quote:Op zaterdag 24 november 2012 14:03 schreef Smack10 het volgende:
i
[..]
Dus als er in een bepaald gebied een groep wonen met dezelfde achtergrond, ook al zijn deze personen er bewust gaan wonen dan moet dat een opeens een land worden?
Dat is geen argument, aangezien in landen altijd bepaalde plekken zijn waar dezelfde soort personen wonen. Dan zou elk land opeens afgeschrikt worden door delen die zich gaan afscheiden.
Onzin dus.
quote:Op zaterdag 24 november 2012 16:36 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Dit argument kan je natuurlijk ook omdraaien!
quote:Met het verschil dat de IDF onder commando staat van de staat Palestina en een terrorist niet onder commando van een staat. (Of bestaat er dan opeens wel een Israėlische staat?)
Landverraders heb je overal he.quote:
Alleen maar als je de regering en in dit geval de oorlogsmisdadiger als het land ziet en niet het volk of de grond waar ze op leven .quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:37 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Landverraders heb je overal he.
Mwuah, het zijn de zionisten wat verraders zijn.quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:37 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Landverraders heb je overal he.
Klopt, een land voor je mensen is inderdaad verraad. Wanneer begint Turkije dan met zichzelf op te heffen?quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:45 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Mwuah, het zijn de zionisten wat verraders zijn.
?quote:Op zaterdag 24 november 2012 16:57 schreef Triggershot het volgende:
Te bedenken dat het uiteindelijk de moslims zijn die de Joden moeten beschermen tegen de Europeanen.
Een land voor jezelf geen verraad, het Jodendom gebruiken waar het je uitkomt en er tegen maatregelen nemen waar het nodig is, dat is verraad en misbruik, Turkije is zich langzaam aan het opdoeken, maak je niet ongerust, nu Israel nog.quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:47 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Klopt, een land voor je mensen is inderdaad verraad. Wanneer begint Turkije dan met zichzelf op te heffen?
Dat heb je al een keer aangehaald, en dat is onzin. Jij stelt dat dit een groot deel van de christenen zover drijft om Israel te steunen, dat is niet waar.quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:49 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Je weet wel waarom de Evangelische Christenen zo fervent Israel steunen toch?
Zonder Evangelische steun aan Israel valt onvoorwaardelijk steun voor Israel vanuit de VS als een dominotoren, maar goed hoop dat je gelijk hebt en het niet zover hoeft te komen, de verwachtingen zijn niet pro-joods iig.quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:51 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Dat heb je al een keer aangehaald, en dat is onzin. Jij stelt dat dit een groot deel van de christenen zover drijft om Israel te steunen, dat is niet waar.Weliswaar een deel, maar een klein stukje is dat.
Verraad betekent als het je eigen volk benadeelt. Dat er misbruik is gemaakt van het jodendom ben ik mee eens, echter heeft het veel meer voordelen opgeleverd. Dus geen verraad (ook al vinden die religieuze miskukels dat)quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:48 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Een land voor jezelf geen verraad, het Jodendom gebruiken waar het je uitkomt en er tegen maatregelen nemen waar het nodig is, dat is verraad en misbruik, Turkije is zich langzaam aan het opdoeken, maak je niet ongerust, nu Israel nog.
Nogmaals, onzin. De Hoge Heren in de VS zijn met veel meer bezig dan religieuze kwesties, de redenen worden als religieus beschouwd, maar er zit een veel diepere gedachte achter.quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:52 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zonder Evangelische steun aan Israel valt onvoorwaardelijk steun voor Israel vanuit de VS als een dominotoren, maar goed hoop dat je gelijk hebt en het niet zover hoeft te komen, de verwachtingen zijn niet pro-joods iig.
Joden krijgen door de bloederige acties van Israel wereldwijd een slechte reputatie en worden er op aangekeken, terecht of onterecht het gebeurt wel, derhalve benadeelt de zionistische principes van de staat Israel (Lees Zionisme niet Israel als concept) wel de Joden wereldwijd.quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:53 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Verraad betekent als het je eigen volk benadeelt. Dat er misbruik is gemaakt van het jodendom ben ik mee eens, echter heeft het veel meer voordelen opgeleverd. Dus geen verraad (ook al vinden die religieuze miskukels dat)
Iemand zei 't in dit topic al:
1.
Q: Wat gebeurt er als moslims de wapens neerleggen?
A: Dan is er vrede
2.
Q: Wat gebeurt er als de Joden de wapens neerlegen?
A: Dan betekent dat het begin van het einde voor de Joden.
Je beseft dat dat stukje geloof overeenkomt of aansluit bij hetgeen veel kolonisten op de Westbank geloven .. die wachten alleen nog maar op de geboorte van een rood kalf en dan breekt de hel (of armageddon zo je wil) los.quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:51 schreef PizzaMizza het volgende:
Dat heb je al een keer aangehaald, en dat is onzin. Jij stelt dat dit een groot deel van de christenen zover drijft om Israel te steunen, dat is niet waar.Weliswaar een deel, maar een klein stukje is dat.
Weetje uberhaupt hoe de 'Hoge Heren' in de VS aan de macht komen? Door welk achterban en wat voor soort steun? Vooral voor de republikeinen is steun van de Evangelische christenen een absoluut noodzaak.quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:55 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Nogmaals, onzin. De Hoge Heren in de VS zijn met veel meer bezig dan religieuze kwesties, de redenen worden als religieus beschouwd, maar er zit een veel diepere gedachte achter.
Ik zal er niet aan twijfelen dat Joden wereldwijd een slechtere(dus niet slechte) reputatie krijgen door de conflicten in het Midden-Oosten. Daarentegen zullen de politieke leiders(de mensen die het echte verhaal kennen) wel gewoon steun geven aan Israel.quote:Joden krijgen door de bloederige acties van Israel wereldwijd een slechte reputatie en worden er op aangekeken, terecht of onterecht het gebeurt wel, derhalve benadeelt de zionistische principes van de staat Israel (Lees Zionisme niet Israel als concept) wel de Joden wereldwijd.
Dat komt omdat het in 't verleden anders aan toe ging. De moslims gingen toen veel anders om met Joden, er was een andere houding tov Joden. Die is nu veranderd, veel moslims(van Marokko tot Sri-Lanka) hebben 't gevoel dat hun 'moslimbroeders' worden aangevallen, zij zien het Palestina-Israel conflict als een religieuze conflict.quote:Er is nog nooit sprake geweest van het einde van de Joden in moslimlanden, waarom zou dat nu ineens wel het geval zijn?
Je bent behoorlijk naief om te denken dat de Hoge Heren in de VS hoofdzakelijk daarom in de politiek zitten. Er zijn andere zaken die veel zwaarder wegen, zoals de oliemaatschappijen die baat hebben bij een onrustige M-O, of de zogenaamde ontwikkelingshulp die richting de landen gaat waarvan ze juist weten: '' Het geld komt niet op de goede plaats aan. ''quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:58 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Weetje uberhaupt hoe de 'Hoge Heren' in de VS aan de macht komen? Door welk achterban en wat voor soort steun? Vooral voor de republikeinen is steun van de Evangelische christenen een absoluut noodzaak.
Daarnaast zal het weinig uitmaken dat jij het onzin vind, er zijn miljoenen christenen in de VS die er in geloven, tis maar een kwestie van een succesvolle imposters wat zich weet voor te doen als een Jezus, per slot van rekening was het oprichten van de staat Israel ook een 'voorspelling' voor hen, richting de naderende Armageddon.
Het punt is, wanneer de Amerikanen van een - naar eigen inzichten - rationeel foreign policy overgaan op een cosmische oorlog gemotiveerd vanuit het religieuze aspect, vervalt steun voor Israel sowieso, sterker nog, Joden zijn dan een meer doelgericht doelwit dan de moslims, terwijl aan de andere kant, moslims dan geen oorlog mogen voeren tegen de Joden als zij zich vredig overgeven.quote:Op zaterdag 24 november 2012 18:02 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Ik zal er niet aan twijfelen dat Joden wereldwijd een slechtere(dus niet slechte) reputatie krijgen door de conflicten in het Midden-Oosten. Daarentegen zullen de politieke leiders(de mensen die het echte verhaal kennen) wel gewoon steun geven aan Israel.
De reden waarom landen als de VS achter Israel staan is voor de vrees voor een expansie van de islamitische wereld. De moslims in 't Midden-Oosten hebben de Amerikaanse vlag niet als hun lievelingsposter, en dat weten de Amerikanen.
Dit doet de VS trouwens al jaren, een ander voorbeeld ervan was Vietnam. Ze gaven niet echt om de bevolking daar, nee, ze handelden omdat ze bang waren dat het communisme zich zou verspreiden. Diezelfde ideologie wordt nu weer toegepast, maar in een ander jasje. Modern Imperialisme.
Europa is traditioneel een bondgenoot van de VS, dus automatisch een indirecte vijand van VS' vijanden(in dit geval de Anti-Amerikaanse moslims)
[..]
Dat komt omdat het in 't verleden anders aan toe ging. De moslims gingen toen veel anders om met Joden, er was een andere houding tov Joden. Die is nu veranderd, veel moslims(van Marokko tot Sri-Lanka) hebben 't gevoel dat hun 'moslimbroeders' worden aangevallen, zij zien het Palestina-Israel conflict als een religieuze conflict.
Ik zeg niet dat ze daarom in de politiek zitten, ik zeg dat ze dankzij hen in de politiek zitten, Dat wil zeggen, wil je het steun van het volk? Wil je je andere agenda ook nog weten te bewerkstelligen? Dan moet je ook toegeven aan een groot deel van wat het volk wil en haar normen en waarden zwaarder stellen dan je eigen principe, al is het maar voor de schijn. Een mooi verbeeld daarvan is Mitt Romney, wat zweeg over zijn Mormonisme, Polygamie etc, waar Evangeliers zwaar tegen zijn.quote:Op zaterdag 24 november 2012 18:05 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Je bent behoorlijk naief om te denken dat de Hoge Heren in de VS hoofdzakelijk daarom in de politiek zitten. Er zijn andere zaken die veel zwaarder wegen, zoals de oliemaatschappijen die baat hebben bij een onrustige M-O, of de zogenaamde ontwikkelingshulp die richting de landen gaat waarvan ze juist weten: '' Het geld komt niet op de goede plaats aan. ''
De oplossing is heel dichtbij, jij zoekt te ver.
Jij bent ervan op de hoogte dat de Amerikanen minder religieus worden elk jaar?(1)quote:Op zaterdag 24 november 2012 18:08 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Het punt is, wanneer de Amerikanen van een - naar eigen inzichten - rationeel foreign policy overgaan op een cosmische oorlog gemotiveerd vanuit het religieuze aspect, vervalt steun voor Israel sowieso, sterker nog, Joden zijn dan een meer doelgericht doelwit dan de moslims, terwijl aan de andere kant, moslims dan geen oorlog mogen voeren tegen de Joden als zij zich vredig overgeven.
Nogmaals, ik hoop voor je dat je gelijk hebt, maar als jood zou ik me op z'n minst zorgen maken over de christenen die dag en nacht bidden op de wederkering van Jezus en daarmee richting Israel zullen trekken.
Diezelfde Mitt Romney is niet gekozen, en dat is niet omdat Amerika een echte democratie is. Nogmaals, de Amerikaanse politiek zit veel te ingewikkeld in elkaar, niet jij, niet ik, niet veel mensen kunnen deze op een juiste manier analyseren. Er is te veel informatie verborgen gehouden om ons een juiste oordeel te laten geven.quote:Op zaterdag 24 november 2012 18:09 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat ze daarom in de politiek zitten, ik zeg dat ze dankzij hen in de politiek zitten, Dat wil zeggen, wil je het steun van het volk? Wil je je andere agenda ook nog weten te bewerkstelligen? Dan moet je ook toegeven aan een groot deel van wat het volk wil en haar normen en waarden zwaarder stellen dan je eigen principe, al is het maar voor de schijn. Een mooi verbeeld daarvan is Mitt Romney, wat zweeg over zijn Mormonisme, Polygamie etc, waar Evangeliers zwaar tegen zijn.
En jij bent er van op de hoogte dat steun vanuit de VS richting Israel lang niet meer onvoorwaardelijk is en dat ze het nu vooral moeten hebben van de Republikeinen? Dat de Joodse lobby zich meer bezig houdt met de Christelijke conferenties dan de 'neutrale' Amerikaan?quote:Op zaterdag 24 november 2012 18:12 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Jij bent ervan op de hoogte dat de Amerikanen minder religieus worden elk jaar?(1)
Die zogenaamde verandering in de politiek gaat 't niet halen, juist omdat er een old-boys-network heerst in de VS die dit soort wanpraktijken in de wegstaat. Nogmaals, de Amerikaanse politiek richt zich meer dan op een religieuze oorlog. Amerika is een plutocratie, de invloedrijke multinationals en andere binnenlandse mogendheden zullen dit niet toelaten.
Bron 1: http://nos.nl/artikel/427687-amerikanen-minder-religieus.html
Wat ik heb dikgedrukt ben ik op van de hoogte, 't andere stuk is onzin. De steun is nog steeds onvoorwaardelijk. Nogmaals, kijk aub verder dan 't nieuws en de interviews. De wereld is echt niet zo waarheid-gebaseerd als jij denkt.quote:Op zaterdag 24 november 2012 18:14 schreef Triggershot het volgende:
[..]
En jij bent er van op de hoogte dat steun vanuit de VS richting Israel lang niet meer onvoorwaardelijk is en dat ze het nu vooral moeten hebben van de Republikeinen? Dat de Joodse lobby zich meer bezig houdt met de Christelijke conferenties dan de 'neutrale' Amerikaan?
My point exactly, zie ook bovenstaande post.quote:Op zaterdag 24 november 2012 18:13 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Diezelfde Mitt Romney is niet gekozen, en dat is niet omdat Amerika een echte democratie is. Nogmaals, de Amerikaanse politiek zit veel te ingewikkeld in elkaar, niet jij, niet ik, niet veel mensen kunnen deze op een juiste manier analyseren. Er is te veel informatie verborgen gehouden om ons een juiste oordeel te laten geven.
Helaas geloof jij nog in het sprookjesverhaal waarin de president van de VS dus echt is gekozen op basis van democratische stemmen.
Ik zeg toch, ik hoop voor Israelisch sake dat je gelijk hebt en er weinig in veranderd, zo niet, fasten ur seatbelt.quote:Op zaterdag 24 november 2012 18:16 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Wat ik heb dikgedrukt ben ik op van de hoogte, 't andere stuk is onzin. De steun is nog steeds onvoorwaardelijk. Nogmaals, kijk aub verder dan 't nieuws en de interviews. De wereld is echt niet zo waarheid-gebaseerd als jij denkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |