Lolquote:Op dinsdag 20 november 2012 15:53 schreef cosmick het volgende:
SC; ik heb ook ooit zo'n Sunny (1.3 SLX hatchback) gehad uit '87. Had toen 40k gelopen ofzo, en die versnellingsbaklagers waren toen al versleten.
Was al toen ik 'm kocht. Ontwetend als ik was.quote:Op dinsdag 20 november 2012 15:55 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
LolHeb je snel gedaan
Mijn bak begaf het na 200K... toen ging je de lager horen... Deze zit er nu alweer 80K in (is wel een 2e hands bak, dus weet niet hoeveel hij echt gedraaid heeft).
Dan heeft de vorige eigenaar hem aardig misbruikt of een keer droog laten lopen ofzoquote:Op dinsdag 20 november 2012 15:57 schreef cosmick het volgende:
[..]
Was al toen ik 'm kocht. Ontwetend als ik was.
Neequote:Op dinsdag 20 november 2012 16:40 schreef rubbereend het volgende:
Ben ik de enige die niks aan die Ed Sheeran vindt?
netjes hoor het zijn ook taaie beestjes heb zelf ook een Sunny gehad. Met pijn in mijn hart weg gedaanquote:Op dinsdag 20 november 2012 15:44 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Jup, 1987, in maart wegenbelasting vrij (voor zolang het duurtmaar goed, daar rij ik hem niet voor
).
Moet alleen een nieuwe uitlaat onder, maar ja, da's niet zo gek duur
281.000km op de teller nu, 4 cilinder benzine. Ongereviseerd, originele koppakking en zelfs de dynamo is nog origineelStartmotor en versnellingsbak inmiddels niet meer
Ik rij als een eckte baas in een Nissan Micra uit '96quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:06 schreef Evertjan het volgende:
[..]
netjes hoor het zijn ook taaie beestjes heb zelf ook een Sunny gehad. Met pijn in mijn hart weg gedaan
Ja.quote:Op dinsdag 20 november 2012 16:40 schreef rubbereend het volgende:
Ben ik de enige die niks aan die Ed Sheeran vindt?
Hater.quote:
ok bedankt ik wist het al even niet meer.quote:
Dat wat hier boven staat dus. Ff wat uittesten.quote:
Dat wat hier boven staat dus. Ff wat uittesten.quote:
Heuj!quote:
Sorry, net thuis. Ik ben nog steeds het blije ei aan het uithangen, omdat ik me vanavond realiseerde dat ik gewoon nooit meer een tentamen hoef te doenquote:
Daar kom je nog wel op terugquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:35 schreef minthy het volgende:
[..]
Sorry, net thuis. Ik ben nog steeds het blije ei aan het uithangen, omdat ik me vanavond realiseerde dat ik gewoon nooit meer een tentamen hoef te doen![]()
Tja, zei vanavond nog dat ik nu wel zo blij liep te zijn, maar dat het me niks zou verbazen als ik over een tijdje zo weer een master ga oppakkenquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:37 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Daar kom je nog wel op terug![]()
Maar mooi dat je hem gehaald hebt
Ik heb inmiddels m'n master er ook zo goed als opzitten. Mis het studentenleven nu alquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:39 schreef minthy het volgende:
[..]
Tja, zei vanavond nog dat ik nu wel zo blij liep te zijn, maar dat het me niks zou verbazen als ik over een tijdje zo weer een master ga oppakken![]()
Vooralsnog ben ik er klaar mee
Dat leven heb ik nooit meegemaakt, op m'n 20e werkte ik al volop en woonde ik al samenquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:40 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Ik heb inmiddels m'n master er ook zo goed als opzitten. Mis het studentenleven nu al
Timoooooquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:41 schreef Timo20 het volgende:
Goooooooooeeeeeeeeeeedenavond![]()
![]()
Icona Pop![]()
![]()
Gefeliciteerd Noes! Heel tof! Als jij (niet ik inderdaad) niet een achterlijk eind weg woonde had ik je een bos bloemen gegeven.quote:Op dinsdag 20 november 2012 21:35 schreef minthy het volgende:
[..]
Sorry, net thuis. Ik ben nog steeds het blije ei aan het uithangen, omdat ik me vanavond realiseerde dat ik gewoon nooit meer een tentamen hoef te doen![]()
Ah, het staat al op YT. Een terugluisteren.quote:Op dinsdag 20 november 2012 21:39 schreef henkde_j het volgende:
Twentsenergy klonk trouwens al aardig ok
Het is alleen nog niet echt een BAM BAM BAM plaatquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:45 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ah, het staat al op YT. Een terugluisteren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |