Klopt, maar doel meer op het feit dat ik de familie ken (niet de persoon zelf). Dat voelt toch wel raar in een zaak als deze, die toch wel erg leefde bij ons in de omgeving.quote:Op maandag 19 november 2012 13:42 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Is vaak zo toch, dat een dader een bekende is van het slachtoffer?
Ik weet niet wat ze tegen de vader hebben gezegd. Ik acht de kans groot dat ze hem hebben gezegd dat ze een verdachte gaan oppakken. Lijkt me niet meer dan logisch dat je zoiets gaat melden aan de vader voordat je tot actie over gaat en hij het via de pers moet vernemen.quote:Op maandag 19 november 2012 13:43 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
Maar ze gaan de vader van het slachtoffer die al 13 jaar in onzekerheid leeft toch geen valse hoop bieden, en zeker niet op de zondagavond rond 23:00 uur. Ik denk dat het onderzoek al verder is dan tot nu toe bekend gemaakt.
Door onhandige communicatie van politie is dat door heel veel mensen lang gedacht, inderdaad.quote:Op maandag 19 november 2012 13:45 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Maar het waren toch zekerweten die irakese asielzoekers?
Ja, volgens velen hier wel.quote:Op maandag 19 november 2012 13:45 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Maar het waren toch zekerweten die irakese asielzoekers?
Peter R. De Vries vond van niet.quote:Op maandag 19 november 2012 13:45 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Maar het waren toch zekerweten die irakese asielzoekers?
Ik niet, te jong, werd niet gevraagd. Ik was toen 6.quote:Op maandag 19 november 2012 13:25 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
Ook meegedaan aan het onderzoek? Gewoon benieuwd
Oh, er zijn genoeg mensen die denken dat die het waren hoor, en dat er een onschuldige is opgepakt dankzij de nieuwste DNA-technieken en dat die nu voor de hele Nederlandse bevolking er doorheen worden gedrukt. En de echte moordenaars heeft de overheid laten ontsnappen (bewust he).quote:Op maandag 19 november 2012 13:45 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Maar het waren toch zekerweten die irakese asielzoekers?
Volgens mij snap vooral jij er niets van. En probeer je nu te trollen omdat je je gelijk niet kunt halen. Je zet jezelf echt voor schut. Gedraag je naar je leeftijd mens.quote:Op maandag 19 november 2012 13:47 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Ja, volgens velen hier wel.
Maar ja, die snappen nergens wat van.
So what?quote:Op maandag 19 november 2012 13:47 schreef OverRated het volgende:
[..]
Ik niet, te jong, werd niet gevraagd. Ik was toen 6.
Wat vooral irritant is, is dat jij niet leest wat er geschreven wordt, maar zo gruwelijk dramt met je eigen interpretatie van de nieuwsberichten dat mensen werkelijk gaan hopen dat hij niet de dader blijkt te zijn, niet omdat ze dat echt wensen, maar omdat jouw gedram zo dom en allesoverheersend is dat het heerlijk zou zijn om jouw "het is de DADER!!!!!" officieel fout te laten zijn.quote:Op maandag 19 november 2012 13:29 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Ja. Dat dacht ik al.
Mensen interesseert het hier geen bal wie de dader is.Als ze maar wat kunnen lullen.
Jij snapt niks van de rechtstaat. Dat mensen proberen geen uitspraken te doen die te voorbarig zijn, zou alleen maar toegejuicht moeten worden. Hoe kun je daar met je botte kop tegenin gaan, onbegrijpelijk.quote:Op maandag 19 november 2012 13:47 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Ja, volgens velen hier wel.
Maar ja, die snappen nergens wat van.
bron: http://retro.nrc.nl/W2/Nieuws/1999/10/08/Vp/02.htmlquote:De vader van de vermoorde Marianne Vaatstra zei dat zijn dochter "met haar leven had moeten betalen voor ontoelaatbaar asielbeleid." Hij bepleitte een referendum over de vestiging het azc en kondigde de oprichting aan van een platform tegen de komst van azc's.
Mentaal gezien is Robijn48 nog maar 11 jaar ofzo...quote:Op maandag 19 november 2012 13:48 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Volgens mij snap vooral jij er niets van. En probeer je nu te trollen omdat je je gelijk niet kunt halen. Je zet jezelf echt voor schut. Gedraag je naar je leeftijd mens.
Is die man in het proces ook mooi ff van zijn boerse vooroordelen afgeholpen! Twee vliegen in één klap toch?quote:Op maandag 19 november 2012 13:49 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[..]
bron: http://retro.nrc.nl/W2/Nieuws/1999/10/08/Vp/02.html
Dat noem je een beperking.quote:Op maandag 19 november 2012 13:49 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Mentaal gezien is Robijn48 nog maar 11 jaar ofzo...
Wellicht, maar een grote kans is nog altijd wat anders dan zekerheid.quote:Op maandag 19 november 2012 13:43 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
Maar ze gaan de vader van het slachtoffer die al 13 jaar in onzekerheid leeft toch geen valse hoop bieden, en zeker niet op de zondagavond rond 23:00 uur. Ik denk dat het onderzoek al verder is dan tot nu toe bekend gemaakt.
Volgens mij is ze gewoon verstandelijk gehandicapt. Dat moet haast wel. Een vrouw van in de 50 die zich zo gedraagt zou zich dood moeten schamen.quote:Op maandag 19 november 2012 13:49 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Mentaal gezien is Robijn48 nog maar 11 jaar ofzo...
GEEN namen!quote:
zo, hier kreeg ik dus een beetje een stijve van...quote:Op maandag 19 november 2012 13:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wat vooral irritant is, is dat jij niet leest wat er geschreven wordt, maar zo gruwelijk dramt met je eigen interpretatie van de nieuwsberichten dat mensen werkelijk gaan hopen dat hij niet de dader blijkt te zijn, niet omdat ze dat echt wensen, maar omdat jouw gedram zo dom en allesoverheersend is dat het heerlijk zou zijn om jouw "het is de DADER!!!!!" officieel fout te laten zijn.
Feit is dat ze een match hebben, en op basis daarvan een verdachte hebben aangehouden, ten eerste zullen ze het DNA nogmaals moeten controleren om zeker te weten dat er geen fout is gemaakt, en ten tweede zal het onderzoek verder moeten uitwijzen wat er werkelijk gebeurd is die nacht.
De kans is inderdaad groot dat als het DNA ook bij een tweede onderzoek blijkt te kloppen, dat de man die nu opgepakt is ook de dader is, maar op dit moment staat dat nog niet vast.
Dat is wat iedereen al tigduizend keer gepost heeft, en jij komt telkens niet verder dan "IK HEB HET VANMORGEN VROEG AL ONDERZOCHT, EN DIT IS DE DADER!!!"
Dat complete gebrek aan nuance, terwijl de onderzoekers nu zelf het DNA nog moeten controleren, is schijtirritant en exemplarisch voor jouw manier van posten.
Ah, we hebben een naam!quote:Op maandag 19 november 2012 13:50 schreef houwert het volgende:
wat me wel opvalt is dat er op het adres van de dader geen Jasper Steringa woont maar wel een Jac/Jacob.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |