quote:Op zaterdag 17 november 2012 14:38 schreef Leandra het volgende:
Ik snap het wel, Badr voelde zich verschrikkelijk bedreigd door dat kleine, dikke, rijke mannetje, en omdat Leon zelf ook een klein, dik mannetje is, maar qua rijkdom niet in de buurt kan komen van Everink heeft hij ook bij voorbaat al een schurfthekel aan Everink.
Nee, Leon weet wel dat hij en minder sterk is dan Badr, en minder geld heeft.... dan zit je per definitie in een verlies-verlies situatie.quote:Op zaterdag 17 november 2012 15:20 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]![]()
![]()
In ieder geval geen Alfa-mannetje, maar een B-mannetje die daarom niet bang hoef te zijn dat hij dan
krijgt van Badr.
Ja, alleen valt het inhoudelijk een beetje stil.quote:Op vrijdag 16 november 2012 18:17 schreef Haaibaaike het volgende:
Nummertje 29 al ..Gaat hard deze topic's
Ja kloptquote:Op zaterdag 17 november 2012 18:32 schreef Cynix ® het volgende:
Ja, alleen valt het inhoudelijk een beetje stil.
Ja was leukquote:Op zaterdag 17 november 2012 21:30 schreef Duderinnetje het volgende:
Hari de Musical nu bij Paul de Leeuw. Waarschijnlijk nog wel te zien op UG.
kicken op agressie?quote:Op zaterdag 17 november 2012 16:56 schreef barca1971 het volgende:
Volgens mij kijken ze allemaal tegen Badr op...Evert, Yves, Leon..
middelbare uitgezakte mannen die vol bewondering zijn over het afgetrainde lichaam van Badr, zijn agressie, hoe het hem gelukt is om van een minderheid zich op te werken naar wat hij nu is, heeft Estelle aan de haak geslagen...zij kicken hierop, denk dat ze stiekum een obsessie voor Badr hebben..Net zoals er vrouwen zijn die zich altijd opwerpen tot een moederfiguur, hebben zij 'project Badr'
Ja uiteindelijk wel, maar ondertussen heeft hij haar wel na jaren huwelijk van een wereldberoemde voetballer gekaapt....quote:Op zaterdag 17 november 2012 23:19 schreef Cynix ® het volgende:
'Estelle aan de haak slaan' is toch alleen maar een kostenpost?
Hypocriet mannetjequote:Jort Kelder: 'Koen Everink wilde uitzending'
Van onze redactie
AMSTERDAM -
Jort Kelder heeft het interview met Koen Everink in het AVRO-programma 'Hoe heurt het eigenlijk?' uitgezonden nadat de mishandelde miljonair hier zelf op aandrong.
Jort interviewde Koen enkele uren voordat hij ernstig werd mishandeld op een pre-party van Sensation White waar geld op werd gehaald voor het goede doel Dance4Life.
Tijdens het feestje 'kocht' de miljonair topmodel Doutzen Kroes voor 25 duizend euro. Hij was daarmee de 'held van de avond', schrijft de AVRO-presentator op zijn website. "Everink uit het item snijden was geen optie, hij domineerde de avond. Dan hadden we de hele veiling niet kunnen uitzenden."
Toen de opnames klaar waren vertrokken alle feestgangers naar de Arena. "De rest van het verhaal is bekend. Hari & friends konden zich niet beheersen", schrijft Jort, die Koen na de mishandeling meerdere malen sprak.
"Everink vertelde mij een en andermaal: geen bezwaar tegen uitzending, integendeel. 'Ik wil juist dat het wordt uitgezonden. Die avond was belangrijk voor Dance4Life,'" aldus de miljonair volgens Jort. "Onnodig om te zeggen dat als Everink bezwaar zou hebben gemaakt tegen de uitzending de AVRO geen moment zou twijfelen en niet zou uitzenden".
Het leek bij Jort, enkele uren voor de mishandeling, nog wel mee te vallen met zijn intoxicatie, dus hij moet waarschijnlijk vlot daarna die 12 baco's naar binnen hebben gegooidquote:Everink: ´Ik heb niemand uitgedaagd´
“Ik was in de ArenA niet dronken of stoned en heb niemand uitgedaagd.” Dat zegt zakenman Koen Everink in De Telegraaf van zaterdag over de mishandeling in juli waarvan kickbokser Badr Hariwordt verdacht. Eenmalig doet Everink zijn verhaal, want hij wil geen bekende Nederlander worden, verklaart hij in het interview.
Ja, waarschijnlijk wel. Terecht dus dat-ie bijna dood geschopt is.quote:Op zondag 18 november 2012 02:56 schreef schizovreemd het volgende:
Het leek bij Jort, enkele uren voor de mishandeling, nog wel mee te vallen met zijn intoxicatie, dus hij moet waarschijnlijk vlot daarna die 12 baco's naar binnen hebben gegooid
Vergeet niet dat hij het ook nog in zijn botte kop heeft gehaald om Doutzen te kopenquote:Op zondag 18 november 2012 08:12 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ja, waarschijnlijk wel. Terecht dus dat-ie bijna dood geschopt is.
Ik vond hem in dat filmpje al druk en opgefokt doen.quote:Op zondag 18 november 2012 02:56 schreef schizovreemd het volgende:
Het leek bij Jort, enkele uren voor de mishandeling, nog wel mee te vallen met zijn intoxicatie, dus hij moet waarschijnlijk vlot daarna die 12 baco's naar binnen hebben gegooid
Ik heb geen 50 ruggen liggen, maar voor een paar tientjes wil ik wel een avondje met haar uit. Zelfs nuchter.quote:Op zondag 18 november 2012 09:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat zal hij vast niet nuchter hebben gedaan.
Veel van zijn landgenoten (en andere fans) lijken niet te begrijpen dat in Nederland geweld in het openbaar wél strafbaar is en als je onder bepaalde voorwaarden tijdelijk vrij bent, je hier wél aan die voorwaarden moet houden. Ik proef toch weer de discriminatie-ondertoon bij de huilers.quote:Oké, hij rijdt een mooie Mercedes E63 AMG en heeft villa's waar je benauwd van wordt in Marokko, maar de mensen die hem zo afzeiken hebben jachten in Monaco en misschien wel drie McLarens op de oprit staan.
Aaah, ons kent ons.quote:Yehya Kaddouri, zelf ex-delinquent en auteur van een boek over het leven in de (jeugd-)gevangenis.
Ik begin steeds meer te zien in een oude theorie van schizo dat Koen een ordinaire vrouwenhandelaar is. Eerst Elizah verkopen, dan Doutzen kopen. Verder is zouzou verdacht stil, waardoor ik me niet aan de indruk kan onttrekken dat Leon haar heeft voorgedragen als co-writer van zijn nieuwe literaire parel.quote:Op zondag 18 november 2012 08:21 schreef roos85 het volgende:
[..]
Vergeet niet dat hij het ook nog in zijn botte kop heeft gehaald om Doutzen te kopen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |