Ik woon ook in een klein dorp en het is precies zoals jij zegt. Iets wat weinig mensen maar lijken te begrijpen is dat in een dorp (niets meer of minder als in een deel van een stad) heus niet iedereen elkaar kent en alles van elkaar weet. Ik heb soms het idee dat mensen een achterhaald idee in hun hoofd hebben van hoe een dorp vandaag de dag is. Veelal wonen er mensen die er enkel wonen om lekker buiten de stad te zitten en verder weinig banden met het dorp zelf hebben. Vroeger was dat natuurlijk anders.quote:Op zaterdag 24 november 2012 13:07 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Het was een dorp verderop.
En hoezo was dat met die auto al jaren bekend? Bij wie dan?
Ik woon ook in een klein dorp maar ik weet echt niet wat anderen op hun kerfstok hebben. Er zullen nog wel ergere dingen gebeurd zijn (Marianne Vaatstra even er buiten gehouden), en daar is echt niet iedereen van op de hoogte. Als je in een dorp woont betekent het niet dat de hele gemeenschap alles van je weet, je hebt ook privacy hoor.
Maar opzich mag de familie Vaatstra er inderdaad wel een beetje rekening mee houden dat Jasper nog niet veroordeeld is.quote:Op zaterdag 24 november 2012 13:42 schreef lexgauw007 het volgende:
[..]
Ze stoppen niet hoor, de moeder van Marianne Vaatstra heeft gisteravond alweer een mail ontvangen.
[..]
Dat klopt, maar als ik ze zo in de media zie (kan vertekend zijn) zijn het niet bepaald de slimste mensen.....quote:Op zaterdag 24 november 2012 13:47 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Maar opzich mag de familie Vaatstra er inderdaad wel een beetje rekening mee houden dat Jasper nog niet veroordeeld is.
Dat is ook weer zo.quote:Op zaterdag 24 november 2012 13:48 schreef Samson het volgende:
[..]
Dat klopt, maar als ik ze zo in de media zie (kan vertekend zijn) zijn het niet bepaald de slimste mensen.....
Laten de Schiedammerparkmoord en Puttense Moordzaak nu juist door DNA bewijs de echte daders te pakken hebben gekregen. En bij Ina Post was DNA juist het ontlastende bewijs.quote:Jasper zal uiteraard ontkennen, maar de druk op hem zal zo groot worden dat het er dik in zit dat hij uiteindelijk een valse bekentenis gaat geven. Zo niet dan zullen ze hem zeker drie maanden psychisch martelen. In de recente geschiedenis zijn er vaker valse bekentenissen afgedwongen (o.a. Schiedammerparkmoord, Puttense moordzaak, Ina Post) en slechts enkele houden de druk vol (Ernest Louwes, Lucia de Berk).
Ik hoop dat jullie mijn raad opvolgen en wens jullie alle sterkte.
Ronald Beetz
ronald@beetz.nl
Ik heb het al eerder gezegd, maar ik blijf er echt moeite mee hebben hoe je via de media al veroordeeld bent terwijl dat nog niet definitief is en er blijkbaar een hoop geoorloofd is. Stel idd dat in de (wel minieme) mogelijkheid dat hij toch niet de dader is hij toch weer verder moet met zn leven. Dat kan ie dan toch echt wel schudden en eigenlijk is dat toch wel van de gekke. Echter hebben we het er vandaag de dag maar mee te doen ben ik bang. De huidige media is er nu eenmaal met al zn voor en nadelen....quote:Op zaterdag 24 november 2012 13:50 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Dat is ook weer zo.
Ben wel benieuwd wat er zou gebeuren als Jasper S. toch onschuldig blijkt te zijn, maar denk niet dat we dat ooit te weten komen.
Das niet onmogelijk, dan zou die verre neef van die Jasper het sperma van Jasper geďmplanteerd hebben in dat Meisje Vaatstra tijdens het ritueel in de kerk.quote:Op zaterdag 24 november 2012 13:27 schreef Gia het volgende:
[..]
Misschien heeft Jasper wel een eeneiige tweelingbroer die geadopteerd is door buitenlanders en als asielzoeker naar Nerderland is gekomen om, uit afgunst, wraak te nemen op zijn broer....
Scenario 3 en ook al in de media geweest:quote:Op vrijdag 23 november 2012 22:46 schreef Xan21 het volgende:
Scenario 1 - Spencer en Wietse waren een fiets aan het stelen voor Marianne (toen fietste Verry Brouwer samen met zijn vriendin voorbij). Ze wamen erachter dat Marianne verdwenen was en werden opgehaald door Spencer zijn moeder. Misschien hebben ze nog gezocht in de buurt...Onwaarschijnlijk omdat ze zo een taxi voor haar hadden kunnen bellen, wat waarschijnlijk ook het plan was, maar dat was al te laat.
Scenario 2 - Spencer en Wietse wisten dat Marianne verdwenen was, konden hun eigen fietsen niet meer gebruiken en wilde haar gaan zoeken met een gestolen fiets (Verry Brouwer ziet ze). Wat ze misschien wel hebben gedaan erna (misschien op gestolen fiets, misschien met auto samen met moeder) want Geke zegt dat ze pas een uur nadat Marianne verdween weer op het Raboplein waren en aangezien Spencer de woorden - "Dit is zinloos geweld!" schreeuwde wist hij dat het geen grap of iets dergelijks was. Spencer en Wietse worden naar de Pyramide in Buitenpost gebracht, de fietsen liggen tot de volgende dag op het plein (Had Marianne de sleutels nog?)
Looser. En een sukkel. Geeft maar weer eens extra aan dat ik gewoon gelijk heb.quote:Op zaterdag 24 november 2012 13:42 schreef Samson het volgende:
[..]
Met mensen van zo'n laag niveau dat ze meteen met "sukkel" gaan gooien ga ik verder niet in discussie.....
Tuurlijk.quote:Op zaterdag 24 november 2012 13:56 schreef Samson het volgende:
[..]
Ik heb het al eerder gezegd, maar ik blijf er echt moeite mee hebben hoe je via de media al veroordeeld bent terwijl dat nog niet definitief is en er blijkbaar een hoop geoorloofd is. Stel idd dat in de (wel minieme) mogelijkheid dat hij toch niet de dader is hij toch weer verder moet met zn leven.
Als er iemand is die geen enkel recht van spreken heeft als het gaat om mensen onterecht en voor ze door een rechter veroordeeld zijn tot dader of medeplichtige te benoemen, dan is het dat tuig in de groep Kat/Dankbaar/Beetz wel.quote:Op zaterdag 24 november 2012 13:47 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Maar opzich mag de familie Vaatstra er inderdaad wel een beetje rekening mee houden dat Jasper nog niet veroordeeld is.
Dat van de Vaatstra's is misschien eigenlijk nog erger, want die zijn niet ziek en weten wat ze doenquote:Op zaterdag 24 november 2012 16:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als er iemand is die geen enkel recht van spreken heeft als het gaat om mensen onterecht en voor ze door een rechter veroordeeld zijn tot dader of medeplichtige te benoemen, dan is het dat tuig in de groep Kat/Dankbaar/Beetz wel.
Ach hou toch op, die hebben na 13 jaar onzekerheid eindelijk het antwoord op de vraag die ze dag en macht bezig heeft gehouden, geen wonder dat ze blij zijn.quote:Op zaterdag 24 november 2012 16:42 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Dat van de Vaatstra's is misschien eigenlijk nog erger, want die zijn niet ziek en weten wat ze doen
Loos een overbodige o.quote:
1 bewijs is geen bewijs en hoeveel mensen hebben niet een valse bekentenis afgelegd. Wacht nou eerst maar eens gewoon rustig af voordat je iemand gelijk lynchtquote:Op zaterdag 24 november 2012 16:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ach hou toch op, die hebben na 13 jaar onzekerheid eindelijk het antwoord op de vraag die ze dag en macht bezig heeft gehouden, geen wonder dat ze blij zijn.
Daarbij is het sperma tot daderspoor betiteld, niet tot een toevallig aanwezig spoor, een 100% DNA-match met een daderspoor is dan ook wat anders dan een match met een ander onderdeel van het bewijsmateriaal.
Dat zij hem de dader noemen op basis van een 100% match met een daderspoor kun je hen moeilijk verwijten.
Precies!quote:Iedere officiële instantie heeft keurig over de verdachte gesproken.
Toen kende ik je nog niet. Maar nu wel. Daten?quote:Ik heb je ook niet gehoord toen de 2 van Putten uitspraken dat ze blij waren dat de dader eindelijk gevonden was, en dat was ook voor Ronald Pieper veroordeeld was.
stel, in het zeer onwaarschijnlijke geval dat de moord los staat van de sex, en laten we dan ook maar uit gaan van vrijwilligheid in de sex van Mariane haar kan, dan moet de brave huisvader en echtgenoot zich nog steeds verantwoorden voor buitenechtelijke sex met een tiener meisje die de helft zo jong is als hij en het frustreren en verzieken van een polite onderzoek die al 13 jaar duurt en miljoenen gekost heeft . zo braaf en onschudig en voorbeeldig is Jasper dus niet.quote:Op zaterdag 24 november 2012 13:56 schreef Samson het volgende:
[..]
Ik heb het al eerder gezegd, maar ik blijf er echt moeite mee hebben hoe je via de media al veroordeeld bent terwijl dat nog niet definitief is en er blijkbaar een hoop geoorloofd is. Stel idd dat in de (wel minieme) mogelijkheid dat hij toch niet de dader is hij toch weer verder moet met zn leven. Dat kan ie dan toch echt wel schudden en eigenlijk is dat toch wel van de gekke. Echter hebben we het er vandaag de dag maar mee te doen ben ik bang. De huidige media is er nu eenmaal met al zn voor en nadelen....
quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:11 schreef Leandra het volgende:
Nee, ik kan het de Vaatstra's niet verwijten dat ze hem dader noemen, daarbij lijken ze nog behoorlijk met zijn familie mee te leven, dus wat mij betreft zijn er anderen die eerder tot de orde moeten worden geroepen als het gaat om onschuldigen tot dader bestempelen.
hij is nog verdachte hequote:Op zaterdag 24 november 2012 17:30 schreef Alleskids het volgende:
[..]
stel, in het zeer onwaarschijnlijke geval dat de moord los staat van de sex, en laten we dan ook maar uit gaan van vrijwilligheid in de sex van Mariane haar kan, dan moet de brave huisvader en echtgenoot zich nog steeds verantwoorden voor buitenechtelijke sex met een tiener meisje die de helft zo jong is als hij en het frustreren en verzieken van een polite onderzoek die al 13 jaar duurt en miljoenen gekost heeft . zo braaf en onschudig en voorbeeldig is Jasper dus niet.
Hij heeft kinderen van rond de twintig, met de vrouw waarmee hij toen al getrouwd was, en nog steeds getrouwd is.quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:45 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
hij is nog verdachte heEn hij was toen ook nog jonger weet je wel..... En was hij toen al getrouwd? Bron daarvoor?
Ik denk dat een familie niet kapot gemaakt wordt door de frustratie omtrent de onduidelijkheid over de moord van iemand uit die familie en het lijkt me toch echt sterk dat je 13!!! jaar lang je leven niet gewoon verder oppakt, hoe erg het ook is. Er zal dus wel meer gespeeld hebben in die familie.quote:Op zaterdag 24 november 2012 18:32 schreef Jane het volgende:
Die beschuldigingen hierboven in de richting van de familie Vaatstra zijn echt bullshit. Ik vond het juist prijzenswaardig hoe ze blijk gaven van medeleven met het gezin van Jasper S. Ik vond daar enorm veel compassie uit blijken en vind het des te knapper nu hun eigen familie er toch behoorlijk door kapot gegaan en gemaakt is de afgelopen 13 jaar.
Verder ook volledig eens met Alleskids hierboven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |