Jij krijgt een jongetje.quote:Op donderdag 15 november 2012 09:51 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Hey zeg, spannend, die geslachtsbepaling! Maar waarom krijg je die niet gewoon tijdens de 20 weken echo? Ik moet nog bijna 4 weken wachten
Ik wist niet eens dat dat konquote:Op donderdag 15 november 2012 09:52 schreef Suikertante het volgende:
Omdat ik ¤ 25,- neerleg bij Echobureau Utrecht.
Dat doe ik met liefde, ik ben supernieuwsgierig!!
Dat vond ik ook, maar laatst droomde ik dat het een meisje was, dus nu weet ik het niet meerquote:
Alsof jouw dromen waardevoller zijn dan mijn voorgevoel, hálloooo!!quote:Op donderdag 15 november 2012 09:57 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Dat vond ik ook, maar laatst droomde ik dat het een meisje was, dus nu weet ik het niet meer
TOEVALLIG vindt mijn moeder ook dat het een meisje wordt! En volgens mijn pa heeft zij tot op heden steeds goed voorspeld, maar dan wel alleen als ze dronken was en nu wil ze niet dronken worden want mn ouders doen aan de lijn. Ik bedoel, hoe verkeerd kun je je prioriteiten stellen?!quote:Op donderdag 15 november 2012 10:02 schreef L-E het volgende:
[..]
Alsof jouw dromen waardevoller zijn dan mijn voorgevoel, hálloooo!!
Waardeloze grootoudersquote:Op donderdag 15 november 2012 10:07 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
TOEVALLIG vindt mijn moeder ook dat het een meisje wordt! En volgens mijn pa heeft zij tot op heden steeds goed voorspeld, maar dan wel alleen als ze dronken was en nu wil ze niet dronken worden want mn ouders doen aan de lijn. Ik bedoel, hoe verkeerd kun je je prioriteiten stellen?!
wat moet ze je vertellen over wat je te wachten staat dan? ?Waar heb je vragen over.quote:Op donderdag 15 november 2012 09:56 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ik wist niet eens dat dat konSoms vraag ik me wel af of mn vk ons wel genoeg informatie geeft. Ze beantwoorden eigenlijk alleen vragen en geven bergen met folders mee en gesprekken gaan alleen over mij, of het goed gaat en waar ik last van heb, maar wat ons allemaal te wachten staat... geen idee!
Vragen beantwoordt ze prima hoor, maar ik heb echt geen idee wat ik bijvoorbeeld allemaal moet regelen, wat me te wachten staat en wat ik "mis". Ik heb het gevoel dat ik zonder dit forum bijvoorbeeld echt uberhaupt amper iets zou weten.quote:Op donderdag 15 november 2012 10:11 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
wat moet ze je vertellen over wat je te wachten staat dan? ?Waar heb je vragen over.
Plus pretecho's zijn helemaal niet iets dat zij moet vertellen.
Je flikt het nietquote:Op donderdag 15 november 2012 10:00 schreef Ticootje het volgende:
Oh 17 december is J weg.. Als in weg wegGewoon pas terug in nederland rond half 10... Dus ik heb een backupplan... Iemand die paraat staat voor het geval dat.. Uiteraard is het nog een maand voor mn uitgerekende datum, de 2 meiden kwamen allebei te laat.. Maar mn hormonen vonden dat ik dat moest regelen..
Heel herkenbaar. Maar zoveel informatie als je hier oppikt kan een vk ook nooit gevenquote:Op donderdag 15 november 2012 10:23 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Vragen beantwoordt ze prima hoor, maar ik heb echt geen idee wat ik bijvoorbeeld allemaal moet regelen, wat me te wachten staat en wat ik "mis". Ik heb het gevoel dat ik zonder dit forum bijvoorbeeld echt uberhaupt amper iets zou weten.
Ja en misschien is dat het ook wel hoor, dat ik hier dingen hoor dat ik denk: nou dat had ze me wel even mogen vertellen!! Misschien verwacht ik er ook wel teveel van, maar ik voel me zo'n ongelofelijke noobquote:Op donderdag 15 november 2012 10:30 schreef .Sparkling. het volgende:
[..]
Heel herkenbaar. Maar zoveel informatie als je hier oppikt kan een vk ook nooit geven
Ook dat ken ik! bij mijn eerste zwangerschap liep ik bij de vk en die heeft een lijstje gemaakt met dingen die ik regelen moest. Nu in het ziekenhuis zeiden ze er niets over, alleen dat ik succesvol zwanger ben. Gelukkig had ik het briefje van de vk nogquote:Op donderdag 15 november 2012 10:31 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ja en misschien is dat het ook wel hoor, dat ik hier dingen hoor dat ik denk: nou dat had ze me wel even mogen vertellen!! Misschien verwacht ik er ook wel teveel van, maar ik voel me zo'n ongelofelijke noob
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |