Na je bestelling kan je op een knop klikken om je facebook te koppelen ofzoiets, en dan krijg je een code in je (spam)mail.quote:Op woensdag 21 november 2012 17:24 schreef Die_Weisse_Rose het volgende:
[..]
Hoe doe ik dit?! Ik heb eerder besteld maar geen korting.
Moet je wel feestboek hebbenquote:Op woensdag 21 november 2012 17:25 schreef Melleyn het volgende:
[..]
Na je bestelling kan je op een knop klikken om je facebook te koppelen ofzoiets, en dan krijg je een code in je (spam)mail.
Hij is nu al uit verkocht had ik de laatste 3?quote:Op woensdag 21 november 2012 17:25 schreef Melleyn het volgende:
[..]
Na je bestelling kan je op een knop klikken om je facebook te koppelen ofzoiets, en dan krijg je een code in je (spam)mail.
Dus je had er al 5 en wou er nog meer?quote:Op woensdag 21 november 2012 18:03 schreef Die_Weisse_Rose het volgende:
[..]
Hij is nu al uit verkocht had ik de laatste 3?
Hmm, hopelijk dat dat spul op is ja.quote:Op woensdag 21 november 2012 17:22 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Deze kreeg ik:
Sur Plus Dark Circle Eye Creme
Sur Plus Lip Grow Serum
En die verkopen ze dus allebei met enige regelmaat voor onder de 10 euro. Maarja, kijk even naar de adviesprijs, dan zit je dus zo op 100-200 euro. Verder kreeg ik 3x haarverf, een lillike tas, gel, dagcreme, oogpotloodachtig goedje, manicuresetje, zonnebrandcreme, shampoo en verder ben ik 't vergeten. Meerdere producten van hetzelfde viel mee, ik denk dat ze die pakketten opdelen en los in de boxen gooien. Dus da's weer een voordeel.
Maar misschien valt het mee en is dat Sur Plus spul inmiddels op
`quote:Op woensdag 21 november 2012 18:10 schreef Melleyn het volgende:
[..]
Dus je had er al 5 en wou er nog meer?
Die denkt dat ik een rijke jongen bent. Hopelijk heb ik 6 tv's dan help ik hem echt wel met tillen. Hij zou het echter wel verdienen want altijd als hij belt belt hij 7x achter elkaar.quote:
Haterz gonna hate als ik een tv krijg.quote:
Ga je alle dozen zonder tv terug sturen dan? Wat moet je straks met al die troep.quote:Op woensdag 21 november 2012 18:28 schreef Die_Weisse_Rose het volgende:
[..]
Haterz gonna hate als ik een tv krijg.
Dan moet je wel een baas zijn en niks terug sturen als er geen tv in zitquote:Op woensdag 21 november 2012 18:28 schreef Die_Weisse_Rose het volgende:
[..]
Haterz gonna hate als ik een tv krijg.
Natuurlijk stuur ik niets terug.. Wat kan mij het schelen, ik leef maar een keer. Kost 25 euro, als er nu iets in zit dat ik bij de action voor 20 kan kopen stuur ik hem terug. Maar ik ga er gewoon van uit dat ik mediaspelers of zo krijg. Oordopjes etc np die hou ik, en anders heb ik verjaardag cadeaus als mensen jarig worden. Mijn ibood boxen zijn eigenlijk ook naar familie gegaan. Moeder wilde een tablet, afstandsbediening voor mijn vader. blabla.quote:Op woensdag 21 november 2012 18:29 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ga je alle dozen zonder tv terug sturen dan? Wat moet je straks met al die troep.
Ik ben geen baas mijn date is volkomen in het honderd gelopen.quote:Op woensdag 21 november 2012 18:29 schreef Melleyn het volgende:
[..]
Dan moet je wel een baas zijn en niks terug sturen als er geen tv in zit
Je verwacht teveel voor ¤25, just sayin'quote:Op woensdag 21 november 2012 18:31 schreef Die_Weisse_Rose het volgende:
[..]
Natuurlijk stuur ik niets terug.. Wat kan mij het schelen, ik leef maar een keer. Kost 25 euro, als er nu iets in zit dat ik bij de action voor 20 kan kopen stuur ik hem terug. Maar ik ga er gewoon van uit dat ik mediaspelers of zo krijg. Oordopjes etc np die hou ik, en anders heb ik verjaardag cadeaus als mensen jarig worden. Mijn ibood boxen zijn eigenlijk ook naar familie gegaan. Moeder wilde een tablet, afstandsbediening voor mijn vader. blabla.
Welnee ik hoop gewoon op oordopjes, of iets anders leuks! Zij zetten 25 euro normaal 150 of zo. Dan zullen ze toch wel iets met waarde erin doen, anders kom je er niet mee weg.quote:Op woensdag 21 november 2012 18:33 schreef Melleyn het volgende:
[..]
Je verwacht teveel voor ¤25, just sayin'
Hoe duur waren die?quote:Op woensdag 21 november 2012 18:38 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Wohooo, Woot shirtjes zijn binnen.
Leuk/wel aardig:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Stom:
[ afbeelding ]
Volgende keer doe ik weer mee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |