquote:Op maandag 17 december 2012 09:05 schreef Aventura het volgende:
Je hoeft toch niet bang te zijn voor boter? Je hebt ook vetten nodig (en eiwitten, van de kip). Of heb ik iets gemist en ben je allergisch ofzo...?
hilarisch!quote:Op maandag 17 december 2012 09:51 schreef Brighteyes het volgende:
Het kan dan ook gewoon niet zo zijn dat dat klopt. Morgen zie je vast een heel ander getal. En anders even nieuwe batterijen in de weegschaal?
Heel simpel om te maken!
[ afbeelding ]
Maar absoluut onverantwoord!
quote:Op maandag 17 december 2012 12:40 schreef Isabeau het volgende:
Is je weegschaal wel helemaal goed, rhubarbje? Die van mij ging raar doen als ik hem op zijn zij weg zette. Het verschil klinkt zo onrealistisch namelijk.
Bij mij hielp het héél eenvoudig door hem gewoon vlak op de vloer te laten staanquote:Op maandag 17 december 2012 12:41 schreef rhubarbje het volgende:
mijn vriend zet hem wel altijd op zijn zij!!!
hoe fix je dat?
oh ik dacht dat ie misschien voor goed van de kook was nuquote:Op maandag 17 december 2012 12:55 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Bij mij hielp het héél eenvoudig door hem gewoon vlak op de vloer te laten staan
Ow ik dacht al, wat ben je Spartaansquote:Op maandag 17 december 2012 12:38 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Jups, lactose-intolerant en mag echt, echt geen boter. Ik ben niet vies van een beetje vet hoor
Maar dat weet je moeder toch?quote:Op maandag 17 december 2012 12:38 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Jups, lactose-intolerant en mag echt, echt geen boter. Ik ben niet vies van een beetje vet hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |