SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hè wat?!quote:Op donderdag 15 november 2012 09:48 schreef Etcetera het volgende:
Dat is beter dan een 'hihihi we gaan rare dingen posten om borstkanker awareness te creeren, maar niemand snapt het dus hihihihi het is extra leuk'-actie
Niet dat ik jou ervoor aanzag om aan zoiets mee te doen B.
quote:Hey, Verno. I took a few clippings out of my quills to do a little comparison. Look at this, the grass seems to be greener over here.
die zit er leuk in ja.quote:
Geen Ophelia doenquote:
quote:De ex-directeur van Gelredome in Arnhem wil niet dat hij de rest van zijn leven het etiket 'moordenaar' moet dragen.
Als het hem enkel gaat om wat de maatschappij en zijn kinderen denken, dan kan ik hem geruststellen: Of je nu bent veroordeeld voor doodslag of voor moord, de gemiddelde mens gooit dat allemaal op één hoop. Zeker als ze de rest van het verhaal kennen. En ik denk niet dat die kinderen nu denken "Ooh, papa heeft mama alleen doodgemaakt, niet vermoord. Stukken minder ergquote:De ex-directeur gaat volgens zijn raadsman ''zwaar gebukt'' onder wat er is gebeurd. Hij vindt het vooral tegenover zijn kinderen van belang dat hij geen moordenaar wordt genoemd.
Die had ik pas toch al beantwoord voor je?quote:Op donderdag 15 november 2012 16:19 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
wie is de burgemeester van Wezel.....
weet ik, maar ik de grap is te flauw en moet dus gemaakt worden.quote:Op donderdag 15 november 2012 16:22 schreef Mark het volgende:
[..]
Die had ik pas toch al beantwoord voor je?Lag tussen Beuningen en Nijmegen, dus het werd een clash tussen Bruls en Van Eert
http://maps.google.nl/map(...)DQBg&ved=0CAUQ_AUoAA
quote:Op donderdag 15 november 2012 17:42 schreef LadyBlack het volgende:
Het leek een gezond meisje te zijn![]()
![]()
!!quote:Op donderdag 15 november 2012 17:42 schreef LadyBlack het volgende:
Het leek een gezond meisje te zijn![]()
![]()
quote:Op donderdag 15 november 2012 17:42 schreef LadyBlack het volgende:
Het leek een gezond meisje te zijn![]()
![]()
Enjoy.quote:
Volgens de Engelse kranten raakte hij de bal op ongeveer 2.40 meter van de grond. Die hoogte haal ik met mn handen net aanquote:
Goed nieuws !quote:Op donderdag 15 november 2012 17:42 schreef LadyBlack het volgende:
Het leek een gezond meisje te zijn![]()
![]()
quote:Op donderdag 15 november 2012 17:42 schreef LadyBlack het volgende:
Het leek een gezond meisje te zijn![]()
![]()
Alleen de video doet het niet./quote:Op donderdag 15 november 2012 18:10 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Volgens de Engelse kranten raakte hij de bal op ongeveer 2.40 meter van de grond. Die hoogte haal ik met mn handen net aan
[..]
Goed nieuws !
http://www.dumpert.nl/med(...)c_pwnt_engeland.htmlquote:Op donderdag 15 november 2012 18:21 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Alleen de video doet het niet./
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |