In 1995 keek ik PowerRangers enzoquote:Op donderdag 15 november 2012 19:03 schreef SpotlessMind00 het volgende:
In 1995 had ik al een vwo-diploma
Yreal gefeliciteerd en Tchock helaas
Bazenserie toenquote:Op donderdag 15 november 2012 19:09 schreef Actaeon het volgende:
[..]
In 1995 keek ik PowerRangers enzo
Ik keek als kind naar He-Man en G.I. Joequote:Op donderdag 15 november 2012 19:13 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Ja ik was echt diehard fan toen!
Fabiennequote:Op donderdag 15 november 2012 19:20 schreef Actaeon het volgende:
En ik keek TMF met Jeroen Post en al die mensen.
Is dat het zelfde als Pokémon?quote:Op donderdag 15 november 2012 19:24 schreef Actaeon het volgende:
En Pokčmon. En Pokčmon op de GameBoy
Oh ja. Sorry. Ik fix het.quote:Op donderdag 15 november 2012 19:35 schreef Speedy_T het volgende:
[..]
Is dat het zelfde als Pokémon?
Dus dan zou het dus in beginsel aan geen enkele termijn gebonden zijn...apart.quote:Op donderdag 15 november 2012 22:33 schreef Speedy_T het volgende:
Een beetje googlen brengt me bij deze uitspraak die wellicht iets meer duidelijkheid biedt
Dat is waar maar vanuit theoretisch/dogmatisch oogpunt is het een aardige vraag denk ik.quote:Op donderdag 15 november 2012 22:38 schreef Speedy_T het volgende:
Maar de materiële vereisten lijken ook al zo streng te zijn dat de kwestie van een termijn niet eens aan de orde lijkt te komen
Ja ik denk het ook wel. Maar van de andere kant..het neemt wel veel (rechts)zekerheid weg bij de andere partij. En lites finiri oportet.quote:Op donderdag 15 november 2012 22:52 schreef Speedy_T het volgende:
Tja, het zal niet het enige grijze gebied zijn van het Nederlandse recht.Het lijkt me ook wel moeilijk om daar een rechtvaardige termijn voor te bedenken. Het werkt misschien wel beter om dat onbepaald te laten.
Die optie heb ik er niet in gezet omdat ik mijn eetpatroon al heb aangepastquote:Op donderdag 15 november 2012 15:06 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ik mis de optie: minder eten, meer bewegen. Oftewel: meer kcal verbranden dan consumeren.
quote:
Weet ik, het ging dus om de wijze waarop je meer moet verbanden.quote:Op donderdag 15 november 2012 15:13 schreef Yreal het volgende:
[..]
Meer verbranden en minder inemen.
Toch heb ik het idee dat die herziening toch voornamelijk voor de bescherming van de burger dient. En aangezien rechtsbescherming toch wel de voornaamste functie van de bestuursrechtspraak is, is het misschien niet zo gek om daar geen fatale termijn aan te binden.quote:Op donderdag 15 november 2012 22:54 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Ja ik denk het ook wel. Maar van de andere kant..het neemt wel veel (rechts)zekerheid weg bij de andere partij. En lites finiri oportet.
Baasquote:Op donderdag 15 november 2012 23:02 schreef Boterbartje het volgende:
Ik speel nog steeds pokémon op m'n gameboy
Hmm ja dat is een goed punt jaquote:Op donderdag 15 november 2012 23:02 schreef Speedy_T het volgende:
[..]
Toch heb ik het idee dat die herziening toch voornamelijk voor de bescherming van de burger dient. En aangezien rechtsbescherming toch wel de voornaamste functie van de bestuursrechtspraak is, is het misschien niet zo gek om daar geen fatale termijn aan te binden.
Geniet ervan.quote:Op donderdag 15 november 2012 23:20 schreef Boterbartje het volgende:
Geweldig dit; hele trein stel voor mezelf.. beentjes omhoog, knetter hard klassieke muziek door de hele coupé en lekker hoofdstukje lezen van rechtswetenschappen. Heb ik wel verdiend na zo'n lange dag als vandaag
Dankje! Pakje appelsap erbij, wat wil een mens nog meerquote:
Geld + vrouwen.quote:Op donderdag 15 november 2012 23:27 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Dankje! Pakje appelsap erbij, wat wil een mens nog meer
Tss als hier geld of vrouwen waren kwamen ze op mij af als vliegen op poepquote:
Macaroni en zo'n klein blikje sinas.quote:Op donderdag 15 november 2012 23:27 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Dankje! Pakje appelsap erbij, wat wil een mens nog meer
Dat denk ik ook eigenlijk.quote:Op donderdag 15 november 2012 23:38 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Tss als hier geld of vrouwen waren kwamen ze op mij af als vliegen op poep
Ik heb die tijd een beetje gehad.. die barney tijd. Alleen ipv scotch vele liters grolsch. Nu ben ik best wel veel rustiger gewordenquote:
Ik had als er hier chicks waren natuurlijk van die justinbieber of andere herrie opgezet, maar zo alleen luister ik nu even heerlijk klassieke muziek. Gewoon lekker rustig genieten, beetje lezen in m'n boek.quote:Op donderdag 15 november 2012 23:44 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Om te vragen of die kolereherrie uit mag.
Vrijdag piratendag, vandaag moest ik halsoverkop naar m'n werk omdat er problemen waren.. Guess what? Vervroegde vrijdag piratendag -> donderdagavond piraten avondquote:Op donderdag 15 november 2012 23:45 schreef eriksd het volgende:
Ik luister altijd 80's Werkt ook voor geen meter
Made my morningquote:Op donderdag 15 november 2012 23:44 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Om te vragen of die kolereherrie uit mag.
De meest logische optie zou dan zijn die optie waarmee je het meeste verbrandt.quote:Op donderdag 15 november 2012 22:57 schreef NotGuilty het volgende:
Die optie heb ik er niet in gezet omdat ik mijn eetpatroon al heb aangepastHet ging om welke soort beweging
[ afbeelding ]
[..]
Weet ik, het ging dus om de wijze waarop je meer moet verbanden.
Heb voor nu maar voor hardlopen gekozen, 7 kilometertjes gedaan. Moet goed komen, morgen weer![]()
Prachtig al die herfstbladeren in het park
[ afbeelding ]
Hoe oud was je ook alweer?quote:Op donderdag 15 november 2012 23:44 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Ik heb die tijd een beetje gehad.. die barney tijd. Alleen ipv scotch vele liters grolsch. Nu ben ik best wel veel rustiger geworden
Nah was een jaar geledenquote:Op vrijdag 16 november 2012 09:15 schreef Maharbal het volgende:
[..]
De meest logische optie zou dan zijn die optie waarmee je het meeste verbrandt.
[..]
Hoe oud was je ook alweer?
Ongeschoren, oordopjes in, als een autist volkomen normaal persoon naar z'n telefoon starend?quote:
quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:33 schreef Maharbal het volgende:
[..]
O wacht, we mochten geen autist meer zeggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |