abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 26 november 2012 @ 01:26:37 #1
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119627701



Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)



Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.



De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.



Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.



Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Fall 2012


2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall



TV / Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

TTK / Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

C&H / Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

TRV / Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

CUL / Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

TV / [Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

TV / Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

TV / Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

TV / [Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
TV / [Anime&Manga] Naruto #19
TV / [ANIME] One Piece



Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Over hotlinken en ander gespui:

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

IRC Slowchat
#fokanime op irc.tweakers.net
Download Mirc of xchat

------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  maandag 26 november 2012 @ 01:26:54 #2
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119627705
Beste. TT. Ooit.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  maandag 26 november 2012 @ 01:33:22 #3
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_119627759
Hyouka en Sword Art Online inmiddels grotendeels gedownload.

Nog andere recente aanraders!?

De komende dagen alle series enzo even op de externe HDD gooien om mee te nemen. :)
  maandag 26 november 2012 @ 07:31:06 #4
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119628605
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 01:33 schreef Yi-Long het volgende:
Hyouka en Sword Art Online inmiddels grotendeels gedownload.

Nog andere recente aanraders!?

De komende dagen alle series enzo even op de externe HDD gooien om mee te nemen. :)
:')
Psycho Pass.
Helemaal super.
pi_119628885
TT fail :')

*middag*
pi_119629016
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 07:31 schreef Kyubey het volgende:

[..]

:')
Psycho Pass.
Luister niet naar haar! SAO is geweldig enzo!

quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 08:12 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
TT fail :')

*middag*
*avond*

Wat de TT betreft, help me even.

Dit?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of dit?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of iets anders?
pi_119629066
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 08:29 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Luister niet naar haar! SAO is geweldig enzo!

[..]

*avond*

Wat de TT betreft, help me even.

Dit?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of dit?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of iets anders?
Why? :+
pi_119629096
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 08:34 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Why? :+
1. Omdat SAO geweldig is.

2. Omdat jij middag zegt terwijl het ochtend is.

3. Vanwege de TT.

4. Omdat ik lxde gebruik. (nee, dat is niet een screenshot van mij :'))

5. Geen reden.
pi_119629161
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 08:36 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

1. Omdat SAO geweldig is.

2. Omdat jij middag zegt terwijl het ochtend is.

3. Vanwege de TT.

4. Omdat ik lxde gebruik. (nee, dat is niet een screenshot van mij :'))

5. Geen reden.
KDE en LXDE *O*

Net DHL gebeld,ik hoef geen importkosten te betalen _O_
pi_119629557
quote:
14s.gif Op maandag 26 november 2012 01:26 schreef .Cake. het volgende:
Beste. TT. Ooit.
DIt
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 01:33 schreef Yi-Long het volgende:
Hyouka en Sword Art Online inmiddels grotendeels gedownload.

Nog andere recente aanraders!?

De komende dagen alle series enzo even op de externe HDD gooien om mee te nemen. :)
Psycho Pass, Btooom!, Jormungand S1 en S2.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119629596
quote:
10s.gif Op zondag 25 november 2012 23:08 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:X
quote:
0s.gif Op zondag 25 november 2012 23:09 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:@

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vim it is!
pi_119629991
deze muv luv episode had deze wending helemaal niet verwacht _O_
van Mecha's naar moe en dan naar actie :D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 09:52:21 #13
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119630199
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 08:29 schreef Arashimashou het volgende:
Wat de TT betreft, help me even.

Dit?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of dit?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of iets anders?
Die eerste.

SOA moet ik ook nog inhalen! Woensdag heb ik hopelijk tijd om beetje aan de backlog te werken :)

EDIT:
HER NAME IS KOKO SHE IS LOCO I SAID "OH NO!"
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_119630707
Nog eventjes kijken voordat het weer tijd is om naar school te gaan.
[Commie] BTOOOM! - 08 [95FE65B3].mkv
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 10:34:50 #15
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119631194
quote:
14s.gif Op maandag 26 november 2012 10:15 schreef De_Dakgoot het volgende:
Nog eventjes kijken voordat het weer tijd is om naar school te gaan.
[Commie] BTOOOM! - 08 [95FE65B3].mkv
Nog eventjes chillaxen voordat het weer tijd is om aan de arbeid te gaan.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_119632269
Check trouwens: http://www.youtube.com/user/iE4tBe4tz808/videos?view=0

Enorm veel Chinese, Japanse en andere Aziatische landen, instrumentale jazz-hiphop en lounge.

  maandag 26 november 2012 @ 12:01:48 #18
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119633799
quote:
14s.gif Op maandag 26 november 2012 11:12 schreef Qunix het volgende:
Check trouwens: http://www.youtube.com/user/iE4tBe4tz808/videos?view=0

Enorm veel Chinese, Japanse en andere Aziatische landen, instrumentale jazz-hiphop en lounge.

Nog meer van mijn favorieten:



en uit Polen:
  maandag 26 november 2012 @ 13:09:02 #20
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119636121
linkdump

gr gr
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119636151
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 13:24 schreef De_Dakgoot het volgende:
linkdump

gr gr
anders gaat het toch alleen over moe en neon.
pi_119636239
quote:
Die gaat op mijn lijstje!
  maandag 26 november 2012 @ 13:37:46 #25
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119636656
quote:
16s.gif Op maandag 26 november 2012 13:25 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

anders gaat het toch alleen over moe en neon.
Vandaag is het GuP dag :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119636725
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 13:37 schreef Easymodo het volgende:
Michita is één van mijn favorieten nu.

Hij is een held!

quote:
Bekend!

quote:
Hij is ook tof!

Net als DJ Kentaro!
Kentaro is ook in een groep Hifana en check dit:
Moet je ook eens zoeken op Zamurai Sapce Shower TV ID
  maandag 26 november 2012 @ 13:55:54 #29
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119636928
quote:
14s.gif Op maandag 26 november 2012 13:48 schreef Qunix het volgende:

[..]

Hij is een held!

[..]

Bekend!

[..]

Hij is ook tof!

Net als DJ Kentaro!
Kentaro is ook in een groep Hifana en check dit:
Moet je ook eens zoeken op Zamurai Sapce Shower TV ID
Math rock:

Avant garde:

Classical:

Female voices:
  maandag 26 november 2012 @ 14:00:04 #30
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119637047
Daaaaamnn, BTOOM! :@ Geweldige anime.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119637071
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 14:00 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Daaaaamnn, BTOOM! :@ Geweldige anime.
Dit, gaat ze denkje nog vertellen dat zij degene is uit btoom!?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 14:02:22 #32
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119637128
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 14:00 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Dit, gaat ze denkje nog vertellen dat zij degene is uit btoom!?
Denk dat Sakamoto het wel weet, maar dat gaat uiteindelijk wel gebeuren ja :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119637843
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 14:02 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Denk dat Sakamoto het wel weet, maar dat gaat uiteindelijk wel gebeuren ja :P
Mischien de volgende ep al als ik het zo zie.
denk wel dat sakamoto hard gebackstabt gaat worden.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 14:33:27 #34
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119638030
Iemand hier die nog Hunter x Hunter kijkt? Ik ben nu bij episode 36 volgens mij.. Die Hisoka is echt sick man. Hoor hem ook kreunen als Gon hem gaat ownen :')!
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119638065
Ik volg het ook, al was er deze week geen episode ;(
  maandag 26 november 2012 @ 14:38:30 #36
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119638178
quote:
9s.gif Op maandag 26 november 2012 14:34 schreef Qunix het volgende:
Ik volg het ook, al was er deze week geen episode ;(
Die zieke Hisoka jonge.. Hij kreunde gewoon toen hij tegen Gon vocht :')
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119638294
p sherman 42 wallaby way sydney
  maandag 26 november 2012 @ 14:43:14 #38
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119638323
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 14:42 schreef -Strawberry- het volgende:
p sherman 42 wallaby way sydney
Finding Nemo, toch? :D
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119640711
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 13:45 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Vandaag is het GuP dag :P
Of Kingdom, als anderen eens de moeite nemen om deze te bekijken.
pi_119640738
quote:
16s.gif Op maandag 26 november 2012 15:53 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Of Kingdom, als anderen eens de moeite nemen om deze te bekijken.
Is dat wat want ik zie het namelijk zo nu en dan op /a/ voorbij komen?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119640794
quote:
5s.gif Op maandag 26 november 2012 15:54 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Is dat wat want ik zie het namelijk zo nu en dan op /a/ voorbij komen?
De tekenstijl is wennen, maar ik vind het verhaal en de pacing ervan goed in elkaar zitten.
pi_119640876
quote:
7s.gif Op maandag 26 november 2012 15:56 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

De tekenstijl is wennen, maar ik vind het verhaal en de pacing ervan goed in elkaar zitten.
ik zie dat er oa actie in zit :P is het een beetje goede actie en het lijkt kwa tijdperk op shogun
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 16:02:10 #43
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119640973
Wie gaan er hier eigenlijk naar Tsunacon?
  maandag 26 november 2012 @ 16:05:05 #44
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119641059
De dokterarc van BTOOOM is goed :P dus verwacht nog veel kijkplezier.
Wat erger ik me aan Himiko :r all men are my enemies ik vertel even niet dat hij mijn hasubando is zonder reden
Helemaal super.
  maandag 26 november 2012 @ 16:05:42 #45
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119641077
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 16:02 schreef Easymodo het volgende:
Wie gaan er hier eigenlijk naar Tsunacon?
Met veel plezier vertel ik dat ik daar bij zit. Mijn eerste con _O_ ik hoop dat ze er Kyubeyknuffels hebben.
Helemaal super.
pi_119641116
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 16:05 schreef Kyubey het volgende:

[..]

ik hoop dat ze er Kyubeyknuffels hebben.
Dan ga je ze ritueel vervranden? :D
  maandag 26 november 2012 @ 16:07:27 #47
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119641139
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 16:05 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Met veel plezier vertel ik dat ik daar bij zit. Mijn eerste con _O_ ik hoop dat ze er Kyubeyknuffels hebben.
Aye, aye sah! We should meet by then.
pi_119641165
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 15:59 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

ik zie dat er oa actie in zit :P is het een beetje goede actie en het lijkt kwa tijdperk op shogun
De actie in de serie vind ik goed, en kwa tijdperk zou ik het eilk niet weten, alhoewel het in de latere eps zo nu en dan idd een soort van schaakspel word.
  maandag 26 november 2012 @ 16:08:50 #49
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119641191
quote:
7s.gif Op maandag 26 november 2012 16:06 schreef Qunix het volgende:

[..]

Dan ga je ze ritueel vervranden? :D
Ik ga ze ritueel knuffelen O+
Helemaal super.
pi_119641302
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 16:02 schreef Easymodo het volgende:
Wie gaan er hier eigenlijk naar Tsunacon?
Ik heb wel een kaartje besteld :P

Maar het is wel tyfusverweg.
pi_119641351
quote:
9s.gif Op maandag 26 november 2012 16:05 schreef Kyubey het volgende:
De dokterarc van BTOOOM is goed :P dus verwacht nog veel kijkplezier.
Wat erger ik me aan Himiko :r all men are my enemies ik vertel even niet dat hij mijn hasubando is zonder reden
Ik erger me meer aan de combinatie van bijna verkrachtingen en fanservice waar ze alsmaar voor zorgt.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_119641381
quote:
7s.gif Op maandag 26 november 2012 16:08 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
De actie in de serie vind ik goed, en kwa tijdperk zou ik het eilk niet weten, alhoewel het in de latere eps zo nu en dan idd een soort van schaakspel word.
Cool
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119641416
quote:
7s.gif Op maandag 26 november 2012 16:08 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

De actie in de serie vind ik goed, en kwa tijdperk zou ik het eilk niet weten, alhoewel het in de latere eps zo nu en dan idd een soort van schaakspel word.
Verklaar je nader.
“An interesting thing is a good thing.”
  maandag 26 november 2012 @ 16:26:50 #54
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119641792
quote:
9s.gif Op maandag 26 november 2012 16:14 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ik erger me meer aan de combinatie van bijna verkrachtingen en fanservice waar ze alsmaar voor zorgt.
Dat ook.
Helemaal super.
pi_119641977
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 16:05 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Met veel plezier vertel ik dat ik daar bij zit. Mijn eerste con _O_ ik hoop dat ze er Kyubeyknuffels hebben.
Je mocht van je ouders? O+
pi_119643296
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 16:16 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Verklaar je nader.
Als je het paard offert om de koning schaakmat te zetten, heb je gewonnen.

serieus, als het op shonen aankomt is het wmb de beste serie van het afgelopen jaar.
  maandag 26 november 2012 @ 17:29:54 #57
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119644163
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 16:31 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Je mocht van je ouders? O+
Ja al weten ze niets van FOK-meets. Een paar vriendinnen gaan ook dus het komt goed uit O+
Helemaal super.
pi_119644266
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 17:29 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ja al weten ze niets van FOK-meets. Een paar vriendinnen gaan ook dus het komt goed uit O+
Het wordt dus een echte grote meet? ooooh.

Nog steeds tyfusver.
  maandag 26 november 2012 @ 17:39:33 #59
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119644462
NEETMEET.
Ik ga maar niet naar conventions heen, ik zou me er zwaar ongemakkelijk voelen :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119644739
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 16:02 schreef Easymodo het volgende:
Wie gaan er hier eigenlijk naar Tsunacon?
Ik.
pi_119644757
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 17:39 schreef Mauskoekwaus het volgende:
NEETMEET.
Ik ga maar niet naar conventions heen, ik zou me er zwaar ongemakkelijk voelen :P
Dude.. zelfs ik voel me er op gemak. :P
pi_119644797
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 17:39 schreef Mauskoekwaus het volgende:
NEETMEET.
Ik ga maar niet naar conventions heen, ik zou me er zwaar ongemakkelijk voelen :P
Vast ;(

Maar ach...

quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 17:48 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dude.. zelfs ik voel me er op gemak. :P
JIJ :')
pi_119645128
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 17:48 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dude.. zelfs ik voel me er op gemak. :P
jij bent dan ook een apart persoon :7
  maandag 26 november 2012 @ 18:01:49 #64
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119645209
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 17:32 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Het wordt dus een echte grote meet? ooooh.

Nog steeds tyfusver.
Ga je nog in cosplay?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Helemaal super.
  maandag 26 november 2012 @ 18:03:58 #65
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119645267
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 17:48 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dude.. zelfs ik voel me er op gemak. :P
Tja, ik weet niet zo goed wat ik er te zoeken heb op het meeten van wat FOK!'ers na.
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 17:49 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Vast ;(

Maar ach...

[..]

JIJ :')
NEETMEET, how neat.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119645269
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 18:01 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ga je nog in cosplay?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voor iedereen die nog niks weet, hier kan men inspiratie opdoen:

http://hikarikigurumi.blog126.fc2.com/

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 26 november 2012 @ 18:06:40 #67
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119645337
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 18:04 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Voor iedereen die nog niks weet, hier kan men inspiratie opdoen:

http://hikarikigurumi.blog126.fc2.com/

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:') :') :') :') :') :') :') :') :')
Helemaal super.
pi_119645449
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 18:04 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Voor iedereen die nog niks weet, hier kan men inspiratie opdoen:

http://hikarikigurumi.blog126.fc2.com/

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deze zou niet eens hoeven cosplayen:


pi_119645471
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:10 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Deze zou niet eens hoeven cosplayen:

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
mag ik even kotsen? :r
pi_119645475
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:10 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Deze zou niet eens hoeven cosplayen:

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
gatverdamme kill it with fire :r
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119645546
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:10 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Deze zou niet eens hoeven cosplayen:

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat is deze :{

Navelpiercing sowieso -1
pi_119645628
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 18:03 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Tja, ik weet niet zo goed wat ik er te zoeken heb op het meeten van wat FOK!'ers na.

[..]

NEETMEET, how neat.
Neem die Aziatische bootbabe mee. :P

Gezellig uitje lijkt me. Oh, en je kunt natuurlijk heel veel leuke dingen kopen.
pi_119645650
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 18:15 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Neem die Aziatische bootbabe mee. :P

Gezellig uitje lijkt me. Oh, en je kunt natuurlijk heel veel leuke dingen kopen.
Neen, daar gaat mijn geld ;(
pi_119645656
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:12 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Wat is deze :{

Navelpiercing sowieso -1
Ik vind het wel handig. Zo kun je het tokkievolk sneller identificeren.
pi_119645683
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 18:16 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik vind het wel handig. Zo kun je het tokkievolk sneller identificeren.
Maar wat als je dat niet wilt zien :')
pi_119645719
Het is tijd voor
[Doki] Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne – 08 (1280×720 h264 AAC) [4169FF55].mkv
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119645779
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 18:18 schreef De_Dakgoot het volgende:
Het is tijd voor
[Doki] Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne – 08 (1280×720 h264 AAC) [4169FF55].mkv
Nu pas? Tsk :')
pi_119645790
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:20 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Nu pas? Tsk :')
kwaliteit
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119645855
Hallo,

Wie heeft de manga Hungry Joker al gelezen? Begint iig goed :Y

Mijn anime lijst trouwens:
http://myanimelist.net/animelist/djdayv
Als iemand nog een leuke anime weet voor mijn plan to watch moet je het maar roepen.
pi_119645982
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:22 schreef Dj_Day-V het volgende:
Hallo,

Wie heeft de manga Hungry Joker al gelezen? Begint iig goed :Y

Mijn anime lijst trouwens:
http://myanimelist.net/animelist/djdayv
Als iemand nog een leuke anime weet voor mijn plan to watch moet je het maar roepen.
Psycho pass
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119646001
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:22 schreef Dj_Day-V het volgende:
Hallo,

Wie heeft de manga Hungry Joker al gelezen? Begint iig goed :Y

Mijn anime lijst trouwens:
http://myanimelist.net/animelist/djdayv
Als iemand nog een leuke anime weet voor mijn plan to watch moet je het maar roepen.
Trigun :P

Als je de game uitgespeeld hebt, zou ik Persona 4:the animation ook eerst uitkijken. :)
  maandag 26 november 2012 @ 18:27:39 #82
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119646009
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:22 schreef Dj_Day-V het volgende:
Hallo,

Wie heeft de manga Hungry Joker al gelezen? Begint iig goed :Y

Mijn anime lijst trouwens:
http://myanimelist.net/animelist/djdayv
Als iemand nog een leuke anime weet voor mijn plan to watch moet je het maar roepen.
Boku no Pico
Helemaal super.
pi_119646020
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:27 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Boku no Pico
:')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119646088
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:26 schreef De_Dakgoot het volgende:
Psycho pass
quote:
7s.gif Op maandag 26 november 2012 18:27 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Trigun :P
Thanks, zien er goed uit. Voeg ik even toe.

quote:
7s.gif Op maandag 26 november 2012 18:27 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Als je de game uitgespeeld hebt, zou ik Persona 4:the animation ook eerst uitkijken. :)
Nee, mis ik dan iets?
pi_119646093
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:27 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Boku no Pico
No thanks :') Ken ik.
pi_119646142
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:29 schreef Dj_Day-V het volgende:

Nee, mis ik dan iets?
Je zou de context en de fan service dan deels kunnen missen.
  maandag 26 november 2012 @ 18:31:16 #87
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119646143
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 18:15 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Neem die Aziatische bootbabe mee. :P

Gezellig uitje lijkt me. Oh, en je kunt natuurlijk heel veel leuke dingen kopen.
Neeeeee daar ga ik in de kerstvakantie weer naar toe. Heb haar vorige week nog gezien O+
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119646144
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:29 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

No thanks :') Ken ik.
leef je dan uit met:
Pico x CoCo x Chico
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 26 november 2012 @ 18:31:36 #89
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119646155
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:22 schreef Dj_Day-V het volgende:
Hallo,

Wie heeft de manga Hungry Joker al gelezen? Begint iig goed :Y

Mijn anime lijst trouwens:
http://myanimelist.net/animelist/djdayv
Als iemand nog een leuke anime weet voor mijn plan to watch moet je het maar roepen.
Ik! Geniale manga zeg!
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119646194
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 18:31 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Ik! Geniale manga zeg!
Ja he :D

Zag die toevallig. Na de eerste manga wou ik het al volgen.
  maandag 26 november 2012 @ 18:46:03 #91
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119646689
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:29 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

No thanks :') Ken ik.
Nou nou...
HE MADOKA STAAT OP JE WATCHLIJST FGHNASDLFDSBFUADHWKGBSULFAFSN BFKSLDBFASFLDSIFHALGFWKAGS
KIJKEN NU DSFLDASJF;DAOSHG;WOEFJWLOGREG
Helemaal super.
pi_119646726
quote:
9s.gif Op maandag 26 november 2012 18:46 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Nou nou...
HE MADOKA STAAT OP JE WATCHLIJST FGHNASDLFDSBFUADHWKGBSULFAFSN BFKSLDBFASFLDSIFHALGFWKAGS
KIJKEN NU DSFLDASJF;DAOSHG;WOEFJWLOGREG
whut
  maandag 26 november 2012 @ 18:47:17 #93
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119646738
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:46 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

whut

dsfkdasjpfwhfp;wagpkdfjnakuwes
Helemaal super.
pi_119646763
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:47 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
dsfkdasjpfwhfp;wagpkdfjnakuwes
Je hebt helemaal gelijk.
  maandag 26 november 2012 @ 18:49:19 #95
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119646823
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:47 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Je hebt helemaal gelijk.
Helemaal super.
pi_119646859
kyubey is overrated..

klipnap was er 1 om rekening mee te houden..
pi_119646871
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:46 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

whut
Zij is de topicgek.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 26 november 2012 @ 18:50:52 #98
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119646895
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:50 schreef mschol het volgende:
kyubey is overrated..

klipnap was er 1 om rekening mee te houden..
Wie? Dat was voor mijn tijd denk ik.
Helemaal super.
pi_119646916
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:50 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Wie? Dat was voor mijn tijd denk ik.
Doe niet zo ;(
pi_119646950
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:49 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Doe eens niet zo raar.
  maandag 26 november 2012 @ 18:52:45 #101
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119646976
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:51 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Doe niet zo ;(
Geen zin geen anime
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:52 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Doe eens niet zo raar.
:'(
Helemaal super.
pi_119647005
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:52 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Geen zin geen anime

[..]

:'(
Je mag heus wel raar doen, maar ga niet de grote Klipnap ontkennen!
  maandag 26 november 2012 @ 18:55:19 #103
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119647092
Ik vond dit wel een mindere episode
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119647125
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:55 schreef De_Dakgoot het volgende:
Ik vond dit wel een mindere episode
Als je het over oniai hebt ben je officieel gestoord.
  maandag 26 november 2012 @ 18:56:37 #105
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119647154
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:56 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Als je het over oniai hebt ben je officieel gestoord.
Ja,dr zaten wel goede stukken tussen overigens
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 19:02:05 #106
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119647374
Iemand Ergo Proxy gezien?
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  maandag 26 november 2012 @ 19:03:16 #107
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119647407
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 19:02 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Iemand Ergo Proxy gezien?
Helemaal super.
  maandag 26 november 2012 @ 19:05:29 #108
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119647481
Iemand anders dan die gekke buitenaardse Kyubey? :@
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  maandag 26 november 2012 @ 19:08:02 #109
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119647582
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 19:05 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Iemand anders dan die gekke buitenaardse Kyubey? :@
3 episodes :@
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 19:10:08 #110
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119647651
En? Was het wat?
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  maandag 26 november 2012 @ 19:16:08 #111
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119647896
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 19:02 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Iemand Ergo Proxy gezien?
Ik heb m een tijdje geleden (anderhalf/twee maand) gezien, hij was goed! Tenminste, zo vond ik het.

Sfeervol, filosofisch ook, echte neuzen. Goed spul. Eventjes iets heel anders dan wat er tegenwoordig gemaakt wordt, vond het een verademing!

En tanks voor al die linkdumps aan het begin, kan ik mijn muziek weer wat uitbreiden :)
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  maandag 26 november 2012 @ 19:18:54 #112
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119648003
Net begonnen met Lain en die opening is gewoon goed _O_
lied komt mij erg bekend voor van vroeger op de radio
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119648057
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 19:18 schreef De_Dakgoot het volgende:
Net begonnen met Lain en die opening is gewoon goed _O_
lied komt mij erg bekend voor van vroeger op de radio
_O_

Moet ik nog steeds afkijken. ;(
  maandag 26 november 2012 @ 19:20:33 #114
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119648072
Probeer anders ook Shiki eens, die was errrruugg vet. Die heb ik in mijn tentamen week binnen 24 uur helemaal gezien geloof ik :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119648442
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Maar wat als je dat niet wilt zien :')
Je wilt tokkies sowieso niet zien. Nu kun je ze sneller identificeren en dus mijden.
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 18:22 schreef Dj_Day-V het volgende:
Hallo,

Wie heeft de manga Hungry Joker al gelezen? Begint iig goed :Y

Mijn anime lijst trouwens:
http://myanimelist.net/animelist/djdayv
Als iemand nog een leuke anime weet voor mijn plan to watch moet je het maar roepen.
Bleach een 10 :')

Verder.. FMA Brotherhood?
pi_119648475
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 19:31 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Bleach een 10 :')

Verder.. FMA Brotherhood?
Staat er toch?
pi_119648524
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 19:32 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Staat er toch?
Ik zie alleen Fullmetal Alchemist. Geen Fullmetal Alchemist Brotherhood.
pi_119648536
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 19:33 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik zie alleen Fullmetal Alchemist. Geen Fullmetal Alchemist Brotherhood.
Ik wel.
pi_119648630
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 19:33 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Ik wel.
Hmm.. oké.

In je plan to watch ja. :+

Je vroeg echter naar series die je nog zou moeten kijken. Geen criteria verder.

Maar goed, Bible Black iets voor jou?
pi_119648682
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 19:35 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hmm.. oké.

In je plan to watch ja. :+

Je vroeg echter naar series die je nog zou moeten kijken. Geen criteria verder.
Weet je serieus niet wat plan to watch betekend?
  maandag 26 november 2012 @ 19:36:47 #121
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119648691
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 19:35 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hmm.. oké.

In je plan to watch ja. :+

Je vroeg echter naar series die je nog zou moeten kijken. Geen criteria verder.

Maar goed, Bible Black iets voor jou?
Hij mag zijn lijst niet uitbreiden tot hij Madoka heeft gezien
Helemaal super.
pi_119648747
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 19:36 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Weet je serieus niet wat plan to watch betekend?
DUH.

Natuurlijk wel! Wist alleen niet dat ik niet uit je plan to watch-lijst mocht kiezen.

Wie denk je wel niet dat ik ben? Ga lekker Bleach kijken of zo. Van die pauperseries. Lekker makkelijk, lekker hapbaar. Enjoy!
pi_119648776
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 19:37 schreef robin007bond het volgende:

[..]

DUH.

Natuurlijk wel! Wist alleen niet dat ik niet uit je plan to watch-lijst mocht kiezen.

Wie denk je wel niet dat ik ben? Ga lekker Bleach kijken of zo. Van die pauperseries. Lekker makkelijk, lekker hapbaar. Enjoy!
Wat ga je af zeg :')

Kijk je anime met nederlandse subs ofzo? Plan to watch = moet ik nog zien.
pi_119648841
Wat is deze
pi_119648924
quote:
15s.gif Op maandag 26 november 2012 19:40 schreef Arashimashou het volgende:
Wat is deze
robin007bond kan zijn fout niet toegeven en gaat vervolgens mijn smaak afkraken.
Want stel je voor dat iemand een andere anime leuk vindt :o
pi_119648947
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 19:42 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

robin007bond kan zijn fout niet toegeven en gaat vervolgens mijn smaak afkraken.
Want stel je voor dat iemand een andere anime leuk vindt :o
Ik houd mij afzijdig.
  maandag 26 november 2012 @ 19:46:00 #127
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119649072
Ik houd me er ook maar buiten, maar moet toch zeggen dat Bleach gewoon fucking vet is. Lekker simpel en hersenloos vermaak.

Inb4 ''anime met diepgaand plot > allz0rz.''
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119649168
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 19:46 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Ik houd me er ook maar buiten, maar moet toch zeggen dat Bleach gewoon fucking vet is. Lekker simpel en hersenloos vermaak.

Inb4 ''anime met diepgaand plot > allz0rz.''
ALLES is goed en ALLES dient door IEDEREEN bekeken te worden.

ofzo.
  maandag 26 november 2012 @ 19:50:04 #129
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119649272
Het is gewoon altijd de my taste > your taste strijd snap je.. Als ik zeg IK VIND Guilty Crown een goede en leuke anime, is dat bijvoorbeeld mijn mening, dat hoeft nog niet te betekenen dat Guilty Crown daadwerkelijk goed is, want veel mensen vonden het slecht. Gewoon ff een voorbeeldje :)
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119649320
quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 19:50 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Het is gewoon altijd de my taste > your taste strijd snap je.. Als ik zeg IK VIND Guilty Crown een goede en leuke anime, is dat bijvoorbeeld mijn mening, dat hoeft nog niet te betekenen dat Guilty Crown daadwerkelijk goed is, want veel mensen vonden het slecht. Gewoon ff een voorbeeldje :)
Zolang ik baggershit mag kijken vind ik het helemaal oke.

:Y)
  maandag 26 november 2012 @ 19:51:45 #131
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119649357
K-ON! Is de beste anime ooit gemaakt.
het zit vol goede characters en heeft een goede verhaallijn goede muziek en het is emotioneel ;(
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119649378
quote:
16s.gif Op maandag 26 november 2012 17:05 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Als je het paard offert om de koning schaakmat te zetten, heb je gewonnen.
Waarom zou iemand een aangeboden paard slaan als dat tot een matstelling leidt?

quote:
99s.gif Op maandag 26 november 2012 19:02 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Iemand Ergo Proxy gezien?
Ja. Geniet van de 3+ uur die je na de serie afgelopen is kwijt bent met het wikipidiaen van allerlei filo- en theosofische ideeën. :)
“An interesting thing is a good thing.”
  maandag 26 november 2012 @ 19:54:21 #133
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119649485
Hallo ik wil een animeclub beginnen
hier de trailer
Helemaal super.
pi_119649533
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 19:38 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Wat ga je af zeg :')

Kijk je anime met nederlandse subs ofzo? Plan to watch = moet ik nog zien.
Ja, maar dat weet ik.

Ik wist alleen niet dat ik daar niet uit mocht kiezen. Het kon ook zijn dat je wilde weten welke uit je plan to watch-lijst je nog wilde kijken. Dat is wat ik bedoel. Veel mensen gebruiken die lijst namelijk om elke scheet te registreren en vragen vervolgens nog welke ze daarvan moeten kijken.

Maar goed, Welcome to the NHK vind ik erg leuk. Steins;Gate is een recente topper. Toki wo Kakeru Shoujo is een leuke film.
pi_119649548
quote:
7s.gif Op maandag 26 november 2012 19:54 schreef Kyubey het volgende:
Hallo ik wil een animeclub beginnen
hier de trailer
Ken ik al.

gr gr
pi_119649708
quote:
7s.gif Op maandag 26 november 2012 19:54 schreef Kyubey het volgende:
Hallo ik wil een animeclub beginnen
hier de trailer
  maandag 26 november 2012 @ 20:00:06 #137
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119649774
quote:
7s.gif Op maandag 26 november 2012 19:54 schreef Kyubey het volgende:
Hallo ik wil een animeclub beginnen
hier de trailer
Oh god raap me op, ik kan niet meer, mijn buik doet pijn van het lachen :')
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  maandag 26 november 2012 @ 20:00:16 #138
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119649784
quote:
7s.gif Op maandag 26 november 2012 19:54 schreef Kyubey het volgende:
Hallo ik wil een animeclub beginnen
hier de trailer
topicgek
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 20:04:21 #139
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119649987
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 20:00 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

topicgek
broer
Helemaal super.
  maandag 26 november 2012 @ 20:14:00 #140
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119650415
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 18:01 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ga je nog in cosplay?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ga in cosplay.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_119650498
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 20:14 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Ik ga in cosplay.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Pff, jij bent een chink, dus standaard zie je er waarschijnlijk al uit als Kirito oid.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 26 november 2012 @ 20:16:47 #142
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119650534
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 20:14 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Ik ga in cosplay.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als naruto of gendo?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 20:19:06 #143
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119650658
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 20:14 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Ik ga in cosplay.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vertel.
Helemaal super.
  maandag 26 november 2012 @ 20:21:25 #144
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119650752
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 20:15 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Pff, jij bent een chink, dus standaard zie je er waarschijnlijk al uit als Kirito oid.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hehe. Pak van Kirito is een beetje te duur.
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 20:16 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Als naruto of gendo?
Neither
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 20:19 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Vertel.
Deze Vice captain van Bleach met een 69 tattoo:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 26 november 2012 @ 20:21:43 #145
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_119650763
quote:
7s.gif Op maandag 26 november 2012 19:54 schreef Kyubey het volgende:
Hallo ik wil een animeclub beginnen
hier de trailer
kensers :{ ;(
pi_119650784
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 20:21 schreef Easymodo het volgende:

[..]

[..]

Neither

[..]

Deze Vice captain van Bleach met een 69 tattoo:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ooooh

close enough
  maandag 26 november 2012 @ 20:25:37 #148
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119651064
quote:
Dit is ondertussen al een miljoen keer opgemerkt op het internet maar het blijft verdomde ironisch dat er Evangelion scheermesjes bestaan. :P
“An interesting thing is a good thing.”
  maandag 26 november 2012 @ 20:27:30 #151
3462 PaRoDiUzZ
Hiphop Hippie
pi_119651095
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 19:52 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Waarom zou iemand een aangeboden paard slaan als dat tot een matstelling leidt?

Ik zou het niet weten, maar het gebeurt me vaak genoeg :')
  maandag 26 november 2012 @ 20:32:28 #153
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119651386
quote:
11s.gif Op maandag 26 november 2012 20:22 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

ooooh

close enough
Gaan jullie nog in cosplay? Mijn ervaring is dat de meerderheid wel in cosplay gaat, maar de meerderheid is toch matige cosplay. Oh well...
pi_119651459
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 20:27 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ik zou het niet weten, maar het gebeurt me vaak genoeg :')
Ik speel niet genoeg schaak om wat dan ook me vaak te laten gebeuren. Hoewel ik redelijk goed ben voor een niet-clubspeler.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_119651510
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 20:32 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Gaan jullie nog in cosplay? Mijn ervaring is dat de meerderheid wel in cosplay gaat, maar de meerderheid is toch matige cosplay. Oh well...
Ik ga nog eerder met een zak over m'n kop zodat ik niet herkend kan worden en fijn anoniem blijf.

Overigens moet ik nu wel eens een nieuwe mail van die gasten krijgen. Is toch al wel 5 dagen nu...meh
  maandag 26 november 2012 @ 20:36:22 #156
3462 PaRoDiUzZ
Hiphop Hippie
pi_119651602
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 20:33 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ik speel niet genoeg schaak om wat dan ook me vaak te laten gebeuren. Hoewel ik redelijk goed ben voor een niet-clubspeler.
Daar gaat het dan ook niet om, het gaat erom dat ik Kingdom de moeite van het kijken waard vind :')
  maandag 26 november 2012 @ 20:42:20 #157
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119652093
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 20:42 schreef Kyubey het volgende:

[..]

KURISUTINAAAAAAA
betekent dit de film?
Ik denk het wel :o
  maandag 26 november 2012 @ 20:45:33 #159
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119652149
http://myanimelist.net/anime/11577/Steins;Gate:_Fuka_Ryouiki_no_D%C3%A9j%C3%A0_vu
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119652162
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 20:42 schreef Kyubey het volgende:

[..]

KURISUTINAAAAAAA
betekent dit de film?
Jup, komt in 2013.
  maandag 26 november 2012 @ 21:01:19 #161
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119653032
quote:
14s.gif Op maandag 26 november 2012 20:45 schreef Qunix het volgende:

[..]

Jup, komt in 2013.
Waa
rom :'(
Helemaal super.
pi_119653110
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 20:32 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Gaan jullie nog in cosplay? Mijn ervaring is dat de meerderheid wel in cosplay gaat, maar de meerderheid is toch matige cosplay. Oh well...
Ik ga niet in cosplay.

Een aantal vrienden van me gaan het denk ik wel doen.
pi_119653138
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 20:34 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik ga nog eerder met een zak over m'n kop zodat ik niet herkend kan worden en fijn anoniem blijf.

Overigens moet ik nu wel eens een nieuwe mail van die gasten krijgen. Is toch al wel 5 dagen nu...meh
Mail krijgen duurt erg lang. Is normaal.
pi_119653347
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 21:02 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik ga niet in cosplay.

Een aantal vrienden van me gaan het denk ik wel doen.
Dus jij neemt vrindjes mee. Kyuubert neemt vrindinnekes mee. Easymodo komt als zwaardhouder. Wie komen er nog meer? Wordt wel druk zo :o
pi_119653422
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 21:07 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dus jij neemt vrindjes mee. Kyuubert neemt vrindinnekes mee. Easymodo komt als zwaardhouder. Wie komen er nog meer? Wordt wel druk zo :o
Hahaha. Hmm... :P
pi_119653525
Shin Sekai Yori 9 - kreeg er kippenvel van. Brrr.
“An interesting thing is a good thing.”
  maandag 26 november 2012 @ 21:12:12 #167
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119653599
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 21:10 schreef Repelsteeltju het volgende:
Shin Sekai Yori 9 - kreeg er kippenvel van. Brrr.
*begint met downloaden*
Helemaal super.
pi_119654000
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 21:10 schreef Repelsteeltju het volgende:
Shin Sekai Yori 9 - kreeg er kippenvel van. Brrr.
Spannend!
  maandag 26 november 2012 @ 21:48:52 #169
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119655433
ik ben niet echt zeker van Shin Sekai Yori. Hoewel mijn vrienden het een leuke serie vonden, vond ik dat er vrij weinig gebeurde.

Vind de opening van Chuunibyou steeds leuker worden. Vond hem eerst echt vreselijk.
pi_119655549
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 21:48 schreef Easymodo het volgende:
ik ben niet echt zeker van Shin Sekai Yori. Hoewel mijn vrienden het een leuke serie vonden, vond ik dat er vrij weinig gebeurde.

Vind de opening van Chuunibyou steeds leuker worden. Vond hem eerst echt vreselijk.
Het muziekje of het filmpke?
Filmpke was eerst wat anders.
  maandag 26 november 2012 @ 21:51:46 #171
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119655591
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 21:48 schreef Easymodo het volgende:
ik ben niet echt zeker van Shin Sekai Yori. Hoewel mijn vrienden het een leuke serie vonden, vond ik dat er vrij weinig gebeurde.

Vind de opening van Chuunibyou steeds leuker worden. Vond hem eerst echt vreselijk.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 21:52:00 #172
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119655599
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 21:50 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Het muziekje of het filmpke?
Filmpke was eerst wat anders.
Combinatie. Filmpje is iets minder irritant geworden inderdaad.

  maandag 26 november 2012 @ 21:53:20 #173
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119655658
Mijn chuunibyou folder is nu de helft van mijn K-ON Folder
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 21:54:04 #174
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119655689
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 21:48 schreef Easymodo het volgende:
ik ben niet echt zeker van Shin Sekai Yori. Hoewel mijn vrienden het een leuke serie vonden, vond ik dat er vrij weinig gebeurde.

Vind de opening van Chuunibyou steeds leuker worden. Vond hem eerst echt vreselijk.
Yume nara takusan mita
Helemaal super.
  maandag 26 november 2012 @ 21:58:02 #175
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119655830
quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 21:54 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Yume nara takusan mita
Tobihanesou na kokoro no
  † In Memoriam † maandag 26 november 2012 @ 21:58:30 #176
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_119655859
Manga kwijt zijn :( :(
:')
  † In Memoriam † maandag 26 november 2012 @ 22:02:55 #177
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_119656146
Lees ik hier nou over een meet bij de wee?
:')
pi_119656238
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:02 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Lees ik hier nou over een meet bij de wee?
Een soort van meet tijdens Tsunacon. Als ik reviews van de afgelopen twee jaar lees is het maar zozo, en het is voor mij gigantisch ver weg. Maar ik zal wel proberen er te zijn :P

quote:
10s.gif Op maandag 26 november 2012 21:54 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Yume nara takusan mita
Ik had laatst een Kyuubei een skype naam gegeven, maar ik zie die Kyuubei nooit ;(
  † In Memoriam † maandag 26 november 2012 @ 22:06:17 #179
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_119656323
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klinkt nogal weaboo ...
:')
  † In Memoriam † maandag 26 november 2012 @ 22:06:41 #180
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_119656345
Maak je eigen manga :{
Flikker toch op :') Hier gaan echt veel 13jarigen op af komen
:')
pi_119656351
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:06 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klinkt nogal weaboo ...
Inderdaad ;(

Maar ik zal het doorstaan.

Overigens, dat is nog van vorig jaar.
  † In Memoriam † maandag 26 november 2012 @ 22:08:14 #182
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_119656431
Ik wil sowieso een keer naar een anime conventie. Maar dan iets met mangamarkt, info over nieuwe series, quizzen, games enz.
Helaas zijn het vooral kneuzen die op zoiets afkomen denk ik... de xD kawaii categorie die vaak 14 zijn en niet eens verstand hebben van anime :')
:')
  maandag 26 november 2012 @ 22:08:20 #183
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119656437
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:06 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Maak je eigen manga :{
Flikker toch op :') Hier gaan echt veel 13jarigen op af komen
lekker met zijn alle kwalitatief slechte animu's kijken :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119656475
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:08 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik wil sowieso een keer naar een anime conventie. Maar dan iets met mangamarkt, info over nieuwe series, quizzen, games enz.
Helaas zijn het vooral kneuzen die op zoiets afkomen denk ik... de xD kawaii categorie die vaak 14 zijn en niet eens verstand hebben van anime :')
Ik denk dat er best wel wat verkocht gaat worden daar. Is dit niet de plek waar Robert zijn beruchte yoko kussen vandaan heeft? :P
  † In Memoriam † maandag 26 november 2012 @ 22:11:35 #185
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_119656645
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:09 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik denk dat er best wel wat verkocht gaat worden daar. Is dit niet de plek waar Robert zijn beruchte yoko kussen vandaan heeft? :P
:P
Ik zag het yoko kussen ook in een winkel in Utrecht. Was 40 euro :{
:')
pi_119656676
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:11 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

:P
Ik zag het yoko kussen ook in een winkel in Utrecht. Was 40 euro :{
Is dat goedkoop of duur?
pi_119656710
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:11 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

:P
Ik zag het yoko kussen ook in een winkel in Utrecht. Was 40 euro :{
Ja, dat heeft het mij ook gekost.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-11-2012 22:14:40 ]
  † In Memoriam † maandag 26 november 2012 @ 22:13:43 #188
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_119656751
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 22:12 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja, dat heeft het mij ook gekocht.
:')
:')
  maandag 26 november 2012 @ 22:14:02 #189
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119656771
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:11 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

:P
Ik zag het yoko kussen ook in een winkel in Utrecht. Was 40 euro :{
Bij whoops?

Argh, waarom is Rikka zo schattig? I wanna hug her so bad.
pi_119656775
quote:
Je hebt niet gewacht totdat hij die fout weg kon editten? :P

quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:14 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Bij whoops?

Argh, waarom is Rikka zo schattig? I wanna hug her so bad.
Har har har moetron3001
  † In Memoriam † maandag 26 november 2012 @ 22:14:51 #191
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_119656819
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:14 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Bij whoops?

Argh, waarom is Rikka zo schattig? I wanna hug her so bad.
Deze rika?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hou van rika
Ik hou van higurashi
O+ x1000
:')
pi_119656843
quote:
Gekost. Woordenboek van Android had een verkeerde automatische suggestie. :P
pi_119656880
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:14 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Deze rika?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hou van rika
Ik hou van higurashi
O+ x1000
Rikka. Niet Rika.
  † In Memoriam † maandag 26 november 2012 @ 22:16:18 #194
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_119656905
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 22:15 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Gekost. Woordenboek van Android had een verkeerde automatische suggestie. :P
Ik deed geen :') voor de spellingsfout maar voor dat je zoveel betaalt :P

Aan de andere kant, als ik deze tegen zou komen zou ik me denk ik niet kunnen inhouden

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:')
  † In Memoriam † maandag 26 november 2012 @ 22:16:49 #195
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_119656934
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:15 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Rikka. Niet Rika.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:? :@
:')
pi_119656943
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:16 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Ik deed geen :') voor de spellingsfout maar voor dat je zoveel betaalt :P

Aan de andere kant, als ik deze tegen zou komen zou ik me denk ik niet kunnen inhouden

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mwa, het kussen waar ik op slaap kost toch wel meer dan dat.

Ayumu daarbij leggen... hm....

Nee dan zou ik eng zijn :'(
pi_119656950
quote:
1s.gif Op maandag 26 november 2012 22:15 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Gekost. Woordenboek van Android had een verkeerde automatische suggestie. :P
Agrrh. Het enige wat nog erger is dan mensen die je zinnen af maken zijn computerprogramma die je woorden af maken. :r
“An interesting thing is a good thing.”
  maandag 26 november 2012 @ 22:17:25 #198
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119656969
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 22:20:10 #199
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_119657100
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:14 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Deze rika?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hou van rika
Ik hou van higurashi
O+ x1000
Deze Rikka:
  † In Memoriam † maandag 26 november 2012 @ 22:22:48 #201
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
  maandag 26 november 2012 @ 22:23:46 #202
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119657315
quote:
hallo mori summers
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 26 november 2012 @ 22:23:50 #203
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119657325
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:17 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Agrrh. Het enige wat nog erger is dan mensen die je zinnen af maken zijn computerprogramma die je woorden af
maken
Helemaal super.
pi_119657713
quote:
0s.gif Op maandag 26 november 2012 22:23 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

hallo mori summers
[ afbeelding ]
Ik moest grinniken.

Maar eigenlijk had de hele lepel bewerkt moeten zijn.
pi_119657845
quote:
7s.gif Op maandag 26 november 2012 22:23 schreef Kyubey het volgende:

[..]

maken
Ik heb hier gemende gevoelens bij...
“An interesting thing is a good thing.”
pi_119657865
En die stelletjes die elkaars zinnen afmaken. En dan vervolgens heel verliefd gaan doen om de ongemakkelijke waarheid, dat de een zojuist iets strontvervelends gedaan heeft niet te hoeven confronteren. Dat vind ik dan weer wel mooi.
“An interesting thing is a good thing.”
  maandag 26 november 2012 @ 22:34:44 #207
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119657873
Helemaal super.
  † In Memoriam † maandag 26 november 2012 @ 22:41:59 #208
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_119658212
quote:
8s.gif Op maandag 26 november 2012 22:34 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Commercie kglajdvltiiceawbiono g
Hou op met japans praten aub
:')
pi_119658277
quote:
8s.gif Op maandag 26 november 2012 22:34 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Commercie kglajdvltiiceawbiono g
Maar het ziet er tof uit!
pi_119658435
quote:
Dit soort reclames 14.gif Echt ik vind het prachtige hoe sommige reclames een verhaal creëren dat verder gaat dan: 'koop ons product'. Dit soort reclame is kunst.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_119658762
quote:
17s.gif Op maandag 26 november 2012 22:47 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Dit soort reclames [ afbeelding ] Echt ik vind het prachtige hoe sommige reclames een verhaal creëren dat verder gaat dan: 'koop ons product'. Dit soort reclame is kunst.
Toen ik het voor het eerst zag dacht ik echt dat het ging om een nieuwe serie. En dat wilde ik echt volgen :P
  maandag 26 november 2012 @ 23:16:48 #213
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119659912
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 27 november 2012 @ 07:24:21 #214
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119664392
quote:
14s.gif Op maandag 26 november 2012 22:43 schreef Qunix het volgende:

[..]

Maar het ziet er tof uit!
Dat wel.
Helemaal super.
pi_119664545
quote:
8s.gif Op maandag 26 november 2012 22:34 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Commercie kglajdvltiiceawbiono g
Maakt niet uit. Je bent toch al een puppet van het grootkapitaal mwhuhahahaha.
  dinsdag 27 november 2012 @ 08:27:25 #216
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119664790
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 november 2012 07:49 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Maakt niet uit. Je bent toch al een puppet van het grootkapitaal mwhuhahahaha.

Ik ga dit plaatje voor eeuwig gebruiken muhaha
Leve Mirai Nikki
Helemaal super.
pi_119666738
De Tiger is gevonden.
Ik herhaal:
De Tiger is gevonden.
  dinsdag 27 november 2012 @ 13:01:19 #218
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119670576
quote:
Wauw, daar heb ik best van genoten! :P

Als dat laatste er niet stond had het zo een leuke OVA of extra van de één of andere serie kunnen zijn :)
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_119670590
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 13:01 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Wauw, daar heb ik best van genoten! :P

Als dat laatste er niet stond had het zo een leuke OVA of extra van de één of andere serie kunnen zijn :)
Eens.
  dinsdag 27 november 2012 @ 15:28:07 #220
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119675086
Deze girls und panzer episode _O_
en het is trouwens geen Tiger.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119675629
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 15:28 schreef De_Dakgoot het volgende:
Deze girls und panzer episode _O_
en het is trouwens geen Tiger.
[ afbeelding ]
Dat ding heet sowieso een Tiger. Of het nu een Porsche prototype is of niet.
  dinsdag 27 november 2012 @ 15:52:25 #222
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119675861
quote:
16s.gif Op dinsdag 27 november 2012 15:44 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dat ding heet sowieso een Tiger. Of het nu een Porsche prototype is of niet.
Het heeft de koepel van de Tiger P ben wel benieuwd of ze de Henschel onderstel opzetten of de porsche en ze stappen nu over op de Panzer Ausf. G
en autist-chan kijkt steeds de verkeerde kant op :')
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119677926
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 15:52 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Het heeft de koepel van de Tiger P ben wel benieuwd of ze de Henschel onderstel opzetten of de porsche en ze stappen nu over op de Panzer Ausf. G
en autist-chan kijkt steeds de verkeerde kant op :')
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Takes one to know one :')
  dinsdag 27 november 2012 @ 17:03:50 #224
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119678395
Dat eind van Mirai Nikki :? Snap er geen fuck van maar het zal wel goed zijn enzo
Helemaal super.
  dinsdag 27 november 2012 @ 17:31:51 #225
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119679381
Eerste 12 seconden van het einde van shinsekai yori als ringtone gezet in een loop :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 27 november 2012 @ 17:44:52 #226
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119679821
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 17:31 schreef De_Dakgoot het volgende:
Eerste 12 seconden van het einde van shinsekai yori als ringtone gezet in een loop :P
Helemaal super.
  dinsdag 27 november 2012 @ 17:50:01 #227
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119680002
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 27 november 2012 @ 17:50:35 #228
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119680025
Minene is het coolste _O_

Kyouko met een ooglapje.
Helemaal super.
  dinsdag 27 november 2012 @ 17:51:09 #229
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119680038
quote:
Welke anime was dit ook al weer? Nyaruko had er een parodie van kan ik me herinneren.
Helemaal super.
pi_119680095
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 17:51 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Welke anime was dit ook al weer? Nyaruko had er een parodie van kan ik me herinneren.
Denpa Onna
  dinsdag 27 november 2012 @ 17:54:25 #231
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119680152
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 november 2012 17:52 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Denpa Onna
Helemaal super.
  dinsdag 27 november 2012 @ 18:04:19 #232
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119680517
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 17:50 schreef Kyubey het volgende:
Minene is het coolste _O_
True dat.

Bakemonogatari al eens gezien onderhand?
quote:
9s.gif Op dinsdag 27 november 2012 17:03 schreef Kyubey het volgende:
Dat eind van Mirai Nikki :? Snap er geen fuck van maar het zal wel goed zijn enzo
Dat einde ja.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tevens:

ANIMEES -> PSYCHO PASS 07 -> LEZEN
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  dinsdag 27 november 2012 @ 18:04:54 #233
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119680530
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 november 2012 18:04 schreef .Cake. het volgende:

[..]

True dat.

Bakemonogatari al eens gezien onderhand?
Apenarc is net voorbij.
Helemaal super.
  dinsdag 27 november 2012 @ 18:05:11 #234
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119680539
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 november 2012 18:04 schreef .Cake. het volgende:

[..]

True dat.

Bakemonogatari al eens gezien onderhand?

[..]

Dat einde ja.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tevens:

ANIMEES -> PSYCHO PASS 07 -> LEZEN
http://www.animes.nl/
_O- kutsite
Helemaal super.
pi_119681241
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 17:31 schreef De_Dakgoot het volgende:
Eerste 12 seconden van het einde van shinsekai yori als ringtone gezet in een loop :P
Wat precies? De ending?


Erg goede ending!
  dinsdag 27 november 2012 @ 18:39:59 #236
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
  dinsdag 27 november 2012 @ 19:14:02 #238
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119683200
dafuq een saimoe voor mannen? Ik gebruikte moé met betrekking tot manimaties tot nu toe altijd ironisch.

http://www.internationalsaimoe.com/voting/

toch maar gestemd omdat lijstjes:















“An interesting thing is a good thing.”
pi_119683449
Owjee... http://www.comicbookmovie.com/fansites/GraphicCity/news/?a=70538
Heart-wrenching GRAVE OF THE FIREFLIES Set For Live-Action Adaptation
pi_119683544
quote:
11s.gif Op dinsdag 27 november 2012 19:27 schreef Qunix het volgende:
Owjee... http://www.comicbookmovie.com/fansites/GraphicCity/news/?a=70538
Heart-wrenching GRAVE OF THE FIREFLIES Set For Live-Action Adaptation
Volgens mij is dit nieuwsbericht op de een of andere manier al twee keer eerder langsgekomen. Waarschijnlijk was mijn reactie toen ook zoiets als deze:

lol, DRESDEN pictures, hoe passend :')
pi_119683626
Ah! Dan had ik dat gemist.
  dinsdag 27 november 2012 @ 19:32:45 #245
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119683668
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119683675
pi_119683702
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 november 2012 19:31 schreef Qunix het volgende:
Ah! Dan had ik dat gemist.
Maar het kan ook een deja vu zijn oid.
  dinsdag 27 november 2012 @ 19:38:47 #248
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119683918
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119683967
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_119684074
quote:
11s.gif Op dinsdag 27 november 2012 19:40 schreef Qunix het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
.......
...
....
pi_119684178
die derde _O-
pi_119684279
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 19:44 schreef mschol het volgende:
die derde _O-
Door al die andere plaatjes kon ik eigenlijk niet ontdekken wat dit derde plaatje eigenlijk bijzonder maakte. Totdat jij me reden gaf nog eens te kijken zonder eerst naar de andere plaatjes te kijken.
pi_119685486
Over dat derde plaatje: wat is d'r zo bijzonder aan?

Over het laatste plaatje, gezichtjes-bentou, ik zou h'm eten! :)
“An interesting thing is a good thing.”
pi_119685793
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 20:11 schreef Repelsteeltju het volgende:
Over dat derde plaatje: wat is d'r zo bijzonder aan?

Over het laatste plaatje, gezichtjes-bentou, ik zou h'm eten! :)
Godver, neem jij ook al al je knuffels mee als je met de metro gaat reizen? :o
  dinsdag 27 november 2012 @ 20:18:46 #255
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119685865
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 20:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Godver, neem jij ook al al je knuffels mee als je met de metro gaat reizen? :o
Heb je tenminste geen last van onbekende mensen die naast je of tegenover je zitten.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 27 november 2012 @ 20:54:35 #256
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119687223
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 19:22 schreef Repelsteeltju het volgende:
dafuq een saimoe voor mannen? Ik gebruikte moé met betrekking tot manimaties tot nu toe altijd ironisch.

http://www.internationalsaimoe.com/voting/

toch maar gestemd omdat lijstjes:
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Is de vrouwensaimoe al over dan? :'(
Kirito wint soberzo :')
Helemaal super.
pi_119687385
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 20:18 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Heb je tenminste geen last van onbekende mensen die naast je of tegenover je zitten.
Dat is leuk mits het meisjes zijn.

Gr gr
  dinsdag 27 november 2012 @ 21:02:50 #258
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119687592
KIEZEN TUSSEN KYON EN YAGAMI AAAAH
Oh wacht
Waarom staat Sunohara er in godesnaam tussen?
Helemaal super.
  dinsdag 27 november 2012 @ 21:04:20 #259
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119687682
Oreko wint
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119688169
quote:
Yuri is leuk, Yaoi is grappig.
  dinsdag 27 november 2012 @ 21:19:20 #262
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119688461
juist
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119689226
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 20:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Godver, neem jij ook al al je knuffels mee als je met de metro gaat reizen? :o
Alleen mijn daimakura. Oh wacht dat was iemand anders. Dat met 't meisje en haar knuffels is toch geënsceneerd? :o
“An interesting thing is a good thing.”
  dinsdag 27 november 2012 @ 22:07:36 #265
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119691443
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 21:32 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Alleen mijn daimakura. Oh wacht dat was iemand anders. Dat met 't meisje en haar knuffels is toch geënsceneerd? :o
Kan best.
Vrijdag naar de bios hiep hoi
Helemaal super.
pi_119691608
quote:
10s.gif Op dinsdag 27 november 2012 22:07 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Kan best.
Vrijdag naar de bios hiep hoi
Welke film?

Overigens, het is binnen:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
offtopic:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  dinsdag 27 november 2012 @ 22:13:27 #267
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119691728
quote:
10s.gif Op dinsdag 27 november 2012 22:11 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Welke film?

Overigens, het is binnen:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
offtopic:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoi Tomas
Welke film denk je?
Helemaal super.
pi_119691808
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 november 2012 22:13 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Hoi Tomas
Welke film denk je?
NOEM MIJN NAAM NIET, THEY ARE ON TO ME :(

Je zal waarschijnlijk naar die faalfilm gaan. Die met wolfjes, vampiertjes en domme doosjes.
  dinsdag 27 november 2012 @ 22:16:00 #269
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119691862
K-pop wat :D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119691884
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 22:16 schreef De_Dakgoot het volgende:
K-pop wat :D
Het moge duidelijk zijn dat dit niet mijn idee is :')
  dinsdag 27 november 2012 @ 22:17:13 #271
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119691929
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 22:14 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

NOEM MIJN NAAM NIET, THEY ARE ON TO ME :(

Je zal waarschijnlijk naar die geweldige film gaan. Die met die lekkere sixpacks waar ik ook nog om moet kwijlen ondanks dat ik hetero ben. Stiekem wil ik ook maar dan moet ik eerst een cosplaypruik kopen voordat ik naar binnen durf.
Fixed
Helemaal super.
pi_119692369
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 november 2012 22:17 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Fixed
lol :P
Ik zou me daar denk ik niet voor hoeven te verkleden. Alle mensen die je daar tegen kunt komen zijn zelf dan schuldig.
  dinsdag 27 november 2012 @ 22:38:24 #273
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119693163
Beste scene deze episode
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119693475
quote:
6s.gif Op dinsdag 27 november 2012 22:38 schreef De_Dakgoot het volgende:
Beste scene deze episode
[ afbeelding ]
  dinsdag 27 november 2012 @ 22:44:13 #275
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_119693545
quote:
6s.gif Op dinsdag 27 november 2012 22:43 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119693767
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 22:44 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Mijn G&P directory is wat leeg, dus ik laat het hierbij.

Zal .Cake ook wel leuk vinden :')
  dinsdag 27 november 2012 @ 23:37:12 #277
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119696175
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 november 2012 22:47 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Mijn G&P directory is wat leeg, dus ik laat het hierbij.

Zal .Cake ook wel leuk vinden :')
Ik zal het je vergeven. Als er reclame gemaakt wordt voor Animees op Tsunacon! ;)
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  woensdag 28 november 2012 @ 01:11:10 #278
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119698712
Ow shit, ziet er naar uit dat ik een onderwerp over het hoofd gezien heb met deze laatste recensie van Psycho Pass. Van Scamp:
quote:
It’s interesting how we couldn’t see some nipples on the schoolgirl when she was in bed, but we could see her deformed sculptures. An unintentional commentary on how silly rating standards on television is. It’s totally cool to see this art piece from the most depraved parts of hell, but dearie me you can’t see a nipple. God only knows what you might do if you saw a nipple.
Ik hou van die gast.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_119699852
Tepels zijn de nieuwe neuzen.
“An interesting thing is a good thing.”
  woensdag 28 november 2012 @ 10:20:55 #280
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_119702622
quote:
14s.gif Op woensdag 28 november 2012 01:11 schreef .Cake. het volgende:
Ow shit, ziet er naar uit dat ik een onderwerp over het hoofd gezien heb met deze laatste recensie van Psycho Pass. Van Scamp:

[..]

Ik hou van die gast.
In de aflevering er voor zaten er ook heel toevallig zonnestralen voor :')
Betutteling van anime :r
Helemaal super.
pi_119703257
quote:
10s.gif Op woensdag 28 november 2012 04:18 schreef Repelsteeltju het volgende:
Tepels zijn de nieuwe neuzen.
:')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 28 november 2012 @ 11:17:02 #282
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119704172
Naruto 611 was tof! Eindelijk eens een nieuwe jutsu van Naruto zelf. :)
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119704828
quote:
99s.gif Op woensdag 28 november 2012 11:17 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Naruto 611 was tof! Eindelijk eens een nieuwe jutsu van Naruto zelf. :)
nr 600 alweer? :')
pi_119708123
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 23:37 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Ik zal het je vergeven. Als er reclame gemaakt wordt voor Animees op Tsunacon! ;)
Hoe moet ik dat dan doen? Voor schut staan met een bord op mijn kop? :'(
  woensdag 28 november 2012 @ 13:22:36 #285
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119708217
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 13:19 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hoe moet ik dat dan doen? Voor schut staan met een bord op mijn kop? :'(
Dat mag. Mond-tot-mond reclame, casual in een gesprek weven mag ook.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_119708241
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 13:22 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Dat mag. Mond-tot-mond reclame, casual in een gesprek weven mag ook.
Ik ben geen geweldig spreker, al helemaal niet in het bijzijn van vreemden.
Na goed, we zullen kijken wat we kunnen doen :P
pi_119708517
Mijn aller eerste verkeersboete is een feit :') ;(
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 28 november 2012 @ 13:45:28 #288
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119708961
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 11:37 schreef mschol het volgende:

[..]

nr 600 alweer? :')
Ja, en het blijft me boeien. Moet eerlijk toegeven dat ik de periode waarin Tobi's identiteit onthuld werd echt zwaar bagger vond, en ik voelde me ook best genaaid, maar nu gaat het weer de goede kant op :D
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 13:31 schreef De_Dakgoot het volgende:
Mijn aller eerste verkeersboete is een feit :') ;(
Wat heb je gedaan, of juist niet gedaan? :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_119709294
quote:
99s.gif Op woensdag 28 november 2012 13:45 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Wat heb je gedaan, of juist niet gedaan? :P
met 5km/h te hard geflits op de N11
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 28 november 2012 @ 13:57:56 #290
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_119709354
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 13:55 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

met 5km/h te hard geflits op de N11
Wel balen man, hoeveel kost het je?
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  woensdag 28 november 2012 @ 14:10:04 #291
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119709743
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 13:31 schreef De_Dakgoot het volgende:
Mijn aller eerste verkeersboete is een feit :') ;(
Welkom bij de club.

w/
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_119709761
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 14:10 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Welkom bij de club.

w/
Heeft een flitspaal ook een snelheidscorrectie?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 28 november 2012 @ 14:13:57 #293
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119709860
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 14:10 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Heeft een flitspaal ook een snelheidscorrectie?
Ik geloof het wel. Niet 100% zeker maar ik denk het wel.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  woensdag 28 november 2012 @ 15:04:32 #294
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119711537
Hmm, we zijn bijna op het eind van dit topic. To lapo-hunt or not to lapo-hunt... oO/
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_119711585
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:04 schreef .Cake. het volgende:
Hmm, we zijn bijna op het eind van dit topic. To lapo-hunt or not to lapo-hunt... oO/
Het zal een rustige lapo-hunt zijn die Mr .Cake. wint.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 28 november 2012 @ 15:13:52 #296
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119711827
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:06 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Het zal een rustige lapo-hunt zijn die Mr .Cake. wint.
Mja, waarschijnlijk. Even een goede titel bedenken...
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_119711830
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:04 schreef .Cake. het volgende:
Hmm, we zijn bijna op het eind van dit topic. To lapo-hunt or not to lapo-hunt... oO/
Ik zal niet deelnemen. Ik zou graag weer eens een TT verzinnen, maar ik weet niks.

Verder:

quote:
Momenteel is het te druk voor onze databaseservers om alle verzoeken te kunnen verwerken. De gevraagde pagina kon daardoor niet getoond worden of de gevraagde actie kon niet worden uitgevoerd. Wacht even een ogenblik en probeer het daarna nog eens.
:(
pi_119711898
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:13 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik zal niet deelnemen. Ik zou graag weer eens een TT verzinnen, maar ik weet niks.

Verder:

[..]

:(
Zal wel een onwijs slechte Netwerkbeheerder zitten :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_119711940
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:15 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Zal wel een onwijs slechte Netwerkbeheerder zitten :')
Dit was op FOK.
pi_119711956
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:16 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dit was op FOK.
I take back my words :X
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 28 november 2012 @ 15:17:02 #301
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_119711963
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:16 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dit was op FOK.
Te gek
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')