Hoe kan het nou dat niemand in dat dorp wist dat die Jasper zo'n raar figuur is dat hij het wel eens gedaan zou kunnen hebben???quote:Op zaterdag 24 november 2012 08:13 schreef Samson het volgende:
Ik vind de nadruk op wat er allemaal in het dorp speelt nogal overtrokken eerlijk gezegd.
bron:nu.nlquote:RIJSWIJK - De Bond van Wetsovertreders (BWO) heeft de familie Vaatstra in een brief vriendelijk gevraagd zich iets terughoudender op te stellen over de aangehouden verdachte Jasper S.
Foto: ANP
''Volgens de leden van de familie Vaatstra hebben ze hem. Maar deze race is nog zeker niet gelopen'', aldus de bond.
De wetsovertreders zeggen de verheugde reactie van de familie heel goed te begrijpen, maar vinden het op dit moment nog veel te vroeg om ''te juichen''.
Omdat verdachte Jasper S. vastzit in beperkingen, kunnen zowel hij als zijn advocaat niet reageren op de uitlatingen van de familie in de media.
http://barracudanls.blogspot.nl/2012/11/loopgraven.htmlquote:Loopgraven
De Vaatstra doofpot. Die zit zo stevig tussen de potdichte oren van complotters, dat hij wel nooit zal verdwijnen. Terwijl verdachte Jasper S. nog twee weken vast blijft zitten in beperkingen en Micha Kat bij Powned gisteravond een koekje van eigen deeg kreeg, was Wim 'zinkput' Dankbaar druk een flyer aan het stencilen voor de inwoners van Kollum en Oudwoude, in de ijdele hoop dat ze hem alsnog zouden geloven. Daarbij ontpopte Dankbaar zich nou niet bepaald als een logistiek wonder. Er zijn ongeveer 150 straten, had Wim berekend, en dus had hij 150 vrijwilligers nodig, want zelf even in de auto springen en die flyers door de bus duwen, dat gaat Dankbaar dus niet doen.
Barracuda schreef het al eerder: Dankbaar cs geven geen rats ass om de dode Marianne. Dankbaar kan het domweg niet hebben dat hij wordt tegengesproken en al zijn speurwerk door de DNA-vondst ongeldig wordt verklaard. Zo moet de advocaat van Jasper S. Jan Vlug als de wiedeweerga een afspraak met hem maken, wegens tonnen bewijsmateriaal, maar die serveerde zijn pappenheimers bij Powned gisteren volledig af.
Intussen wond Arend Zeevat zich bij Argusoog op over de vele agressieve reacties op het vele gespeculeer rond Jasper S.: 'Een misschien wel bewust geschapen bijverschijnsel van de zogenaamde ’oplossing’ van de moord op Marianne Vaatstra is de zich sterk intensiverende op onderbuikemoties gebaseerde hetze tegen andersdenkenden, die kritisch zijn ten opzichte van alles dat de staatspropagandamachine via de gecontroleerde media de wereld in braakt. Deze op geconditioneerde sentimenten gefundeerde social engineerings-operatie maakt het aan slaapmiddelen, zoals brood en spelen, drugs, MSM, koningshuis en andere inslapers, verslaafde schapenvolk rijp voor de finale stappen richting de totaal gecontroleerde handelsonderneming B.V. Nederland.'
Andersdenkenden. Dat klinkt als weerloze gehandicapten die door een horde wolven worden aangevallen. Kritisch is bovendien een wel erg brutaal eufemisme voor de regelrechte apekool die Zeevat al jaren verkondigt.
'De Vaatstra-doofpot en alles daar omheen doorbreekt op drastische wijze het repressief tolerante beleid ten aanzien van de illusionaire vrije meningsuiting. Zij stelt daarvoor in de plaats een zwaarder en agressiever wordende repressieve intolerantie', De diagnose is op zich juist, maar Arend zoekt de oorzaak nooit eens bij zichzelf. Geen woord over al die ongefundeerde beschuldigingen in de richting van bijvoorbeeld jeugdvoogden, die minstens even erg waren.
Nee, bij iedere aanval trekken Zeevat en aanhang zich dieper terug in hun loopgraven, terwijl dat niet de bedoeling kan zijn: sites als Argusoog hebben, vinden zij zelf, een evangeliserende functie naar het 'onwetende publiek'. Maar zolang je denkt dat NuJIJ 'een door de overheid gecontroleerde brood en spelen-site' is, waar 'betaalde trollen de sfeer en stemming bepalen', loopt heel Nederland met een grote boog om je heen. Iets dat Zeevat zo langzamerhand eens zou moeten begrijpen.
Hou eens op met het posten van complotten. Daarmee hou je het enkel in stand.quote:Op zaterdag 24 november 2012 08:47 schreef lexgauw007 het volgende:
[..]
http://barracudanls.blogspot.nl/2012/11/loopgraven.html
Tja, dat hoort er ook bij. Fok is een open forum waar alle informatie (zolang binnen de grenzen van het betamelijke) welkom is. Dat ga jij natuurlijk niet bepalen hier.quote:Op zaterdag 24 november 2012 09:08 schreef Patroon het volgende:
[..]
Hou eens op met het posten van complotten. Daarmee hou je het enkel in stand.
Het is een vraag, dus graag normaal reagerenquote:Op zaterdag 24 november 2012 09:16 schreef lexgauw007 het volgende:
[..]
Tja, dat hoort er ook bij. Fok is een open forum waar alle informatie (zolang binnen de grenzen van het betamelijke) welkom is. Dat ga jij natuurlijk niet bepalen hier.
Een vraag is "vind je erg om" of " zou je willen". Dit was een commando.quote:Op zaterdag 24 november 2012 09:27 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Het is een vraag, dus graag normaal reageren
quote:Op zaterdag 24 november 2012 09:29 schreef lexgauw007 het volgende:
[..]
Een vraag is "vind je erg om" of " zou je willen". Dit was een commando.
Lastig he, de Nederlandse taal.
En nou weer Ontopicquote:Op zaterdag 24 november 2012 09:16 schreef lexgauw007 het volgende:
[..]
Tja, dat hoort er ook bij. Fok is een open forum waar alle informatie (zolang binnen de grenzen van het betamelijke) welkom is. Dat ga jij natuurlijk niet bepalen hier.
Jaquote:Op zaterdag 24 november 2012 10:26 schreef bloodymary1 het volgende:
De Bond van Wetsovertreders....????
Hier wel mee eens.quote:Op zaterdag 24 november 2012 09:08 schreef Patroon het volgende:
[..]
Hou eens op met het posten van complotten. Daarmee hou je het enkel in stand.
quote:Op zaterdag 24 november 2012 10:26 schreef bloodymary1 het volgende:
De Bond van Wetsovertreders....????
enquote:'Camera in woning schendt privacy insluiper'
EMMEN - De politie Drenthe heeft videobeelden van een insluiper op internet gezet. Daarmee wordt de privacy van de insluiper geschonden, meent de Bond van Wetsovertreders.
http://www.nu.nl/algemeen(...)ivacy-insluiper.htmlquote:Volgens de bond mogen verdachten in winkels worden gefilmd. ''Maar apparatuur in woonhuizen gaat te ver'', aldus een woordvoerder.
Een asielzoeker had ze een beter gevoel gegeven.quote:Op zaterdag 24 november 2012 08:42 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Hoe kan het nou dat niemand in dat dorp wist dat die Jasper zo'n raar figuur is dat hij het wel eens gedaan zou kunnen hebben???
En nu zijn ze ineens allemaal verbaasd "dat het een van ons is"![]()
![]()
![]()
Mensen die hier lezen en posten denken allemaal verschillend. Op een open forum is ruimte voor iedereen. Ik vind dat gespeculeer waardeloos. Mensen speculeren van alles terwijl ze de details niet kennen. Maar goed, als het me niet bevalt, lees ik het gewoon niet. Anderzijds vind ik het stiekem ook wel weer leuk om te lezen wat er allemaal in de hoofden van de speculanten omgaat.quote:Op zaterdag 24 november 2012 10:29 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Hier wel mee eens.
Ik volg het topic ook, en dat idiote complot gedoe helpt niks, het is toch wel duidelijk dat het nergens op slaat? Waarom dan het een podium geven.
Het is in zo'n kleine gemeenschap ook gewoon vervelend als het iemand uit eigen kring is, daar heb je mee aan bar gezeten, die heb je mogelijk een goed nieuwjaar gewenst, je kinderen hebben met zijn kinderen in de klas gezeten, je kinderen hebben er misschien wel thuis gespeeld.quote:Op zaterdag 24 november 2012 10:55 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Een asielzoeker had ze een beter gevoel gegeven.
Waar het verschil tussen ons gespeculeer en dat van de complotdenkers is, dat wij niet bij iedereen die we mogelijk (mede)schuldig achten aan de deur staan en ze door het slijk halen.quote:Op zaterdag 24 november 2012 10:56 schreef lexgauw007 het volgende:
[..]
Mensen die hier lezen en posten denken allemaal verschillend. Op een open forum is ruimte voor iedereen. Ik vind dat gespeculeer waardeloos. Mensen speculeren van alles terwijl ze de details niet kennen. Maar goed, als het me niet bevalt, lees ik het gewoon niet. Anderzijds vind ik het stiekem ook wel weer leuk om te lezen wat er allemaal in de hoofden van de speculanten omgaat.
Mensen geen podium geven is mensen de mond snoeren. Censuur lijkt me niet de bedoeling op een open en democratisch forum.
Ik vind zowel het gespeculeer als de complottheorieën waardeloos.quote:Op zaterdag 24 november 2012 10:56 schreef lexgauw007 het volgende:
[..]
Mensen die hier lezen en posten denken allemaal verschillend. Op een open forum is ruimte voor iedereen. Ik vind dat gespeculeer waardeloos. Mensen speculeren van alles terwijl ze de details niet kennen. Maar goed, als het me niet bevalt, lees ik het gewoon niet. Anderzijds vind ik het stiekem ook wel weer leuk om te lezen wat er allemaal in de hoofden van de speculanten omgaat.
Mensen geen podium geven is mensen de mond snoeren. Censuur lijkt me niet de bedoeling op een open en democratisch forum.
Ik vind die complotters ook waardeloos, begrijp me niet verkeerd maar de niet-complotters in nieuws speculeren er ook op los, dat hou je niet tegen.quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:04 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Ik vind zowel het gespeculeer als de complottheorieën waardeloos.
Dit is NWS toch, een forum voor feiten.
Nou, wat let je?quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:15 schreef lexgauw007 het volgende:
[..]
Ik vind die complotters ook waardeloos, begrijp me niet verkeerd maar de niet-complotters in nieuws speculeren er ook op los, dat hou je niet tegen.
Verder ben ik wel voor een speciaal topic in BNW.
De stilte sloeg in als een bom..quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:09 schreef Copycat het volgende:
Ik ben ook wel voor een BNW-topic. Sowieso om te zien hoe de alu'tjes op FOK! hier nu instaan.
Waarschijnlijk stil, net als toen er bij de OS zich geen drama's dan wel false flags voordeden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |