quote:Op maandag 19 november 2012 19:20 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ik ben een PS3-gamer. Mijn punt is gewoon dat consoles qua graphics al tijden aan de limit zitten. Vooral bij open-world games moet je dus geen goddelijke dingen verwachten.
Die scherpte en framerate ga je op een gemiddelde console + tv niet vinden vrees ik (op cutscenes na dan). Maar we gaan het zien, ik word graag positief verrast.quote:Op maandag 19 november 2012 19:24 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, maar zo ziet de trailer er toch ook niet naar uit?
Het verschil tussen gameplay en ingame is nogal een verschil voor sommige mensen.quote:Op maandag 19 november 2012 19:36 schreef Tropanzia het volgende:
Snap de hele discussie over vermoedelijke in-game beelden van de trailer niet helemaal.
Natuurlijk is het in-game, het komt immers uit het spel zelf.
Alleen de scene dat je bijvoorbeeld die dikke met een sigaar en drankje in een strandstoel bij z'n zwembad ziet neerploffen is geen gameplay, maar een gewoon filmpje tussendoor (missie's etc) in GTA5. Maar dat lijkt me duidelijk, toch?
Jonge XBOX360 en PS3 zijn al weer jaren oud, allemaal uit de tijd, natuurlijk ziet dat er kut uit. En het speelt ook nog eens klote.quote:Op maandag 19 november 2012 18:37 schreef Jivis het volgende:
[..]
Toen ik GTA IV uiteindelijk op mijn eigen Xbox 360 speelde vond ik de graphics echt wel minder dan in de trailers hoor. In-game kan het best zijn, maar dan gerendered op een zwaar getunede computer ofzo.
meer info: http://www.ign.com/articl(...)g-questions-answeredquote:Op dinsdag 20 november 2012 11:38 schreef 2dope het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)v-in-overweging.html
Zo, nu kunnen de levenloze nerdjes weer even los op elkander.
quote:Op maandag 19 november 2012 19:20 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ik ben een PS3-gamer. Mijn punt is gewoon dat consoles qua graphics al tijden aan de limit zitten.
Vooral bij open-world games moet je dus geen goddelijke dingen verwachten.
nu weten ze wat ze doen zegmaarquote:Aan het einde van de levenscyclus van een console komen altijd de beste games uit. Elke keer weer zie je dit terug.
Bij de ontwikkeling van GTA IV kregen we opeens andere hardware voor onze kiezen, en dan is het toch altijd weer lastig de juiste balans en afstellingen te vinden.
Daarom is het eigenlijk perfect dat GTA V nog voor de PS3 en Xbox 360 uitkomt. De timing is precies goed!"
Spelen wel een halfjaar eerder GTA V.quote:Op dinsdag 20 november 2012 08:09 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Jonge XBOX360 en PS3 zijn al weer jaren oud, allemaal uit de tijd, natuurlijk ziet dat er kut uit. En het speelt ook nog eens klote.![]()
Tering, wat een verschil.quote:
Eén stedelijk gebied vind ik wel weinig, het lijkt me juist leuk en functioneel om van de ene naar de andere stad te kunnen rijden door onbewoond gebied.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:18 schreef -Kadesh- het volgende:
Van wat er nu aan trailer en screens bekent is klopt die map wel ongeveer.
Er is maar 1 stad. Wel kleinere dorpjes.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:21 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Eén stedelijk gebied vind ik wel weinig, het lijkt me juist leuk en functioneel om van de ene naar de andere stad te kunnen rijden door onbewoond gebied.
Jammer.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:25 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Er is maar 1 stad. Wel kleinere dorpjes.
GTA trailers hebben voor zover ik weet altijd nog uit in-game beelden bestaan.quote:Op dinsdag 20 november 2012 19:52 schreef Merkie het volgende:
Ik snap de reactie op Jivis niet zo. Ik weet 100% zeker dat de graphics in-game echt niet zo zullen zijn als in de trailer.
Ik denk wel dat de beelden wat zijn opgepoetst. Zo niet - en de framerate is goed en stabiel - dan heeft Rockstar de grenzen van het mogelijke op de huidige consoles verlegd.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:26 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
GTA trailers hebben voor zover ik weet altijd nog uit in-game beelden bestaan.
Daar acht ik ze wel toe in staat. Zie de uitleg in dat game artikel, ze hebben jaren de tijd gehad om de huidige consoles te doorgronden. De grenzen van de PS2 bijvoorbeeld werden ook pas bereikt vlak voordat de next-gen generatie kwam.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:29 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik denk wel dat de beelden wat zijn opgepoetst. Zo niet - en de framerate is goed en stabiel - dan heeft Rockstar de grenzen van het mogelijke op de huidige consoles verlegd.
Lelijk.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:12 schreef Faazz het volgende:
![]()
![]()
[ afbeelding ]
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=491242&st=5360
Waarom zo negatief? Kijk naar andere games van Rockstar, ze hebben het de afgelopen 10 jaar wel waar gemaakt.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:35 schreef Sloggi het volgende:
Ik moet het nog zien, én een grote, open wereld met vergezichten én redelijk strakke graphics én een goede framerate.
Zou mooi zijn.
Volgens mij had GTA IV nogal eens te maken met slowdown op de consoles. Over de PC-versie zullen we het maar niet hebben.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:43 schreef kilozout het volgende:
[..]
Waarom zo negatief? Kijk naar andere games van Rockstar, ze hebben het de afgelopen 10 jaar wel waar gemaakt.
Ik heb geen enkele herinnering van negatieve gameplay ervaringen omdat soms de framerate wat laag was bij hele drukke momenten.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:45 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Volgens mij had GTA IV nogal eens te maken met slowdown op de consoles. Over de PC-versie zullen we het maar niet hebben.
Mij maken de graphics trouwens niet al te veel uit, ik wil gameplay (en dan hoop ik eerder op een terugkeer naar III / Vice City / Los Santos dan op een voortzetting van de lijn van IV) en een soepel draaiend spel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |