Multiplayer, in de zin van online of bedoelen ze ook split-screen? Dat zou wel mooi zijnquote:Op maandag 19 november 2012 15:28 schreef Rossdale het volgende:
Multiplayer komt er zeker, ze willen namelijk het clubs-systeem uit Max Payne 3 integreren in GTA V. Als er geen MP zou zijn, dat heeft dat ook totaal geen zin.
Linkje naar de bron? Mister Trollquote:Op maandag 19 november 2012 11:30 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
Helaas heeft Rockstar bevestigd dat de map ongeveer 1/5 van het oppervlakte van GTA4 heeft
No shit sherlock.quote:Op maandag 19 november 2012 16:23 schreef Tropanzia het volgende:
[..]
Linkje naar de bron? Mister Troll
Okééj Patrickquote:Op maandag 19 november 2012 16:27 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
No shit sherlock.
Er wordt een stomme vraag gesteld. Daar hoort een stom antwoord bij.
Nonsens natuurlijk, dergelijke graphics kunnen de Xbox 360 en de PS3 helemaal niet aan. Dat zijn inmiddels bejaarde consoles.quote:Op maandag 19 november 2012 10:56 schreef 2dope het volgende:
[..]
Het zijn allemaal gameplay beelden.
Wát een onzin. "dergelijke graphics" ? zo geweldig ziet het er niet uit hoor. Een opgepoetste versie van GTA IV is wat we gfx-wise voorgeschoteld zullen krijgen en dat is precies wat we zien in de trailerts.quote:Op maandag 19 november 2012 16:35 schreef Jivis het volgende:
[..]
Nonsens natuurlijk, dergelijke graphics kunnen de Xbox 360 en de PS3 helemaal niet aan. Dat zijn inmiddels bejaarde consoles.
Mee eens.quote:Maar ik heb ook liever supertoffe gameplay dan ultragoede graphics. De kwaliteit van GTA IV is goed genoeg.
Edit: al mogen de lichaam/gezichtsanimaties natuurlijk wel een stuk beter. Maar da's meer een kwestie van betere motion capture dan betere graphics volgensmij.
Excuus, ik dacht dat je het ook over de screenshots had. Maar dan nog, ik weet zeker dat ze de beelden in de trailer ook wel opgepoetst hebben hoor. Dat is echt niet 100% in-game.quote:Op maandag 19 november 2012 16:44 schreef 2dope het volgende:
[..]
Wát een onzin. "dergelijke graphics" ? zo geweldig ziet het er niet uit hoor. Een opgepoetste versie van GTA IV is wat we gfx-wise voorgeschoteld zullen krijgen en dat is precies wat we zien in de trailerts.
Precíes zoals de trailers van GTA IV zo'n beetje 100% representatief waren voor gameplay-beelden van die game.
[..]
Mee eens.
http://n4g.com/news/11223(...)nothing-pre-renderedquote:Op maandag 19 november 2012 16:54 schreef Jivis het volgende:
[..]
Excuus, ik dacht dat je het ook over de screenshots had. Maar dan nog, ik weet zeker dat ze de beelden in de trailer ook wel opgepoetst hebben hoor. Dat is echt niet 100% in-game.
Niet 100%? Jij hebt de game gespeeld? Werk jij bij Rockstar?quote:Op maandag 19 november 2012 16:54 schreef Jivis het volgende:
[..]
Excuus, ik dacht dat je het ook over de screenshots had. Maar dan nog, ik weet zeker dat ze de beelden in de trailer ook wel opgepoetst hebben hoor. Dat is echt niet 100% in-game.
Toen ik GTA IV uiteindelijk op mijn eigen Xbox 360 speelde vond ik de graphics echt wel minder dan in de trailers hoor. In-game kan het best zijn, maar dan gerendered op een zwaar getunede computer ofzo.quote:Op maandag 19 november 2012 18:32 schreef kilozout het volgende:
[..]
Niet 100%? Jij hebt de game gespeeld? Werk jij bij Rockstar?
quote:Op maandag 19 november 2012 18:37 schreef Jivis het volgende:
[..]
Toen ik GTA IV uiteindelijk op mijn eigen Xbox 360 speelde vond ik de graphics echt wel minder dan in de trailers hoor. In-game kan het best zijn, maar dan gerendered op een zwaar getunede computer ofzo.
hoe kom je erbij?quote:Op maandag 19 november 2012 11:30 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
Helaas heeft Rockstar bevestigd dat de map ongeveer 1/5 van het oppervlakte van GTA4 heeft
quote:Op maandag 19 november 2012 16:35 schreef Jivis het volgende:
[..]
Nonsens natuurlijk, dergelijke graphics kunnen de Xbox 360 en de PS3 helemaal niet aan. Dat zijn inmiddels bejaarde consoles.
Ik ben een PS3-gamerquote:Op maandag 19 november 2012 18:47 schreef Xa1pt het volgende:
[..]_!
1) Zo denderend waren de graphics in de trailer niet
2) GTA heeft altijd representatieve trailers gehad voor de serie
Zo, doe nu maar weer fappen op de specificaties van je PC.
quote:Op maandag 19 november 2012 19:20 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ik ben een PS3-gamer. Mijn punt is gewoon dat consoles qua graphics al tijden aan de limit zitten. Vooral bij open-world games moet je dus geen goddelijke dingen verwachten.
Die scherpte en framerate ga je op een gemiddelde console + tv niet vinden vrees ik (op cutscenes na dan). Maar we gaan het zien, ik word graag positief verrast.quote:Op maandag 19 november 2012 19:24 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, maar zo ziet de trailer er toch ook niet naar uit?
Het verschil tussen gameplay en ingame is nogal een verschil voor sommige mensen.quote:Op maandag 19 november 2012 19:36 schreef Tropanzia het volgende:
Snap de hele discussie over vermoedelijke in-game beelden van de trailer niet helemaal.
Natuurlijk is het in-game, het komt immers uit het spel zelf.
Alleen de scene dat je bijvoorbeeld die dikke met een sigaar en drankje in een strandstoel bij z'n zwembad ziet neerploffen is geen gameplay, maar een gewoon filmpje tussendoor (missie's etc) in GTA5. Maar dat lijkt me duidelijk, toch?
Jonge XBOX360 en PS3 zijn al weer jaren oud, allemaal uit de tijd, natuurlijk ziet dat er kut uit. En het speelt ook nog eens klote.quote:Op maandag 19 november 2012 18:37 schreef Jivis het volgende:
[..]
Toen ik GTA IV uiteindelijk op mijn eigen Xbox 360 speelde vond ik de graphics echt wel minder dan in de trailers hoor. In-game kan het best zijn, maar dan gerendered op een zwaar getunede computer ofzo.
meer info: http://www.ign.com/articl(...)g-questions-answeredquote:Op dinsdag 20 november 2012 11:38 schreef 2dope het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)v-in-overweging.html
Zo, nu kunnen de levenloze nerdjes weer even los op elkander.
quote:Op maandag 19 november 2012 19:20 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ik ben een PS3-gamer. Mijn punt is gewoon dat consoles qua graphics al tijden aan de limit zitten.
Vooral bij open-world games moet je dus geen goddelijke dingen verwachten.
nu weten ze wat ze doen zegmaarquote:Aan het einde van de levenscyclus van een console komen altijd de beste games uit. Elke keer weer zie je dit terug.
Bij de ontwikkeling van GTA IV kregen we opeens andere hardware voor onze kiezen, en dan is het toch altijd weer lastig de juiste balans en afstellingen te vinden.
Daarom is het eigenlijk perfect dat GTA V nog voor de PS3 en Xbox 360 uitkomt. De timing is precies goed!"
Spelen wel een halfjaar eerder GTA V.quote:Op dinsdag 20 november 2012 08:09 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Jonge XBOX360 en PS3 zijn al weer jaren oud, allemaal uit de tijd, natuurlijk ziet dat er kut uit. En het speelt ook nog eens klote.![]()
Tering, wat een verschil.quote:
Eén stedelijk gebied vind ik wel weinig, het lijkt me juist leuk en functioneel om van de ene naar de andere stad te kunnen rijden door onbewoond gebied.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:18 schreef -Kadesh- het volgende:
Van wat er nu aan trailer en screens bekent is klopt die map wel ongeveer.
Er is maar 1 stad. Wel kleinere dorpjes.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:21 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Eén stedelijk gebied vind ik wel weinig, het lijkt me juist leuk en functioneel om van de ene naar de andere stad te kunnen rijden door onbewoond gebied.
Jammer.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:25 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Er is maar 1 stad. Wel kleinere dorpjes.
GTA trailers hebben voor zover ik weet altijd nog uit in-game beelden bestaan.quote:Op dinsdag 20 november 2012 19:52 schreef Merkie het volgende:
Ik snap de reactie op Jivis niet zo. Ik weet 100% zeker dat de graphics in-game echt niet zo zullen zijn als in de trailer.
Ik denk wel dat de beelden wat zijn opgepoetst. Zo niet - en de framerate is goed en stabiel - dan heeft Rockstar de grenzen van het mogelijke op de huidige consoles verlegd.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:26 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
GTA trailers hebben voor zover ik weet altijd nog uit in-game beelden bestaan.
Daar acht ik ze wel toe in staat. Zie de uitleg in dat game artikel, ze hebben jaren de tijd gehad om de huidige consoles te doorgronden. De grenzen van de PS2 bijvoorbeeld werden ook pas bereikt vlak voordat de next-gen generatie kwam.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:29 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik denk wel dat de beelden wat zijn opgepoetst. Zo niet - en de framerate is goed en stabiel - dan heeft Rockstar de grenzen van het mogelijke op de huidige consoles verlegd.
Lelijk.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:12 schreef Faazz het volgende:
![]()
![]()
[ afbeelding ]
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=491242&st=5360
Waarom zo negatief? Kijk naar andere games van Rockstar, ze hebben het de afgelopen 10 jaar wel waar gemaakt.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:35 schreef Sloggi het volgende:
Ik moet het nog zien, én een grote, open wereld met vergezichten én redelijk strakke graphics én een goede framerate.
Zou mooi zijn.
Volgens mij had GTA IV nogal eens te maken met slowdown op de consoles. Over de PC-versie zullen we het maar niet hebben.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:43 schreef kilozout het volgende:
[..]
Waarom zo negatief? Kijk naar andere games van Rockstar, ze hebben het de afgelopen 10 jaar wel waar gemaakt.
Ik heb geen enkele herinnering van negatieve gameplay ervaringen omdat soms de framerate wat laag was bij hele drukke momenten.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:45 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Volgens mij had GTA IV nogal eens te maken met slowdown op de consoles. Over de PC-versie zullen we het maar niet hebben.
Mij maken de graphics trouwens niet al te veel uit, ik wil gameplay (en dan hoop ik eerder op een terugkeer naar III / Vice City / Los Santos dan op een voortzetting van de lijn van IV) en een soepel draaiend spel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |